Пт, 23.06.2017, 23:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 18 з 27«1216171819202627»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Теперішнє і майбутнє України (Обговорення ситуації на сході України)
Теперішнє і майбутнє України
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 20.07.2014, 20:21 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 187
[admin]В зв’язку з складним положенням, яке склалося в нашій державі внаслідок розгортання непроголошенної війни Російською Федерацією, я, в односторонньому порядку, вирішив зломати стереотипи і дозволити в даній вітці спілкуватись про теперішнє і майбутнє нашої Батьківщини і всього світу. Це єдина тема, в якій дозволено торкатись питань тероризму та політики з обов’язковим додержанням правила: поважати думку інших та не вдаватись до ФЛЕЙМУ[/admin]
[warning]Користувач, який буде вдаватись до образ інших учасників форуму, отримає бан навічно без попередження, а дана експериментальна тема, можливо, буде закрита.[/warning]
sergey1979 Дата: Ср, 29.07.2015, 18:04 | Повідомлення № 256
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Тих кого на "Ford" не возять (вибачте за іронію) - відношення собаче. Довжелезні черги. Брат якось не так зачинив двері, лікар зарепетував що "В такі війська закине!!!". Коли йому в карман перекочувала Леся Українка то подобрішав і відношення стало людським.

Відредаговано: sergey1979 - Ср, 29.07.2015, 18:06
Bandalak Дата: Ср, 29.07.2015, 18:35 | Повідомлення № 257
Лідер форуму
Нагороди: 34
Рейтинг: 240
Цитата mudrak ()
Мене зустріли біля власних воріт і дали повістку

Цитата Ковальчук_Олександр ()
Вчора з сільської ради принесли повістку

А як же закон, котрий Порошенко недавно підписав, що вчителів із навантаженням від 75% не брати?
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 29.07.2015, 18:55 | Повідомлення № 258
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 272
Цитата mudrak ()
ми визнали ДНР (інакше, яке може бути "спільне патрулювання" з "бандитами")
Кажуть, що слова про спільне патрулювання вирвані з контексту, і, насправді, хтось пропонував, а Україна не погодилась: http://tsn.ua/ato....46.html
mudrak Дата: Чт, 30.07.2015, 10:21 | Повідомлення № 259
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
Щойно повернувся з воєнкомату, просто віддали військовий і все. Видно, поставили на облік і цим все закінчилося.
FutureTeacher Дата: Чт, 30.07.2015, 20:33 | Повідомлення № 260
Часто заходить...
Рейтинг: 16
Цитата mudrak ()
Воєнкомат почав працювати "по-врослому". Під час перших хвиль давали повістки, направляли своїм ходом в обласну поліклініку проходити комісію, і, як наслідок, майже ніхто туди не їхав (дорого, довго, злі черги під кабінетами і.т.д.). А на днях в село приїхав "комбінований патруль" (військові+міліція), і роздавали повістки "не відходячи від каси", а хто не признавався хто він є - того забирала міліція "до встановлення особи. Мене зустріли біля власних воріт і дали повістку "на завтра"
1. Згідно Закону "Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку" вчителів, які працюють більш ніж на 13 годин у тиждень, до війська не беруть.
2. Викликати до військкомату будуть - до 60 років ви стоїте на обліку, як військовозобов’язаний
3. На комісію (медогляд) регулярно посилати можуть.
4. Як військовозобов’язаного вас можуть відправляти на збори
5. Можуть відправити на збори по підготовці молодшого офіцерського складу, на це вашої згоди їм не потрібно

Вчора з сільської ради принесли повістку, я попросту не взяв її. Не знаю, чим це мені загрожує. Буду опиратись на закон, посилання на який написав пан Пилипчук.
Повістку треба брати, оскільки відмова від отримання повістки є адміністративним правопорушенням, а в умовах особливого стану (такого як зараз  :) ) це може бути кваліфіковано як кримінальне правопорушення, пов’язане з ухилянням військовозобов’язаного від виконання властивих йому обов’язків. Якщо ви відмовились отримувати повістку, то посадова особа, яка була повинна вам її вручити складе акт про відмову від отримання, його підпишуть два свідки, передадуть воєнкомові, а потім як бог дасть - були випадки доходило до СБУ і суду, тож повістки не слід боятися, тим більше, що вчителів до війська по мобілізації вже не беруть.

Цитата mudrak ()
Поїду, дуже цікаво як вони надумали обійти закон, якби мали просто забрати - то вже я б цього не писав

Не заберуть
gromko Дата: Чт, 30.07.2015, 20:51 | Повідомлення № 261
Лінуксоїд
Нагороди: 20
Рейтинг: 290
Цитата mudrak ()
Під час перших хвиль давали повістки, направляли своїм ходом в обласну поліклініку проходити комісію, і, як наслідок, майже ніхто туди не їхав (дорого, довго, злі черги під кабінетами і.т.д.).
До 30 днів на проходженняпоглибленого медогляду в лікарській установі, якщо військовозобов’язаний за цей час не пройшов комісію - або ухиляння або лікар напише висновок на основі "об’єктивних данних" - "придатний"

Цитата mudrak ()
на днях в село приїхав "комбінований патруль" (військові+міліція), і роздавали повістки "не відходячи від каси", а хто не признавався хто він є - того забирала міліція "до встановлення особи. Мене зустріли біля власних воріт і дали повістку "на завтра".
Оскільки абсолютна більшість чоловіків 20-59 років є військовозобов’язаними, то в особливий період вони підлягають переобліку, проходженню медичних комісій та постановці в команди (в залежності від стану здоров’я, підготовки і т.п.), якщо ці особи ухилялися від явки до військкомату, то таких осіб ставлять в розшук - передають міліції, а нйчастіше це відбувається "спільним рейдом" працівників міліції, військомату, місцевого самоврядування та керівництва підприємств

Цитата mudrak ()
Слід зауважити, що від воєнкомату я ніколи не ховався, дані про всіх чоловіків-вчителів сільрада подала першими, тож я був впевнений, що вони знають кого беруть.
Справжній чоловік!

Цитата mudrak ()
Я поцікавився, а те, що я сільський вчитель має якесь значення?...Попередзвонювались, попереговорювались, попитали про фах та навантаження, привезли назад і дали повістку на інший день.
Якщо вчитель і більш ніж 0.75 ставки - не мобілізують, якщо до 27 років, вчитель і не працюєте в селі можуть призвати (не мобілізувати)
Вас не мобілзують

Вчора з сільської ради принесли повістку, я попросту не взяв її. Не знаю, чим це мені загрожує. Буду опиратись на закон
Повістку треба брати, про це вище писали

Цитата mudrak ()
Війна закінчилася (нас перемогли), ми визнали ДНР (інакше, яке може бути "спільне патрулювання" з "бандитами"), Порошенко поміняв Донбас на своє майно в РФ? Тепер що "нумо всі разом відбудовувати Донецьк та Луганськ?
Брехня (фейк)

Цитата sergey1979 ()
Читаючи статтю Нотатки мобілізованого. то що б мало-мальськи вижити в нашій армії потрібно чимало коштів.
Були у нас такі, що вдома не мали ніяких статків, ніде не робили і допомогти їм практично ніхто не допомагав - виживають не гірше інших, по прибуттю в зону АТО почали платити зарплату то все більш-менш вирівнялось

Цитата sergey1979 ()
хто оплачує поїздки на  комісії, чи за той же шприц не з свого кармана? На одну поїздку в область потрібно 50 грн на автобус.
Все із свого "карману"

Цитата sergey1979 ()
Брата таскали, йому довелося взяти повістку, бо за іронією почав їздити на заробітки, в Москву,  бачив як ссажують х поїзда тих у кого проблеми з воєнкоматом. У нього проблеми зі здоровям, 33 роки, в армії не служив, а тут... У червні переніс операцію на плечі (наслідки ДТП).
Буде визнаний "тимчасово непридатним"
gromko Дата: Чт, 30.07.2015, 21:14 | Повідомлення № 262
Лінуксоїд
Цитата sergey1979 ()
лікарі бояться брати хабарі
:)

Цитата sergey1979 ()
дали брату відстрочку на 1 рік, але сказали якщо щось трапиться  - за 2 години бути напункті збору?!?! А якщо фінансів немає? Транспорт не ходить?
Якщо не має змоги вчасно з’явитись на пункт збору (за об’єктивної причини) - дзвінок у військомат і пояснити, що "зможу не через 2 години, а через 24 години"

Цитата sergey1979 ()
сільські вже попроходили комісію(нікого не взяли), вчителя ЗВ тягали, він не служив, ледь відгавкався
До червня вчителів, особливо ЗВ, охоче брали по мобілізації, без відношення до того служив чи не служив.

Цитата sergey1979 ()
З жінкою жартую, що якщо прийде повістка то піду в АТО, буде зберігатися середня зарплата. Вона на диби, що б нічого не брав - нікому нічого не платять, ще й дзвонять односельчани, щоб передали грошей, трусів носків.
Платять грошове забезпечення як військовослужбовцю і на попередньому місці роботи середню зарплату

Цитата sergey1979 ()
І наскільки бачу - в кого є гроші - все з воєнкоматом спокійно вирішується.
Зараз вони "під ковпаком" - СБУ і прокуратура засилають своїх людей з грошима щоб спіймати на гарячому, тож ніхто на таке не ведеться, неугодному можуть просто підкинути гроші, от і хабар

Цитата sergey1979 ()
Коли цей цирк закінчиться - на папері НЕМАЄ ВІЙНИ!!!
Вйна є, і ті хто зараз на Сході вам можуть це підтвердити, можуть підтвердити і матері чиї сини вже полягли там, захищаючи нас з вами.

Цитата sergey1979 ()
Для того щоб вести дії на Сход сотень тисяч призовників не потрібно, а на місцях хай роблять невеликі польові збори.
Орієнтовно в ДНР/ЛНР близько 40 тис. тих, хто тримає зброю, 30 тис - місцеві, 10 тис - росіяни, більша частина цих - "добровольці", менша частина- "отпускники", тобто кадрові військові, які начебто звільнені з лав Збройних Сил РФ. Для ефективної протидії потрібно триразове перевищення в людських ресурсах, додайте тили, резерв і необхідність демобілізації

sergey1979 Дата: Пт, 31.07.2015, 07:54 | Повідомлення № 263
Прописаний назавжди
Воєнного стану немає - крапка! Мобілізувати не мають права!
Повістку можу не брати - крапка! Замполіти скільки хочеш можуть кричати про війну і що все так добре на коли заберуть, давити на совість.
Тим більше - Аваков ратує за переведення армії на контрактну основу
mudrak Дата: Пт, 31.07.2015, 08:25 | Повідомлення № 264
Активний учасник
http://www.pravda.com.ua/articles/2015/07/30/7076161/

Так що воювати за Батьківщину таки прийдеться ... ну, або, як варіант - ховатися "по-кукурудзах" разом з різними "декласованими елементами" ;) .
sergey1979 Дата: Пт, 31.07.2015, 08:40 | Повідомлення № 265
Прописаний назавжди
Аби було все по закону ... на перших виборах виборах які будуть до ВР, виграють ті хто  першим підніме гасло "Ні війні!" (популізм нині модний), відновиться status quo до зими 2013/2014 і знову все піде по колу.
Теж від воєнкома неховаюся, коли в березні носили запропонував людині, яка звязана з воєнкоматом щоб пройти комісію у районі "Ні, йдь там де приписаний!"(А це фінанси, писати на власний рахунок)
Але більш за все волосся стає дибом коли в наші армії починають пити по "чорному" навіть ті хто ніколи не пив(в тилу)! Патріотизм так не приклеїться!
gromko Дата: Пт, 31.07.2015, 13:57 | Повідомлення № 266
Лінуксоїд
Цитата sergey1979 ()
Воєнного стану немає - крапка! Мобілізувати не мають права!
Відповідно до Закону України "Про мобілізацію і мобілізаційну підготовку":"мобілізація - комплекс заходів, здійснюваних з метою планомірного переведення національної економіки, діяльності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій на функціонування в умовах особливого періоду, а Збройних Сил України, інших військових формувань, оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - на організацію і штати воєнного часу", тобто не йде мова про воєнний стан взагалі.

Вас не мобілізують, як педагогічного працівника

Цитата sergey1979 ()
Повістку можу не брати - крапка!
Можете не брати повістку, але це може бути інтерпретовано як Україна: «ухилення від призову за мобілізацією» кримінальна відповідальність за статтею 336 КК — позбавлення волі на строк від двох до п'яти років; адміністративна: за статтею 210-1 КУпАП «порушення законодавства про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» — штраф у розмірі: на громадян — від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17—51 грн.), на посадових осіб — від семи до десяти (119—170 грн.); за повторне правопорушення, вчинене протягом року після накладення стягнення за попереднє, — штраф у розмірі: на громадян — від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51—119 грн.), на посадових осіб — від десяти до п'ятнадцяти (170—255 грн.). 

Цитата sergey1979 ()
Замполіти скільки хочеш можуть кричати про війну і що все так добре на коли заберуть, давити на совість.
"Замполітів" у складі Збройних Сил України немає

Цитата sergey1979 ()
Тим більше - Аваков ратує за переведення армії на контрактну основу
Аваков сам не служив, щодо його сина-"учасника АТО" я не хотів би говорити

Цитата mudrak ()
http://www.pravda.com.ua/articles/2015/07/30/7076161/ Так що воювати за Батьківщину таки прийдеться ... ну, або, як варіант - ховатися "по-кукурудзах" разом з різними "декласованими елементами" .
Початок відкритих бойових дій з РФ залежить від волі тільки однієї людини - урветься йому терпець і танкові колони посунуть на Харків, Суми та Чернігів хоч зараз, тим більше що росіяни вже морально підготовлені засобами масової інформації до боротьби з "жидобандеровским фашизмом в Хохлостане"

Цитата sergey1979 ()
Аби було все по закону ... на перших виборах виборах які будуть до ВР, виграють ті хто  першим підніме гасло "Ні війні!" (популізм нині модний), відновиться status quo до зими 2013/2014 і знову все піде по колу.
Усі повинні розуміти, що війна в Україні є способом залякування Путіним власного населення - "лучше стабильность, чем Майдан, хунта и война"
gromko Дата: Пт, 31.07.2015, 14:01 | Повідомлення № 267
Лінуксоїд
Цитата sergey1979 ()
Але більш за все волосся стає дибом коли в наші армії починають пити по "чорному" навіть ті хто ніколи не пив(в тилу)! Патріотизм так не приклеїться!
У нас лікували "синяків"-алкоголіків дуже швидко - яма-"зіндан" глибиною метра три, на три доби вкинули на хліб та воду - лікує швидко. Стан "під градусом", як правило, до добра не приводить - або попадеш під кулю з "тієї сторони", або ж можеш нарватися на свою ж "розтяжку"
sergey1979 Дата: Пт, 31.07.2015, 16:58 | Повідомлення № 268
Прописаний назавжди
Як будуть ловити:
Аваков заборонив міліціонерам відловлювати призоваників
Замполіт:
Заступник командира батальйону по роботі з особовим складом. Замполіт, щоб було зрозуміліше.
Думав написати в ОП, але пане gromko - думаю Ви здогадались хто в нас на форумі замполіт. Ви сієте патріотичне, розумне... Але, інколи, збоку видніше.
Думаєте сиджу, бороздю Нет, пишу ла..но - спека, не має як з сапою вийти. Ще й Київстар - ГАНЬБА - дістав постійною зміною тарифів, скоро в Неті тільки по великим святам можна буде сидіти!
Ага, що таке особливий стан в Україні? Пдкиньте інфу, що в нас ДІЄ такий стан.

Відредаговано: sergey1979 - Пт, 31.07.2015, 17:04
mudrak Дата: Пн, 03.08.2015, 08:26 | Повідомлення № 269
Активний учасник
Цитата sergey1979 ()
що таке особливий стан в Україн
Особливіше нинішнього годі шукати: війна є - і її немає, торгівля з ворогом та окупованими територіями, дискримінація добровольчих формувань, відвід їх з фронту, заміна на небажаючих воювати знятих з комбайнів в період жнив селян. То арешти корупціонерів, то їх відпущення під заставу (вкрав 10 "лімонів" - один віддай, нормальний розклад). Таємничі переговори та незрозумілі договорняки (Широкіне, з його висотами, ключ до Маріуполя, а тепер здаємо його, як і передбачали зразу як тільки відвели добровольців). ..Не сприяє це все патріотичному підйому, ой як не сприяє....
mul44 Дата: Пн, 03.08.2015, 11:16 | Повідомлення № 270
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 41
Я с вам согласен, зачем людям воевать за "царя" который продает "крепостных"... размышлений много, а кто читал что девочка у которой забрали медаль набрала 596 б, вот же учителя сволочи - та которая занизила оценку на экзамене...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Теперішнє і майбутнє України (Обговорення ситуації на сході України)
Сторінка 18 з 27«1216171819202627»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.