Вт, 23.07.2019, 05:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Повідомлень: 68
Нагороди: 2
Рейтинг: 25


Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
GarryPotter Дата: Сб, 04.11.2017, 04:33 | Повідомлення № 1531
Прописаний назавжди
Повідомлень: 357
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Яндекс назвав найбільш популярні і затребувані в Україні професії

У липні 2011 року в Україні було відкрито 124 тисячі вакансій від більше 30 тисяч роботодавців. Яндекс.Робота розповів Корреспондент.biz про найпопулярніші професії.

Так, згідно з даними, підготовленими аналітичною групою департаменту маркетингу компанії Яндекс, найбільше український ринок праці потребує менеджерів зі збуту, програмістів, продавців-консультантів і торговельних представників, а також менеджерів з маркетингу.

При цьому, як наголошується в повідомленні, найвищі зарплати пропонують у галузях:

1. IT, інтернет, зв'язок, телеком: середня зарплата 7 тис. грн;

2. Будівництво, нерухомість, ЖКГ: середня зарплата 6,6 тис. грн;

3. Медицина, фармацевтика: середня зарплата - 6 тис. грн;

4. Продажі: середня зарплата 5,9 тис. грн;

5. Послуги (персонал для дому): середня зарплата 5,6 тис. грн.

Крім того, за даними Яндекс.Роботи, найактивніше вакансії шукають навесні і восени. Найчастіше - у 83% випадків - українці шукають роботу в своєму місті, а вакансії за межами своєї області найбільше цікавлять мешканців півночі країни. А користувачі зі Східної та Західної України, навпаки, вважають за краще працювати ближче до дому.

Також експерти назвали ТОП-5 міст, куди прагнуть переїхати українці (без урахування киян):

1. Київ - 39,6% від пошуку вакансій за межами своєї області;

2. Донецьк - 11,4%;

3. Дніпропетровськ - 8,3%;

4. Запоріжжя - 6,6%;

5. Харків - 4,8%.

Разом з тим киян, які шукають роботу в інших містах, цікавлять насамперед великі промислові центри і переїзд ближче до моря.

Якщо говорити про п'ятірку міст, куди прагнуть переїхати кияни, то на першому місці опинився Харків (18,7%), Дніпропетровськ (12,9%), Донецьк (12,5%), Запоріжжя (9,6%) і Одеса ( 6,8%).
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 04:33 | Повідомлення № 1532
Патріот
Повідомлень: 613
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Україна не Росія
слова Л.Д.Кучми знайшли своє підтвердження)
GarryPotter Дата: Сб, 04.11.2017, 04:34 | Повідомлення № 1533
Прописаний назавжди
Повідомлень: 357
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Цікавий відеосюжет, що стосується шановного gromko (він з тих місць) - http://vid3.tsn.ua/2011/07/31/383463636-2.flv
Відео у форматі flv. Сюжет було показано 31 липня в ТСН.

mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 04:34 | Повідомлення № 1534
Ветеран спілкування
Повідомлень: 2026
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Певен, що в старовину люди були розумніші. Навіть зараз, коли спілкуєшся з старими людьми завжди дивуюсь їз мудрості, цьому в школі не навчишь.
GarryPotter Дата: Сб, 04.11.2017, 04:34 | Повідомлення № 1535
Прописаний назавжди
Повідомлень: 357
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Низка представників української інтелігенції у відкритому листі висловили підтримку Президенту України Віктору Януковичу.

У протистоянні між громадянами і корупційною системою, яка ось уже двадцять років душить громадянське суспільство, Ви, пане Президент, твердо стоїте на боці народу. Тут ми згодні з відомим громадським діячем професором Ольгою Богомолець і хочемо підтримати її відкритого листа до Вас.
І коли ми бачимо реальні, конкретні кроки з подолання корупції, які Ви робите, ми свідомо і впевнено підтримуємо Вас на цьому шляху. Кожен з нас, який тут підписався, міг би навести реальні приклади того, як звернення до Президента давало однозначно позитивний результат . Як Ви, пане Президенте, заступаєтесь за скривджених людей, як Ви захищаєте від знищення справжні державні цінності, як Ви, незважаючи на особистості, займаєте принципову позицію в боротьбі з корупціонерами. Саме завдяки Вашому втручанню вдалося зберегти Інститут українознавства. Саме Ви втрутилися в ситуацію , коли ми повідомили з тривогою про те, що масово вирубуються реліктові ліси поблизу Львова ... І подібних прикладів можна було б навести чимало. Ви завжди стоїте на позиціях захисту загальнолюдських цінностей і держави .
Це непроста справа - зламати хребет корупційній системі, яка існувала в незалежній Україні завжди. Ви, пане Президенте, взялися за це. Ви відчули колосальний опір, який чинить ця система, який тиск на Вас вона здатна організовувати. Але це хоча складна, втім вдячна справа, Віктор Федорович. І чесні люди, а їх в Україні більшість, підтримають Вас. Ви тільки повинні чітко дотримуватися обраного курсу. І не дивитися - свій чи чужий: якщо були зловживання, завдано збитків державі - має відповідати
Люди вже починають вірити в те, що Ваша боротьба за правову державу матиме успіх. Корумпований чиновник вже почав боятися, тому що майже кожен день когось зі зловмисників заарештовують, ловлять на хабарах і залучають до відповідальності. Це правильний шлях. І можливо потрібно ще більше жорсткості. Ми в цьому на вашому боці, пане Президент. І ми впевнені, на Вашому боці більшість українців, які хочуть, щоб в країні був порядок. Ви маєте рацію, демократія це не хаос і не безладдя. Державна служба це цивільна армія на службі народу, в ній має бути порядок. І Ви правильно робите, що жорстко його приводите.
Реформи почалися. Ми дочекалися. Ідіть сміливо обраною Вами дорогою - реформуйте Україну, не допустіть згортання реформ, ламайте корупцію і ведіть державу до демократії. З вами - народ.


Відкритий лист до Президента підписали: поет, письменник, публіцист Віталій Коротич, Президент Національної Академії наук України Борис Патон, президент Національного університету Києво-Могилянська Академія Сергій Квіт, директор Міжнародного центру перспективних досліджень, кандидат історичних наук Віра Нанівська, директор Інституту українознавства Петро Кононенко, голова Спілки театральних діячів України Лесь Танюк, поет, перекладач, есеїст Володимир Цибулько, ректор Київського національного університету імені Шевченка Леонід Губерський, композитор Олександр Злотник та інші.
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 04:34 | Повідомлення № 1536
Лідер форуму
Повідомлень: 6192
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (GarryPotter)
І коли ми бачимо реальні, конкретні кроки з подолання корупції, які Ви робите, ми свідомо і впевнено підтримуємо Вас на цьому шляху.

Цікаво, хтось може привести приклади реальних кроків?
Помоєму нічого, крім утиснення масмедія не відбувається.
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 04:34 | Повідомлення № 1537
Ветеран спілкування
Повідомлень: 2026
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Ой, аби зарплату побільше і вчасно. Нехай чубляться. Той цирк, що з Могилянкою був, то ні тим, ні тим вірити не хочеться.
GarryPotter Дата: Сб, 04.11.2017, 04:34 | Повідомлення № 1538
Прописаний назавжди
Повідомлень: 357
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Quote (mouse)
Ой, аби зарплату побільше і вчасно.

Як у дев’яностих? - декілька мільйонів і зато кожен місяць.

Quote (mouse)
Нехай чубляться.

....

Quote (mouse)
Той цирк, що з Могилянкою був, то ні тим, ні тим вірити не хочеться.

Колись я вже писав, тож повторюся.
У нашому суспільстві є два класи - "люди" та "всі інші" ("бидло"). "Люди" - це ті які правдами і неправдами вибилися у "верхи". Їх основний принцип - люди "міряються" не рівнем доходів, а рівнем витрати. Саме тому вони щоденно витрачають шалені гроші. Всі інші, які не входять до їх "кругу" для них не існують.
Єдиний раз коли я думав що у нашій країні будуть зміни на краще - кінець 2004-початок 2005 років. Розчарування настало дуже швидко, вже в серпні-вересні 2005 року. У 2007 році, за прем’єрства відомо кого я зрозумів, що варто чекати гіршого. За другого прем’єрства ЮВТ з подивом дізнався, що президент може не дозволяти прем’єру фінансувати виплату пенсій. Особливо цікавим був виступ президента ВАЮ восени 2008 року - "кругом криза, а у нас ніхто про неї не думає". Подумали - криза "ето хорошо" і зробили - долар подорожчав з 5 грн. до 8 грн. (хоча це не долар подорожчав, а знецінилась гривня, виграв той у кого заощадження були у Швейцарії, на Кіпрі чи де інде), Президент закликав допомагати комерційним банками ("як на Заході"). Першим гроші від НацБанку отримав банк "Надра" (відомо хто був його хазяїном, той що керував і РУЕ) і відразу "збанкрутував".
Чим далі тим мені більше приходить на думку, що ми - країна "зомбованих" ідіотів, де нічого не варті загальнолюдські цінності, де влада, чиновники і суди є продажними.
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 04:35 | Повідомлення № 1539
Ветеран спілкування
Повідомлень: 2026
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
GarryPotter, скажіть, а до чого Ви прагнете? Заробити шалені гроші і їх витрачати?
Літом є можливість не дивитись ТВ. Завжди переконуюсь, що все "оте", то надумане. Є інші, більш важливі речі.
Anatoli Дата: Сб, 04.11.2017, 04:35 | Повідомлення № 1540
Прописаний назавжди
Повідомлень: 281
Нагороди: 1
Рейтинг: 15
Quote (mouse)
Є інші, більш важливі речі.

Нема.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 04:35 | Повідомлення № 1541
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4158
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Широко известно стихотворение Мартина Нимёллера «Когда они пришли…»
Когда они пришли за коммунистами,
Мне было все равно, я не коммунист.
Когда они пришли за эсэрами,
Мне было все равно, я не эсэр.
Когда они пришли за профсоюзами,
Я не протестовал, ведь я не профсоюзный деятель
Когда они пришли за евреями,
Я молчал, я ведь не еврей.
А когда они пришли за мной,
Некому было больше протестовать.
«Als die Nazis die Kommunisten holten, habe ich geschwiegen, ich war ja kein Kommunist. Als sie die Sozialdemokraten einsperrten, habe ich geschwiegen, ich war ja kein Sozialdemokrat. Als sie die Gewerkschafter holten, habe ich geschwiegen, ich war ja kein Gewerkschafter. Als sie die Juden holten, habe ich nicht protestiert; ich war ja kein Jude. Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte»


Відредаговано: swetikccc - Нд, 07.08.2011, 15:49
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 04.11.2017, 04:35 | Повідомлення № 1542
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3706
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Сьогодні після запуску QIP запропонував додати обліковий запис з vkontakte та facebook, щоб оперативно спілкуватись з друзями. З одного боку це добре, а з іншого - я тепер завжди буду в онлайні :)
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 04:35 | Повідомлення № 1543
Ветеран спілкування
Повідомлень: 2026
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
і що в цьому не так??
Lissi Дата: Сб, 04.11.2017, 04:35 | Повідомлення № 1544
Часто заходить...
Повідомлень: 60
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Quote (swetikccc)
«Когда они пришли…»

Я вкотрий раз кажу: "Побубніли на кухні та в учительській" - і працювати, працювати, працювати...
На те вона й демократія :o


Відредаговано: Lissi - Ср, 10.08.2011, 18:34
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 04.11.2017, 04:36 | Повідомлення № 1545
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3706
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (mouse)
і що в цьому не так??

мої друзі мабуть подумають, що я контактоман.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2019.