Сб, 18.11.2017, 14:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Розміри картинки з аватаркою (enlarge it)
Розміри картинки з аватаркою
НІКОЛЯ Дата: Ср, 13.10.2010, 12:07 | Повідомлення № 16
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (volevikt)
Зробіть свій форум з усіма "цяцьками і прибомбасами".

Бачили чоловік вже робив такі спроби, я в захваті B) дизайн одпад і наповненість повна торба ;)

piktor Дата: Ср, 13.10.2010, 15:18 | Повідомлення № 17
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
НІКОЛЯ, спробуйте. Не ображатимусь, буде привід попрацювати над безпекою. Єдине, що сервер не мій, варто попередити власника про можливий аудит. (P.S. я про свій особистий майданчик)
volevikt, я вніс пропозицію. Замість обгрунтувати її непідходящість, ви запропонували мені забратися геть і зробити свій форум з преферансом та поетесами.
НІКОЛЯ, якої ви очікували наповнюваності та дизайну від форуму, яким я займався один вечір? Хоча, спамери там понаповнювали були.
volevikt Дата: Ср, 13.10.2010, 16:00 | Повідомлення № 18
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
piktor, я лише висловила свою думку, яка не збігається з Вашою.
Щодо Вашої пропозиції, то вона не нова і частково вже обговорювалася тут.
Думаю не варто на цьому зациклюватися. Але хотілося б дізнатися думку інших учасників по цьому питанню. Може це тільки я така вредна і протівна?
piktor Дата: Ср, 13.10.2010, 16:15 | Повідомлення № 19
Активний учасник
Quote (volevikt)
Щодо Вашої пропозиції, то вона не нова і частково вже обговорювалася тут.

Упс, пробачте за дублікат, там така здорова тема, що і не знайдеш, було це, чи ні.
Щодо мого сайту, так там мета проста - викладати у загальний доступ те, що вважаю за потрібне. І більше нічого. Там, навіть, реєстрація не працює.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 13.10.2010, 19:02 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (piktor)
Виключно з естетичних міркувань. В лівій колонці, шириною понад 280 px, бовтається малесенька аватарка щириною не більше 110 px.

Дана ширина задається процентним відношенням і залежить від роздільної здатності монітора. Я вважаю її оптимальною, як і максимальний розмір ави 110х110. Не доводилось зустрічати форуми, в яких аватарки по 280 пікселів в ширину. Може покажите приклад?
piktor Дата: Ср, 13.10.2010, 20:03 | Повідомлення № 21
Активний учасник
Та мені теж не доводилося. Я, просто, мало на яких форумах буваю. Зареєстрований і то лише на двох.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Розміри картинки з аватаркою (enlarge it)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.