Вт, 25.07.2017, 17:38
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

   
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 10 з 27«12891011122627»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Теперішнє і майбутнє України (Обговорення ситуації на сході України)
Теперішнє і майбутнє України
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 20.07.2014, 20:21 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3627
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
[admin]В зв’язку з складним положенням, яке склалося в нашій державі внаслідок розгортання непроголошенної війни Російською Федерацією, я, в односторонньому порядку, вирішив зломати стереотипи і дозволити в даній вітці спілкуватись про теперішнє і майбутнє нашої Батьківщини і всього світу. Це єдина тема, в якій дозволено торкатись питань тероризму та політики з обов’язковим додержанням правила: поважати думку інших та не вдаватись до ФЛЕЙМУ[/admin]
[warning]Користувач, який буде вдаватись до образ інших учасників форуму, отримає бан навічно без попередження, а дана експериментальна тема, можливо, буде закрита.[/warning]
gromko Дата: Пн, 02.02.2015, 16:58 | Повідомлення № 136
Лінуксоїд
Повідомлень: 2411
Нагороди: 20
Рейтинг: 295
Цитата swetikccc ()
Золотовалютні запаси з часів СРСР перейшли ?

До 2003-2004 року ми(Україна) жили тим, що активно розпродували те, що залишилось у спадок від Радянського Союзу (перепродували підприємства, вантажний флот (Бласко), вирізали на "метал" обладнання заводів і т.д.)

Цитата swetikccc ()
Ярема: Янукович вкрав 100 млрд. грн.
Це за 4 рокию Так?
Отже за рік що пройшов не вдалося вкрасти 25 млрд. грн?

Система, на жаль, не змінилась, хоча красти стали менше, але держвитрати зросли неймовірно.

Цитата DPV ()
Проблеми не пов'язані з якимось роком, вони всі без виключення в одному  - БЕЗКАРНІСТЬ.

Не стільки безкарність, а й відсутність усвідомлення людьми того, що корупція - як приманка на шляху у провалля, начебто "вирішуються проблеми" швидко і порівняно дешево, але кінцем-кінців це добром не закінчиться

Цитата sergey1979 ()
Вчителі беруть щоб дітей своїх до ВИШУ направити, в сезон заробити. Гроші роблять гроші. Не клюйте своїх колег , хоча це по українськи - "І так погано, а тут щей сусід машину купив."

Він - вчитель у звичайній сільській школі, дружина - теж вчителька. Двоє дітей - син син закінчив технічний університет (на бюджеті, стипендія усі 5 років, жодного купленого іспиту, працює за спеціальністю - влаштувався без хабара), дочка - навчається в Києві у медуніверситеті (поступила за результатами ЗНО, гуртожиток, стипендія 907 грн.)

Інший випадок. Він - вчитель у звичайній сільській школі, дружина - теж вчителька. Двоє дітей - син син закінчив КПІ (бюджет, стипендія, гуртожиток), працює інженером металургійного виробництва у Німеччині, дочка - студентка того ж КПІ (бюджет, стипендія, гуртожиток). Поступали за результатами ЗНО, навіть не "медалісти", але для того щоб поступити, діти та батьки працювали 11 років в школі, потім 5 років у ВУЗі.

Так, гроші ролять гроші, але праця (навчання дітей у тому числі) - це теж ГРОШІ (у тому числі зекономлені на хабарях викладачам)
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 23.02.2015, 15:34 | Повідомлення № 137
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3627
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
[admin]Останні 10-15 повідомлень були перенесені з теми "Бесідка" в цю тему. Так що прохання продовжувати спілкуватись про нинішнє і майбутнє України тут.[/admin]
mudrak Дата: Пн, 23.02.2015, 17:09 | Повідомлення № 138
Активний учасник
Повідомлень: 575
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
Цитата gromko ()
у всіх бідах Росії, у бідності, у поганих дорогах, у корупції винуватий Обама
Краще б він справді був президентом росії, слабенький в них був би тоді президентик, (треба було йому продовжувати сімейну династію та залишатися ефіопським пастухом). По всьому видно - перевибратися не мріє і хоче залишитися в пам'яті таким собі миротворцем, дядечком Томом. Свої війська повиводив звідусіль і зброї нам не хоче дати. (Чи може як і "ойропейці" відчув тепло в матні?).http://censor.net.ua/photo_news/325880/back_in_ussr_v_moskve_na_mitinge_v_chest_sovetskoyi_armii_obame_peredali_boegolovku_foto Коли, до речі, в них вибори, може щось путнє прийде на його місце? ... Хоча, "поки сонце зійде - роса очі виїсть". Поки-що плани росії "медленно но верно" втілюються в життя, перемир'я навіть не імітується, зброя на Донбас надходить все серйозніша, тиждень - два і буде новий наступ. Можливо паралельно (або трішки раніше) почнуть десь північніше (або в зовсім новому місці), а тоді натиск на Маріуполь і далі до Криму...


Відредаговано: mudrak - Пн, 23.02.2015, 17:14
gromko Дата: Пн, 23.02.2015, 18:30 | Повідомлення № 139
Лінуксоїд
Повідомлень: 2411
Нагороди: 20
Рейтинг: 295
Цитата mudrak ()
Краще б він справді був президентом росії, слабенький в них був би тоді президентик, (треба було йому продовжувати сімейну династію та залишатися ефіопським пастухом).

280 мільйонів помилилися обираючи президента?
Ви вважаєте Путіна "сильним президентом"? Людину, яка привела величезну державу до статусу міжнародного "парії", людину, яка створила новий тип правління - "петрократію", людину, яка створила новий клас - чиновників-олігархів, при тому, що більшість населення РФ знаходиться на межі бідності, людину, яка зневажила норми моралі та міжнародного права, розв’язавши війну в Україні?

Цитата mudrak ()
Коли, до речі, в них вибори, може щось путнє прийде на його місце? ... Хоча, "поки сонце зійде - роса очі виїсть".

Проблеми України повинні вирішувати українці. Щодо "могутнього ворога" - згадайте Ізраїль, який непогано живе у ворожому оточенні

Цитата mudrak ()
Поки-що плани росії "медленно но верно" втілюються в життя, перемир'я навіть не імітується, зброя на Донбас надходить все серйозніша, тиждень - два і буде новий наступ. Можливо паралельно (або трішки раніше) почнуть десь північніше (або в зовсім новому місці), а тоді натиск на Маріуполь і далі до Криму...

Не панікуйте - якби Путін хотів "сухопутного коридору в Крим", то вже давно б його зробив - військові можливості РФ це дозволяють, але на сьогодні його завдання в іншому - переконати жителів РФ у тому, що він є ЄДИНИМ ГАРАНТОМ СТАБІЛЬНОСТІ в Росії, що будь-яка критика його режиму є антиросійською, спрямованою на підрив авторитету Росії, як держави, що намагання змістити його із влади (законним шляхом, через перевибори - ВВП керує РФ вже 15 років) спрямоване на розпалювання громадянської війни в Росії. Україна, а саме Донбас, потрібні Путіну, не як територіальне надбання( 7 млн. ротів), не як індустріальний центр (конкуренти російських заводів, шахти в РФ (Ростовська обл) вже давно закриті (крім двох ахметовських)), а як НАОЧНИЙ ПРИКЛАД СТРАХІТЬ ЯКІ МОЖУТЬ СПІТКАТИ РОСІЮ у випадку усунення Путіна від влади. Він міг визнати ДНР/ЛНР , але не зробив цього - у документах він підтверджує - "окремі райони Донецької та Луганської областей", він не бажає приєднувати їх до РФ, а методично знищує заводи, фабрики, шахти, об’єкти соціальної інфраструктури.
swetikccc Дата: Пн, 23.02.2015, 18:38 | Повідомлення № 140
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3745
Нагороди: 23
Рейтинг: 331
Цитата mudrak ()
Свої війська повиводив звідусіль і зброї нам не хоче дати. (Чи може як і "ойропейці" відчув тепло в матні?)

https://www.facebook.com/Litovets.UA/posts/828911123846443
Цитата gromko ()
Проблеми України повинні вирішувати українці. Щодо "могутнього ворога" - згадайте Ізраїль, який непогано живе у ворожому оточенні

Нам би таке лобі
gromko Дата: Пн, 23.02.2015, 18:52 | Повідомлення № 141
Лінуксоїд
Повідомлень: 2411
Нагороди: 20
Рейтинг: 295

Настав ваш час долучитися до боротьби за майбутнє України!
Бажаєте допомогти не на фронті, а за клавіатурою комп’ютера? - вступайте до інформаційних військ України.
Воїном кібервійськ може бути кожен патріот України, що має комп’ютер та доступ до інтернету!
Вступити - http://i-army.org/
Все конфіденційно! Під керівництвом Міністерства інформаційної політики
Jokerz Дата: Вт, 24.02.2015, 13:22 | Повідомлення № 142
Хостер
Повідомлень: 1116
Нагороди: 4
Рейтинг: 63
Домен международный org , уже сразу подключили в сеть CloudFlare для фильтрации от ddos :)) ждут что на них пойдет атака и не одна. И данные о владельце домена скрыты protec .

Відредаговано: Jokerz - Вт, 24.02.2015, 13:24
mudrak Дата: Вт, 24.02.2015, 15:44 | Повідомлення № 143
Активний учасник
Повідомлень: 575
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
Цитата , gromko ()
280 мільйонів помилилися обираючи президента?
Мені тоді здавалося, що хтось вирішив ніби Америці був потрібний чорний президент. Не пам'ятаю що він обіцяв їм, але колір точно був його козирем.
Цитата gromko ()
Ви вважаєте Путіна "сильним президентом"?
"Сильним" зі знаком "мінус", типу Сталіна. Для того, щоб люди з самої глибини "_опи" кричали тобі "слава" це ще треба зуміти ( інколи думаю - а може то люди такі?).
Цитата gromko ()
згадайте Ізраїль, який непогано живе у ворожому оточенн
Ізраїль завжди викликав в мене повагу, насамперед за воскресіння своєї мови. А оточення - так якраз та ж Америка йому завжди і допомагала.
Цитата gromko ()
якби Путін хотів "сухопутного коридору в Крим", то вже давно б його зробив
Коридор він таки хоче, але зробити його хоче якомога "дешевше": без великої війни (з її зовнішньополітичними наслідками). Тихою сапою, під акомпанимент висловлювань безмежної "стурбованості" заходу, не накликаючи, по-можливості, санкцій, використовуючи донецький бидлячий басейн як гарматне м'ясо ... то чому ж ні... прямо як у пісні "мне уступают, я не смею отказаться".

...А інформаційні війська ідея цікава...
swetikccc Дата: Вт, 24.02.2015, 17:04 | Повідомлення № 144
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3745
Нагороди: 23
Рейтинг: 331
Досить про Америку, бо і попередній «Посмотрев ему в глаза, я увидел его душу» 
Та і Грузію якщо згадати, а це було до нинішнього.

Взагалі потрібно закрити тему про політику.
mudrak Дата: Чт, 26.02.2015, 09:27 | Повідомлення № 145
Активний учасник
Повідомлень: 575
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
А де ж тоді про неї побалакати в приємній компнії  :* , навкруги ж одні боти та проплачені заробітчани...а тут таки живі люди :) .
mul44 Дата: Чт, 26.02.2015, 19:11 | Повідомлення № 146
Наполегливий учасник
Повідомлень: 859
Нагороди: 2
Рейтинг: 41
вот где разгорелся спор начатый чисто за Россию, и плавно благодаря троллям перешел на Украина-Россия, думаю при желании кто почитает (и казалось бы ресурс где режется нацпол сразу)
mudrak Дата: Пт, 27.02.2015, 09:41 | Повідомлення № 147
Активний учасник
Повідомлень: 575
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
Цитата mul44 ()
ресурс где режется нацпол сразу
Здається, вже "зарізали".
Bandalak Дата: Пт, 27.02.2015, 13:29 | Повідомлення № 148
Лідер форуму
Повідомлень: 5206
Нагороди: 34
Рейтинг: 245
Цитата mul44 ()
вот где разгорелся спор начатый чисто за Россию, и плавно благодаря троллям перешел на Украина-Россия, думаю при желании кто почитает (и казалось бы ресурс где режется нацпол сразу)

Шось про Лінукс
mul44 Дата: Пт, 27.02.2015, 18:59 | Повідомлення № 149
Наполегливий учасник
Повідомлень: 859
Нагороди: 2
Рейтинг: 41
Цитата mudrak ()
Здається, вже "зарізали".
нет тема жива и побила все рекорды ЛОРа, 73 страницы
Цитата Bandalak ()
Шось про Лінукс
да, это ЛОР
Bandalak Дата: Пт, 27.02.2015, 19:39 | Повідомлення № 150
Лідер форуму
Повідомлень: 5206
Нагороди: 34
Рейтинг: 245
Що таке ЛОР?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Теперішнє і майбутнє України (Обговорення ситуації на сході України)
Сторінка 10 з 27«12891011122627»
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2017.