Пт, 22.06.2018, 23:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Освітня платформа Edmodo (LMS, але не Moodle, орієнтована на звичайного вчителя)
Освітня платформа Edmodo
gromko Дата: Ср, 18.10.2017, 19:33 | Повідомлення № 1
Лінуксоїд
Нагороди: 31
Рейтинг: 379
Edmodo є освітньою технологічною платформою, яка пропонує комунікацію , співпрацю та тренерську платформу для шкіл та викладачів. Мережа Edmodo дає вчителям змогу ділитися вмістом, створювати та пропонувати тести, керувати спілкуванням учнями, колегами та батьками. Учні та батьки можуть приєднатися до Edmodo тільки якщо вони запрошені вчителем.
Edmodo була заснована Ніком Боргом,Джеффом О'Хара та Девідом Янгманом у 2008 році. На сьогодні ініціатива підтримується Index Ventures , Benchmark , Greylock Partners , Learn Capital, New Associates , Union Square Ventures, Glynn Capital Management, Tenaya Capital, SingTel Innov8 та KDDI.
На липень 2017 р. в Edmodo мали понад 78 млн користувачів по всьому світу, близько половини цих користувачів з США, решта - в 180 країнах світу, багато користувачів проживають у Сінгапурі, Індонезії, Уругваї та Італії. Близько 10% користувачів — вчителі шкіл та викладачі ВУЗів.
У 2013 році Edmodo був включений до списку"Кращих програм для вчителів" від PC Magazine . Того ж року Edmodo придбав стартап Root-1 щоб магазином програмних
засобів. Вібху Міттал, співзасновник та CEO Root-1, став генеральним директором Edmodo.
У 2014 році Edmodo запустив Snapshot - набір оціночних інструментів для вимірювання успішності учнів за освітніми стандартами.
Дайджест Edtech нагородив Edmodo Snapshot премією Cool Tool за кращий засіб для проведення контрольних зрізів. Компанія співпрацює з двома великими видавництвами у Великобританії, Oxford University Press та Cambridge University Press, щоб забезпечити доступ до навчального контенту на платформі Edmodo та адаптувати Edmodo Snapshot для Великобританії.
У березні 2015 року Noodle назвав Edmodo одним із "32 найбільш інноваційних онлайнових освітніх інструментів". У січні 2017 року Edmodo розпочав курси підвищення кваліфікації для вчителів штату Нью-Йорк спільно з NYPTI. У червні 2017 року Фрост і Салліван оголосили, що Edmodo виграв Заохочувальну премію.
У червні 2017 року компанія Edmodo оголосила про створення пошукової системи
навчального відео Askmo.

Відредаговано: gromko - Ср, 18.10.2017, 19:46
volodschool2 Дата: Чт, 01.03.2018, 18:33 | Повідомлення № 526
Досвідчений учасник
Нагороди: 14
Рейтинг: 344
Цитата gromko ()
є можливість отримати бонуси.
І що треба зробити, щоб ті бонуси нараховувались? Як було 177 місяць тому, так і залишилось, хоча наперекладав більше 7-ми тисяч слів. Та й навіщо нам ті бонуси?
Цитата volodschool2 ()
спробую вчителів школи навернути
Дві години сьогодні розказував, показував ... Пообіцяли зареєструватись і користуватись. Коли виходили з класу, краєм вуха почув невдоволене: "І навіщо нам все це після стількох спокійних років роботи в школі?"
Yura_Shrol Дата: Чт, 01.03.2018, 19:10 | Повідомлення № 527
Знаток супутникового інету
Нагороди: 2
Рейтинг: 61
А я, як заступник, створив віртуальну учительську. Все що присилає методкабінет туди. Крім того своє щось добавляю. Створю підгрупи по методоб'єднаннях. Хай працюють. Головний аргумент для "нашо воно мені" положення про атестацію. "Ви це вмієте і робите". Більша половина зареєструвалась. Для інших вивішу список із зеленими галочками хто зареєструвався. Хай буде соромно. Вже повідомив, що всі звіти і інформації відтепер ЛИШЕ в електроному вигляді.
mudrak Дата: Чт, 01.03.2018, 20:37 | Повідомлення № 528
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 68
Цитата Yura_Shrol ()
Головний аргумент для "нашо воно мені" положення про атестацію.
Ну, вчителів налякати можна, але ж все це ніби для організації самостійної роботи учнів? А вони опираються найбільше, найпопулярніша відмазка - "у мене нема інтернету". Коли почав шукати їх інстаграмаккаунти і показувати як доказ наявності в них інтернету, навіть були випадки видалення всього аккаунта для збереження "свободи".  Зараз учень ні в чому не зацікавлений і ні за що не відповідає, за своє навчання він не відповідає в першу чергу. Школа для них це ніяк не пов'язана з наступним дорослим життям тусовка, де можна приємно провести час.
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 01.03.2018, 21:33 | Повідомлення № 529
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 372
Зробив повідомлення про платформу і переклад у Фейсбуку:
https://www.facebook.com/pilipchukap/posts/1693957963999166
gromko Дата: Пт, 02.03.2018, 02:59 | Повідомлення № 530
Лінуксоїд
Презентаційний ролик Edmodo в Україні:

swetikccc Дата: Пт, 02.03.2018, 08:07 | Повідомлення № 531
Ветеран спілкування
Рейтинг: 387
Цитата volodschool2 ()
Дві години сьогодні розказував, показував
Ну що могли показувати?
Можливості платформи і все.
Зробіть курс, проведіть його, а потім показуйте.
І не просто скани підручників і непотрібні презентації, а щось дійсно що має звязок з учнями, аналізом їх вмінь і т. п.
Я рік тому зареструвався був на платформі, покрутив, подивився, проаналізував.
Ну не варто поки.
А якщо для галочки і для кіпіжу, ну то да.
mudrak Дата: Пт, 02.03.2018, 08:54 | Повідомлення № 532
Наполегливий учасник
Цитата swetikccc ()
Ну не варто поки.
Уже варто, хоча зусилля по запровадженню нагадують мені купання жаби в молоці з надією збити масло. Буде хоч би моральна підтримка зверху - може що й вийде. Зараз основне гальмо - наш інтернет Ж.
gromko Дата: Пт, 02.03.2018, 13:25 | Повідомлення № 533
Лінуксоїд
Цитата mudrak ()
Уже варто, хоча зусилля по запровадженню нагадують мені купання жаби в молоці з надією збити масло. Буде хоч би моральна підтримка зверху - може що й вийде.
6 років теж саме було зі Скретчем. Тепер він є, але практично немає вчителів, які вміють і хочуть з ним працювати.
З Edmodo  ситуація дещо інша - вчителям та адміністрації закладу пропонують інструмент, як вони його використають, і чи будуть використовувати взагалі - це вже інша справа. Підтримка "зверху" - буде, на рівні ІМЗО та ОІППО - безсумнівно, але на сьогодні навіть у мене часто виникають питання, на які не просто знайти відповіді. Досить скоро - медіапосібники для вчителів, "методички" для адміністрації шкіл, можливо навіть будуть дистанційні курси по Edmodo.

Цитата swetikccc ()
Ну що могли показувати?Можливості платформи і все.
1. Що це і з чим його їдять.
2. Порівняння з іншими СДО.
3. Реєстрація як вчителя.
4. Реєстрація як учня.
5. Налагодження контактів.
6. Обмін повідомленнями.
7. Публікація дописів.
8. Створення тестів та опитувань.
9. Робота з журналом.
10. Способи подачі навчального матеріалу.
11. Робота з класами та групами.
12. Робота з батьками.

По 10 хвилин на кожен пункт - 2 години.

Цитата swetikccc ()
Зробіть курс, проведіть його, а потім показуйте.
"Статичних курсів" на Edmodo  практично немає - це той самий клас, але перенесений в онлайн. Тобто не просто "модуль1", "тест1", "модуль2", "тест2", "підсумкове оцінювання", а щоденна робота з огляду на контингент учнів та їх поточні досягнення, тут і індивідуальні завдання можуть бути, і індивідуальні консультації.

Цитата swetikccc ()
Ну не варто поки.А якщо для галочки і для кіпіжу, ну то да.
Я вже у такому віці, що мені "галочки і кіпіш" до "лампочки" ;)
DPV Дата: Пт, 02.03.2018, 18:19 | Повідомлення № 534
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 73
Цитата Пилипчук_О_П ()
Зробив повідомлення про платформу і переклад у Фейсбуку:https://www.facebook.com/pilipchukap/posts/1693957963999166

Ось всім нам і сказали "Дякуємо". 
Прикріплення: 1563073.jpg(61.7 Kb)
swetikccc Дата: Пт, 02.03.2018, 18:54 | Повідомлення № 535
Ветеран спілкування
Рейтинг: 387
Впровадження чогось скрізь.
https://m.youtube.com/watch?v=DLy8gPLyqVQ
Коли напрягають нас плачемося, коли ми то обурюємося. ;) 

Чудова платформа, але нав'язувати її силоміць, а головне підміняти нею живе спілкування.....
gromko Дата: Пт, 02.03.2018, 19:11 | Повідомлення № 536
Лінуксоїд
Цитата DPV ()
Ось всім нам і сказали "Дякуємо".
Не переживайте - Віталія Васильовича я добре знаю особисто, у нього зважена, хоча й дещо консервативна точка зору на все навколо.
mudrak Дата: Пт, 02.03.2018, 19:23 | Повідомлення № 537
Наполегливий учасник
Це оцей Лапінський?  https://www.narodnaosvita.kiev.ua/?page_id=924
Щось не можу зрозуміти що йому не сподобалося, яка така "неспецифічна робота"?
Цитата swetikccc ()
головне підміняти нею живе спілкування
Ну це Ви вже загнули...і з нав'язуванням силоміць теж. Вчителі хай обирають на свій смак і нюх, тим більше якщо "авторитети" кажуть що є кращі - з Богом! Аби хоч щось робилося для розширення кругозору учнів та що донесе до них усвідомлення власної відповідальності за свою освіту. "Живе спілкування" - річ хороша, але якщо його дууже спростити (для наочності), то виходить такий діалог: Вчитель - дітки, прочитайте (послухайте, напишіть, подивіться, зробіть....) оце. Дітки: (хором, не випльовуючи пустушки, не відводячи очей від телефону) - Нашо воно мені! (двоник, завіса)
А потім учителеві на всіх рівнях - ви не навчили, не знайшли підхід, не зацікавили.....не пробіглись по класу голий! А дітки своєї - А нам не пояснили, а ми не вчили, а мене не було в школі......а нашо воно мені. 
Едмодо не панацея, а хоч якась надія на розширення отого "живого спілкування", хоч би за рахунок ближчого залучення батьків.
gromko Дата: Пт, 02.03.2018, 19:24 | Повідомлення № 538
Лінуксоїд
Цитата swetikccc ()
Впровадження чогось скрізь.https://m.youtube.com/watch?v=DLy8gPLyqVQ
За мультик - дякую!

Цитата swetikccc ()
Впровадження чогось скрізь. Коли напрягають нас плачемося, коли ми то обурюємося. ;) Чудова платформа, але нав'язувати її силоміць, а головне підміняти нею живе спілкування.....
Особисто я нікого не "напрягаю", щодо Edmodo - ініціатива перекладу та використання в Україні з'явилась з "низів", причому волонтери були з маленьких містечок та сіл, і це не тільки вчителі інформатики - тобто вони визнали, що саме такий інструмент їх задовольняє, і вони захотіли його використовувати. Тисячам інших вчителів це "піднесли на тарілочці".
Із власного досвіду - принаймі 15% вчителів будуть використовувати Edmodo , 15% - інші СДО, 20% будуть робити вигляд, що щось використовують, а 50% - нічого робити не будуть, як і завжди.
Щодо "живого спілкування" - у мене є більше сотні знайомих, розкиданих по всіх континетах (збрехав - без Австралії та Антарктиди), і без гуглоперекладача я з ними спілкуватися не зміг би  :Q
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 02.03.2018, 21:25 | Повідомлення № 539
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 372
Цитата mudrak ()
Щось не можу зрозуміти що йому не сподобалося, яка така "неспецифічна робота"?
Неспецифічна робота - це коли вчитель інформатики одночасно ще й на громадських засадах лаборант, сисадмін, адміністратор сайта, тренер для колег зі впровадження хмарних технологій (далі допишіть самі). Тут він правий.
Цитата gromko ()
вони визнали, що саме такий інструмент їх задовольняє,
Я ще нічого не визнав! :) Взявся за переклад, бо справа цікава і корисна. Навіть сьогодні щось допереклав (регулярно приходять листи щодо оновлення).
DPV Дата: Пт, 02.03.2018, 22:00 | Повідомлення № 540
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 73
Цитата Пилипчук_О_П ()
Неспецифічна робота - це коли вчитель інформатики одночасно ще й на громадських засадах лаборант, сисадмін, адміністратор сайта, тренер для колег зі впровадження хмарних технологій (далі допишіть самі). Тут він правий.

Я думаю, що там  інше на увазі, а перераховане вами - це як обов'язок сприймається адміністрацією, і "керівництвом" на всіх рівнях.

У словах "наймають фірму" дуже  "великий" зміст.
Все відбулося без "керівництва", без фірм, без відбору, без затвердження, без грошей, всі за бортом - просто беріть і користуйтесь сервісом.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Освітня платформа Edmodo (LMS, але не Moodle, орієнтована на звичайного вчителя)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.