Сб, 17.08.2019, 17:46
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Поговоримо про надприроднє (Вплив людини на комп'ютерну техніку)
Поговоримо про надприроднє
SLKuty Дата: Пт, 08.02.2008, 00:05 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Одна моя знайома приходить надрукувати сторінку тексту і прінтер нехоче друкувати
викидаються якісь таблиці з критичними помилками і т.д.
Вона пішла і прінтер сам включився і спокійно надрукував все що треба
ЦЕ ТРАПЛЯЛОСЯ ДЕКІЛЬКА РАЗІВ
Студентку чуть не вигнали з ВУЗу бо в її присутності переставали працювати компютери.
Може хтось знає ще якісь випадки з власного досвіду?

Відредаговано: WWW - Нд, 11.05.2008, 18:40
argun Дата: Вт, 09.09.2008, 19:42 | Повідомлення № 16
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 47
Quote (Ковальчук_Олександр)
Вони давно зрозуміли систему і розуміють, що можуть що завгодно утнути, а їм за це нічого. Один учень мене запитує: кого мені в цій школі боятись? Вас? Директора? Кого? Я нікого не боюсь, бо ніхто нічого мені не всилі зробити.

Тому треба міняти закон про освіту.
vasmaz Дата: Вт, 21.10.2008, 20:39 | Повідомлення № 17
Часто заходить...
Нагороди: 2
Рейтинг: 16
Вони давно зрозуміли систему і розуміють, що можуть що завгодно утнути, а їм за це нічого.

Та ще й засоби масової інформації "допомагають", звинувачуючи в усьому школу та вчителів.
alpex Дата: Чт, 05.02.2009, 12:37 | Повідомлення № 18
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Я сам цього року вигнав з першого уроку 2-х десятикласників.

Делікатна проблема. Я теж вигонив. І завуч це знав. І нормально. Потім перестав по одній причині: я його вижену, а він піде в туалет курити... Це як в анекдоті про Вовочку, який, даруйте, зіпсував повітря в класі, його з класу вигнали, а самі там залишилися.
В мене в класі дещо тоталітарна дисципліна. Учні знають, що за спробу зірвати урок або "повипендрюватися" порушник з мого боку може отримати потужний моральний прессінг, і взагалі стати посміховиськом (не питайте, як - це індивідуально). Так що зі мною вони стараються не загравати. В мене навіть мобілки вимикають - маюуть, у єдиного викладача в нашому ліцеї (ну, ще у завуча)

Диверсій щодо компьютерів я не боюся - контингент у мене діже слабкий (майбутні кухарі, трактористи), і елементарних заходів вистачає (ShadowUser Pro поставив і не парюся)

Додано (05.02.2009, 12:37)
---------------------------------------------
Забув, чого прийшов :$

працював у нас в бухгалтерії дядечко (царство йому небесне). Дуже розумний, до речі. Не признавав Вікна. Зарплату робив у ДОСі у програмі Фреймворк. І техніка відповідна у нього стояла - 486 і Перший "пень", купа матричних принтерів. Так на якомусь корпоративі він мені признався, що, приходячи на роботу, першим ділом він вітається з системниками (вголос!) і прінтерами. Каже, якщо цього не зробити - торба: цілий день глюки, вильоти, перезавантаження забезпечені...

gry Дата: Чт, 05.02.2009, 19:03 | Повідомлення № 19
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 128
Quote (alpex)
Так на якомусь корпоративі він мені признався, що, приходячи на роботу, першим ділом він вітається з системниками (вголос!) і прінтерами. Каже, якщо цього не зробити - торба: цілий день глюки, вильоти, перезавантаження забезпечені...

Брати, куди ж вас понесло...???

Ketrin Дата: Пт, 06.02.2009, 15:35 | Повідомлення № 20
Часто заходить...
Рейтинг: 3
у нас на роботі був такий інженер, йому не можна було підходити до системників, модемів і торкатися мережного кабелю, бо відразу починалися колізії, або сервер падав, або мережа ;)

а я погано на лінуксові дистрибутиви впливала
за рік я кілька раз перевстановлювала і змінювала кілька дистрибутивів, але все закінчувалося одним: одного разу вилітали Х-си і все тут
зрештою з'ясувалося, що то не я винна, а відеокарта ;)

Відредаговано: Ketrin - Пт, 06.02.2009, 15:36
Bandalak Дата: Пт, 06.02.2009, 16:36 | Повідомлення № 21
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (alpex)
Так на якомусь корпоративі він мені признався, що, приходячи на роботу, першим ділом він вітається з системниками (вголос!) і прінтерами. Каже, якщо цього не зробити - торба: цілий день глюки, вильоти, перезавантаження забезпечені...

Про психічну неоднозначність цієї людини говорить навіть це:
Quote (alpex)
Зарплату робив у ДОСі у програмі Фреймворк. І техніка відповідна у нього стояла - 486

Давайте вишукувати краще у нашій роботі, а не моральні збочення!

ppima Дата: Пт, 06.02.2009, 17:25 | Повідомлення № 22
Тут живе...
Рейтинг: 11
Параненормальність - це коли людина заміняє пошук причини вигадками...
НІКОЛЯ Дата: Сб, 07.02.2009, 09:54 | Повідомлення № 23
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (alpex)
В мене навіть мобілки вимикають - маюуть, у єдиного викладача в нашому ліцеї (ну, ще у завуча)

Мій знайомий щоб не мати мороки з мобільними на уроках зробив по його словах не хитрий прилад треба буде в його взяти технологію розробки
на момент уроку прилад створює зону локаційної тиші в радіусі 500 метрів . Бо я одного разу навідь пожартував з нього ( Учитель лопух но прибор при ньом ) і всей звязок в томучислі і вай фай не працює . Я сам брав в нього на 2 тижні щас учні мобільні навідь не витягують знають шо немає сенсу .вони всерівно не працюють.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 07.02.2009, 23:40 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Рейтинг: 209
НІКОЛЯ, можна детальніше про чудо-прилад?
PanPete Дата: Нд, 08.02.2009, 00:28 | Повідомлення № 25
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45

Скоріш за все генератор на частоту оператора + підсилювач відповідної потужності + антена ;) . Можуть бути певні проблеми з відповідними службами нагляду :*
НІКОЛЯ Дата: Нд, 08.02.2009, 07:45 | Повідомлення № 26
Знавець вірусів

Михайлович Завтра побачу його розпитаю і опишу шо до чого .
Знаю точно що використовувась електромагнітний модулятор з короткою частотою імпульсів.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Нд, 08.02.2009, 08:04
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 08.02.2009, 20:27 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
НІКОЛЯ, а його телефон також не працює?
НІКОЛЯ Дата: Пн, 09.02.2009, 09:38 | Повідомлення № 28
Знавець вірусів
НІКОЛЯ, а його телефон також не працює?

Так також не працює

Додано (09.02.2009, 09:38)
---------------------------------------------
Надалі інформація з цього питання Олександре Михайловичу тільки в ОП якщо вас цікавить дана розробка .Тому що справді можуть бути проблеми і не тільки з службами нагляду.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Пн, 09.02.2009, 09:39
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 09.02.2009, 20:25 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Quote (НІКОЛЯ)
Надалі інформація з цього питання Олександре Михайловичу тільки в ОП якщо вас цікавить дана розробка .Тому що справді можуть бути проблеми і не тільки з службами нагляду.

НІКОЛЯ, дякую. Даний прилад виготовляти не збираюсь, так як ціль не виправдовує засоби.
alpex Дата: Вт, 10.02.2009, 08:06 | Повідомлення № 30
Часто заходить...
Рейтинг: 6
А в мене "вишка" Киівстара знаходиться менш ніж за 100 метрів від кабінету. мабуть, і прилад не заглушить....
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Поговоримо про надприроднє (Вплив людини на комп'ютерну техніку)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.