Пн, 24.07.2017, 15:37
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

   
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 27«12345672627»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Теперішнє і майбутнє України (Обговорення ситуації на сході України)
Теперішнє і майбутнє України
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 20.07.2014, 20:21 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3627
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
[admin]В зв’язку з складним положенням, яке склалося в нашій державі внаслідок розгортання непроголошенної війни Російською Федерацією, я, в односторонньому порядку, вирішив зломати стереотипи і дозволити в даній вітці спілкуватись про теперішнє і майбутнє нашої Батьківщини і всього світу. Це єдина тема, в якій дозволено торкатись питань тероризму та політики з обов’язковим додержанням правила: поважати думку інших та не вдаватись до ФЛЕЙМУ[/admin]
[warning]Користувач, який буде вдаватись до образ інших учасників форуму, отримає бан навічно без попередження, а дана експериментальна тема, можливо, буде закрита.[/warning]
Ktara Дата: Пт, 08.08.2014, 15:39 | Повідомлення № 61
Перспективна вчителька
Повідомлень: 3824
Нагороди: 36
Рейтинг: 273
Просто у нас повести дали разносить представителям ЖЕКа. Киевоблєнерго и другим службам - они их просто втыкали в двери или бросали в почтовые ящики, если не заставали дома. 
В некоторых регионах хотели как лучше, произошло как всегда - когда медосмотр был просто номинальным (ну чтоб отчитаться как много призвали)
И эти письма были именно в тот период, когда нужно было ознакомить с правами людей - и как должна вручаться повестка (и что повестка маме, папе, брату, сестре, соседу не вручается) и что медосмотр должен быть медосмотром - а не фикцией. И в нашем городе повестку принесли тому, у кого 5 детей и нет жены. И документы приносил, и ниче не дало. Пока не обратились свыше с просьбой объяснить что делать с детьми в этом случае. Так что перегибы были. 
И это не инструкция по откосу, а о том, что права не должны нарушаться. А то всегда присутствует двойная мораль. 
Многие ушли добровольцами, но вот многих с военным опытом и годными к службе отказываются брать - говорят "ждите", а тем, у кого нет опыта в вооруженных силах - берут. Нонсенс, но все же есть и такое
Так, что не надо цеплять ярлыки людям, ситуации бывают разные.
swetikccc Дата: Пт, 08.08.2014, 15:50 | Повідомлення № 62
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3745
Нагороди: 23
Рейтинг: 331
Закон повинен бути не дишлом.
Можливо хтось згадае, що раніше в військовому квиточку були моб предписания.
Потрібні знову чіткі правила хто що робить при хвилях мобілізаціі.
vinohodov Дата: Пт, 08.08.2014, 17:28 | Повідомлення № 63
Прописаний назавжди
Повідомлень: 320
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Цитата Ktara ()
И эти письма были именно в тот период, когда нужно было ознакомить с правами людей - и как должна вручаться повестка (и что повестка маме, папе, брату, сестре, соседу не вручается)
Вручается. Повестки из военкомата разрешается вручать не только непосредственно самим призывникам, но и их родственникам. Об этом сообщили военком Киевского горвоенкомата полковник Владимир Кидонь и военком Соломенского районного военкомата столицы полковник Сергей Асанов, сообщаетЛІГАБізнесІнформ.
http://www.segodnya.ua/ukraine....88.html
Ktara Дата: Пт, 08.08.2014, 17:32 | Повідомлення № 64
Перспективна вчителька
Повідомлень: 3824
Нагороди: 36
Рейтинг: 273
Цитата vinohodov ()
Вручается. Повестки из военкомата разрешается вручать не только непосредственно самим призывникам, но и их родственникам. Об этом сообщили военком Киевского горвоенкомата полковник Владимир Кидонь и военком Соломенского районного военкомата столицы полковник Сергей Асанов, сообщаетЛІГАБізнесІнформ. http://www.segodnya.ua/ukraine....88.html
Это сейчас уже. А вообще по правилам нельзя. Повестка должна вручатся лично под подпись
mudrak Дата: Пт, 08.08.2014, 18:16 | Повідомлення № 65
Активний учасник
Повідомлень: 575
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
Цитата Ktara ()
А вообще по правилам нельзя.
Правила створюють люди. Якщо призивник сидить у погребі, а мама (тато, жінка, свекір, теща, брат, сват, кум і.т.д.) кажуть що його нема дома, то правило про безпосереднє врученя повістки - неправильне (за тавтологію вибачте  :) ). І його пора міняти, напиклад, якщо мама (тато, жінка, свекір, теща, сестра, брат, кум, сват) сприяють униканню призова, відповідальність вони теж мають розділяти з призовником. Випадки, коли бажаючих спеціалістів не беруть, а насильно відривають від цицьки синів, чи витягують з-під спідниці "пацифістів" напевне таки є, але не віриться, що це явище массове. Загалом, хто хоче - піде, хто не хоче - сяде! Головне, щоб дійсно, без подвійної моралі та стандартів, з поділом на багатих і бідних.
Pentiume Дата: Пт, 08.08.2014, 19:18 | Повідомлення № 66
Тут живе...
Повідомлень: 172
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
А у нас у сусідньому районі (Волинь) повістки розносять уночі. До моєї знайомої прийшли о 2 ночі. Проте вона їх вигнала і не прийняла повістку в армію
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 08.08.2014, 20:38 | Повідомлення № 67
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3627
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
А з чим це зв’язано, що уночі, коли люди відпочивають?
volevikt Дата: Пт, 08.08.2014, 21:00 | Повідомлення № 68
Перспективна вчителька
Повідомлень: 1761
Нагороди: 24
Рейтинг: 177
Скоріш за все, щоб застати вдома...
mul44 Дата: Сб, 09.08.2014, 13:07 | Повідомлення № 69
Наполегливий учасник
Повідомлень: 859
Нагороди: 2
Рейтинг: 41
Делаю отчет далее (если не интересно - скажите, не буду).
На сегодня у меня была "разовая" повестка (без вещей), пришел, послушал других: им на сегодня были боевые, вчера перезвонили, и отменили боевые, они просто пришли, так сказать узнать чего ждать дальше. Некоторые пришли хорошо погулявшие вчера, и даже опохмелялись еще сегодня утром. Старший офицер собрал, проверил список. Переназначил на 13 число боевые повестки, мне к моему ВОС 600, добавили 901 (ДЕЛОВОД), отправили к солдату что бы тот выписал новую повестку, я спросил кого чаще призывают 600 или 901? Он ответил что сам пошел по 901 (штабист он), и сказал (цитирую): "нас тут и так дофига". Так что я опять таки сижу и думаю. И еще по дороге домой встретил знакомого преподавателя из другой школы. Он, например резко против войны, его слова: "одни бандиты выгнали других бандитов, а путин наверное ультиматум им поставил - или вы со мной или я вам экономику разрушу и пакостей наделаю, вот и умирают теперь наши парни там". (передал мнение человека).
Так что ждем-с.
gromko Дата: Сб, 09.08.2014, 16:38 | Повідомлення № 70
Лінуксоїд
Повідомлень: 2411
Нагороди: 20
Рейтинг: 295
Цитата Ktara ()
пришло такое письмо УВАГА!

Часткова мобілізація. Що треба знати, щоб ваші права не було порушеноЭто
Это "письмо" очень широко распространено, и имеет "ноги" от ребят Медведчука.
Здесь все не соответствует истине.
Цитата Ktara ()
1.Перш а все варто знати, що повістка вручається лише призовнику!!! Не передається через руки, не рахується врученою, якщо кинута в поштову скриньку, чи передана через сусідів, та родичів. Тільки з рук в руки. Тим більше не реагуйте на телефонні запрошення. До військкомату треба йти, якщо особисто призовник отримав повістку.
За законом, військовозобов’язаний під час мобілізації може бути оповіщений як повісткою, так і усно, у тому числі і телефоном (час буде записано) або через засоби масової інформації. Також військовозобов’язаний повинен відвідати військомат якщо тку повістку він не отримав.

Цитата Ktara ()
2.У військовому комісаріаті не підписувати жодних документів не читаючи. Вам будуть розповідати, що складаються списки, анкети, опитування і тд. Не підписувати. Бо на енній сторінці припис непомітний, що ви погоджуєтесь на службу -добровільно. Якщо ви прийшли дійсно добровільно, з бажанням служити то вперед. В іншому випадку ніяких підписів.
Жодних документів військовозобов’язаний в військоматі НЕ ПІДПИСУЄ

Цитата Ktara ()
3. Якщо ж повістку таки вручили, то перш ніж бігти у військкомат, варто пройти самостійне незалежне обстеження в медичному закладі. Обов'язкова умова: заклад має бути державним!!! Бо медогляд у комісаріатах умовний, а точніше фіктивний.
Медичне обстеження потенційних мобілізованих проводиться медичною комісією саме державної медичної установи, і лише після обстеження керівник цієї комісії пробить висновок (придатний-не придатний до військової служби). У військоматі огляд не проводиться.

Цитата Ktara ()
4. Чоловіків після 40 мобілізують, за умови, якщо вони військові офіцери, медики, офіцери запасу, МЧСовці, міліціонери, охоронці на державній службі з дозволом користуватись зброєю, які мають звання лейтенанта.
Чоловіків від 40 до 60 років можуть призвати якщо вони не звільнені від мобілізації, не мають "броні" і не мають проблем зі здоров’ям. Звичайно, в першу чергу мобілізують тих, кому до 40 років, хоча є випадки і тих кому за 50.

Цитата Ktara ()
5. Якщо раптом, вас забрали відразу, тож нехай родина починає збирати довідки: з місця роботи, про склад сім'ї, про підприємницьку діяльність (якщо такою займаються), медичні довідки і т.д.
Довідки треба приносити відразу (за потребою) - про склад сім’ї та копії свідоцтв про народження дітей (якщо їх 3 і більше), довідку МСЕК що член сім’ї потребує постійного догляду, медичні довідки - бажано, вони допоможуть під час медкомісії, підприємницька діяльність чи фермерство не є причиною звільнення від мобілізації 

Цитата Ktara ()
6. Людям з села, часом дзвонять голови сільради, за що отримують преміальні. Мовляв треба явитись у сільраду, де відразу вручають повістки. Такі дзвінки варто ігнорувати у прямому сенсі слова.
За законом органи місцевого самоврядування (у тому числі і сільські ради) ЗОБОВ’ЯЗАНІ забезпечити інформування мобілізованих (у тому чмслі і вручати повістки або повідомляти телефоном), ніяких "преміальних" за виконання належних їм посадових обов’язків за це вони не отримують.

Цитата Ktara ()
7. Не полінуйтесь увімкнути диктофон, бо є реальна можливість, що вам запропонують відкупити за певну суму грошей І ще раз, наголошую ніяких добровольців. Уважно читати кожен папірець.
Ця порада є доречною, але записи зроблені таким чином суд не приймає до уваги - за фактом вимагання хабара вам необхідно звернутися до прокуратури чи міліції, тоді цей запис буде як підтвердження.

Постер містить застарілу інформацію

Цитата mul44 ()
И сейчас я ищу как писать заявление на имя нач.районо в связи с призывом
А  зачем заявление? Если Вы уже на работе и Вам необходимо посетить военкомат (уточнение списков, медкомиссия и отправка) для этого вы получаете повестку (проверьте, чтобы на ней отметили время ВАшего пребывания). Если Вас мобилизировали и отправляют в часть - военкомат выдает соответствующие справки (на работу - по ней за вами сохраняется место и средний заработок, в банк)

Цитата mul44 ()
прошел комиссию, на мои жалобы на здоровье (а они есть, хоть и не состою на учете), никто и ухом не повел, главное что не язва и не гипертония, и не дебил
Не все жалобы на здоровье есть причиной быть мобилизированым (есть соответствующий перечень, его можно найти в Сети). Если же Вы считаете, что медосмотр был проведен с нарушениями - пишите заявление на имя военкома и в прокуратуру.

Цитата mul44 ()
майор в комиссии сказал что "неправильные вы водители" - было еще пара таких как я водителей
Армии нужны водители грузовых автомобилей - С, D, E 

Цитата mudrak ()
Мутноватенький прийшов лист, місцями нагадує інструкцію як законно відкосити від війни.
Саме так це і є

Цитата mudrak ()
Окремий подив жінкам (особливо закарпатським ), які вирішують відпускати чи не відпускати чоловіків в армію, може вони сподіваються урізноманітнити свій сексуальний вибір, коли до них прийде армія чужа?
Досить часто такі "акції" провокуються нашими ЗМІ, багато з яких хочуть "гарячих" новин, або ці "ЗМІ" опосередковано сприяють країні-агресору
mudrak Дата: Сб, 09.08.2014, 16:46 | Повідомлення № 71
Активний учасник
Повідомлень: 575
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
Цитата mul44 ()
передал мнение человека
Примітивне, люмпенсько-бомжатське "мнение"(хоч знайомий Ваш і викладач). Це російська модель - влада окремо, вона хоч і погана, але дана богом, а ми, бидло безсловесне, нічого від нас не залежить, можемо тільки лаяти її тихенько та дулі в кишені носити, поки не поведуть, як бидло на заріз. Як правило, в таку позу стають щоб нічого не робити, навіть для свого блага. З цієї ж серії: "услыште голос Донбаса" (а він чим такий особливий?), "все вокруг воры и негодяи" (а я, звичайно ж, цяця). Те, що від корита посунули бандюків - факт, а хто прийшов на їх місце - час покаже ( як показав уже істинну вартість "оранжевих" керманичів). Поки що влада робить елементарні речі, які має робити, захищає (чи намагається) державу. Якщо це держава твоя - пора вирішувати хто ти в ній.
gromko Дата: Сб, 09.08.2014, 17:04 | Повідомлення № 72
Лінуксоїд
Повідомлень: 2411
Нагороди: 20
Рейтинг: 295
Цитата Ktara ()
Просто у нас повести дали разносить представителям ЖЕКа. Киевоблєнерго и другим службам - они их просто втыкали в двери или бросали в почтовые ящики, если не заставали дома.
 представитель ЖЕКа повестки может разносить, другие - нет.

Цитата Ktara ()
В некоторых регионах хотели как лучше, произошло как всегда - когда медосмотр был просто номинальным (ну чтоб отчитаться как много призвали)
Призывают не "чем побольше", а в сроответствии с потребностям вооруженных сил, т.е. мобилизировать больше чем надо нет необходимости.

Цитата Ktara ()
медосмотр должен быть медосмотром - а не фикцией.
Военнобязанный должен за этим и сам смотреть. Если модосмотр - фикция, немедленно обращаться в соответствующие инстанции.

Цитата Ktara ()
в нашем городе повестку принесли тому, у кого 5 детей и нет жены. И документы приносил, и ниче не дало. Пока не обратились свыше с просьбой объяснить что делать с детьми в этом случае. Так что перегибы были.
  "Перегибы" бывают, не скрою, но часто военнобязанные не говорят что у них имеется больше 3 детей, а в учетной карточке это может быть не отмечено, не предоставляют необходимых документов (мать не оформляет необходимых документов, считаясь для органов соцзащиты "матерью-одиночкой", т. п.) - каждый военнобязяный должен знать свои права на освобождение от мобилизации.

Цитата Ktara ()
Многие ушли добровольцами, но вот многих с военным опытом и годными к службе отказываются брать - говорят "ждите", а тем, у кого нет опыта в вооруженных силах - берут. Нонсенс, но все же есть и такое
Это не нонсенс, а реалии жизни - берут столько сколько надо, добровольце - в первую очередь (если нужна его военно-учетная специальность)

Цитата mudrak ()
Якщо призивник сидить у погребі, а мама (тато, жінка, свекір, теща, брат, сват, кум і.т.д.) кажуть що його нема дома, то правило про безпосереднє врученя повістки - неправильне
У такому випадку складається рапорт, а воєнком пише подання в міліцію на розшук. Міліція, в свою чергу буде звертатися в на місце роботи чи навчання, в міграційну службу, ДАІ, банк, до мобільного оператора - при бажанні знайти "уклоніста" не є проблемою

Цитата Pentiume ()
А у нас у сусідньому районі (Волинь) повістки розносять уночі. До моєї знайомої прийшли о 2 ночі. Проте вона їх вигнала і не прийняла повістку в армію
Якщо це правда, а не ОБС - то це вже занадто: повістки, як правило, розносяться в робочий час.

Цитата mul44 ()
мне к моему ВОС 600, добавили 901
ВОС 600 и ВОС 901 - наименее востребованы, т.е. есть возможно что Вы вообще не будете мобилизированы.

Цитата mul44 ()
Так что я опять таки сижу и думаю. И еще по дороге домой встретил знакомого преподавателя из другой школы.
Власть в любом демократическом государстве всегда есть "плохой", в тоталитарном государстве - "замечательной" (сравните рейтинг Обамы и Путина).
Да, эта война нам не нужна - гибнут наши люди, но теперь уже пути назад нет.
gromko Дата: Сб, 09.08.2014, 17:21 | Повідомлення № 73
Лінуксоїд
Повідомлень: 2411
Нагороди: 20
Рейтинг: 295
Витяг із Закону "Про військовий обов’язок і військову службу" (щоо того, хто може оповіщувати: 
Стаття 38. Обов'язки органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, посадових осіб
1. В адміністративно-територіальних одиницях, де немає військових комісаріатів, відповідні органи місцевого
самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і
форм власності зобов'язані на вимогу військових комісаріатів сповіщати призовників і військовозобов'язаних про їх виклик до
військових комісаріатів, забезпечувати своєчасне прибуття за цим викликом

Закон "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію"

Стаття 18. Органи місцевого самоврядування
Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад організовують під час мобілізації в установленому порядку
своєчасне оповіщення та прибуття громадян

Стаття 22. Обов'язки громадян щодо мобілізаційної підготовки та мобілізації
1. Громадяни зобов'язані з'являтися за викликом до військових комісаріатів
2. Громадяни, які перебувають у запасі і не призвані на військову службу або не залучені до виконання обов'язків щодо мобілізації за посадами, передбаченими штатами воєнного часу, під час мобілізації, можуть бути відповідно до закону залучені до виконання робіт, які мають оборонний характер.
6. Громадянам, які перебувають на військовому обліку, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання без дозволу
Мирослав Дата: Нд, 10.08.2014, 15:56 | Повідомлення № 74
Новий користувач
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Є інформація, що облік ведуть не військомати, а сільські, селищні голови а також міські голови. Чим більше повісток -тим більша премія чиновнику.
gromko Дата: Нд, 10.08.2014, 18:07 | Повідомлення № 75
Лінуксоїд
Повідомлень: 2411
Нагороди: 20
Рейтинг: 295
Цитата Мирослав ()
Є інформація, що облік ведуть не військомати, а сільські, селищні голови а також міські голови. Чим більше повісток -тим більша премія чиновнику.
Облік військовозобов’язаних (не призовників) ведуть не тільки військкомати, але й органи місцевого самоврядування (це їх обов’язок), кого викликати на медкомісії, а тим більше - мобілізувати, вирішують тільки військкомати.
Жодних премій за кількість вручених повісток ніхто не отримує.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Теперішнє і майбутнє України (Обговорення ситуації на сході України)
Сторінка 5 з 27«12345672627»
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2017.