Нд, 24.09.2017, 15:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 98 з 272«1296979899100271272»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
W-w-W Дата: Вт, 16.03.2010, 17:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
Вчитель-з-Києва Дата: Чт, 30.06.2011, 13:18 | Повідомлення № 1456
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Quote (serbor)
Мне, например, прийдется выбирать "Єдиний базовий курс 9-11 класи", хотя часть учеников выучит его в 7-9, и для них никто не создаст отдельный класс.

Чем Вы недовольны? Школяры ещё раз бухтят "Ворд-Екцель", уже им освоенные по курсу 7-8 классов, получают высокие оценки. Ни один "вертухай" из РайОНО не прицепится. Директо-завуч только хвалят за высокий уровень "знаний". Живи и радуйся!
serbor Дата: Чт, 30.06.2011, 13:21 | Повідомлення № 1457
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (dpi)
Можно и 9-й.

Можно было раньше. Программа Володиных для 9 класса и учебник Володиных "Основи інформатики" отменены МОНом.

Quote (Вчитель-з-Києва)
Школяры ещё раз бухтят "Ворд-Екцель", уже им освоенные по курсу 7-8 классов, получают высокие оценки. Ни один "вертухай" из РайОНО не прицепится. Директо-завуч только хвалят за высокий уровень "знаний". Живи и радуйся!

Да так и бывает. Но дело принципа. Кстати, у меня есть ученики, которые за это не любят уроки информатики, им не интересно изучать раннее изученные темы.

Відредаговано: serbor - Чт, 30.06.2011, 13:26
BBC Дата: Чт, 30.06.2011, 14:46 | Повідомлення № 1458
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Quote (Вчитель-з-Києва)
Можно было раньше. Программа Володиных для 9 класса и учебник Володиных "Основи інформатики" отменены МОНом.

Коли й яким наказом було скасовано гриф МОН?
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 02.07.2011, 11:49 | Повідомлення № 1459
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Quote (serbor)
Кстати, у меня есть ученики, которые за это не любят уроки информатики

Добре, що є такі учні. :) Діккенс колись написав, що коли котрийсь з учнів, всупереч закостенілості системи освіти, досягає високих результатів, вона (система) починає шуміти, яка вона хороша, демонструє цього учня як приклад і т.п. Нічого картинка не нагадує? Проблема не нова...
serbor Дата: Сб, 02.07.2011, 11:54 | Повідомлення № 1460
Наполегливий учасник
Quote (Пилипчук_О_П)
Діккенс колись написав, що коли котрийсь з учнів, всупереч закостенілості системи освіти, досягає високих результатів, вона (система) починає шуміти, яка вона хороша, демонструє цього учня як приклад і т.п.

Да, именно так и есть у нас. А наша система освиты на самом деле просто мешает учиться, тем кто учиться хочет и может.
dpi Дата: Вт, 05.07.2011, 21:13 | Повідомлення № 1461
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Думаю, зря закрыли тему о лицензионном ПО.
Мне она не нужна, года два как перешел на все лицензионное и свободное. А вот думаю основной массе учителей не мешалобы почаще об этом читать - глядишь и созрел бы кто ни будь пользоваться свободным ПО.
Пользуются фотошопом и корелом только ленивые, кому лень потратить неделю на изучение гимпа и инкскейпа. Знаю это из практики.
Есть, конечно, одна проблемка - это изучение БД. Может, кто подскажет программу. Или поделится опытом изучения этой темы в ООО.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 05.07.2011, 22:13 | Повідомлення № 1462
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Закрыли, но не удалили. Пускай читают как архив.

Мене наразі цікавить така інформація. Якщо студент закінчив перший курс і має бажання поступити в інший ВУЗ та на іншу спеціальність як йому бути в такій ситуації? Він вважається звичайним абітурієнтом і подає документи до вступу як і випускники?
swetikccc Дата: Вт, 05.07.2011, 22:23 | Повідомлення № 1463
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (Ковальчук_Олександр)
Мене наразі цікавить така інформація. Якщо студент закінчив перший курс і має бажання поступити в інший ВУЗ та на іншу спеціальність як йому бути в такій ситуації? Він вважається звичайним абітурієнтом і подає документи до вступу як і випускники?

В основном да
Надо токо знать что отстрочки от армии тогда уже нету.
dpi Дата: Вт, 05.07.2011, 23:06 | Повідомлення № 1464
Досвідчений вчитель
Легче было бы на вторую специальность в том же ВУЗе.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 06.07.2011, 00:28 | Повідомлення № 1465
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Quote (dpi)
Думаю, зря закрыли тему о лицензионном ПО.

Quote (dpi)
Закрыли, но не удалили. Пускай читают как архив.

Прошу не сприймати як критику адміністрації форуму.
Якось дивно вийшло: на форумі вчителів інформатики закрили тему... "Програмне забезпечення і шкільні підручники з інформатики"! :)
Краще було б оффтоп забрати в окрему гілку (наприклад, сюди), а ту тему залишити відкритою...
yulya Дата: Ср, 06.07.2011, 16:36 | Повідомлення № 1466
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Quote (serbor)

Тепер я зовсім заплуталась. Мені в "делікатній" формі пояснили, що зі старшими не сперечаються, і програму Володіних в 9 класі я буду вести, бо товариш з Міністерства так сказав нашому завучу.
Quote (Ковальчук_Олександр)

Якщо Ваш студент навчався за контрактом, то він має повне право поступити до іншого учбового закладу на бюджет. Якщо я не помиляюсь,то все одно необхідно приносити сертифікат ЗНО (можна за минулий рік)
dpi Дата: Ср, 06.07.2011, 16:43 | Повідомлення № 1467
Досвідчений вчитель
Quote (yulya)
Тепер я зовсім заплуталась.

У Володиных есть Информатика 9 кл и Основы информатики 9 кл.
Последнюю прошлым летом запретили, а в оклябре разрешили.
serbor Дата: Ср, 06.07.2011, 21:55 | Повідомлення № 1468
Наполегливий учасник
Quote (dpi)
а в оклябре разрешили

Ссылку на документ давай!
BBC Дата: Чт, 07.07.2011, 00:48 | Повідомлення № 1469
Тут живе...
Рейтинг: 6
Quote (serbor)
Цитата (dpi )
а в оклябре разрешили

Ссылку на документ давай!

И желательно знать каким документом "запретили". Для этого нужно отозвать гриф МОН. Уже и по предмету технологии методистырассказывали, что модуль "Об'ємне комп'ютерне моделювання" отменен, но э0то же не так. Как чиновник из Минобразования объяснил, можно использовать програму на которую есть гриф в течении 5 лет после получения грифа. Только потом гриф может быть подтвержден или же неподтвержден.
P.S. Какой приказ МОН отозвал гриф программы "Основы информатики 9"? Какие основания для этого приказа?

Відредаговано: BBC - Чт, 07.07.2011, 00:49
yulya Дата: Пт, 08.07.2011, 13:35 | Повідомлення № 1470
Часто заходить...
Рейтинг: 3
На сайте Володиных есть всё, при чем с грифом.
Quote (dpi)
У Володиных есть Информатика 9 кл и Основы информатики 9 кл.

На сколько я поняла у них есть книги "Основы информатики9 кл." для их собственной программы и "Информатика 9 клас" для программы Завадского. .... :? Или я ошибаюсь? http://www.svitinfo.com.ua/book/structura/informatiks10akd.htm
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 98 з 272«1296979899100271272»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.