Пт, 28.07.2017, 05:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 17 з 27«1215161718192627»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Теперішнє і майбутнє України (Обговорення ситуації на сході України)
Теперішнє і майбутнє України
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 20.07.2014, 20:21 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
[admin]В зв’язку з складним положенням, яке склалося в нашій державі внаслідок розгортання непроголошенної війни Російською Федерацією, я, в односторонньому порядку, вирішив зломати стереотипи і дозволити в даній вітці спілкуватись про теперішнє і майбутнє нашої Батьківщини і всього світу. Це єдина тема, в якій дозволено торкатись питань тероризму та політики з обов’язковим додержанням правила: поважати думку інших та не вдаватись до ФЛЕЙМУ[/admin]
[warning]Користувач, який буде вдаватись до образ інших учасників форуму, отримає бан навічно без попередження, а дана експериментальна тема, можливо, буде закрита.[/warning]
mudrak Дата: Пт, 24.07.2015, 18:17 | Повідомлення № 241
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
Цитата Oxana_cher ()
Президент України Петро Порошенко підписав закон щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації окремих категорій педагогічних та наукових працівників.
Даремно він це зробив, явно популіський вчинок. В армії що, непотрібні люди з вищою освітою? А так виходить що "не будеш вчитися - підеш в армію", своя армія знову стає пугалом для народу та збіговиськом даунів (з точки зору наукових працівників).
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 25.07.2015, 02:05 | Повідомлення № 242
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 277
Цитата mudrak ()
своя армія знову стає пугалом для народу та збіговиськом даунів
Не треба гіперболізувати. Не можна ділити суспільство на вчителів і даунів. Це вже перебір...
Шестопалов Дата: Сб, 25.07.2015, 07:38 | Повідомлення № 243
Видавець посібників
Нагороди: 10
Рейтинг: 146
"Удивительный народ, который живет верой, что раз мы сами не сможем, то другие смогут за нас сделать лучше нашу жизнь"
Великий Маниту, спаси Украину! http://hvylya.net/analytics/society/velikiy-manitu-spasi-ukrainu.html
FutureTeacher Дата: Сб, 25.07.2015, 14:44 | Повідомлення № 244
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Цитата mudrak ()
Даремно він це зробив, явно популіський вчинок.
Він лише підписав зміни до Закону, прийняті раніше депутатами, а вони зробили це суто з популістськими намірами, крім того тепер з’явилась легальна "отмазка" для небажаючих бути мобілізованими - "науковий працівник"

Цитата mudrak ()
В армії що, непотрібні люди з вищою освітою?
Армії конче потрібні освічені, розумні та добре мотивовані люди
Знайомого, співробітника інституту післядипломної освіти (який в армії не служив, 40 років, двоє дітей) було мобілізовано взимку, причому від мобілізації він не переховувався, хоча й добровольцем не йшов

Цитата mudrak ()
А так виходить що "не будеш вчитися - підеш в армію", своя армія знову стає пугалом для народу та збіговиськом даунів (з точки зору наукових працівників).
Це у нас такий "патріотизм"

Цитата Шестопалов ()
"Удивительный народ, который живет верой, что раз мы сами не сможем, то другие смогут за нас сделать лучше нашу жизнь" Великий Маниту, спаси Украину! http://hvylya.net/analytics/society/velikiy-manitu-spasi-ukrainu.html
Не всё так плохо, но Романенко (редактор "Хвыли")мне чем-то напоминает "гибрид" Бузины и Шария - "пропало всьо!", "во всём виновата Америка", "украинцы неспособны управлять собой", "Украина - детище австрийского Генштаба". Основной постулат его излияний - "плохо всё, но будет ещё хуже"
Почитайте - http://politika.eizvestia.com/full....telstvo
Особенно умиляет то, что вначале он говорит о том, что Путин разрушил Ялтинскую систему, а дальше - что Путин хочет её сохранить, ну и то ,что "Армагеддон"-"Третья мировая, неизбежен
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 29.07.2015, 01:59 | Повідомлення № 245
Ветеран спілкування
І сміх, і гріх (а найпевніше - просто бізнес): в Росії випускають сірники з українками в вишиванках:

http://tsn.ua/svit....52.html

Сьогодні вдома виявив таку пачку. Цікаво, в яких регіонах ще помітили цей "продукт"?
Шестопалов Дата: Ср, 29.07.2015, 08:41 | Повідомлення № 246
Видавець посібників
И зачем до такого градуса ненависти политики довели два народа!!! Даже "обсереная" палочка вызывает мутный поток взаимных оскорблений. И к чему эта ненависть нас приведёт?
mudrak Дата: Ср, 29.07.2015, 10:16 | Повідомлення № 247
Активний учасник
Воєнкомат почав працювати "по-врослому". Під час перших хвиль давали повістки, направляли своїм ходом в обласну поліклініку проходити комісію, і, як наслідок, майже ніхто туди не їхав (дорого, довго, злі черги під кабінетами і.т.д.). А на днях в село приїхав "комбінований патруль" (військові+міліція), і роздавали повістки "не відходячи від каси", а хто не признавався хто він є - того забирала міліція "до встановлення особи. Мене зустріли біля власних воріт і дали повістку "на завтра". В районі не розводячи ніяких розмов запросили до міні-буса "Форд" і відвезли на обласний пункт збору, де стрімко пройшли медкомісію. Слід зауважити, що від воєнкомату я ніколи не ховався, дані про всіх чоловіків-вчителів сільрада подала першими, тож я був впевнений, що вони знають кого беруть. А тут стало відомо, що після медкомісії, всіх везуть далі, "у війська". Я поцікавився, а те, що я сільський вчитель має якесь значення?...Попередзвонювались, попереговорювались, попитали про фах та навантаження, привезли назад і дали повістку на інший день. Питаю - то мене призивають чи ні? Так, кажуть, до 50 Вам ще більше як пів року, здоровя дозволяє - служити будете, приходьте у вказаний день, Вам все пояснять.

Відредаговано: mudrak - Ср, 29.07.2015, 10:18
Шестопалов Дата: Ср, 29.07.2015, 10:36 | Повідомлення № 248
Видавець посібників
Цитата mudrak ()
до 50 Вам ще більше як пів року, здоровя дозволяє - служити будете, приходьте у вказаний день
Беги, Олександр Іванович, беги!

Відредаговано: Шестопалов - Ср, 29.07.2015, 10:36
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 29.07.2015, 11:03 | Повідомлення № 249
Ветеран спілкування
Цитата mudrak ()
Так, кажуть, до 50 Вам ще більше як пів року, здоровя дозволяє - служити будете, приходьте у вказаний день, Вам все пояснять.

У базі Верховної Ради зміну до закону опубліковано: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3543-12/page2

Написано, що закон чинний. Але ж в інших системах (наприклад, в освіті), ми неодноразово бачили, що виконавці часом просто не знають нормативної бази. А іноді ще "творчо" підходять до виконання. Тому треба наполегливо цікавитись на всіх рівнях, що саме відбувається.

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Ср, 29.07.2015, 14:17
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 29.07.2015, 13:16 | Повідомлення № 250
Ветеран спілкування
Вчора з сільської ради принесли повістку, я попросту не взяв її. Не знаю, чим це мені загрожує. Буду опиратись на закон, посилання на який написав пан Пилипчук. Простий народ використовують як "пушечне м’ясо" і ми всі прекрасно це знаємо. Але український народ вкрай терплячий і дурний. Позбулись Януковича, думали все помаленьку наладиться на краще... Не перестаю дивуватись, за кого ті бідні люди гинули на майдані, за кого гинуть нинішні патріоти в так званому АТО? В Україні тисячі олігархів, які на людських мозолях побудували пентхаузи, позахватювали сотні гектарів землі і вони не переживають, що їхніх синів призвуть до служби. Вони накрали скільки, що стане на 5 поколінь вперед, а ми за зарплату в 2 гривень цілий місяць будемо корячитись, щей "поімеют" на кожному кроці різні директори-завучі-методисти-інспектори. Коротше, заробляємо за принципом щоб з голоду не подохнути, а ще кажуть кріпосне право відмінили.
mudrak Дата: Ср, 29.07.2015, 15:20 | Повідомлення № 251
Активний учасник
Шестопалов71736
Цитата
Беги, Олександр Іванович, беги!
Жартуєте ;) ? Вчитель, вихователь, сіятель "доброго і вічного" - біжи від призову (хай і сумнівного) до рідної армії?....Ні, ну якщо руку на серце (чи на інший дорогий мені орган :) ) - то якби була гарантія, що коли мене не вбють - то я і не помру ніколи - я б ще подумав би, ...а так...
Поїду, дуже цікаво як вони надумали обійти закон, якби мали просто забрати - то вже я б цього не писав.

Відредаговано: mudrak - Ср, 29.07.2015, 15:23
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 29.07.2015, 15:29 | Повідомлення № 252
Ветеран спілкування
Цитата mudrak ()
Вчитель, вихователь, сіятель "доброго і вічного"

Цікаво, багато людей зараз такої думки? Радий, що утопія в наших серцях дає нам привід для оптимістичного настрою.
Цитата mudrak ()
Поїду, дуже цікаво як вони надумали обійти закон, якби мали просто забрати

Відпишетесь, чим все закінчилось. Я мабуть також поїду заради цікавості.
mudrak Дата: Ср, 29.07.2015, 16:50 | Повідомлення № 253
Активний учасник
Щойно прочитав:
"Доборолась Україна до самого краю"
Війна закінчилася (нас перемогли), ми визнали ДНР (інакше, яке може бути "спільне патрулювання" з "бандитами"), Порошенко поміняв Донбас на своє майно в РФ? Тепер що "нумо всі разом відбудовувати Донецьк та Луганськ?...Тепер зрозуміло, чого нас наполегливо переконують що правий сектор - "кака"...
а з іншого боку отака новина:

Відредаговано: mudrak - Ср, 29.07.2015, 17:06
sergey1979 Дата: Ср, 29.07.2015, 17:05 | Повідомлення № 254
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Цитата Ковальчук_Олександр ()
заробляємо за принципом щоб з голоду не подохнути
    Розтягував відпускні щоб до серпня дотягнути (тільки їжу) але, вони же закінчились , добре хоч випадкові заробітки є. З початку серпня доведеться залазити в кредитку.
    Читаючи статтю Нотатки мобілізованого. то що б мало-мальськи вижити в нашій армії потрібно чимало коштів. А хто оплачує поїздки на  комісії, чи за той же шприц не з свого кармана? На одну поїздку в область потрібно 50 грн на автобус.
    Брата таскали, йому довелося взяти повістку, бо за іронією почав їздити на заробітки, в Москву,  бачив як ссажують х поїзда тих у кого проблеми з воєнкоматом. У нього проблеми зі здоровям, 33 роки, в армії не служив, а тут... У червні переніс операцію на плечі (наслідки ДТП). Хірург, який його вів каже що на це зараз ніхто не звертає увагу гребуть всіх, лікарі бояться брати хабарі. Коротше кажучи дали брату відстрочку на 1 рік, але сказали якщо щось трапиться  - за 2 години бути напункті збору?!?! А якщо фінансів немає? Транспорт не ходить?
    Я сам проживаю у селі, але прописаний у місті (сільські вже попроходили комісію(ікого не взяли), вчителя ЗВ тягали, він не служив, ледь відгавкався). 
    По ТВ зараз показують цей цирк з врученням повісток де попало (що не є законно). З жінкою жартую, що якщо прийде повістка то піду в АТО, буде зберігатися середня зарплата. Вона на диби, що б нічого не брав - нікому нічого не платять, ще й дзвонять односельчани, щоб передали грошей, трусів носків.
    І наскільки бачу - в кого є гроші - все з воєнкоматом спокійно вирішується.
P/S/ Ставив "тарілку" хлопцю - працює в обласній адміністрації - їм принесли повістки на тій неділі, прямо в обласну адміністрацію, всі відразу у відпустки - на потяг і хто до Лукашенка, хто в Крим.
Коли цей цирк закінчиться - на папері НЕМАЄ ВІЙНИ!!!  Для того щоб вести дії на Сход сотень тисяч призовників не потрібно, а на місцях хай роблять невеликі польові збори. Не так затратно, і більш патріотично. Ніж вести десь вити вовком, і ще більш набиратися ненависті на нашу владу.
mudrak Дата: Ср, 29.07.2015, 18:03 | Повідомлення № 255
Активний учасник
Цитата sergey1979 ()
хто оплачує поїздки на  комісії, чи за той же шприц не з свого кармана? На одну поїздку в область потрібно 50 грн на автобус.
В моєму випадку все нагадувало кадри з фільму "Иван Васильевич меняет професию" (оті, про царський бенкет). Везли на іномарці безкоштовно, шприци-салфетки також, а лікарі які чуйні, про всі болячки розпитують, на все уважно дивляться. В коридор вискакують - "Хлопці, хто в мене ще не був, давайте сюди, щоб без черг, в кого немає скарг - відразу до медсестри за печаттю, хто хоче "поспілкуватися" - підходьте". За півгодини весь огляд, включно з флюрограмою та аналізами (аналогічний профогляд рідко вкладався в один день)...Правда діагноз майже завжди був - "придатний". Трапився один "косар", почав репетувати що в нього був перелом ноги, що вона його досі тубує і в нього в рідній лікарні є всі документи. Зібрався "консіліум", мацали, тягнули, просили поприсідати та попідніммати ногу. Відпустили додому за документами, а представник воєнкомату, в разі якщо зрослося неправильно, пообіцяв пофінансувати повторний перелом з подальшим правильним лікуванням.

sergey197971742
Цитата
на місцях хай роблять невеликі польові збори
 Отож мені щось таке і світить, та ще одному призовнику з мого "загрьобу". В нього двоє дітей, одна з них інвалід 3-ї групи. Воєнком наголосив, що по закону він призову підлягає, але "чисто по людські це питання вирішується". Переконаний, що грошей воєнком не брав і призовник йому нічого не давав (ми постійно були разом)

Додано (29.07.2015, 18:03)
---------------------------------------------

Цитата sergey1979 ()
на папері НЕМАЄ ВІЙНИ!!!
Так отож! :'( Всі проблеми звідси: для чинуш та їх дітей - мир, для "плебсу" - війна!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Теперішнє і майбутнє України (Обговорення ситуації на сході України)
Сторінка 17 з 27«1215161718192627»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.