Сб, 16.12.2017, 22:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Новая социальная сеть (Google+)
Новая социальная сеть
Bandalak Дата: Пн, 04.07.2011, 16:56 | Повідомлення № 31
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Quote (Пилипчук_О_П)
На мою думку, адекватно оцінювати засіб може той, хто володіє цим засобом.

Звичайно, я тупий, комп'ютера ніколи не бачив і соціальних мереж теж. <_<

Quote (Пилипчук_О_П)
А от коли для задачі, яку найефективніше можна розв'язати в соціальній мережі, будуть "тулити" електронну пошту зі Скайпом і т.п. - це мінус для вчителя інформатики.

Наведіть хоч один такий приклад ефективного розв'язання задачі через соціалку. А то всі тут говорять про переваги таких мереж без жодних пояснень, ніхто не може аргументувати.
serbor Дата: Пн, 04.07.2011, 17:54 | Повідомлення № 32
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Bandalak)
Звичайно, я тупий, комп'ютера ніколи не бачив і соціальних мереж теж.

Quote (Пилипчук_О_П)
Є спектр засобів - треба його на уроках показати: і пошту, і соціальні мережі, і т.д.

Поддерживаю! Думаю Google+ быстро подымется и займет достойное место в школьной программе.

А я в Google+ уже зарегистрировался и заполнил профиль. И мне очень понравились Круги. Мне их давно не доставало в других социальных сетях. Гуглу +1!
Ktara Дата: Пн, 04.07.2011, 18:13 | Повідомлення № 33
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
serbor, давайте координаты, я там тоже есть :)
Ktara Дата: Пн, 04.07.2011, 18:13 | Повідомлення № 34
Перспективна вчителька
tipo4ek, круги и группы разные вещи :)
Ktara Дата: Пн, 04.07.2011, 18:27 | Повідомлення № 35
Перспективна вчителька
Bandalak,
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 04.07.2011, 18:31 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Quote (Bandalak)
Звичайно, я тупий, комп'ютера ніколи не бачив і соціальних мереж теж.

;)
Скажу про себе: доводилось брати участь у колективних проектах, де були задіяні електронна пошта, форум, wiki-технологія, Скайп. Не доводилось працювати над проектом з використанням соціальних мереж. Саме тому остерігаюсь критикувати, казати, що це річ непотрібна, шкідлива і т.д. Якщо ви в якомусь проекті використовували соціальну мережу і переконались, що це річ погана - поділіться.

Те що пишуть і малюють в "контактах" діти мені часто не подобається, так само, як не подобається те, що часом пишуть на парканах, і як спілкуються під час і після дискотеки в сільському клубі ;) . Але вважаю заклик заборонити "контакти", зруйнувати паркани і закрити дискотеки (і клуби) занадто радикальним. :)

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Пн, 04.07.2011, 18:33
Ktara Дата: Пн, 04.07.2011, 18:36 | Повідомлення № 37
Перспективна вчителька
Даже если запретить заборы и клубы, то все равно найдется способ на чем можно написать и где можно высказаться в непарламентских выражениях. как говорится - было бы желание, а возможности найдутся :)
swetikccc Дата: Пн, 04.07.2011, 18:38 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Щось і я себе до стариків не відношу. :)
Bandalak Дата: Пн, 04.07.2011, 21:50 | Повідомлення № 39
Лідер форуму
Quote (Bandalak)
Наведіть хоч один такий приклад ефективного розв'язання задачі через соціалку. А то всі тут говорять про переваги таких мереж без жодних пояснень, ніхто не може аргументувати.

Так ніхто і не навів жодного прикладу. Скоріше за все тому, що таких задач не може існувати впринципі! :)
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 05.07.2011, 00:26 | Повідомлення № 40
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Quote (Bandalak)
Скоріше за все тому, що таких задач не може існувати впринципі!

Навряд. Скоріше, тому, що ми - комп'ютерщики - людей не любимо і не хочемо мати з ними справи. :) Тому й не займаємось проектами, які потребують такого активного обміну інформацією, який забезпечують соціальні мережі.
tipo4ek Дата: Вт, 05.07.2011, 07:50 | Повідомлення № 41
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Електрона пошта???? :p Не смішіть мене... цим їх не зацікавити.... а от якщо написав, а вони можуть коментувати, відписуватись чи прийдуть чи ні.... Інша справа.... Я сам не є прихильником соціальних мереж, але вони вирішують багато моїх "проблем"

Я не кажу проте наскільки добре або погано що вони там сидять, але ж можна навіть погане намагатися повернути "куди треба"!!!
Bandalak Дата: Вт, 05.07.2011, 08:55 | Повідомлення № 42
Лідер форуму
Quote (Пилипчук_О_П)
Тому й не займаємось проектами, які потребують такого активного обміну інформацією

Зрозумів, соціальні мережі - це для пустого проведення часу балаканиною не зрозуміло з ким інтелектуально недалеких людей, не здатних спілкуватися більш цивілізованими способами.
Для них Інтернет та Контакти - синоніми. ;)
Quote (tipo4ek)
Електрона пошта???? :p Не смішіть мене... цим їх не зацікавити.... а от якщо написав, а вони можуть коментувати, відписуватись чи прийдуть чи ні....

А хіба по електронній пошті не можна написати відповідь? ;)
Ktara Дата: Вт, 05.07.2011, 09:00 | Повідомлення № 43
Перспективна вчителька
Но ведь ответ может написать только один, а так можно прочитать коменты других да и свой оставить :)
serbor Дата: Вт, 05.07.2011, 10:36 | Повідомлення № 44
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
В социальной сети общение друг с другом может быть публично, что и нравится подрастающему поколению. Им же хочется самовыражаться и обращать при этом внимание на себя.
Кроме того в социальной сети интегрированы все способы общения и размещения информации в одно целое.
Интерфейс социальных сетей ориентирован на человека, а не на "умного".
Интерфейс и возможности изменяются достаточно динамично.
Да и чисто субъективно - в социальной сети не так "скучно".
Ну и чем больше людей "присасываются" к "конфетке", тем больше появляется желающих "присосаться" (принцип положительной обратной связи).
Bandalak Дата: Вт, 05.07.2011, 11:43 | Повідомлення № 45
Лідер форуму
Quote (Ktara)
Но ведь ответ может написать только один,

Неправда, всі кому я написав можуть мені відповісти!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Новая социальная сеть (Google+)
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.