Сб, 23.09.2017, 13:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Мобільні телефони (В кого який)
Мобільні телефони
Ktara Дата: Пн, 08.11.2010, 22:28 | Повідомлення № 16
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
так, теперь и мне нужен совет.
Нужен смартфон, желательно на Windows (Симбиан тоже ничего, Андроид не нравится), сенсорный экран, синхронизация с Оутлук
Ktara Дата: Вт, 09.11.2010, 20:00 | Повідомлення № 17
Перспективна вчителька
Кто что скажет про этот девайс? Кто пользовался? Какие есть "грехи" и недостатки?

Nokia C7

piktor Дата: Нд, 14.11.2010, 01:22 | Повідомлення № 18
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
За три тижні не передумав, що взяв саме Nokia C5. Один із плюсів для мене - дизайн. Телефон не хочеться випускати з руки - гарний, сучасний та тоненький. В руці має кращий вигляд, ніж на фото. Дивлюся на інші телефони аналогічної вартості - якісь товсті, незграбні, некрасиві. Суттєвих нарікань не маю.

Відредаговано: piktor - Нд, 14.11.2010, 01:25
Ktara Дата: Нд, 14.11.2010, 21:01 | Повідомлення № 19
Перспективна вчителька
Я тоже пока не жалею о Нокия С7
piktor Дата: Нд, 14.11.2010, 23:40 | Повідомлення № 20
Активний учасник
Вже придбала? Завтра подивлюся.
Bandalak Дата: Пн, 15.11.2010, 19:16 | Повідомлення № 21
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (piktor)
Один із плюсів для мене - дизайн.

А мені дизайн - побарабану, головне функціонал!
На 2 сімки смартфона я так і не знайшов. Є серед Флай, але сенсорні, а я хочу з клавіатурою!
piktor Дата: Пн, 15.11.2010, 22:15 | Повідомлення № 22
Активний учасник
Quote (Bandalak)
А мені дизайн - побарабану

Я теж так спочатку думав, але, коли носиш постійно, то не так і по барабану.
По барабану, скажімо, дизайн музичного програвача на комп'ютері - він у мене рідко з трея вилазить.

Додано (15.11.2010, 21:15)
---------------------------------------------
P.S. Подивіться на Nokia C7 у дописі Ktara, там віджет електронної пошти - подивіться від кого прийшла пошта. :$

Bandalak Дата: Чт, 18.11.2010, 14:55 | Повідомлення № 23
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
piktor, ну і від кого вона прийшла? Я нікого не знаю.
А дизайном я ніколи не переймався, головне щоб усе працювало!!!
piktor Дата: Чт, 18.11.2010, 20:10 | Повідомлення № 24
Активний учасник
Quote (Bandalak)
piktor, ну і від кого вона прийшла? Я нікого не знаю.

;)
Quote (Bandalak)
А дизайном я ніколи не переймався, головне щоб усе працювало!!!

Та я теж не сильно переймався. Але так вийшло, що одна із обраних моделей виявилася гарною.
GаrDArik Дата: Вт, 30.11.2010, 00:12 | Повідомлення № 25
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
В мене: Asus P527 (материнка згоріла) - GSmart S1205 (тріснув екран через 2 місяці після покупки) - HTC Hero (зараз)
piktor Дата: Вт, 07.12.2010, 00:28 | Повідомлення № 26
Активний учасник
На початку вважав GPS на своєму непотрібною іграшкою. Але на вихідних, у Києві, на незнайомій маршрутці, по незнайомих вулицях дозволило не питати людей коли виходити. Тим більше, якщо їхати кудись увечері чи вночі, коли візуальні орієнтири видно погано), або через мережу провайдера - там йтиме якийсь трафік. У випадку Google maps - вантажитиме ще-й карти, Ovi maps дозволяють завантажити кеш завчасно через комп'ютер.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 27.12.2010, 20:58 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
piktor, я також націлений на днях купувати C5. Що скажете на рахунок дисплея? По відгуках в розетці на дисплеї сильно зекономили, надворі погано видно, малі кути обзору. Також багато нарікань на мимовільне виключення.
piktor Дата: Пн, 27.12.2010, 23:20 | Повідомлення № 28
Активний учасник
Кути огляду справді не дуже великі (на око - градусів 30-45 в різних напрямках відхилення екран ще читається), хоча якихось незручностей це мені не створювало - напевне, достатні. Погано видно - хіба в сонячну погоду, але в мене яскравість виставлено менше половини.
З приводу всяких глюків - телефон телефону різниця, якщо я скажу, що в мене такого не було (таки не було), то це так в мене. Одного разу, коли апарат заряджався від комп'ютера і я відкрив вхідне ММС - страшенно підвис. Я вже думав, що мені прислали "гінця", але коли висмикнув кабель та перезавантажився - ММС відкрилося нормально. Більше нічого не було.
В штатній прошивці немає ліхтарика (світлодіод на спалах є) - за потреби (якщо не вистачає підсвітити екраном) вмикаю через HDesktop.
З приводу гучності - трішки кращий за мій попередній PEBL U6.
Не дуже подобається вбудований програвач та переглядач картинок. G-сенсор відсутній, а змінити орієнтацію вручну можна лише для окремої картинки, при переході на наступну все вертається. rotateMe запустити не вдалося, не підійшов. При перегляді власних фоток проблем немає, інше я переглядаю рідко, тому від стороннього переглядача відмовився.
Трішки гірша справа з програвачем музики. Він "заковтує" всі підходящі файли, наявні на носії і додає їх до бібліотеки. Тому, щоб грали лише музику, а не прикольні рінгтони від Галустяна, варто створити список програвання, куди внести лише потрібні композиції із усього списку. Ясне діло, при зміні вмісту флешки, список варто переробляти.
Тому я спробував два сторонніх програвачі - OggPlay (фі, стандартний програвач не підтримує ВІДКРИТОГО формату ogg), який гарно працює, але не слухається кнопок з гарнітури. Інший - FolderPlay, принцип простий - тицяєш його на папку і просиш відтворити рекурсивно. Гарнітури слухається, тому залишив.
Батереї вистачає на три-чотири дні, при цьому я слухаю музику по дорозі додому та назад, трішки телефоную та користуюся дрібними функціями типу будильника, калькулятора чи словника.
Як я вже писав - скористався GPS. В налаштуваннях вказуємо, чи користуватися супутниковим прийомом, чи стільниковою мережею. На вулиці чи в транспорті сигнал ловиться більш менш гарно, мобільний трафік не витрачається, грошей, відповідно, також.
Камера, якщо з неї не вимагати занадто та допомагати виставляти режим, як на мій непрофесійний погляд, дає цілком приглядні знімки. (перший знімок - нічний режим без спалаху)

Відредаговано: piktor - Пн, 27.12.2010, 23:25
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 28.12.2010, 00:09 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
piktor, дякую. Поки що він один з найреальніших кандидатів на покупку.
piktor Дата: Вт, 28.12.2010, 00:26 | Повідомлення № 30
Активний учасник
Я раніше не користувався симбіаном, тому спочатку, коли розбирався з усіма інтернет-функціями, спалив необережно гривень з 10-15.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Мобільні телефони (В кого який)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.