Пн, 24.07.2017, 15:41
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

   
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 16 з 27«1214151617182627»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Теперішнє і майбутнє України (Обговорення ситуації на сході України)
Теперішнє і майбутнє України
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 20.07.2014, 20:21 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3627
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
[admin]В зв’язку з складним положенням, яке склалося в нашій державі внаслідок розгортання непроголошенної війни Російською Федерацією, я, в односторонньому порядку, вирішив зломати стереотипи і дозволити в даній вітці спілкуватись про теперішнє і майбутнє нашої Батьківщини і всього світу. Це єдина тема, в якій дозволено торкатись питань тероризму та політики з обов’язковим додержанням правила: поважати думку інших та не вдаватись до ФЛЕЙМУ[/admin]
[warning]Користувач, який буде вдаватись до образ інших учасників форуму, отримає бан навічно без попередження, а дана експериментальна тема, можливо, буде закрита.[/warning]
mul44 Дата: Сб, 04.07.2015, 20:08 | Повідомлення № 226
Наполегливий учасник
Повідомлень: 859
Нагороди: 2
Рейтинг: 41
я во многом согласен, и понимаю что тут "цена вопроса", кто станет на "местах" бароном, что бы все узаконить, потому как "все закончить" хватило бы несколько точных "точек-у" пусть и дорого но цена человека дороже, а так позор им всем...кто там вверху
swetikccc Дата: Нд, 05.07.2015, 08:57 | Повідомлення № 227
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3745
Нагороди: 23
Рейтинг: 331
Питання в тому ще, як захід дивиться на це. Можливо навіть як на громадянську війну, в яку втручається Росія?
Трибунал в Газі не відмінили, тому то і точки У, можуть бути злочином проти людства.
Шестопалов Дата: Нд, 05.07.2015, 10:16 | Повідомлення № 228
Видавець посібників
Повідомлень: 1331
Нагороди: 10
Рейтинг: 146
США воює з Росією (або навпаки, кому як подобається) до останнього українця!
Наглядно див. відео.  https://www.youtube.com/watch?v=rCH9WFSf-Rc
Чорний кіт - Донбас, сіро-білий кіт - Галичина. Дві ворони - США і Росія.
mul44 Дата: Нд, 05.07.2015, 10:16 | Повідомлення № 229
Наполегливий учасник
Повідомлень: 859
Нагороди: 2
Рейтинг: 41
Цитата swetikccc ()
можуть бути злочином проти людства.
ну тогда надо или снять крестик или надеть трусы
swetikccc Дата: Нд, 05.07.2015, 14:29 | Повідомлення № 230
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3745
Нагороди: 23
Рейтинг: 331
Цитата Шестопалов ()
США воює з Росією (або навпаки, кому як подобається) до останнього українця! Наглядно див. відео.  https://www.youtube.com/watch?v=rCH9WFSf-Rc
Чорний кіт - Донбас, сіро-білий кіт - Галичина. Дві ворони - США і Росія.
Штати просто скористалися моментом вимити гроші з Росії. А якщо ні, то тоді вони до такої степені молодці, що спровокували Росію до захвату Криму і всього іншого. Мета одна не дати Росії модернізувати стратегічне озброєння.
І Штати цього досягають, і ми ж просимо про це. Якщо це така штатівська многоходівка то вони просто молодці в захисті своїх інтересів.
Болтун находка для шпионов. І це дійно так. Непотрібно розказувати де і які іспити проходять. Навіть деякі безобідні пости несуть підтверження якихось данних.
FutureTeacher Дата: Нд, 05.07.2015, 18:12 | Повідомлення № 231
Часто заходить...
Повідомлень: 75
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Цитата mudrak ()
Ще чого доброго впарять даунбас Україні
Донбас - це Україна! У тому, що там відбувається винні не тільки президент та уряд, а й ми з вами - наша безвідповідальність привела до влади бандитів, які не тільки грабували дотла цю країну, кидаючи подачки "елєкторату", а й подавали її, роздираючи на шматки. "Власть" гребли і гребла б кредити, перекачуючи долари та євро в офшори, для них головне було - втікти до моменту, коли ця гігантська фінансова піраміда "Україна" почне падати, хоча події кінця 2013-початку 2014 років їм дещо спутали карти, але, разом з тим, вони зуміли домовитись з "новою владою" і втекти. Звичайно еРФія - не Австрійські Альпи, не Ніцца чи Маямі, куди їм тепер в’їзд заборонено, в РФ Путін тепер їх оюдирає, вимагаючи гроші на фінансування "ополченія" та на "гумконвої"

Донбас був, і залишиться українським, а щодо тих, людей, котрі там живуть, то спочатку спробуйте себе поставити на їх місце - кинуті напризволяще державою, яка повинна була їх охоронять, кинуті в українське "Сомалі" - без прав, без грошей, без надії на майбутнє.

Цитата Шестопалов ()
США воює з Росією (або навпаки, кому як подобається) до останнього українця!
 Обамі "до лампочки" проблеми України та українців (які самі ж українці й створили) - в США останні двадцять років Росію, як рівноцінного партнера не сприймають, оскільки "країна-бензоколонка" вже давно не може конкурувати з іншими країнами в промисловості чи високих технологіях, єдине, що у них залишилось - спадок СРСР: сибірські газ та нафта, ядерна зброя і ракетна техніка з 1960-их.

Європі війна в Україні геть ні до чого, оскільки вони в значній мірі теж сидять на російській "газовій голці"

Цитата swetikccc ()
Штати просто скористалися моментом вимити гроші з Росії.
Російські гроші зберігаються у американській валюті і цінних паперах США

Цитата swetikccc ()
Мета одна не дати Росії модернізувати стратегічне озброєння.
Ракети 70-80-их років ще років з 15-20 будуть знаходитись на бойовому чергуванні і якщо навіть 25% долетять до території "потенційного противника", то йому ой як непоздоровиться

Цитата swetikccc ()
І Штати цього досягають, і ми ж просимо про це. Якщо це така штатівська многоходівка то вони просто молодці в захисті своїх інтересів.
Є така "наука" - конспірологія. При бажанні США могли б зруйнувати економіку РФ протягом року, "опустивши" ціну на нафту до $20 за барель - вони мають добрі відносини з більшістю арабських країн-експортерів нафти, так і з європейцями, які потерпіли б цей період. Те. що вони це можуть зробити, показали події 2014 року коли ціна на нафту впала з 140 до 50 доларів за барель після домовленостей США та саудитів. Іншого великого експортера, Іран, США тримають "про запас" - як тільки з нього будуть зняті санкції, пропозиція нафти на міжнародних ринках збільшиться, а це автоматично буде тримати ціну низькою.

Разом з цим в США розуміють, що економічний колапс РФ може призвести до розвалу країни, яка тримається лише на експорті нафти та газу, причому Москва є центром лише тому, що вона розподіляє між регіонами гроші, отримані від експорту. Не буде грошей з Москви - проголосять незалежність Татарстан і Башкортостан, "Уральська Республіка", Сибір, тобто Заходу треба бути домовлятися не з одним "вождем", а з цілим десятком.

Додано (05.07.2015, 18:12)
---------------------------------------------

Jokerz Дата: Нд, 05.07.2015, 20:20 | Повідомлення № 232
Хостер
Повідомлень: 1116
Нагороди: 4
Рейтинг: 63
FutureTeacher, с Ваших слов ясно только что США всех строит , самая могучая и хорошая держава, а Россия вообще хилая страненка, с гозом и нефтью и больше ничего там нет, такая вся слабая что США счелкнув пальцами ее сразу раздавит.
gu2in Дата: Нд, 05.07.2015, 21:02 | Повідомлення № 233
Досвідчений учасник
Повідомлень: 671
Нагороди: 7
Рейтинг: 217
Цитата Jokerz ()
а Россия вообще хилая страненка
Згоден, що недооцінювати супротивника не варто, але і переоцінювати також:
Ядерный блеф России
Ядерная импотенция России-2
FutureTeacher Дата: Нд, 05.07.2015, 21:29 | Повідомлення № 234
Часто заходить...
Повідомлень: 75
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Цитата Jokerz ()
с Ваших слов ясно только что США всех строит , самая могучая и хорошая держава
Не стоит уподобляться жителям одной соседней страны, которые кричат: "Обама, отдай нам зарплаті и пенсии!" США - никакие, ни "хорошие", ни "плохие" (как страна может быть "хорошей"?), до тех пор, когда кто-то не начинает мешать им жить. Относитель того, что "строит" - почему не "стоили" в Южном Судане, в Сомали, теперь в Йемене?
Относительно могущества - да, могучая, ровня ей был СССР в средине 1960-ых, и будет Китай, лет через 20.

Цитата Jokerz ()
США всех строит , самая могучая и хорошая держава, а Россия вообще хилая страненка, с гозом и нефтью и больше ничего там нет, такая вся слабая что США счелкнув пальцами ее сразу раздавит.
Основа могущества страны экономическая и политическая самодостаточность, Вы не будете споить, что США могут себя полностью обеспечивать как природными ресурсами, так и промышленными изделиями. СССР до 1970-ого года тоже был самодостаточным государством-мировой сверхдержавой, но нефтедоллары, обильно хлынувшие в семидесятых, в эпоху нефтяного кризиса и высоких цен на нефть, постепенно сделали из СССР государство-иждивенца, а когда цены на нефть упали в средине 80-ых, совковая "экономика" коллапсировала и СССР развалился.
На сегодня Путин пытается воссоздать СССР, но получается страна образца конца 70-ых, со всеми её недостватками, а не только с юными пионерами и комсомольцами.
Хотя 89% россиян виноватят во всех своих бедах "Пиндосию" и Обаму лично, они "за деревьями не видят леса" - их промышленность, в особенности лёгкую, "убил" Китай, поскольку российская продукция не может конкурировать с китайской по себестоимости (да и культура производства в последнее время в Китае выше). Санкции должны были стимулировать импортозамещение и возрождения производства в России, но "импортозамещение" свелось к тому, что высококачественные поомышленные товары с Европы, США и Японии были заменены китайскими с ярлыками "Сделано в России"
Главной проблемой Росси есть не Обама, а Путин с компанией из кооператива "Озеро", который 15 лет строит государство, похожее на антиутопии Оруэлла

Додано (05.07.2015, 21:29)
---------------------------------------------

Цитата gu2in ()
Згоден, що недооцінювати супротивника не варто, але і переоцінювати також:
Ядерна зброя з початку шістдесятих, є лише елементом стримування - "блефу", адже усі розуміють, що при здоровому глузді ніхто не натисне "червону кнопку" (до речі, у нас вона була сірою).
Хоча в нинішній Росії мусується думка, що у США не вистачить "духу" нанести ядерний удар у відповідь, що ядерна війна є невідворотною, що США загине у ядерному конфлікті, а Росія виживе, завдяки великій території.
Для того, щоб зрозуміти, що знаходиться у мізках типового росіянина, раджу почитати книгу Міхаіла Юрьєва "Третья Империя, Россия которая должна быть"

Jokerz Дата: Нд, 05.07.2015, 23:11 | Повідомлення № 235
Хостер
Повідомлень: 1116
Нагороди: 4
Рейтинг: 63
Хилая не хилая, суть обсуждать кого то, суть в том что Украина откатилась дальше чем 80 года. Экономики ноль, и виновником тут нечего искать кого то или прошлую власть. Или Россию или США, суть в том что глупо было вообще при нашем достатке и экономике переться в Евросоюз, хотя бы по той причине что знали заранее выставят задачи которые убьют нашу экономику, но мы живем по принципу "авось", типа ну мы попробуем а там посмотрим, как то выкрутимся.

У нас такой менталитет что виноваты все но не я. Мы привыкли искать крайнего.  А крайних тут нет. Нужно было общаться бизнесменами что внутри страны, поднимать свои предприятия и заводы, у нас внутри страны крутятся сотни и тысячи миллионов в валюте. Кроме того коррупция с которой они так яро борятся это по сути пафос, как всегда, приходит одна политическая сила и начинают убирать другую со своих мест, прикрывая борьбой с коррупцией, и так каждый раз после выборов.

У любого простого гражданина спросить а при ком вам жилось лучше, и он вспомнит того при ком у него зарплата была, и он видел будущее. Он не будет вспоминать политику и прочее, он вспомнит курс у.е., зарплату и цены.

Каждый кто придет к власти гонит бочку на прошлого, пришел порошенко с яценюком, валят бочку на януковича, янукович в свое время гнал на предыдущего, и так все время но с каждым годом хуже и хуже. Мне как то сказали мол за год порядок не наведешь, какой интересно порядок? Если все хуже и хуже. 

Давайте не вдаваться в глубину причину и прочего, а смотреть следствие. И не искать козла отпущения, и не говорить а вот если бы. Факт на лицо стало не то что хуже, а вообще пипец как хуже.
И виновником является власть как не крути. А кто там у руля не важно, важны результаты.
FutureTeacher Дата: Пн, 06.07.2015, 14:54 | Повідомлення № 236
Часто заходить...
Повідомлень: 75
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Цитата Jokerz ()
суть в том что Украина откатилась дальше чем 80 года. Экономики ноль
Экономика-то есть, а вот промышленность сократилась на 50% - лёгкую промышленность угробил дешёвый китайский импорт тяжёлую - крайне низкая энергоэффективность. То государство (СССР) и нынешнюю Украину не стоит сравнивать - при СССР могли ящик гвоздей везти из Калининграда в Анадырь, и это считалось в порядке вещей - создавали рабочие места, загружали транспорт, строили на Крайнем Севере, т.е денег не считали. Украину надо сравнивать с соседней Польшей - они были практически в тех же условиях, но за 20 лет они провели необходимые реформы и сейчас живут лучше нас.

Цитата Jokerz ()
суть в том что глупо было вообще при нашем достатке и экономике переться в Евросоюз
Суть в том, что Украина всегда была на стыке цивилизаций (это из Хантингтона). "Внеблоковость" для Украины смерти подобна - она уже привела к тому сосотоянию, в котром мы находимся сейчас. Выбор невелик - ЕврАзЭС и Таможенный Союз и ЕвроСоюз. Первые - попытка Путина гальванизировать, оживить, создать некое подобие СССР. Всё бы ничего, но о равноправии в таком союзе не может быть и речи - с 2000 года Россия есть более "равноправным партнёром", диктующим свою волю другим. Но те же, Беларусь и Казахстан вполне нормально существуют в таком состоянии, скажете Вы - лояльность Беларуси РФ покупает путём прямых и непрямых дотаций, субсидий и кредитов, российские нефть и газ в Беларуси стоят дешевле, чем в России, Сравните госдолг Беларуси -15 млрд долларов, 9 млн населения, госдолг  Украины - 67 млрд долларов 45 млн. населения - сопоставымые цифры.

Цитата Jokerz ()
У нас такой менталитет что виноваты все но не я. Мы привыкли искать крайнего.  А крайних тут нет.
Выноваты все мы - как те греки, которые не хотели работать, набрали кредитов, а теперь провели референдум - отдавать кредиты или нет

Цитата Jokerz ()
Нужно было общаться бизнесменами что внутри страны, поднимать свои предприятия и заводы, у нас внутри страны крутятся сотни и тысячи миллионов в валюте.
Крупный бизнес,если он "отечественный", имеет криминальные у нас корни, а наша власть - выкормыши этого бизнеса.

Цитата Jokerz ()
У любого простого гражданина спросить а при ком вам жилось лучше, и он вспомнит того при ком у него зарплата была, и он видел будущее. Он не будет вспоминать политику и прочее, он вспомнит курс у.е., зарплату и цены.
Мои родственники лучше всего жили "при колхозе" - правда председатель воровал, но и рядовым членам колхоза это не возбранялось, но председатель воровал миллионами  и теперь "крупный бизнесмен", а рядовые колхозники воровали ведро комбикорма или мешок зерна, и теперь прозябают в нищете. Человеческая память ттак устроена, что запоминается по большей части лишь хорошее, оставляя минимум плохого.
Если чесно, то мы всегда жили плохо, не все, но большая часть населения. Прболема была в том что мы отвыкли думать и работать - поскольку отвыкли думать, то находятся те, кто понукает нами и пытается нас надуть, а поскольку отвыкли работать на себя, то работаем "на дядю", фактически в рабстве.

Цитата Jokerz ()
И виновником является власть как не крути. А кто там у руля не важно, важны результаты.
Виноваты все мы, поскольку именно мы поставили этих людей управлять нами

swetikccc Дата: Пн, 06.07.2015, 21:15 | Повідомлення № 237
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3745
Нагороди: 23
Рейтинг: 331
Цитата FutureTeacher ()
Выноваты все мы

Ви вже як пан Громко, перекладаєте все на народ.
Рузвельт, чудовий приклад хто винен.
Що за 100 днів змінився американський народ, ні змінився гетьман і змінив з часом народ.
Ще один приклад Черчилль, ось хто нам потрібен.

Принцип разделяй и властвуй у нас замечательно работает.
Все що базується тільки на свідомості людей несе тільки зло.
І коли закликають до свідомості, то значить лукавлять.
Розробіть чіткі правила і все.
FutureTeacher Дата: Вт, 07.07.2015, 09:58 | Повідомлення № 238
Часто заходить...
Повідомлень: 75
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Цитата swetikccc ()
Рузвельт, чудовий приклад хто винен.
 У випадку Рузвельта не все так однозначно - свого часу він говорив, що не має чіткого плану реформ, а його "Новий курс" співпав із закінченням світової економічної кризи, тож США у будь-якому випадку перейшли б до зростання

Цитата swetikccc ()
Що за 100 днів змінився американський народ - ні змінився гетьман і змінив з часом народ.
У 1932 році криза в США була у розпалі, це не можна порівняти із сучасною Україною. тож Рузвельт отримав "карт-бланш" на реформи.
Якщо порівняти, то усі, хто керував країнами в 1930-роках були "ефективними менеджерами" - Рузвельт, Сталін, Гітлер, Муссоліні

Цитата swetikccc ()
Все що базується тільки на свідомості людей несе тільки зло. І коли закликають до свідомості, то значить лукавлять.
Підтримую це твердження обома руками

Цитата swetikccc ()
Розробіть чіткі правила і все.
+100!
mudrak Дата: Ср, 08.07.2015, 19:39 | Повідомлення № 239
Активний учасник
Повідомлень: 575
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
Цитата swetikccc ()
Розробіть чіткі правила і все.
Правила (вони ж закони) для всіх...але хто ж захоче не мати ніяких привілегій, та не бути трішки рівнішим серед рівних...памятаю одну державу, яку, врешті, таке нехотіння і погубило...
Oxana_cher Дата: Чт, 23.07.2015, 14:14 | Повідомлення № 240
Місцева кадра
Повідомлень: 376
Нагороди: 2
Рейтинг: 42
http://www.5.ua/ato-na-....33.html
Президент України Петро Порошенко підписав закон щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації окремих категорій педагогічних та наукових працівників.Закон "Про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації окремих категорій педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників" було підписано сьогодні, 23 липня. Про це повідомляє прес-служба глави держави.Відповідно до Закону №570-VIII, ухваленого парламентом 1 липня цього року, призову на військову службу під час мобілізації на особливий період не підлягають студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній формі навчання; наукові і науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, наукових установ та організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь, і педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів, за умови, що вони працюють відповідно у закладах за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки."Військовослужбовці з числа зазначених осіб, призвані на військову службу до набрання чинності цим Законом, підлягають звільненню, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу", – йдеться в повідомленні. Зауважимо, що закон вступає в силу з наступного дня після його публікації.


Відредаговано: Oxana_cher - Чт, 23.07.2015, 14:14
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Теперішнє і майбутнє України (Обговорення ситуації на сході України)
Сторінка 16 з 27«1214151617182627»
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2017.