Ср, 12.12.2018, 02:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Освітня платформа Edmodo (LMS, але не Moodle, орієнтована на звичайного вчителя)
Освітня платформа Edmodo
gromko Дата: Ср, 18.10.2017, 18:33 | Повідомлення № 1
Лінуксоїд
Нагороди: 32
Рейтинг: 401
Edmodo є освітньою технологічною платформою, яка пропонує комунікацію , співпрацю та тренерську платформу для шкіл та викладачів. Мережа Edmodo дає вчителям змогу ділитися вмістом, створювати та пропонувати тести, керувати спілкуванням учнями, колегами та батьками. Учні та батьки можуть приєднатися до Edmodo тільки якщо вони запрошені вчителем.
Edmodo була заснована Ніком Боргом,Джеффом О'Хара та Девідом Янгманом у 2008 році. На сьогодні ініціатива підтримується Index Ventures , Benchmark , Greylock Partners , Learn Capital, New Associates , Union Square Ventures, Glynn Capital Management, Tenaya Capital, SingTel Innov8 та KDDI.
На липень 2017 р. в Edmodo мали понад 78 млн користувачів по всьому світу, близько половини цих користувачів з США, решта - в 180 країнах світу, багато користувачів проживають у Сінгапурі, Індонезії, Уругваї та Італії. Близько 10% користувачів — вчителі шкіл та викладачі ВУЗів.
У 2013 році Edmodo був включений до списку"Кращих програм для вчителів" від PC Magazine . Того ж року Edmodo придбав стартап Root-1 щоб магазином програмних
засобів. Вібху Міттал, співзасновник та CEO Root-1, став генеральним директором Edmodo.
У 2014 році Edmodo запустив Snapshot - набір оціночних інструментів для вимірювання успішності учнів за освітніми стандартами.
Дайджест Edtech нагородив Edmodo Snapshot премією Cool Tool за кращий засіб для проведення контрольних зрізів. Компанія співпрацює з двома великими видавництвами у Великобританії, Oxford University Press та Cambridge University Press, щоб забезпечити доступ до навчального контенту на платформі Edmodo та адаптувати Edmodo Snapshot для Великобританії.
У березні 2015 року Noodle назвав Edmodo одним із "32 найбільш інноваційних онлайнових освітніх інструментів". У січні 2017 року Edmodo розпочав курси підвищення кваліфікації для вчителів штату Нью-Йорк спільно з NYPTI. У червні 2017 року Фрост і Салліван оголосили, що Edmodo виграв Заохочувальну премію.
У червні 2017 року компанія Edmodo оголосила про створення пошукової системи
навчального відео Askmo.

Відредаговано: gromko - Ср, 18.10.2017, 18:46
gromko Дата: Пт, 09.02.2018, 19:03 | Повідомлення № 466
Лінуксоїд
Цитата mudrak ()
До речі, абсолютно всі хто зареєструвався полізли на play market і встановили додаток Edmodo для андроїд. І зразу почалися запитання - а де українська версія для андроїд?
Переклад є, але наразі вони працюють з сайтом - як тільки все стабілізують, тоді варто чекати на Плеймаркеті.
DPV Дата: Пт, 09.02.2018, 19:40 | Повідомлення № 467
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 76
Цитата mudrak ()
Сьогодні ризикнув створити клас зі справжніми учнями.
Я створив клас також, але зареєстрованих лише 1, створив для 11 класу.
Пробував створювати тест. Виявив деякі "недоліки":

1 При створенні тесту потрібно (запитання множинний вибір), самому переставляти правильну відповідь з першого пункту А, відповіді не сортуються, як створили так і будуть.(за замовчуванням всі правильні відповіді А)
2. "Слабке" сортування питань.
3. Коли задати день та час здачі тесту,(тобто задати тест для учнів), а потім видалити це повідомлення - тест видаляється(вся робота по створенню "вилітає", а це втрачений час, Потрібно якось його зберегти у своїх папках. (Коли задається тест учням приходить повідомлення на акаунт, не бачив дублювання на поштову скриньку учня) Після виконання тесту учнем, вчителю приходить повідомлення на пошту, У Класі можна переглянути результати і дати відзнаку (або свою створену, або стандартну Едмодо, а тільки, що вони означають, там лише зображення?

Відредаговано: DPV - Пт, 09.02.2018, 19:43
gromko Дата: Пт, 09.02.2018, 19:56 | Повідомлення № 468
Лінуксоїд
Цитата DPV ()
Пробував створювати тест. Виявив деякі "недоліки":1 При створенні тесту потрібно (запитання множинний вибір), самому переставляти правильну відповідь з першого пункту А, відповіді не сортуються, як створили так і будуть.(за замовчуванням всі правильні відповіді А)
1. Правильну відповідь можна писати будь-де - варто лиш натиснути Встановити як Правильну Відповідь

Цитата DPV ()
2. "Слабке" сортування питань.
Галка "Випадкове запитання"

Цитата DPV ()
3. Коли задати день та час здачі тесту,(тобто задати тест для учнів), а потім видалити це повідомлення - тест видаляється(вся робота по створенню "вилітає", а це втрачений час, Потрібно якось його зберегти у своїх папках.
Усі створені тести автоматично зберігаються у Сховищі у теці "Мої тести"
DPV Дата: Пт, 09.02.2018, 20:23 | Повідомлення № 469
Прописаний назавжди
Цитата gromko ()
Правильну відповідь можна писати будь-де - варто лиш натиснути Встановити як Правильну Відповідь

Це потрібно робити самому.

Цитата gromko ()
Галка "Випадкове запитання"

Було включено, перемістило лише одне запитання з 12.

Цитата gromko ()
Усі створені тести автоматично зберігаються у Сховищі у теці "Мої тести"

Можливо, зробив якусь помилку.

1 Створив тест у класі.
2 Задав для учнів.
3 Пройшов сам, з акаунта учня.
4 Видалив повідомлення про проходження тесту учнями.
Тест видалився, зник.
mudrak Дата: Пт, 09.02.2018, 20:27 | Повідомлення № 470
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Цитата DPV ()
Створив тест у класі.
Ану тикніть мене носом, де там тести створювати.
gromko Дата: Пт, 09.02.2018, 20:49 | Повідомлення № 471
Лінуксоїд
Цитата mudrak ()
Ану тикніть мене носом, де там тести створювати.
Прикріплення: 0786637.jpg(24.9 Kb)
gromko Дата: Пт, 09.02.2018, 20:52 | Повідомлення № 472
Лінуксоїд
Цитата DPV ()
4 Видалив повідомлення про проходження тесту учнями.Тест видалився, зник.
Було повідомлення:

Видалив
Прикріплення: 2872469.jpg(19.9 Kb)
gromko Дата: Пт, 09.02.2018, 20:54 | Повідомлення № 473
Лінуксоїд
У Сховищі після видалення в теці "My Quizzes" (я працював раніше з англомовною версією)

Як бачимо, тест нікуди не зник 

Прикріплення: 4240208.jpg(34.7 Kb)
gromko Дата: Пт, 09.02.2018, 20:56 | Повідомлення № 474
Лінуксоїд
Цитата DPV ()
Правильну відповідь можна писати будь-де - варто лиш натиснути Встановити як Правильну ВідповідьЦе потрібно робити самому.
Один клацок мишою, але я Вас зрозумів - мале "перемішування" питань
Yura_Shrol Дата: Пт, 09.02.2018, 21:12 | Повідомлення № 475
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 67
Цитата gromko ()
При реєстрації працює пошук школи з кириличною назвою (трохи якось дивно, але працює)

Чудова новина. Але як тепер видалити з їхньої бази дублікати шкіл, які я, і як бачу не тільки я, повносили на перших порах. Писати в супорт???
gromko Дата: Пт, 09.02.2018, 21:51 | Повідомлення № 476
Лінуксоїд
Цитата Yura_Shrol ()
Але як тепер видалити з їхньої бази дублікати шкіл, які я, і як бачу не тільки я, повносили на перших порах. Писати в супорт???
Вони вже самі побачили дублікати - будуть вилучати.
we'll also be working to merge duplicate schools, so hopefully there won't be as many duplicates soon.
Yura_Shrol Дата: Пт, 09.02.2018, 22:11 | Повідомлення № 477
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 67
Сьогодні тільки зміг відправити запит на адміністратора школи. Раніше мабуть проблеми з кодуванням не дозволяли цього зробити.

Відредаговано: Yura_Shrol - Пт, 09.02.2018, 22:12
gromko Дата: Пт, 09.02.2018, 22:16 | Повідомлення № 478
Лінуксоїд
Цитата Yura_Shrol ()
Сьогодні тільки зміг відправити запит на адміністратора школи. Раніше мабуть проблеми з кодуванням не дозволяли цього зробити.
У мене був раніше, але мій обліковий запис є "майданчиком для експериментів" - як тільки змінив назву школи, права адміна пропали, тож послав запит ще раз.

До речі, в учнівських облікових записах є цікава фішка - конструктор аватарки на зображення профілю.
DPV Дата: Пт, 09.02.2018, 22:42 | Повідомлення № 479
Прописаний назавжди
Цитата gromko ()
До речі, в учнівських облікових записах є цікава фішка - конструктор аватарки на зображення профілю.

Так я також це опробував, щось на зразок що є, якщо не помиляюсь у скарбниці знань
beregok Дата: Пт, 09.02.2018, 22:49 | Повідомлення № 480
Прописаний назавжди
Нагороди: 10
Рейтинг: 47
Цитата Yura_Shrol ()
змінив назву школи, права адміна пропали
Змінив назву школи додав лого, права не адміна не втратив
А от не вдавалося підтвердити особу вчителя, через деякий час магічним чином вирішилося, тільки статуса немає підтверджений
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Освітня платформа Edmodo (LMS, але не Moodle, орієнтована на звичайного вчителя)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.