Чт, 02.10.2014, 01:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Єдина Країна! Единая Страна!
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Поговоримо про надприроднє (Вплив людини на комп'ютерну техніку)
Поговоримо про надприроднє
SLKuty Дата: Пт, 08.02.2008, 00:05 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 2
Рейтинг: 31
Одна моя знайома приходить надрукувати сторінку тексту і прінтер нехоче друкувати
викидаються якісь таблиці з критичними помилками і т.д.
Вона пішла і прінтер сам включився і спокійно надрукував все що треба
ЦЕ ТРАПЛЯЛОСЯ ДЕКІЛЬКА РАЗІВ
Студентку чуть не вигнали з ВУЗу бо в її присутності переставали працювати компютери.
Може хтось знає ще якісь випадки з власного досвіду?

Відредаговано: WWW - Нд, 11.05.2008, 18:40
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 08.02.2008, 00:40 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 11
Рейтинг: 171
Нічого подібного не чув. Містика, паранормальні явища, а може чиста випадковість?
Якщо принтер був вимкнений, а потім сам увімкнувся і надрукував документи, то це трішки смішно. Я думаю у випадку принтера треба шукати якесь наукове пояснення. Наприклад, із-за якихось причин документ не вдалося надрукувати і він поставився в чергу друку в диспетчері друку. А через деякий час надркукувався. Таке можливо.
Quote (SLKuty)
Студентку чуть не вигнали з ВУЗу бо в її присутності переставали працювати компютери.

Цікаво, це тільки комп’ютерна техніка так реагує на студентку чи й інші пристрої?
Не знаю навіть як це пояснити.
Newbie Дата: Пт, 08.02.2008, 09:14 | Повідомлення № 3
Хелпер
Нагороди: 6
Рейтинг: 73
happy компутери таке роблять.
наприклад комп може не працювати, а як "пригрожу", що покличу брата - моментально починає працювати tongue або іноді щось не получається, тільки задаш питання, навіть по телефону, як починає працювати surprised і часто в школі таке є: прибігає бухгалтерша - "ой, воно там таке, я не знаю що робити!", поки я підійду, вже все працює, хоч до компа ніхто не підходив.

жарти-жартами, а якщо серйозно, то можливо чули, що є люди-магніти, які праску до себе можуть приставити і вона триматись буде. може та дівчина була з такою незвичною особливістю?
а щодо принтера - то мабуть то був якийсь "відкладений друк" абошо. у мене такі ієрогліфи получались коли посилала документ на друк на один принтер, а до його порта був інший підключений...

Yura_Shrol Дата: Пт, 08.02.2008, 12:19 | Повідомлення № 4
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
В мене теж досить часто буває, що в інших проблеми з комп’ютером, а як я приходжу то все окей, навіть не можуть показати чи пояснити, що за проблема була. Дивина та й годі. А може не дивина? Може ми, вчителі інформатики, які у важкі часи не покинули своєї роботи і не пішли на базар зернятами торгувати, маємо божий дар, ауру, біополе, яке впливає на техніку і заставляє її працювати?
А щодо тих, що негативно впливають на комп’ютери, в мене теж такі є. Приходять на урок, сідають і тут починаються збої. То те неробить, то інше пропало. Приходить інший клас, або сам сідаю - все працює! Може кривизна рук і ніяких фокусів.

Відредаговано: Yura_Shrol - Пт, 08.02.2008, 12:20
Ktara Дата: Пт, 08.02.2008, 14:35 | Повідомлення № 5
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 178
Quote (Yura_Shrol)
Може кривизна рук і ніяких фокусів

Мабуть у кожного траплялось таке. Сідають учні - у всіх працюють - о одного весь час зависає, викидає і т.і. Приходить друга група - цей же комп - все працює. smile
буває й таке. звуть діти, бо з компом щось не так. підхожу - все працює. Аргумент дітей "Він вас боїться" smile

W-w-W Дата: Пт, 29.02.2008, 00:43 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 139
Коли приходить працювати 11 кл. то в однієї учениці завжди якісь проблеми з пк. Працюючи в інтернеті сторінки на її пк не завантажуються толком, то інформація пропадає, то зклавішами проблеми, і так далі, а що саме цікаве, що вона сама каже, що з технікою вона не дружить і з домашнім пк схожі історії
bochik Дата: Пн, 10.03.2008, 10:51 | Повідомлення № 7
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 5
Quote (Newbie)
часто в школі таке є: прибігає бухгалтерша - "ой, воно там таке, я не знаю що робити!", поки я підійду, вже все працює, хоч до компа ніхто не підходив.

таке точно буває!!!! biggrin

Quote (Varkan)
старий анекдот:

за анекдот дуже дякую, й таке в секретарші буває також

Сумніваюсь, що справа в паронормальності, однак щось усе-таки в цьому є!!!!
Тільки що?

Newbie Дата: Пн, 10.03.2008, 10:54 | Повідомлення № 8
Хелпер
Нагороди: 6
Рейтинг: 73
Quote (bochik)
Тільки що?

закони Мерфі у всій красі smile
bochik Дата: Пн, 10.03.2008, 11:08 | Повідомлення № 9
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Quote (Newbie)
закони Мерфі у всій красі

ПОгоджуюся. О, цікаво!!!! А може інформатикам зібратись і написати свої закони Мерфі для вчителів інформатики???? Треба відкрити таку тему, пізніше видати можна буде чи в кабінеті на стіні повісити happy Я просто поки що ще не можу створювати теми!!!!

Відредаговано: bochik - Пн, 10.03.2008, 11:10
Spirit Дата: Вт, 11.03.2008, 19:37 | Повідомлення № 10
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Законы Мерфи для ИТ-шникофф - это круто!!! smile

А у меня на работе реально такое быват, кто-то звонит, что мол не работает... прихожу, они повторяют комбинацию действий... и всё работает... принтеры так же... smile

Так что... что-то в этом есть smile

filnick Дата: Вт, 18.03.2008, 18:11 | Повідомлення № 11
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Вчора, під час заняття гуртка почав сам перезавантажуватись один з учнівських ПК. Три-чотири рази спробував поки не ввійшов у меню загрузки. Тоді я вимкнув цей ПК. Проходить біля пяти хвилин - така ж сама ситуація починається з компютером, що стоїть поруч. Після кількох невдалих спроб перезавантажитись - теж виключаю. Будете сміятись, але ще через пять хвилин починає самостійно перезавантажуватись наступний за порядком ПК. Мені, чесно кажу, стало не до сміху. На всякий випадок повиключав всі решта. Зачинив кабінет. Завтра піду розбиратися.

Додано (18.03.2008, 18:11)
---------------------------------------------
Сьогодні розібрався з природою феномену. Виявилося, що у клас заведено дві фази, і на одній з них стрибала напруга. На вхідному трансформаторі (на шкільному подвір’ї )окислилися контакти і давали іскру. Ось комп’ютери й перезавантажувались. Буде наука! Вчителю інформатики не можна забувати й про фізику.

VicS13 Дата: Пн, 08.09.2008, 11:30 | Повідомлення № 12
Тут живе...
Рейтинг: 6
Есть во всем этом правда. Есть.
За много лет общения с компами подобных случаев могу рассказать массу.
И фразу "Он тебя боится" слышал в свой адрес не один десяток раз.
Последний пример. Работаю на второй работе своей администратором головной станции кабельного телевидения.
У нас есть такое оборудование - DVB-модуляторы. Они формируют спутниковую ПЧ с пакетом програм для цифрового телевидения.
Так вот как только я прихожу на работу, а это где-то около 8.40, четвертый и пятый модуляторы с вероятностью 75% вешаются. Для этого даже статистику собрал и вероятность посчитал.
Причем в субботу и воскресенье, когда я выходной, зависания происходят крайне редко.
И вот как это объяснить?
Boris_A Дата: Вт, 09.09.2008, 00:22 | Повідомлення № 13
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
я просто выгоняю ученика из класса, если вижу, что от него исходит источник негатива (может зайти на диск С, например), поэтому оградился: для всех учеников: Гость, (надо еще трохи посидеть, но некогда, город треба убырать)))
filnick Дата: Вт, 09.09.2008, 16:12 | Повідомлення № 14
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Boris_A)
я просто выгоняю ученика из класса,

Противозаконно, как зам дира должны знать.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 09.09.2008, 19:10 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Нагороди: 11
Рейтинг: 171
Quote (filnick)
Противозаконно, как зам дира должны знать.

Це ясно. Я сам цього року вигнав з першого уроку 2-х десятикласників. А ви скажіть, що робити? Вони давно зрозуміли систему і розуміють, що можуть що завгодно утнути, а їм за це нічого. Один учень мене запитує: кого мені в цій школі боятись? Вас? Директора? Кого? Я нікого не боюсь, бо ніхто нічого мені не всилі зробити.
Що мені відповісти? Тільки не кажіть, що я маю сказати, щоб він боявся власної совісті, моралі і т.д. В нього як і в дуже багатьох ця якість відсутня.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Поговоримо про надприроднє (Вплив людини на комп'ютерну техніку)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2014. Хостинг від uCoz