Пт, 22.03.2019, 10:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Поговоримо про надприроднє (Вплив людини на комп'ютерну техніку)
Поговоримо про надприроднє
SLKuty Дата: Пт, 08.02.2008, 00:05 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Одна моя знайома приходить надрукувати сторінку тексту і прінтер нехоче друкувати
викидаються якісь таблиці з критичними помилками і т.д.
Вона пішла і прінтер сам включився і спокійно надрукував все що треба
ЦЕ ТРАПЛЯЛОСЯ ДЕКІЛЬКА РАЗІВ
Студентку чуть не вигнали з ВУЗу бо в її присутності переставали працювати компютери.
Може хтось знає ще якісь випадки з власного досвіду?

Відредаговано: WWW - Нд, 11.05.2008, 18:40
НІКОЛЯ Дата: Вт, 10.02.2009, 16:31 | Повідомлення № 31
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (alpex)
А в мене "вишка" Киівстара знаходиться менш ніж за 100 метрів від кабінету. мабуть, і прилад не заглушить....

Заглушить граючись .перевірено на вишці лайфва . Іможе не тільки заглушити а і вивисти зладу повністю.

СВЧ -Фазетрон використовуєтся не тільки в мікроволновках і гріє не тільки органіку а і неорганіку в залежності від модулювання поля.

GаrDArik Дата: Ср, 11.02.2009, 13:24 | Повідомлення № 32
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (Ковальчук_Олександр)
Я нікого не боюсь, бо ніхто нічого мені не всилі зробити. Що мені відповісти?
На жаль, нічого... В мене в школі теж є такий. В 10му класі викликали і матір - все до одного місця... Зато в 11 зараз всі ставлять 1ці і н\а. Принципово. Мамаша зато зараз бігає - "Шо надо сдать шоб бил атестат?" А вчителі принципово ставлять 1ці і н\а - слава богу шо більше нема за шо ставити... Це єдиний спосіб, яким можна показати шо ми щось можемо.
А він, доречі, і директора посилав (не говорячи вже про вчителів) і дітям волосся на уроках підпалював, і директору шини проколов і ще багато чого... На жаль, тільки в кінці 11 класу можна показати дебілу шо воно дебіл(((

НІКОЛЯ Дата: Ср, 11.02.2009, 22:21 | Повідомлення № 33
Знавець вірусів
Quote (argun)
Вони давно зрозуміли систему і розуміють, що можуть що завгодно утнути, а їм за це нічого. Один учень мене запитує: кого мені в цій школі боятись? Вас? Директора? Кого? Я нікого не боюсь, бо ніхто нічого мені не всилі зробити.

В мене в школі такий варіант не пройшов би . Справа в тому що що якби мені таке змолозив учень то отриав би від своїх ровесників в роговий відсік .
Вониб його зачмирили . тому що все залежить не тільки від репутації учителя як людини яка засТавляє їх щодня гризти граніт науки .А і від того як себе вчитель поведе в конкретні ситуації . В мене був випадок що я дав по шиї одному учневі поза тереторією школи 11 класнику за те що він нецензурно виражався біля магазину ,через годину він прибіг з татом що ж оставалось робити тато виявивсь таким як і син вирішив показати своє я .Довелось відвести тата в бік і добряче віддухопелити ,лісля цьо випадку я звуку ніколи не чув від цого учня на уроках хоч інші вчителі жаліются що що він зрива їм уроки постійно. :*
Ketrin Дата: Пн, 16.02.2009, 09:58 | Повідомлення № 34
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Quote (НІКОЛЯ)
віддухопелити

ви що реально дали під дих , чи так просто "гарненько" поговорили?
Бо то не манера - вирішувати бійками.

Хоча я розумію, що бувають важкі випадки, але кулаками :Q

VicS13 Дата: Пн, 16.02.2009, 13:28 | Повідомлення № 35
Тут живе...
Рейтинг: 6
НІКОЛЯ, Была и уменя аналогичная ситуация, еше на заре моей пед. деятельности.... в 1992 году я только закончил институт.
Я преподавал тогда физику и был у меня один такой же буйный 11-классник....... Пришлось поговорить с ним в препараторской..... По душам. И он понял..... Шо самое странное. До конца школы был моей правой рукой. Во всем помогал.....
Оказалось что он довольно несчастный пацан, сирота при живых метери о отце, воспитывался дедом и бабой, причем дед воспитывал его батогом.
Т.е. он понял единственный доступный ему язык........
Видимо А.С. Макаренко был прав......
НІКОЛЯ Дата: Пн, 16.02.2009, 16:49 | Повідомлення № 36
Знавець вірусів
Quote (Ketrin)
Хоча я розумію, що бувають важкі випадки, але кулаками

Довелось в прямому смислі віддухопелити інакшого виходу не було .
Ну не доходить до нього людска мова . Я проводив з ним бесіди здесяток раз результат нуль . А зараз це золота дитина звуку не чути .
shef100 Дата: Чт, 16.04.2009, 12:26 | Повідомлення № 37
Тут живе...
Рейтинг: 6
Я, коли в дитини якісь проблеми з компом, говорю на повному серйозі, що напевне вона зранку дома була неслухняна.
І от одного разу при аналогічній ситуації дитина відповідає. що якраз сьогодні вона була дома ідеально слухняна, бо дуже хотіла, щоб з компом було все добре ! ;) ;)
НІКОЛЯ Дата: Чт, 16.04.2009, 12:35 | Повідомлення № 38
Знавець вірусів
Бува таке що пк глючать без видиміх причин 1 день на другий все в нормі .
В сисадмінів це називається Компютери відчувають настрій адміна. :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Поговоримо про надприроднє (Вплив людини на комп'ютерну техніку)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.