Чт, 18.08.2022, 16:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

 • Сторінка 4 з 5
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Прогнозування апокаліпсису у ХХІ столітті (Чи виживе людство?)
Прогнозування апокаліпсису у ХХІ столітті
Andrey123q Дата: Нд, 04.07.2010, 00:20 | Повідомлення № 46
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1236
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (sgrecords)
Треба садити по 100 відер картошки у себе на городі, тоді руки ноги і спина точно не деградують

а ще краще не під трактор, а під лопату, а той взагалі без додаткових знарядь ;)
sgrecords Дата: Нд, 04.07.2010, 00:57 | Повідомлення № 47
Активний учасник
Повідомлень: 612
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
про трактор ніхто не казав :)
Andrey123q Дата: Нд, 04.07.2010, 01:09 | Повідомлення № 48
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1236
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (sgrecords)
про трактор ніхто не казав

а ми користуємось :) От вибирать картошку ото канечно.... РАБОТА :)
mudrak Дата: Нд, 04.07.2010, 08:02 | Повідомлення № 49
Наполегливий учасник
Повідомлень: 895
Нагороди: 4
Рейтинг: 90
На мою думку, людство ще не доросло до розуміння "кінця світу", як і до розуміння його "початку", одне ясно - як казав один мудрий єврей "не все так буде". Краще не заморочуватися тими речами, яких не можна змінити... а що до картоплі, то це вправа для "вбивства" спини, пропоную краще пів гектара сіна ручною косою!

Відредаговано: mudrak - Нд, 04.07.2010, 08:35
Andrey123q Дата: Пн, 05.07.2010, 14:49 | Повідомлення № 50
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1236
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (gromko)
Білл Джой, що двадцять років тому розробив операційну систему для комп'ютера UNIX в Берклі, пізніше - провідний науковий співробітник компанії Sun Microsystems, ще в квітні 2000 року написав статтю для журналу Wired "Чому майбутнє нас не потребує". У ній йдеться: "Наші найпотужніші технології XXI століття: робототехніка, генна інженерія та нанотехнології, загрожують зробити людей вимираючим родом".

----
В то время как приблизительно 1,4 млрд человек живут менее чем на 1,25 долл. США в день, почти 2,6 млрд человек имеют доход менее 2 долл. США в день. Бедность является не только причиной голода и недоедания – она делает людей уязвимыми от экономических потрясений, таких как рост цен на продовольствие и топливо, от последствий изменения климата и стихийных бедствий, насилия и преступности. Часто эти люди не имеют доступа к образованию, нормальному медицинскому обслуживанию, не имеют возможности пользоваться чистой водой и канализацией.

На противоположном конце спектра находятся страны Африки к югу от Сахары, в которых доля бедных, живущих менее чем на 1,25 долл. США в день, в период с 1981 по 2005 годы оставалась неизменной, составляя приблизительно 50 процентов населения. Согласно прогнозам, основанным на последних данных, несмотря на сокращение за период с 1999 по 2004 годы доли людей, живущих в крайней нищете, на 4,7 процентного пункта, к 2015 году порядка 31 процента населения стран Африки будет по-прежнему жить в условиях крайней бедности. Это намного превышает целевой показатель ЦРТ, установленный на уровне 23 процента. Кроме того, количество людей, живущих менее чем на 1,25 долл. США в день, почти удвоилось за тот же период, увеличившись с приблизительно 200 млн до 380 млн человек (см. рисунок 2). Необходимо повысить темпы экономического роста и улучшить доступ к базовым услугам, с тем чтобы бедные смогли принять участие в процессе экономического роста в Африке, без чего темпы сокращения бедности в этих странах будет невозможно приблизить к соответствующим темпам в остальных странах мира.
http://web.worldbank.org/WBSITE....00.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Poverty
---
Что я хочу сказать, то что подобные прогнозы делать крайне тяжело и тем более это дело не уровня желтой прессы. Еще 100 лет назад люди не могли представить нашего уровня, так же прогнозировались жуткие сценарии развития. Мне кажется будущее человечества не такое уж и утопичное.

Додано (05.07.2010, 14:49)
---------------------------------------------

Quote (gromko)
Людський рід деградує настільки, що мозок залишиться єдиним людським органом, здатним функціонувати, а інші органи атрофуються і стануть непотрібними. Залишиться лише людський мозок, яким управлятиме комп'ютер, передрікає китайський автор.

до уровня таких эволюционных изминений нужны мне кажется сотни тысяч лет, если не миллионы.
НІКОЛЯ Дата: Пн, 05.07.2010, 16:27 | Повідомлення № 51
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (gromko)
Людський рід деградує настільки, що мозок залишиться єдиним людським органом, здатним функціонувати, а інші органи атрофуються і стануть непотрібними. Залишиться лише людський мозок, яким управлятиме комп'ютер, передрікає китайський автор.

Перепрошую але практично всі китайські фільми і так уже деградували до межі людської тупостті так що на мою думку місце таких прогнозерів в психлікарнях.

Бо сьодні Американський автор заявить що все буде по Термінатору і завтра машини знищать людство ;) Японський - що по Годзілі а потім Війна світів і таким Макаром ми дойдемо до богзна яких прогнозів B) Стільки людей стільки й думок. ;)

gromko Дата: Ср, 28.07.2010, 13:10 | Повідомлення № 52
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
В Африці відбувається "народження нового океану"
Африка в даний час переживає "народження нового океану". Такого висновку дійшли вчені британського Королівського товариства (Академії наук Великої Британії). Спеціалісти, що працюють в одному з районів Ефіопії - регіоні Афар - стверджують, що океан в майбутньому поділить цей континент надвоє.

У 2005 році в Афарі всього за 10 днів відкрилася тріщина завдовжки 60 км і до восьми метрів у глибину - гаряча, розплавлена порода просочується із земних надр до поверхні і створює розкол. Підземні виверження все ще тривають, так що, на думку вчених, у результаті Африканський Ріг відокремиться від континенту і виникне новий океан. Втім, за прогнозами експертів, на це піде близько 10 млн років.

Провідний науковий співробітник Тім Райт, який представив це дослідження на літній виставці Королівського товариства, назвав те, що відбувається в африканській долині "воістину неймовірним". Міжнародна команда вчених, яка часто осмислює зміни на планеті в масштабах мільйонів років, в останніх 5 років фіксує в долині зміни, які дозволяють говорити, що континент буквально розколюється під ногами.

Сейсмолог з Брістольського університету Джеймс Хаммонд, який також працював в Афарі, вказав, що частина цього регіону розташована нижче рівня моря і океан відрізаний від неї 20-метровою ділянкою землі в Еритрєї. "Врешті решт він (бар'єр) розійдеться, - сказав Хаммонд. - Вода хлине всередину і почне утворювати цей новий океан". За його прогнозом, "частини південної Ефіопії та Сомалі відколються і створять новий острів". "І у нас буде зменшена Африка і дуже крупний острів, який піде в Індійський океан", - вважає сейсмолог.

Вчені мають намір провести в цій місцевості експерименти, які допоможуть зрозуміти, як формується земна поверхня. Крім того, це допоможе краще розібратися у витоках природних катаклізмів, таких як землетруси і виверження вулканів.

Додано (28.07.2010, 13:10)
---------------------------------------------
Астероїд діаметром 560 метрів може зіткнутися з Землею.

Шанси такої катастрофи в найближчі десятиліття незначні, але істотно зростуть, коли небесне тіло відвідає нашу планету у 2182 році.

З таким попередженням виступили іспанські астрономи на чолі з Марією Еухенією Сансатуріо з Університету Вальядоліда. Результати їх досліджень опубліковано в науковому журналі Ікар і доведено до відома Національної академії наук США.

Астероїд було відкрито у 1999 році, і він отримав назву RQ36. Іспанські астрономи використовували математичні формули для визначення ступеня загрози його зіткнення із Землею і дійшли висновку, що в 2182 році таких ймовірностей буде дві.

Крім того, орбіта обертання RQ36 навколо Сонця дуже мінлива, що ускладнює прогнозування траєкторії руху астероїда, передає ІТАР-ТАСС.
 
Іспанці провели 290 оптичних і 13 радарних спостережень за рухом RQ36, встановивши наявність в ньому ефекту Ярковського.

Російський інженер-технолог Іван Ярковський першим у 1900 році передбачив цікавий феномен. Він полягає в тому, що теплове випромінювання поверхні астероїда, що нагрівається вдень і вночі остигає, створює слабкий реактивний імпульс, що надає небесному тілу додаткове прискорення.

Зважаючи на цей ефект, вкрай складно точно розрахувати, наскільки близько до Землі пройде астероїд на черговому витку.

За оцінкою астрономів, у 2060 році вірогідність зіткнення RQ36 з нашою планетою мізерно мала. Але в 2080 загроза зросте в чотири рази, потім знову знизиться і буде зростати у 2162 і 2182 роках.

Тим часом, російські вчені заявили про розробку космічного апарату для вивчення астероїда Апофіс, що наближається до Землі і в 2036 році може зіткнутися із Землею.

GarryPotter Дата: Сб, 07.08.2010, 18:02 | Повідомлення № 53
Прописаний назавжди
Повідомлень: 357
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Лето 2010: Россию ЖГУТ климатическим оружием
Американцы отрабатывают управление климатом, соответствующая технология развивается в рамках HAARP, способной вызывать такие явления, как засухи, ураганы, землетрясения и наводнения. Автор идеи HAARP, Нафтали Берг вырос в еврейской семье в Чикаго. Нафтали Берг – раввин, директор Департамента научных исследований Пентагона. Доктор Берг «скончался» в 1994 году, ему было 54 года.
HAARP — мощное новейшее оружие, искусственного влияния на климат и погоду. Создание гигантской зоны высокого давления. Антициклональное воздействие (когда атмосфера очищается от облачного покрова, а в зону воздействия провоцируется прорыв разогретого воздуха из смежных областей) приводит не только к деморализации населения и войск, потере урожая, но и к чисто прикладным военным проблемам: в нагретом воздухе повышается дальность полета крылатых ракет, усиливается урон от нанесения авиационных и ракетных ударов и пр. Аномально высокая температура, установившаяся в центральной части России, уже привела к колоссальным экономическим убыткам. Посевы уничтожены на пятой части площадей. Нынешнюю аномальную жару в Центральной России Караваев /военный синоптик капитан второго ранга/ связывает с климатическим оружием, исходя из фактов.— Во-первых, метеосводки показывают: в то время как в Москве жара достигает 35 — 36 градусов, в Берлине — 18, в Варшаве — 25, в Вене — 20, в Париже — 20 градусов тепла. То есть напасть действует локально и целенаправленно. Во-вторых, причиной многонедельной жары стал гигантский циклон, зависший над европейской частью России и «закачивающий» раскаленный воздух из Средиземноморья и Центральной Азии. Таких циклонов здесь еще никогда не висело. В-третьих, в зоне аномального циклона, как утверждают ученые, часть земной атмосферы одномоментно сократилась на рекордные за 43 года наблюдений значения. Катаклизм имел место в термосфере — разреженном слое, находящемся на высоте 90 — 600 км. Он защищает планету от ультрафиолетового излучения. Естественных объяснений такому сокращению нет. И последнее: накануне нынешнего погодного катаклизма в космическое пространство выведен новый американский беспилотный космический корабль X-37B, способный нести мощное лазерное оружие. Миссия X-37B считается строго засекреченной, продолжительность полета тоже не сообщается. По некоторым данным, автоматический корабль проведет в космосе не менее 270 дней, после чего самостоятельно приземлится на одной из баз ВВС США. Сопоставление этих фактов приводит к мысли о испытании над Россией нового климатического оружия. А поскольку дело это неопробованное, то заодно и другим регионам достается.
gu2in Дата: Нд, 08.08.2010, 15:52 | Повідомлення № 54
Досвідчений учасник
Повідомлень: 830
Нагороди: 9
Рейтинг: 335
На телеканалі СТБ йде програма "Битва екстрасенсів". На одній онлайн конференції одну з переможців спитали за 2012 рік: що вона відповіла читаємо тут
Ну і трохи чорного гумору:
gromko Дата: Чт, 12.08.2010, 12:33 | Повідомлення № 55
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Донбасс превратится в пустыню, а север Украины - в степь, - экологи
[6 Августа 2010г. | 16:38]

Пожары в России и соседних с ней регионах Украины привлекли внимание к проблеме, о которой давно говорят в Европе, но которая мало тревожила украинцев. Для Харьковщины изменение климата может означать наступление степей.

По заключению биолога по специальности, председателя харьковской экологической группы "Печенеги" Сергея Шапаренко, изменения климата ускорились. По его словам, украинцы сегодня очевидно видят то, о чем экологические организации говорили еще в начале 1990-х. В Харьковской области, говорит Шараперенко, уже устанавливается резкоконтинентальний климат - очень сильная жара летом, больше 40 градусов, и сильные морозы зимой. Кроме того, разница между сезонными температурами будет увеличиваться из-за наступления пустыни.

"Меняется климат, меняются экосистемы. Наиболее достоверный сценарий развития - В Беларуси появляется степь, соответственно в Украине степь приходит на север, на юге появляются полупустыни", - говорит Шапаренко, сообщает "Главред" со ссылкой на "Немецкую волну".

Некоторые признаки "наступления пустыни" можно наблюдать в настоящий момент. По словам Шапаренко, в Украине замечено увеличение популяции южных животных - шакалов, а привычные для территории влагостойкие растения погибают под палящим солнцем: "Явно хуже стали себя чувствовать дубы, липы, особенно клены. С другой стороны, можно увидеть, как в городе разрастаются уксусные деревья, это южное растение, которое раньше не очень уютно себя чувствовала на нашей территории!

Торфяники, которые горят в настоящий момент и в России, и в Украине, еще один пример ускорения климатических изменений: "При таких условиях жары торфяники не могут существовать, потому они горят. Я боюсь, что закончится все это тем, что за несколько лет они вообще будут уничтожены, а пожары будут происходить каждый год".

Точные данные относительно реальных изменений в окружающей среде могли бы предоставить научные работники, но серьезных исследований на эту тему, например, что будет с водоемами, на сегодняшний день нет. В то же время, все больше ухудшается ситуация с вмешательством в природу. Только в Харькове за последние годы было вырублено более 5000 деревьев, а в пригороде несколько гектаров леса были уничтожены ради добычи песка. В ситуации возможного наступления пустыни это может иметь очень серьезные последствия, говорит эколог и призывает должностных лиц увеличивать количество зеленых зон в городе и прекратить "бездумно" разрабатывать песчаные карьеры.

Додано (12.08.2010, 12:33)
---------------------------------------------
У Великій Британії виявлено бактерію, яка не лікується антибіотиками
Експерти попереджають про появу у британських лікарнях супербактерії, яка не піддається навіть найсильнішим антибіотикам.

Бактерія, яка синтезує високотоксичний фермент NDM-1, прибула в країну разом з пацієнтами, що проходили курс косметичної хірургії в Індії та Пакистані. Хоч у Британії було зареєстровано поки що тільки близько 50 випадків, експерти побоюються, що інфекція може поширитися по всьому світі.

Фермент NDM-1 може синтезуватися багатьма бактеріями, зокрема E.coli, і погано піддaєтся навіть сильним антибіотикам з групи карбапенеми.

Ці антибіотики зазвичай використовуються як останній засіб у боротьбі з високорезистентними бактеріальними інфекціями.

Найбільше фахівців непокоїть ймовірність того, що фермент NDM-1 почнуть виробляти штами бактерій, які й без того сильно протистоять антибіотикам.

Це може призвести до швидкого поширення інфекцій, які практично не подаються лікуванню.

Дослідникам у Великій Британії вже відома щонайменше одна така інфекція, яку викликає NDM-1 і яка не лікується жодним з відомих видів антибіотиків.

Схожі інфекції були виявлені і в Канаді, США, Австралії і Голландії, тож NDM-1 стає глобальною проблемою.

За словами медиків, зараз головне завдання полягає у швидкому виявленні та ізоляції хворих цією формою інфекції.

Поки що переважна більшість пацієнтів з бактеріальним зараженням NDM-1 піддається лікуванню комбінованими антибіотиками.

У свою чергу, лікарям рекомендують ретельно дотримуватися звичайних заходів гігієни, включаючи прибирання лікарень за допомогою дезінфікуючих засобів, стерилізацію інструментів і обладнання та елементарне миття рук.

"У самій Великій Британії було зафіксовано кілька спалахів, проте більшість випадків пов'язана з пацієнтами, що побували на індійському субконтиненті або проходили там лікування, - пояснює один з дослідників британського Агентства із захисту здоров'я доктор Девід Лівермор. - Саме там з'явився тип бактерій з підвищеною опірністю до антибіотиків, і тепер існує небезпека, що цей фермент стануть виробляти бактерії, які легко передаються від людини до людини".

А це, за словами Лівермора, може серйозно загрожувати здоров'ю людей у всьому світі, оскільки ефективних антибіотиків від NDM-1 поки що немає.

Міністерство охорони здоров'я країни у зв'язку з цим уже оголосило тривогу.

За матеріалами: BBCrussian.com

PanPete Дата: Чт, 12.08.2010, 17:44 | Повідомлення № 56
Наполегливий учасник
Повідомлень: 797
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Пандемия гриппа H1N1 завершилась

Глава Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ) Маргарет Чен объявила об окончании пандемии гриппа H1N1, сообщает AFP.
"Сейчас мы переходим в послепандемический период", - заявила Чен. Это решение стало результатом встречи экспертов ВОЗ в Женеве 10 августа, посвященной оценке текущего распространения вируса.
Пандемия, объявленная в апреле 2009 года, затронула 214 стран и территорий мира и стала причиной смерти по меньшей мере 18 449 человек, из них лишь 300 – за последние два месяца.
По наиболее пессимистическим прогнозам, только в Великобритании могло умереть до 65 тысяч человек. Однако вирулентность нового штамма оказалась меньше расчетной. Кроме того, свой вклад внесла массовая и своевременная вакцинация.
С конца зимы 2010 года большинство стран прекратили мониторинг заболеваемости и закупку прививок. В настоящее время отдельные вспышки гриппа H1N1 регистрируются в Южном полушарии и в Индии.
Эксперты рекомендуют перед наступлением холодного сезона не пренебрегать вакцинацией от этого штамма, особенно детям, пожилым людям, хронически больным и беременным женщинам.
Джерело - medportal.ru
Цікаво, що повідомлення про супербактерію та повідомлення про кінець H1N1 збігаються по часу. Треба продвинути нову вакцину?

gromko Дата: Нд, 22.08.2010, 16:12 | Повідомлення № 57
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Зафиксирована первая смерть от «супербактерий»

«Ген супербактерий», оказывается, начал собирать урожай ещё в июне: первый человек, подцепивший новую заразу в Пакистане, скончался в Брюсселе.

В южноазиатской стране бельгиец попал в автокатастрофу, а затем — в местную больницу, где и стал носителем микроорганизма с геном металло-лактамазы Нью-Дели (NDM-1). Несмотря на львиную дозу антибиотика колистина, он скончался.

Ген был обнаружен в прошлом году Тимоти Уэлшем из Кардиффского университета в бактериях Klebsiella pneumoniae и Escherichia coli у шведского пациента, перед этим лечившегося в Индии, о чём массы узнали на прошлой неделе благодаря публикации в медицинском журнале Lancet. Ген превращает любую бактерию в устойчивую ко всем известным сегодня антибиотикам, включая карбапенемы — класс бета-лактамных антибиотиков, которые имеют широкий спектр антимикробной активности.

Врачи одной из частных клиник Индии писали о том же ещё в марте в издании Journal of the Association of Physicians of India, но кто ж его читает...

Носители гена обнаружены у жителей нескольких стран. Все они получали медицинские услуги в Индии и Пакистане. Специалисты считают, что это только верхушка айсберга, и «супербактерии» уже начали распространяться среди тех, кто Южную Азию в глаза не видел.

Индийские чиновники в ярости. Вместо того чтобы начать разбираться, они только и делают, что твердят о глобальном заговоре против процветающего медицинского туризма. В официальном заявлении Министерства здравоохранения Индии самым большим слоем жёлчи облито решение назвать ген в честь столицы страны. Более спокойные наблюдатели напоминают, что Индию ещё когда критиковали за вольное обращение с антибиотиками, которое могло привести к появлению патогенов с универсальной резистентностью. Вот и доигрались...

Додано (17.08.2010, 22:08)
---------------------------------------------
Ліміт природних ресурсів на Землі буде вичерпано 21 серпня
За інформацією екологів, через кілька днів, 21 серпня 2010 року, жителі Землі витратять весь капітал, який планета надала у їх розпорядження. Про це повідомляє італійська газета La Repubblica.

"Люди витратили воду, яка спонтанно поновлювалася у водоймищах, траву, яка росте на пасовищах, рибу з морів і озер, урожаї з родючих земель, дари лісу. Одночасно закінчився корисний простір для зберігання відходів, починаючи з парникових газів, що породжують кліматичний хаос". Цю страшну статистику навела незалежна міжнародна організація Global Footprint Network, яка протягом багатьох років підраховує вплив різних способів життя на навколишнє середовище. Вона порівнює розтрати людства за рік і можливість планети відновити свої ресурси після такого споживання. Цей вплив організація порівнює з "відбитком ноги", який у даному разі людство залишає на крихкій екології планети.

Як відзначає організація, з 22 серпня треба оголосити людей екологічними банкрутами. Проте, оскільки зупинитися неможливо, а альтернативи не реалізуються, люди вирішуватимуть проблему, передаючи векселі своїм онукам, тобто, відсовуючи проблему у майбутнє. "Ми братимемо воду, яка тече у підземних шарах, у тих, які не живляться дощами. Ми активізуватимемо пасовищне скотарство, жертвуючи полями і луками на догоду пустелям. Ми спустошимо моря і річки, виловлюючи більше риби і морепродуктів, ніж дозволяє природне відтворення. Ми продовжуватимемо втрачати кожної хвилини лісові угіддя, що дорівнюють за площею 65 футбольним полям. До того ж ми дозволимо парниковим газам захопити атмосферу, і вони обрушуватимуть тепло на наші голови, сприяючи виникненню більш частих повеней і пожеж", - зазначається у статті.

На думку італійського ученого Роберто Брамбіллі, щоб почати знижувати наш вплив на навколишнє середовище, потрібно небагато: їсти менше м`яса, іноді їздити на велосипеді або на метро, а не на автомобілі, використовувати відновлювані джерела енергії.

Також слід брати приклад з китайців та індусів, які використовують лише необхідне, і залишають більше половини ресурсів планети у розпорядження інших видів.

За матеріалами: Инопресса

Додано (22.08.2010, 16:12)
---------------------------------------------
Нью-Йорк атакували полчища клопів

Одну з найвідоміших і найбільш відомих визначних пам'яток Нью-Йорка - хмарочос Empire State Building атакували клопи, повідомляє газета Daily News.
Як пише видання, малоприємні кровоссальні комахи були виявлені у роздягальні для персоналу, яка розташована у підвалі будівлі, що обслуговує Empire State Building. Причому клопів виявилося так багато, що довелося викликати фахівців для боротьби з ними.

В останні кілька тижнів спостерігається справжня навала клопів на Нью-Йорк. Комах, яких раніше періодично знаходили в готелях і житлових будинках, тепер виявляють в магазинах, в офісах, в тому числі в редакції журналу Elle, нових, щойно збудованих житлових будинках і в розкішних апартаментах. На днями жителів і гостей міста шокувала новина про те, що клопи були знайдені в самому центрі мегаполісу - в розташованому на Таймс-сквер багатозальному кінотеатрі AMC.

Проблема клопів в місті стала настільки гострою, що в один з найпрестижніших універмагів Нью-Йорка Bergdorf Goodman були прийняті на роботу кілька нових співробітників - собаки породи бігль, спеціально натреновані на пошук цих комах.

В універмазі пояснили, що в їхньому магазині, який розташований на знаменитій П'ятій авеню, поки не були виявлені клопи. "Однак з метою профілактики у нас будуть працювати собаки", - повідомила журналістам офіційний представник універмагу Джинджер Рідер.

Відповідні служби міста наразі просто завалені скаргами на клопів. За даними мерії, якщо в 2004 році в санітарні служби міста від жителів Нью-Йорка надійшло 537 заявок з проханням надіслати спецкоманду зі знищення клопів, то в 2009 році таких заявок було вже 11 тисяч, а в цьому цей показник буде ще вище.

Причому, як виявилося, боротися з кровопивцям практично нічим. Справа в тому, що коли з'явився відомий пестицид ДДТ, Сполучені Штати практично позбулися клопів, проте в 1972 році цей хімікат був заборонений. Існувало ще два види "отрути", яка могла б перемогти клопів, але і їх виробництво було заборонене.
Вчені-ентомологи визнають, що таким чином люди позбавлені найбільш ефективних засобів боротьби з паразитами.

За матерiалами: Вести.ru

НІКОЛЯ Дата: Пт, 27.08.2010, 23:09 | Повідомлення № 58
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Большой адронный коллайдер. Братство кольца

Описание:
Большой адронный коллайдер (англ. Large Hadron Collider, LHC; сокр. БАК) — ускоритель заряженных частиц на встречных пучках, предназначенный для разгона протонов и тяжёлых ионов (ионов свинца) и изучения продуктов их соударений. Коллайдер построен в научно-исследовательском центре Европейского совета ядерных исследований (фр. Conseil Europeen pour la Recherche Nucleaire, CERN), на границе Швейцарии и Франции, недалеко от Женевы. БАК является самой крупной экспериментальной установкой в мире.
В фильме рассказывается о том, какова одна из важных задач для исследований на этой установке - обнаружение и исследование бозона Хиггза. Но, наряду с этим, популярно описано какие попутные задачи может выполнять CERN в других областях науки таких как медицина, информатика и тд. Какие возможности дает интеграция научных институтов по всему миру.
А главное, показан вклад российской науки в создание сложнейших и ответственных компонентов коллайдера, без которых его работа была бы просто невозможна.

Год выпуска: 2010
Страна: Россия
Жанр: Научно-популярный
Продолжительность: 00:47:00
Перевод: Не требуется
Автор и ведущий: Михаил Таратута

Качество: SATRip
Формат: AVI
Видео кодек: XviD
Аудио кодек: MP3
Видео: 704x400, 1280 kbps, 25 fps
Аудио: 80 kbps, 44,1 kHz, mono

http://berloga.net/view.php?id=128258

-Інформатик- Дата: Пт, 27.08.2010, 23:27 | Повідомлення № 59
Новий користувач
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
гіршого апокаліпсу як знищення предмету інформатики я не бачу, цей рік дійсно показав як наша держава хоче бачити своє майбутнє, такого приземлення донизу ще не було, тому й недивно, що така ситуація в Україні
gromko Дата: Чт, 27.01.2011, 08:08 | Повідомлення № 60
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Вчені підрахували, що льодовиковий період на Землі може настати вже в цьому столітті

Іспанські вчені з Університету Севільї підрахували, що в найближчі 100 років океан здійснить серйозні наступи на сушу і поглине кілька країн.
Вчені пов'язують швидкість підйому світового океану з глобальним потеплінням.
За прогнозами дослідників, до кінця XXI століття під водою можуть опинитися Данія, Нідерланди, Шотландія і Ісландія. Через охолодження Гольфстріму на територіях Великобританії, Ірландії і частини Канади настане льодовиковий період. На Південній півкулі загроза насування води торкнеться острівних держав, розташованих в Тихому та Індійському океанах.

Останній льодовиковий період на Землі закінчився 20 тисяч років тому. За словами іспанських учених, на той момент в Атлантичному океані не було Гольфстріму. Комп'ютерна модель, створена іспанськими вченими, показала, що зараз у Світовому океані спостерігаються процеси, аналогічні тим, що були на Землі в останній льодовиковий період.

Нагадаємо, що згідно з даними видання New Scientist, танення льодовиків на схилах вулканів може викликати гігантські зсуви, які зруйнують довколишньої інфраструктури і зітруть з лиця землі цілі міста, такі як Сіетл.

Додано (21.01.2011, 13:49)
---------------------------------------------
Вчені: Африка може розколотися на дві частини

Вчені вважають, що Африканський континент у найближчі десять мільйонів років (незначний з точки зору геології період) може розколотися на дві частини.
Як повідомляє видання SPIEGEL ONLINE, останнім часом вчені стають свідками зростаючої активності: земля здригається і починає розколюватися, вулкани неспокійні, а море наступає. Першу тріщину вже починають заповнювати води Червоного моря і Аденської затоки.

І якщо раніше цей процес був захований від спостереження товщею води, то в пустелі Афар в Ефіопії тріщина розташовується на поверхні і доступна міжнародним дослідникам.

За словами британського вченого Тіма Райта з Університету Лідса, за останні п'ять років формування океану в Північній Африці неймовірно прискорилося. "Магма продовжує виходити на поверхню, це свідчить про те, що підземні процеси продовжуються і в підсумку призведуть до того, що через 10 мільйонів років шматок Африки відколеться і почне дрейфувати", - повідомляє видання.

Вперше про геологічну нестабільність в цьому регіоні повідомлялося у вересні 2005 року, коли в Ефіопії вивергався вулкан Даббаху. Виверження спровокувало низку землетрусів, і в результаті з'явився розлом у земній корі довжиною 60 км.

Як повідомляє Ерік Жак з паризького Інституту фізики світу, магма просувається зі швидкістю 30 метрів на хвилину. Дані з супутника, йдеться в статті, підтверджують наслідки подібного просування: на відрізку в 200 км земля схожа на розпечений асфальт. Спираючись на інформацію з супутників, вчені роблять висновок про те, що сьогодні і Схід Єгипту нагрітий за рахунок підземного руху магми.

За словами Девіда Фергюсона з Оксфордського університету, в найближчі 10 років варто очікувати підвищення активності вулканів у регіоні.

За матеріалами: Der Spiegel

Додано (27.01.2011, 08:08)
---------------------------------------------
Російські астрономи розрахували дату можливого зіткнення астероїда із Землею

Тісне зближення астероїда Апофіс із Землею може статися 13 квітня 2036 року.
Про це заявив професор кафедри небесної механіки Санкт-Петербурзького держуніверситету Леонід Соколов, виступаючи на Королівських академічних читаннях з космонавтики.
"Ймовірність зіткнення у 2036 році, за даними Інституту прикладної астрономії РАН, виявляється дуже малою. Нам ще готуватися рано", - сказав він.
Водночас Соколов зазначив, що навіть якщо у 2036 році астероїд пройде на безпечній відстані, ймовірність його зіткнення із Землею у подальші роки збережеться.
"Наша мета - знаходження можливості зіткнень Апофіса із Землею після 2036 року", - сказав він.
Експерт послався на розрахунки НАСА, згідно з якими у 21-му столітті розраховано 11 можливостей зіткнення, з яких чотири можуть відбутися до 2050 року.
"Якщо нам, не дай Бог, доведеться парирувати загрозу, ми повинні заздалегідь про неї знати", - підкреслив учений.
Астрономи відкрили астероїд Апофіс у 2004 році. За розрахунками фахівців, з 2029 року по 2036 астероїд повинен неодноразово пройти на мінімальній відстані від Землі.

За матерiалами: Интерфакс

Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Прогнозування апокаліпсису у ХХІ столітті (Чи виживе людство?)
 • Сторінка 4 з 5
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • »
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2022.