Сб, 26.11.2022, 14:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

 • Сторінка 5 з 5
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Прогнозування апокаліпсису у ХХІ столітті (Чи виживе людство?)
Прогнозування апокаліпсису у ХХІ столітті
NataliyG Дата: Чт, 27.01.2011, 12:03 | Повідомлення № 61
Активний учасник
Повідомлень: 685
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Люди будьте оптимістами. Собі ж краще. Займіться моржуванням, покращіть якість життя, приділяйте більше уваги особистому. Менше думайте про такі дурниці.
От я не думаю, збираюся іти в декретну відпустку (літом в моїй сімї народиться друга дитина).
Так що я сповнена на всі 100% оптимізмом чого і всім вам бажаю.
gromko Дата: Чт, 27.01.2011, 15:20 | Повідомлення № 62
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Україна стане пустелею, яку заселять африканці та азіати - соціологи

За прогнозами Інституту демографії, до 2025 року Україна може перетворитися на пустелю, яку заселять африканці та азіати.
За прогнозами соціологів до 2025 року обличчя нашої країни стане жовто-чорним. Про це заявив Олексій Позняк, завідувач відділом міграційних досліджень Інституту демографії та соціологічних досліджень НАН України.

Він розповів про ті місця на карті, де українців стає мало і чому через кілька десятків років центр України може перетворитися на пустелю, яку заселять африканці та азіати, пише Комсомольська правда в Україні.

"Перше загальнонаціональне обстеження з питань трудових міграцій в Україні провели тільки в середині 2008 року. Робили його Центр соціальних реформ і Держкомстат України, фінансував Світовий банк і ще кілька структур. За даними обстеження, кількість людей, які протягом попередніх трьох з половиною років хоча б раз виїжджали працювати за кордон, склала півтора мільйона. Сюди не потрапили ті, хто виїхав до 2005 року і вже не повертався, і домогосподарства, які залишили Україну в повному складі, - про них просто не було кому розповісти статистикам", - зазначив Позняк.

За його словами в Україні нині близько двох з половиною мільйонів мігрантів, що становить п'ять відсотків працездатного населення.

Позняк також підкреслив, що серед українців, які виїжджають за кордон, половина залишається в СНД, в основному в Росії та трохи в Білорусі. Решта освоюють країни Євросоюзу: Італію, Чехію, Польщу, Іспанію, Португалію, Грецію. Відсоток "американців", "канадців" і так далі дуже малий.

"За нашими оцінками, якщо б не трудова міграція, то рівень безробіття в Україні був би в півтора рази вище. Інше питання, що частина українців існує там "на пташиних правах". Тільки третина має письмові договори з господарями", - наголосив Позняк.

За його словами, за кордоном ряд країн розглядаюсь Україну як привабливу для заробітчанства.

"Вихідці з Індії, Бангладеш, Пакистану в основному розглядають нашу країну як транзитну по дорозі на Захід. А власне до нас потік вкрай малий: це громадяни колишніх середньоазіатських республік Союзу. Але замислюватися про залучення трудових ресурсів треба. Розрахунки показують, що до 2025 року дефіцит робочої сили стане колосальним", - додав він.

Згідно з прогнозами, в Україну малими партіями залучатимуть переважно мігрантів з Африки і Південно-Східної Азії, інтегруючи їх у суспільство і навчаючи українській мові.

"Мова - найлегше. У середовищі мігрант освоюється за три місяці. Звичайно, якщо довести ситуацію "до ручки", коли буде потрібно ввозити одразу великі групи іноземців, то велика ймовірність, що утворюються колонії. І спілкуватися українською або російською для мігрантів не стане нагальною необхідністю. Змішаних же, з різних країн робітників змусять перейти на мову країни, в якій вони знаходяться, щоб закріпитися в Україні. Альтернатива ж - знову назад, в голод і злидні", - підкреслив Позняк.

Він також наголосив, що деякі області та регіони України зможуть перетворитися на пустелю, на території якої зможе оселитися будь-хто. За прогнозами Інституту демографії, найвищі темпи падіння чисельності населення відзначаться в декількох центральних і північних областях.

"Особливу тривогу викликає Чернігівська область. За нею - Сумська, Кіровоградська, Луганська. За середнім варіантом прогнозу, якщо до 2025 року Україна в цілому "зменшиться" на 5-7 відсотків, то перелічені області - на 18-20 відсотків. Так що загроза обезлюднення українських територій, на жаль, не вигадка і не страшилка. Там зможе оселитися будь-хто", - зауважив Позняк.

volevikt Дата: Чт, 27.01.2011, 15:28 | Повідомлення № 63
Перспективна вчителька
Повідомлень: 1912
Нагороди: 25
Рейтинг: 267
Quote (NataliyG)
Менше думайте про такі дурниці.

Повністю підтримую!
Негативу та песимізму в житті й так вистачає.
Quote (NataliyG)
збираюся іти в декретну відпустку

gromko Дата: Пн, 28.03.2011, 17:29 | Повідомлення № 64
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Американський проповідник: Кінець світу настане 21 травня

Гарольд Кемпінг проповідник з Каліфорнії вважає, що кінець світу настане 21 травня 2011, за його словами саме в цей день відбудеться друге пришестя Христа, пише The Independent.

Згідно з прогнозами Кемпінга, кінець світу відбудеться близько 18:00, а 2% населення Землі негайно піднесуться в небеса, а інші будуть направлені прямо в пекло.

"Якщо б Кемпінг виступав зі звичайної кафедри проповідника, його було б легко проігнорувати як чергового релігійного ексцентрика, який невірно пророкує апокаліпсис. Але цей літній пан всюдисущий - він присутній на американських радіохвилях і рекламних щитах - і його неправдоподібний прогноз Судного дня майже неможливо не почути" , - пише автор статті Гай Адамс.

Кожен день 89-річний Кемпінг, колишній цивільний інженер, звертається до своїх послідовників з допомогою Family Radio Network - релігійної радіомовної організації, яка фінансується за допомогою благодійних пожертвувань слухачів. Їх щедрість така велика (активи становлять 120 млн. доларів), що мережа нині володіє 66 радіостанціями тільки в США. Понад 2 тисяч рекламних плакатів по всій території США прикрашені його гаслами, серед яких: Бий на сполох, попереджай людей!

Кемпінг, який робить програми 48 мовами, може похвалитися послідовниками по всьому світу, радіостанції у нього є і в ПАР, і в Росії, і в Туреччині. Він стверджує, що за 70 років вивчення Біблії він розробив систему, яка використовує математику для інтерпретації зашифрованих у ній пророкувань. За його словами, кінець світу станеться 21 травня, тому що це буде 722500 днів з 1 квітня 33 року н.е., коли, як він вважає, був розіп'ятий Христос. Цифра 722500 важлива, тому що досягається шляхом двократного множення трьох священних чисел (5,10 і 17) одне на одного.

На його думку, нещодавні події, такі як землетруси в Японії, Новій Зеландії і на Гаїті, є провісниками майбутнього Судного дня.

Критики зазначають, що Кемпінг вже не вперше пророкує друге пришестя. 6 вересня 1994 сотні його слухачів зібралися в залі в Аламеді (Каліфорнія), марно очікуючи пришестя Христа.

"На той момент я ще не встиг ретельно вивчити значну частину Біблії, - сказав Кемпінг минулого тижня. - Але зараз у нас була можливість провести величезний обсяг додаткової роботи, і Бог дав нам незаперечні докази того, що це дійсно станеться".

За матеріалами The Independent

Відредаговано: gromko - Пн, 28.03.2011, 17:30
НІКОЛЯ Дата: Пн, 28.03.2011, 17:34 | Повідомлення № 65
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (gromko)
Гарольд Кемпінг проповідник з Каліфорнії вважає, що кінець світу настане 21 травня 2011, за його словами саме в цей день відбудеться друге пришестя Христа, пише The Independent.

Таким до психіатра потрібно, бо як відомо за вікном весна і всі психічнохворі неадекватно реагують на неї. А в цього мабуть саме рецедив. B)
gu2in Дата: Пн, 28.03.2011, 20:55 | Повідомлення № 66
Досвідчений учасник
Повідомлень: 830
Нагороди: 9
Рейтинг: 335
Одно время интересовался трудами и жизнью Мишеля Нострадамуса. Очень интересный человек, религиозный. Свои предсказания (катраны) посвятил своему сыну. Я верю, что он имел какие-то видения. Так вот - его предсказания идут аж до трёхтысячного с копейками года. так что рано еще апокалипсис ждать. ;)
На СТБ с победителями "Битва экстрасенсов" всегда делают прес-конференцию - и один из первых вопросов экстрасенсам - будет ли конец света в 2012 году, ну или рядом. Ответ размазаный, но всегда один и тот же - всеобщей гибели планеты, или всех людей они не предчувствуют. Поэтому как говорится: "Жить будем долго, но несчастливо" ;)
А вообще философы говорят - все познается в сравнении.
Смотря с чем сравнивать: если с европейским уровнем жизни - то мы в п...пе, если с пустынными селениями Пакистана/Афганистана - мы короли.
Поэтому все относительно. А по жизни придерживаюсь песни группы ДДТ: Я получил эту роль, мне выпал счастливый билет!
mister-SEKRET Дата: Вт, 29.03.2011, 10:52 | Повідомлення № 67
Шкільний СисАдмін
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Quote (gromko)
Гарольд Кемпінг проповідник з Каліфорнії вважає, що кінець світу настане 21 травня 2011

нудно таки людям "просто жити і радіти життю", займаються єрундою...
swetikccc Дата: Вт, 29.03.2011, 12:51 | Повідомлення № 68
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4208
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (whiterose)
Руками журналистов можно научно обосновать все что угодно, лишь бы было о чем писать.

Згадав Гашека, якмй редагуючи журнал «Світ тварин», придумав нові види фауни: блоху азойської ери, сліпонародженого «мацарата печерного», ящера ідіотозавра..... :)
GarryPotter Дата: Пн, 06.06.2011, 20:35 | Повідомлення № 69
Прописаний назавжди
Повідомлень: 357
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
У Польщі зафіксували перший випадок зараження небезпечним штамом E. сoli

У Польщі виявили перший випадок зараження небезпечним штамом геморагычної бактерії E. сoli (кишкова паличка), яка забрала життя понад двох десятків людей у ​​Європі.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, інформацію підтвердила головна санітарна інспекція Польщі. Бактерію знайшли ​​у 29-річної жінки кілька днів тому, проте тільки в понеділок інформація підтвердилася. Жінка, що постійно проживає в Німеччині, потрапила до лікарні 23 травня у Великопольському воєводстві, зараз вона знаходиться на лікуванні в місті Щецін.
Ще двоє чоловіків перебувають у цій же лікарні з підозрами на наявність згаданої бактерії.

Як відомо, кишкова інфекція у Європі спочатку була зафіксована на півночі Німеччини. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, випадки захворювання зареєстровані вже у десяти країнах Європи.
У списку жертв інфекції в Європі вже 22 людини. Такі дані раніше опублікував Європейський центр із контролю й профілактики захворювань.

Спочатку передбачалося, що переносником небезпечних бактерій є салатні огірки з Іспанії, але це побоювання не підтвердилося. Тепер фахівці підозрюють ферму в Нижній Саксонії, зокрема, пророщені там зернові, які використовуються для приготування салатів та інших страв.

Передбачається, що точні результати лабораторних досліджень будуть відомі у вівторок.

Інфекцію викликала так звана ентерогеморрагічна бактерія Escherichia coli (кишкова паличка). Бактерія E.coli часто присутня в кишечнику людей і теплокровних тварин. Більшість її штамів нешкідливі, але деякі, такі як ентерогеморрагічна кишкова паличка (EHEC), можуть викликати важкі хвороби харчового походження.

Симптоми хвороб, спричинених бактеріями EHEC - кривава діарея, жар і блювота. Більшість пацієнтів одужує протягом десяти днів, але у незначної кількості (дітей раннього та людей похилого віку) хвороба може набути важкої форми із загрозою для життя.

Жителям Німеччини влада рекомендує не вживати в їжу сирі помідори, огірки та листя салату.

За матерiалами: РИА Новости
NataliyG Дата: Вт, 07.06.2011, 12:19 | Повідомлення № 70
Активний учасник
Повідомлень: 685
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
А як на мене все це страшилки, в теперішній час Інтернету і телебачення в нас залишилося одне надіятися на Бого, бо довіряти нашим каналам звязку не можна.
mouse Дата: Вт, 07.06.2011, 12:25 | Повідомлення № 71
Ветеран спілкування
Повідомлень: 2026
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Всі знають, що заляканими людьми краще керувати. Вони на фоні цих новин впадають в депресії, неврози. На фоні цього заглядають у чарку та інше.
Ще у царській Росії вірили у "царя-батюшку". Відчуваю, що і зараз це має місце. Інколи і себе ловлю на початку цієї думки.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 08.06.2011, 01:32 | Повідомлення № 72
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4332
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Quote (NataliyG)
А як на мене все це страшилки

Само собою. Отримавши свіжу інформацію в наш час потрібно перш за все проаналізувати, кому вигідно, щоб це вважали правдою. Друге правило: не реагувати на подію безпосередньо, бо від вас саме цього чекають. Реакція має бути відкладеною. Хоча, звичайно, на події, що загрожують життю і здоров'ю треба реагувати зразу :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Прогнозування апокаліпсису у ХХІ столітті (Чи виживе людство?)
 • Сторінка 5 з 5
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2022.