Ср, 14.11.2018, 21:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Освітня платформа Edmodo (LMS, але не Moodle, орієнтована на звичайного вчителя)
Освітня платформа Edmodo
gromko Дата: Ср, 18.10.2017, 18:33 | Повідомлення № 1
Лінуксоїд
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Edmodo є освітньою технологічною платформою, яка пропонує комунікацію , співпрацю та тренерську платформу для шкіл та викладачів. Мережа Edmodo дає вчителям змогу ділитися вмістом, створювати та пропонувати тести, керувати спілкуванням учнями, колегами та батьками. Учні та батьки можуть приєднатися до Edmodo тільки якщо вони запрошені вчителем.
Edmodo була заснована Ніком Боргом,Джеффом О'Хара та Девідом Янгманом у 2008 році. На сьогодні ініціатива підтримується Index Ventures , Benchmark , Greylock Partners , Learn Capital, New Associates , Union Square Ventures, Glynn Capital Management, Tenaya Capital, SingTel Innov8 та KDDI.
На липень 2017 р. в Edmodo мали понад 78 млн користувачів по всьому світу, близько половини цих користувачів з США, решта - в 180 країнах світу, багато користувачів проживають у Сінгапурі, Індонезії, Уругваї та Італії. Близько 10% користувачів — вчителі шкіл та викладачі ВУЗів.
У 2013 році Edmodo був включений до списку"Кращих програм для вчителів" від PC Magazine . Того ж року Edmodo придбав стартап Root-1 щоб магазином програмних
засобів. Вібху Міттал, співзасновник та CEO Root-1, став генеральним директором Edmodo.
У 2014 році Edmodo запустив Snapshot - набір оціночних інструментів для вимірювання успішності учнів за освітніми стандартами.
Дайджест Edtech нагородив Edmodo Snapshot премією Cool Tool за кращий засіб для проведення контрольних зрізів. Компанія співпрацює з двома великими видавництвами у Великобританії, Oxford University Press та Cambridge University Press, щоб забезпечити доступ до навчального контенту на платформі Edmodo та адаптувати Edmodo Snapshot для Великобританії.
У березні 2015 року Noodle назвав Edmodo одним із "32 найбільш інноваційних онлайнових освітніх інструментів". У січні 2017 року Edmodo розпочав курси підвищення кваліфікації для вчителів штату Нью-Йорк спільно з NYPTI. У червні 2017 року Фрост і Салліван оголосили, що Edmodo виграв Заохочувальну премію.
У червні 2017 року компанія Edmodo оголосила про створення пошукової системи
навчального відео Askmo.

Відредаговано: gromko - Ср, 18.10.2017, 18:46
volodschool2 Дата: Ср, 07.02.2018, 16:15 | Повідомлення № 406
Досвідчений учасник
Нагороди: 14
Рейтинг: 344
Цитата gromko ()
Переклад сайту Edmodo оновлений - це уже краще, нiж попереднiй
 Так, але чомусь не всі зміни подіяли. Натискую "Запросити" і бачу вгорі-праворуч фразу ",Люди, яких Ви можете знати". Точно пам'ятаю, що я там видаляв кому перед людьми, але вона на сайті не зникла. Зайшов в модуль перекладу - там без коми. Та ще й людей воно мені пропонує, гляньте яких: 
Прикріплення: 2707278.jpg(34.1 Kb)
gromko Дата: Ср, 07.02.2018, 18:16 | Повідомлення № 407
Лінуксоїд
Шановні перекладачі Edmodo!
Свого часу я просив усіх вас приєднатись до Teacher Leader Network  та зареєструватись у челенджах, особливо Translate Edmodo!
Сьогодні нарахували бонусні бали за січень (2 за слово та 5 за участь) - за 2500 балів організатори надають 25 євро, за 9000 балів - 100 євро (карткою Мастеркард на купівлю трьох товарів) - https://edmodo.influitive.com/rewards
mudrak Дата: Ср, 07.02.2018, 18:20 | Повідомлення № 408
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Ось на цій сторінці  слово з'єднано якось "горбатиться". А посилання не працює, щоб перевірити що там з чим "з'єднано". Може, краще об'єднано?
Прикріплення: 5715462.png(50.1 Kb)
DPV Дата: Ср, 07.02.2018, 18:31 | Повідомлення № 409
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 76
Цитата gromko ()
Шановні перекладачі Edmodo!Свого часу я просив усіх вас приєднатись до Teacher Leader Network та зареєструватись у челенджах, особливо Translate Edmodo!
Сьогодні нарахували бонусні бали за січень (2 за слово та 5 за участь) - за 2500 балів організатори надають 25 євро, за 9000 балів - 100 євро (карткою Мастеркард на купівлю трьох товарів) - https://edmodo.influitive.com/rewards

Приємне повідомлення, але там не допрацьовано. :'(
DPV Дата: Ср, 07.02.2018, 18:42 | Повідомлення № 410
Прописаний назавжди
Колеги, я пробував зареєструватись (на іншу пошту) як учень, для того, щоб зайти і переглянути з боку учня, і попробувати відсилати повідомлення вчителя з класу. Але зареєстуватись не можу. Відсилав запрошення з класу на поштову скриньку, Едмодо - говорить , що відіслано, але на пошту нічого не приходить.
Потрібно ім'я користувача, вводю довільне - не реєструє.

Хтось пробував, дайте пораду?
Прикріплення: 7128998.jpg(67.8 Kb)
gromko Дата: Ср, 07.02.2018, 19:02 | Повідомлення № 411
Лінуксоїд
Цитата DPV ()
Колеги, я пробував зареєструватись (на іншу пошту) як учень, для того, щоб зайти і переглянути з боку учня, і попробувати відсилати повідомлення вчителя з класу. Але зареєстуватись не можу. Відсилав запрошення з класу на поштову скриньку, Едмодо - говорить , що відіслано, але на пошту нічого не приходить.Потрібно ім'я користувача, вводю довільне - не реєструє.
Тільки що зробив так само:
Тарас Петренко
ввів код групи
користувач: tpetrenko
пошту не вводив
Зареєструвало, потім попросило пошту батьків - ввів і зайшов як учень.
gromko Дата: Ср, 07.02.2018, 19:03 | Повідомлення № 412
Лінуксоїд
Цитата DPV ()
Відсилав запрошення з класу на поштову скриньку, Едмодо - говорить , що відіслано, але на пошту нічого не приходить.
Все, що пов'язано з поштою, приходить через декілька годин (сповіщення і повідомлення)
gromko Дата: Ср, 07.02.2018, 19:08 | Повідомлення № 413
Лінуксоїд
Цитата DPV ()
Приємне повідомлення, але там не допрацьовано.
Мало балів? Челендж продовжується - після першого березня знову нарахують, тим більше, що за виправлення теж дають бали.
Лідери:

Brad Bielawski
556 486

Mariana Garcia-Serrato
340 711

Carrie
287 861
volodschool2 Дата: Ср, 07.02.2018, 19:30 | Повідомлення № 414
Досвідчений учасник
Нагороди: 14
Рейтинг: 344
Цитата gromko ()
Мало балів? Челендж продовжується - після першого березня знову нарахують, тим більше, що за виправлення теж дають бали.
Щось там у них з бухгалтерією не все гаразд :) . На своїй сторінці в правому верхньому кутку на монетах бачу число 167. Мабуть, це і є ті бали.

Ну а свій приз я отримав. Григорій Юрійович - чоловік слова, сказано - зроблено. Дякую.
Фотка буде

Відредаговано: volodschool2 - Ср, 07.02.2018, 19:39
mudrak Дата: Ср, 07.02.2018, 20:07 | Повідомлення № 415
Наполегливий учасник
Цитата volodschool2 ()
Щось там у них з бухгалтерією не все гаразд . На своїй сторінці в правому верхньому кутку на монетах бачу число 167.
А Ви очікували більше чи менше? Бо я в "правому верхньому кутку на монетах бачу число"....10  B)  B) !!!

Сторінка Edmondo Snapshot не перекладена зовсім. Воно в Україні працюватиме, чи це суто буржуїнський прибамбас, перекладати цю сторінку чи ні?
mudrak Дата: Ср, 07.02.2018, 20:16 | Повідомлення № 416
Наполегливий учасник
А ця сторінка так і залишилася неоновленою? Точно пам'ятаю, що поправляв. Зараз фрази не знаходяться...може над нею "за морем" ще працюють?
Прикріплення: 0677275.png(78.2 Kb)
gromko Дата: Ср, 07.02.2018, 20:41 | Повідомлення № 417
Лінуксоїд
Цитата mudrak ()
Сторінка Edmondo Snapshot не перекладена зовсім. Воно в Україні працюватиме, чи це суто буржуїнський прибамбас, перекладати цю сторінку чи ні?
Це ми самі мабуть не "потягнемо" - фактично це ЗНО по основним предметам для всіх класів, тож пока що залишимо ;)
gromko Дата: Ср, 07.02.2018, 20:42 | Повідомлення № 418
Лінуксоїд
Цитата mudrak ()
А ця сторінка так і залишилася неоновленою? Точно пам'ятаю, що поправляв. Зараз фрази не знаходяться...може над нею "за морем" ще працюють?
Не асе відразу входить в реліз - чекаємо наступного разу.
gromko Дата: Ср, 07.02.2018, 20:53 | Повідомлення № 419
Лінуксоїд
Цитата mudrak ()
А Ви очікували більше чи менше? Бо я в "правому верхньому кутку на монетах бачу число"....10
По перекладу декілька різних челенджів, для Translate  обраховується з першого по останній день місяця, варто рахувати й самим - через User-Leaderboard.
Завважте, що якшо у Вас різні нікнейми, то воно не знатиме як рахувати.
І основне - треба бути учасниками Edmodo Translators.
DPV Дата: Ср, 07.02.2018, 21:11 | Повідомлення № 420
Прописаний назавжди
Цитата gromko ()
Зареєструвало, потім попросило пошту батьків - ввів і зайшов як учень.

Зареєструвався.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Освітня платформа Edmodo (LMS, але не Moodle, орієнтована на звичайного вчителя)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.