Сб, 21.10.2017, 09:55
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Розміри картинки з аватаркою (enlarge it)
Розміри картинки з аватаркою
piktor Дата: Пн, 11.10.2010, 22:12 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Очевидно, з метою вписатися у верстання і не потісняти інші елементи, форум обмежує розмір аватарки в 110х100. Але, як виявилося, робить це лише один раз - при зберіганні інформації в профілі.
Власне, маючи веб-майданчик, хотів зробити спільну аватарку для всіх форумів, де я зареєстрований. Розмістив файл ../files/avatars/current.jpg, вкинув посилання на нього в профіль - форум прийняв. Потім замінив на малюнок куди більших розмірів - оновив сторінку, очікував, що форум забракує, аж ні. Картинка на пів сторінки, всі інші елементи позсовувалися. Маючи совість, відразу прибив файл, але адміністрації пропоную, по можливості (наскільки юкоз дозволяє) щось з цим зробити - скажімо, маштабування, чи автоматичне стиснення.
НІКОЛЯ Дата: Вт, 12.10.2010, 00:19 | Повідомлення № 2
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Я бачу отак у аву ;) а взагалі то стан речей такий ви незамітили отакого попередження яке швидко промигнуло що , інтенсивність перевищено і ава відключена ;)
piktor Дата: Вт, 12.10.2010, 13:39 | Повідомлення № 3
Активний учасник
Пан жартівник. Увечері туди щось покладу. Яких розмірів покласти картинку? :)

P.S. нагадаю - я вилучив файл аватарки із свого веб-майданчика відразу, як побачив результат. Ось дублікат, проте в форматі png.

Відредаговано: piktor - Вт, 12.10.2010, 13:41
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 12.10.2010, 13:44 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Я не розумію, в чому проблема? Чому не зменшити аву в графічному редакторі до потрібних розмірів?
piktor Дата: Вт, 12.10.2010, 16:19 | Повідомлення № 5
Активний учасник
Ну, воно то не проблема зменшити, але, як на мене, тут невеличка дірочка в безпеці. (Веб дизайнери та адміни веб серверів - поправте, якщо помиляюся)
Наскільки я розуміюся у веб-дизайні та технології CGI, якщо серверу дійшов запит на http://site.com/files/picture.jpg, він зовсім не обов'язково видаватиме одноіменний файлик, а може виконати cgi скрипт (наприклад, капча - результат роботи скрипта). Найпростіше - скрипт відстежує ІР відвідувачів, гірше - може підсунути замість картинки якусь капость, стирити авторизацію чи куки.

Додано (12.10.2010, 15:19)
---------------------------------------------
Хоча, це на всіх форумах таке, наш цим ніяк не вирізняється.

НІКОЛЯ Дата: Вт, 12.10.2010, 16:20 | Повідомлення № 6
Знавець вірусів
Прийнято до уваги щодо розміру аватара з завтрішнього дня, думаю встигну ;) при перебільшенні розміру ави буде загружатись автоматично вибраний аватар, колекцію самих прикольних я вже підібрав B)
piktor Дата: Вт, 12.10.2010, 16:20 | Повідомлення № 7
Активний учасник
Емм. Трішки не в тій гілці. А можна зазирнути на колекцію? Хочу знати, що мене чекає.
І, власне, як працюватиме та автозаміна? Завантаження аватарки то йде напряму з сервера, оминувши скрипти форума. Хіба посадити біоробота, котрий що п'ять хвилин перевірятиме на вигляд мою аватарку. :)

Відредаговано: piktor - Вт, 12.10.2010, 22:26
НІКОЛЯ Дата: Вт, 12.10.2010, 16:20 | Повідомлення № 8
Знавець вірусів
Quote (piktor)
Емм. Трішки не в тій гілці. А можна зазирнути на колекцію? Хочу знати, що мене чекає.

До чого тут ви, прото весело буде а вам спасибі на вказаний мінус ;)
piktor Дата: Вт, 12.10.2010, 16:20 | Повідомлення № 9
Активний учасник
Як це до чого тут я? В кого, по вашому, найбільше руки чешуться збільшити аватарку?

Додано (12.10.2010, 21:37)
---------------------------------------------
А, з приводу розмірів аватарки - може збільшити допустимий розмір хоча-б до 200px? Ширина лівої колонки десь за 280px, такий розмір цілком вписується у верстання.

volevikt Дата: Ср, 13.10.2010, 10:07 | Повідомлення № 10
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
piktor, скажіть, для чого Вам збільшувати розмір своєї ави?
Це якось вплине на підвищення Вашого рейтингу чи Вашу самооцінку?
Quote (piktor)
може збільшити допустимий розмір хоча-б до 200px

Але і розмір файлу ави, що завантажуватиметься, теж трішки збільшиться, і причому в кожного учасника, якщо Ви хочете, щоб в усіх були однакові розміри ави.
Не думаю, що розмір аватарки є головним на форумі. І до того ж, великі розміри ави, на мій погляд, дещо відволікатимуть від суті повідомлень.
piktor Дата: Ср, 13.10.2010, 11:04 | Повідомлення № 11
Активний учасник
Quote (volevikt)
piktor, скажіть, для чого Вам збільшувати розмір своєї ави?

Виключно з естетичних міркувань. В лівій колонці, шириною понад 280 px, бовтається малесенька аватарка щириною не більше 110 px.
Quote (volevikt)
Це якось вплине на підвищення Вашого рейтингу чи Вашу самооцінку?

1. Хіба що знайдуться однодумці, які скажуть спасибі за клопотання. :)
2. Ніяк.
Quote (volevikt)
Але і розмір файлу ави, що завантажуватиметься, теж трішки збільшиться, і причому в кожного учасника

Пропоную поглянути на наступний файл, який я вчора підсунув до аватарки (адміністрація за 10 хвилин замінила на менший). Формат JPEG такий чудовий, що стиснув всю ту красоту в 13,6 кБ, не більше, ніж шапка форуму і рекламні банери під нею.

Quote (volevikt)
Ви хочете, щоб в усіх були однакові розміри ави.

Аж ніяк - яких розмірів ставити аватарку - справа кожного. Он Ніколя задовольняється маленькою.
Quote (volevikt)
І до того ж, великі розміри ави, на мій погляд, дещо відволікатимуть від суті повідомлень.

ЦА форуму - дорослі люди, ще-й з вищою освітою, здебільшого. Не думаю, що їх відволікатиме статична картинка. Врешті, рекламні банери...
volevikt Дата: Ср, 13.10.2010, 12:09 | Повідомлення № 12
Перспективна вчителька
Мда...
Я думала, що на форумі головне - обмін думками, поради; а виявляється - ава...
piktor Дата: Ср, 13.10.2010, 12:38 | Повідомлення № 13
Активний учасник
Обмін думками - для цього вистачить банального mailing list. Аж ні - пан Ковальчук трудився малювати шапку, фон, підбирав значки та іншу графічну атрибутику.
НІКОЛЯ Дата: Ср, 13.10.2010, 12:50 | Повідомлення № 14
Знавець вірусів
Quote (piktor)
Аж ніяк - яких розмірів ставити аватарку - справа кожного. Он Ніколя задовольняється маленькою.

Чомусь нагадалась приказка "Дай .... роги всіх людей поколе" ;) Прикидаю якби кожен заганявсь з авою та іншим. ну наприклад я захочу ще шоб і музло грало з авою в комплекті, реалізувати це раз плюнути. і адмін ти модер чи користувач аж ніякої різниці немає.
А що до загрузки ави більших розмірів то товаришу piktor ;) тунель по якому йде загрузка з вашого веб майданчика має двосторонній рух в цей час і якщо докинути скрипт та ще пару цяцьок то під час загрузки ави більше визначеного розміру можна отримати що завгодно B)
Хочете продемонструю на вашому веб майданчику так сказать намаййбутнє щоб невиникало тяги позаганятись. Доречі це всирівно що я наприклад головну сторінку скосю на 80 % а чого бо мені так хочеться. Це не погрози так як деякі вже казали просто дружня порада B) бо може і панель керування власним сайтом трохи змінитись ;) зокрема це стосується зміни власника ;)
Доречі ви вже вишатали в себе в класах РЕ -х який так вдало скопіювали образами на ПК B) - бо бачу що ще ні ;)
volevikt Дата: Ср, 13.10.2010, 12:58 | Повідомлення № 15
Перспективна вчителька
Quote (piktor)
Аж ні пан Ковальчук трудився малювати шапку, фон, підбирав значки та іншу графічну атрибутику.

Гарна подяка людині, яка працює та живе форумом.
Критикувати завжди легше, ніж зробити щось самому. Зробіть свій форум з усіма "цяцьками і прибомбасами". Запросіть нас, а ми подивимося, яким Ви собі уявляєте шедевральний вигляд форуму.
Є гарна приказка: "Що занадто - то нездраво". :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Розміри картинки з аватаркою (enlarge it)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.