Сб, 18.11.2017, 10:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Кредити (Чи реально і чи доцільно брати кредити)
Кредити
Bandalak Дата: Нд, 27.06.2010, 21:30 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Відпускні нам до 1 вересня вже точно не дадуть. Я почав ремонт будинку, потрібно багато грошей. Хотілося б завершити роботи до холодів, щоб не зимувати разом з Тузіком!
Мене цікавить, чи реально десь взяти кредит під не великі відсотки?
І взагалі, чи доцільно у наш час брати кредити?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

W-w-W Дата: Нд, 27.06.2010, 23:09 | Повідомлення № 2

Bandalak, на даний час сам виплачую кредит за авто, кретит у доларах, думаю далі і так все ясно як весело з таким кредитом.

На сьогодні за рішенням попереднього уряду надання кредитів заборонено, тож виходить така ситуація, що нормальний кредит з малими відсотками Анатолію ви ніде не візьмете, бо його просто нема, а все решта, що вам пропонуватимуть - це лохотрон, з великими відсотками.
Звертаю вашу увагу, не беріть ніяких так званих сімейних чи іншого типу позик, які щас дуже модні - це затяне вас у значні проблеми.

Самий найкращий варіант для вас - це в когось чи з родичів, близьких, друзів надійних вз'яти позику і за заємною згодою потім повернути. Це буде і вам допомога реальна по ремонту і нерви спокійні. Успіхів!

Маргарита Дата: Пн, 28.06.2010, 08:54 | Повідомлення № 3
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Мій знайомий хотів узяти 50 000 грн. у кредитній спілці "Приват+".
Заплатив початковий внесок 5 000 грн., вже рік виплачує відсотки, а позику йому ще не видали! B)

Я вважаю, що всі кредитні спілки - це лохотрон!

Quote (Махновець_Ігор)
Самий найкращий варіант для вас - це в когось чи з родичів, близьких, друзів надійних вз'яти позику і за заємною згодою потім повернути. Це буде і вам допомога реальна по ремонту і нерви спокійні. Успіхів!

Це дійсно єдиний розумний варіант!
Або зробити ремонт дешевий, по простому та чекати кращих часів, накопичуюючи гроші у панчосі!
Ktara Дата: Пн, 28.06.2010, 11:29 | Повідомлення № 4
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Подтверждая все вышесказанное - не стоит брать кредит. так как согласно договору, который даст подписать банк, могут требовать возвращения раньше оговоренного срока, могут повысить проценты - и это не будет считаться нарушением условий кредитования. Я очень хорошо знаю вторую сторону медали под названием "кредит". Поэтому сама никогда ним не пользовалась и не советую пользоваться
НІКОЛЯ Дата: Пн, 28.06.2010, 18:13 | Повідомлення № 5
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Приклад обдирайлівки щодо кредитування та мікрокредитування кожний може прикинути сам, всі ми користуємось кридитними картками тепер прикиньте стільки з нас здере любий кредетор типу кредитної спілки в яких найнижча ставка за користування кредитом це 46 % в банку вам навішають лапшака що всього навсього 18-23% тільки промовчать про приховані відсоткові платижі а це як правило ще % 40. Тут стає я думаю зрозуміло даже єноту що, немає сенсу давати змогу дерти з себе три шкури. Заробити завжди є варіанти бкло б бажання та наполегливість.
pet Дата: Чт, 01.07.2010, 08:34 | Повідомлення № 6
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
...............а я вліз років 5 тому.....до сих пір ВСЯ зарплата іде на погашення кредитів. Ще рік виплачувати, якщо нового не візьму ;)
serbor Дата: Чт, 01.07.2010, 11:39 | Повідомлення № 7
Наполегливий учасник
Рейтинг: 46
Quote (pet)
до сих пір ВСЯ зарплата іде на погашення кредитів

А в моей школе половина учителей теперь выплачивают кредит за одну учительницу, которая набралась кредитов на своих коллег. И суммы такие, что пол-школы отдавать будет лет 10.
http://president.org.ua/news/news-268951/
http://donbass.ua/news....ch.html
W-w-W Дата: Чт, 01.07.2010, 12:27 | Повідомлення № 8

Quote (serbor)
А в моей школе половина учителей теперь выплачивают кредит за одну учительницу, которая набралась кредитов на своих коллег

і як до цього дійшло? ще такого не чув, а ж цікаво
НІКОЛЯ Дата: Чт, 01.07.2010, 12:46 | Повідомлення № 9
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (serbor)
А в моей школе половина учителей теперь выплачивают кредит за одну учительницу, которая набралась кредитов на своих коллег. И суммы такие, что пол-школы отдавать будет лет 10

Коменти супер по другому лінку B) якби таке трапилось в нашому регіоні її просто б закатали в асфальт але перед тим вона повернулаб борг B)
serbor Дата: Чт, 01.07.2010, 14:39 | Повідомлення № 10
Наполегливий учасник
Quote (Махновець_Ігор)
ще такого не чув, а ж цікаво

Да наша школа часто светится. Мы как буревестник, то вверх, то вниз. По несколько раз в год репортажи из нашей школы бывают на разных телеканалах (Перший, Украина, СТБ, Интер и др.)
Вот это тоже беда нашей школы. Ученик погиб наш. Убийца - наш выпускник (мой ученик). Его мать - наш учитель начальных классов (уже ушла).
http://gazeta.ua/index.php?id=322918&lang=ru

Відредаговано: serbor - Чт, 01.07.2010, 14:41
pet Дата: Чт, 01.07.2010, 20:07 | Повідомлення № 11
Патріот
Рейтинг: 23
Quote (serbor)
А в моей школе половина учителей теперь выплачивают кредит за одну учительницу

нє, я сам справляюся ;) (як у фільмі сказано- "шоб ты жил на одну зарплату" ;) )
а ось директор сусідньої школи набрала на своїх працівників дуууже велику суму <_<

Додано (01.07.2010, 20:07)
---------------------------------------------
НІКОЛЯ, а ще сподобалось таке-ее зарплата составляла больше трех тысяч гривен- мені б таку- в два рази швидше виплатив ;)

Маргарита Дата: Нд, 04.07.2010, 09:15 | Повідомлення № 12
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Quote (pet)
ее зарплата составляла больше трех тысяч гривен

Де такі зарплати дають? Іду до вас! :)
serbor Дата: Нд, 04.07.2010, 19:03 | Повідомлення № 13
Наполегливий учасник
Quote (Маргарита)
Цитата (pet )
ее зарплата составляла больше трех тысяч гривен

Де такі зарплати дають? Іду до вас!

У нас на Украине единное законодательство по начислению заработной платы.
В моей школе десяток учителей имеет зарплату более трех тысяч.
Когда учителем работать никто не хочет, приходится нагружать учителей по 30-40 часов. Всевозможные доплаты выплачиваются у нас как положено, и с учетом выслуги, категорий и званий естественно зарплата и набегает.

Ну а наша "афиристка" Жабская Анна Петровна работала учителем начальных классов и вела группу продлённого дня. Высшая категория, несколько званий и большой стаж.

Додано (04.07.2010, 19:03)
---------------------------------------------

Quote (Маргарита)
Де такі зарплати дають? Іду до вас!

Ясинуватська школа I-III ступенів №6 Донецької обл.

Відредаговано: serbor - Нд, 04.07.2010, 19:05
Oxana_cher Дата: Нд, 04.07.2010, 19:40 | Повідомлення № 14
Місцева кадра
Рейтинг: 44
Quote (serbor)
В моей школе десяток учителей имеет зарплату более трех тысяч.

У моей школе больше 1700 ни у кого нету!
21,5 часа + 13% за кабинет + стаж 16 лет + высшая категория + старший учитель = 1562 грн.
serbor Дата: Нд, 04.07.2010, 20:33 | Повідомлення № 15
Наполегливий учасник
Quote (Oxana_cher)
21,5 часа

Ну а меня в этом году был 31 час -это меньше чем раньше
За май
31 час + 13% за кабинет + 20% обслуживание техники + высшая категория + старший учитель = 2704,77 грн +выслуга 720,19 грн = 3424,96 грн.
Да, еще в мае были доплаты за предыдущие месяцы, всего начислили 4079,87
Выплатили все в срок.

Відредаговано: serbor - Нд, 04.07.2010, 20:38
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Кредити (Чи реально і чи доцільно брати кредити)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.