Пт, 15.12.2017, 08:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Машина в подарок (лохотрон)
Машина в подарок
Ktara Дата: Нд, 25.07.2010, 20:31 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
Сегодня пришло смс что я выиграла машину от УркАвто. Развод - тупее не придумаешь. Но видать присутствует у меня авантюристическая жилка. Решила позвонить и узнать что же и как же там происходит.
К сожалению, довести эксперимент до конца не удалось, по причине брошенной трубки представителями рекламной компании. Кто сможет дойти дальше - отписываетесь тут
Итак, смс пришло с номера +380664303421, доп.телефон для справок 0664303526. Мне сказали что мне нужно дать заявку и в течении часа пополнить счет на 1600 грн, который потом у меня умножатся в 3 раза, т.е. 4800 грн
Причем мне еще дали 15 минут. чтобы я подумала и перезвонила.
Я перезвонила и мне сказали следующее, что:
1. Мне на протяжении часа надо купить карточки номиналом 30 и 100 компании Киевстар (а у меня МТС) на суму 1600 грн как налог на машину и оформление документов.
2. Подготовить паспортные данные человека, на которого оформлять приз
3. Дать три номера операторов Киевстар, Мтс, Дджинс с которыми в рамках этой акции я буду пол года разговаривать бесплатно
4. Перед тем как пополнять свой мобильный счет, мне необходимо связаться с представителем компании и мой телефон будет подключен к специальной системе, в результате которой я смогу счет МТС пополнить карточками Киевстара

Выждав час, я перезвонила. Меня спросили сколько карточек у меня и какого номинала (видать проверяли знание математики). Убедившись что с математикой у меня все в норме, сказали подождать пока меня подключат в программе и дальше я должна следовать указанимя оператора и в голосовом режиме общения пополнить свой счет на 1600 грн.
Мне предложили на не прерывая разговора с оператором набрать следующую комбинацию:
*777*100*14 цифр кода пополнения*7*следующие 14 цифр пополнения
что я должна была сделать дальше я не знаю, так как на мои расспросы, мне сказали, что вот в таком режиме следуя дальнейшим указаниям я должна набрать все коды пополнения карточек, которые лежат у меня на столе. Меня надцать раз переспросили набираю ли я указанные цифры (ага счас, разогналась), услышав подтверждение что набираю - оператор отключилась

Ktara Дата: Нд, 25.07.2010, 20:33 | Повідомлення № 2
Перспективна вчителька
Порыскав в интернете, узнала что таких смс получают множество людей. И что самое главное, часть людей им оплатила. Видать машина очень надо была. Если кому придет подобное, если сможете. узнайте полностью принцип такой аферы. Мне интеесно
swetikccc Дата: Нд, 25.07.2010, 22:18 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (Ktara)
Порыскав в интернете, узнала что таких смс получают множество людей. И что самое главное, часть людей им оплатила. Видать машина очень надо была. Если кому придет подобное, если сможете. узнайте полностью принцип такой аферы. Мне интеесно

А чей телефон Вы пополнять собрались :)

Ktara Дата: Нд, 25.07.2010, 22:26 | Повідомлення № 4
Перспективна вчителька
Мне сказали что я пополню свой, в чем я глубоко сомневаюсь. Но я насчитала по 3 форумам минимум 10 человек которые на протяжении 2-х месяцев перечислили этим людям деньги. Это только те 10 человек. которые заявили что пострадали от мошенников :) А сколько тех кто не сообщает об этом. Видать заработок неплохой у этих людей
tipo4ek Дата: Пн, 26.07.2010, 00:09 | Повідомлення № 5
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
мда......... не перевелись еще....... ))))))
НІКОЛЯ Дата: Пн, 26.07.2010, 08:48 | Повідомлення № 6
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Це ж яким лошарой нада буть шоб перекинуть півтора косаря комусь на ліввий номер з якого вони через пару чистих сімок обналічаться B) Танюша це афера стара як світ тільки спочатку ця кантора займалась тим що люди вигравали холодильник авто кольцо з брюліком - в обмін на те що за 400 гр купляли макулатуру тобіш книжки які коштують копійки в три заходи. І складається така кантора як правило з 2 - 3 чоловік пари ноутів та пари телефоні ну і пари модемів вшаряних на бомжів. ;) Мої знайомі крутили колись схоже динамо скажу відверто лохів більше чим можна собі уявити - проста елементарна жадність та любов нашого народу до халяви не одніх пошила в дурні бо як відомо дурний робить двічі а скупий платить двічі.
filnick Дата: Пн, 26.07.2010, 14:50 | Повідомлення № 7
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Шановні, цей лохотрон вже давно пробив собі місце в нашій країні. Для більш глибокого переконання ввімкнуть будь-який національний ТБ-канал та... прийміть участь в телешоу (відгадай слово, перестав сірнички, знайди пару і т.д. і т.п.). І що цікаво. Жодний депутат ВР не подав законопроект про заборону таких телешоу. Питання: ЧОМУ?
Ktara Дата: Пн, 26.07.2010, 15:24 | Повідомлення № 8
Перспективна вчителька
ну что лохотрон, это и так было понятно. Мне была интересна сама процедура как они с моего номера собираются снять эти деньги. Я так поняла посредством введения того набора цифр. Вот только обидно и интересно что должно было быть в конце, после того как набрать все коды пополнения? А им, видиш ли надоело отвечаать на вопросы :(
Yura_Shrol Дата: Пн, 26.07.2010, 21:59 | Повідомлення № 9
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Я думаю що після набору нічого не станеться. Просто під час самого набору вони по тональних звуках "знімуть" 14-значні номери поповнення і відразу собі використають.
Комарик Дата: Пн, 26.07.2010, 23:53 | Повідомлення № 10
Прописаний назавжди
Рейтинг: 14
та... колись співробітниця матері на таку штуку купилась
їй сказали купити картки і поповнити хитромудрим способом... (ну типу того, що вище описано)
коли не вийшло поповнити, то вони сказали, що у неї неправильний телефон, і сказали, що вони вручну введуть все самі через комп*ютер, тільки от треба буде продиктувати коди поповнення їм, що, власне, співробітниця і зробила(
і ще потім їй сказали, що привезуть холодильник протягом тижня. вона чекала, поки її не розчарували.
VasilVas Дата: Чт, 06.02.2014, 13:20 | Повідомлення № 11
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Автомобіль «Volkswagen VW Polo» від «Київстар»!

Перш ніж грати, можливо варто прочитати http://nosivka-syut.at.ua/news/oberezhno/2014-02-02-194

[warning]Я розумію, що хочеться якомога частіше нагадувати про свій ресурс, але порушувати правила форуму не варто. Подібна тема існує, тому цю тему буде закрито. Надалі прохання не порушувати правил форуму.[/warning]

Тему об’єднано!

Відредаговано: Ковальчук_Олександр - Пт, 07.02.2014, 10:58
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 06.02.2014, 14:01 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Рейтинг: 197
Цитата http://nosivka-syut.at.ua/news/oberezhno/2014-02-02-194
Отже прямую на вказаний сайт, тобто за адресою http://win.kyivstar.ua Так, сайт у відповідній кольоровій гаммі і з логотипом «Київстар», але
відразу на головній сторінці йдеться не про послуги для абонентів, а на
всю сторінку ряд автомобілів, один з яких я маю виграти. Тобто сайт не
кампанії «Київстар». Та і не міг ним бути, бо адреса сайту «Київстар» http://www.kyivstar.ua Словом фальшивка на «лоха», яких у світовій павутині безліч. Але…
Чому сайт не компанії "Київстар", якщо це піддомен офіційного сайту компанії?
Цитата http://nosivka-syut.at.ua/news/oberezhno/2014-02-02-194
СМС на мою побілку прийшла не звідкись, а з центру повідомлень кампанії «Київстар» з добре кожному абонентові
знайомого номера 0672021111. Виникло відчуття, що «Кивстар» і ця
сумнівна кампанія, яка «косить» під «Київстар», співпрацюють??? Схоже,
що таки так, як кажуть в Одесі. Телефоную знайомому спитати, чи він
отримував такі СМС-ки. Виявляється не тільки отримував, але й
телефонував на «безкоштовний» 991, після чого також СМС-ками відповідав
на якісь зовсім простенькі питання. Відповідав, доки на рахунку грошей
не лишилось. Бо виявилося, що СМС-ки ті дуже дорогі. Після втрати грошей
з рахунку «гру» припинив. Але ж гроші втратив. От тобі й сюрприз за
відданість від «Київстар»! «Розвод на бабки» чистої води?
Тут сумнівів не має, що це розвод чистої води, орієнтований на викачку якомога більшої кількості грошей з абонентів, які виявляться лохами.

В мене також є підозра, що імена вигадані. Згоден, що забагато однакових прізвищ. А ось це взагалі прикол:
Довгань Андрій Олександрович
Довгань Олександр Андрійович
Може в організаторів погана фантазія )
VasilVas Дата: Чт, 06.02.2014, 15:05 | Повідомлення № 13
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Цитата Ковальчук_Олександр ()
В мене також є підозра, що імена вигадані. Згоден, що забагато однакових прізвищ. А ось це взагалі прикол: Довгань Андрій Олександрович Довгань Олександр Андрійович Може в організаторів погана фантазія

Довгань Андрій Олександрович - можливо батько
Довгань Олександр Андрійович - можливо син
Довгань Наталія Миколаївна - можливо невістка, або жінка Андрія Олександровича

Одним словом, сім'я. Там у коментарі до вказаної статті таке припущення є. А чим заборонено, щоб члени сімей засновників акції не приймали у ній участі? Нічим. То й порушень нема. От чи варто грати з ними? Чи можна виграти? Про моральність кампанії "Київстар", яка грає на відчутті відданості своїх абонентів, чи й слід згадувати.

Відредаговано: VasilVas - Чт, 06.02.2014, 16:08
Bandalak Дата: Чт, 06.02.2014, 23:59 | Повідомлення № 14
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Київстар

Десь рік тому в такі ж ігри гралася МТС.

Переконаний, що потрібно прийняти закон, унеможливлювачий подібні лохотрони!
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 07.02.2014, 10:56 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Рейтинг: 197
Цитата VasilVas ()
Довгань Андрій Олександрович - можливо батькоДовгань Олександр Андрійович - можливо син
Довгань Наталія Миколаївна - можливо невістка, або жінка Андрія Олександровича

Це все можливо, але відсоток ймовірності вимірюється дуже малим числом, яким можна знехтувати.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Машина в подарок (лохотрон)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.