Нд, 24.09.2017, 15:00
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Мобільні телефони (В кого який)
Мобільні телефони
Bandalak Дата: Вт, 28.12.2010, 10:54 | Повідомлення № 31
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Все таки купив я собі телефон на 2 карточки. Дуже хотів Нокію, але така існує тільки теоретично, реально ще не випускалася.
Прийшлося купити LG GX200
Поки-що особливих глюків не помітив, правда є багато незручностей порівняно з Нокія.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 28.12.2010, 15:18 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Nokia c5 передумав купувати. Все-таки багато відгуків про сирість ПО, зависання, мимовільні виключення, перезавантаження, перегрів акумулятора під час прослуховування музики, неякісний дисплей тощо відбили бажання купувати. При чому такі глюки наблюдаються приблизно в тритини з тих, хто написав відгук. Не захотів грати в лотерею.
Зараз реальним претендентом є простий Nokia 6303i
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 01.01.2011, 03:19 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Все-таки придбав Nokia c5, оскільки і про Nokia 6303i є чимало негативних відгуків. Поки що всім задоволений. Телефон працює як годинник. Відчувається швидкодія 600 мегагерцового процесора.
Серед мінусів все ті ж: не достатньо великий по нинішнім міркам дисплей (2.2 дюйми) з недостатньо великою роздільною здатністю (240х320) та малими кутами огляду. При чому, якщо дивитись зліва направо, то все гаразд, а зправа на ліво кольори інвертуються. Яскравість дисплея краще встановити на максимум, або значення близьке до макс, тоді не буде так тускніти на сонці. У всьому іншому дуже зручний і функціональний.
TYP Дата: Сб, 01.01.2011, 10:13 | Повідомлення № 34
Прописаний назавжди
Нагороди: 4
Рейтинг: 28
А у мене Siemens C75 4 роки, а як новенький. Стоїть Jimm, Opera Mini і що саме головне по ньому можна подзвонити!!! А для другої картки Siemens А75.
І мені вистачає. :)
piktor Дата: Сб, 01.01.2011, 17:57 | Повідомлення № 35
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Quote (Ковальчук_Олександр)
Все-таки придбав Nokia c5, оскільки і про Nokia 6303i є чимало негативних відгуків

Цікаво, про які телефон їх немає?
vasmaz Дата: Сб, 01.01.2011, 19:26 | Повідомлення № 36
Часто заходить...
Рейтинг: 6
А адаптер на 2 сімки ніхто ще не пробував? У Вінниці в магазині він коштував 70 грн., в якомусь інтернет-магазині бачив за 40 грн. Можна було б купити, але не знаю, як вони працюють, та і сім-карти не хочеться різати.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 01.01.2011, 22:20 | Повідомлення № 37
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
Quote (vasmaz)
А адаптер на 2 сімки ніхто ще не пробував? У Вінниці в магазині він коштував 70 грн., в якомусь інтернет-магазині бачив за 40 грн. Можна було б купити, але не знаю, як вони працюють, та і сім-карти не хочеться різати.

Працюють нормально коштують в нас 20 гр і 17 гр станок для обрізки сім карти тому що ножницями сім карту можна зарізати що не раз трапляється.
piktor Дата: Сб, 01.01.2011, 23:52 | Повідомлення № 38
Активний учасник
Рейтинг: 19
Quote (vasmaz)
Можна було б купити, але не знаю, як вони працюють

Вони працюють не одночасно, наскільки я пам'ятаю - треба перезавантажувати телефон (чи то вимикати/вмикати), щоб перейти з одної на іншу.
Bandalak Дата: Нд, 02.01.2011, 23:56 | Повідомлення № 39
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (piktor)
Вони працюють не одночасно, наскільки я пам'ятаю - треба перезавантажувати телефон (чи то вимикати/вмикати), щоб перейти з одної на іншу.

Користувався я колись такою штукою. Вони дійсно працюють не одночасно. У меню з'являється пункт для перемикання SIM, тому виключати телефон не обов'язково.
Але дуже часто телефон зависає із такою штукою. Користуватися дуже не зручно.
Зовсім інша справа - телефон на 2 SIM. Обидві картки одночасно на прийомі.
А ще я поставив взаємопереадресацію з однієї картки на іншу, щоб навіть під-час розмови бачити дзвінок на другу картку.
Звичайно є телефони з двома радіо модулями, тоді можна розмовляти одночасно по двох картках, але такий телефон я собі не купив через те, що він опромінює вдвічі більше!!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Мобільні телефони (В кого який)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.