Сб, 23.09.2017, 22:55
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 95 з 272«129394959697271272»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
W-w-W Дата: Вт, 16.03.2010, 17:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
PTetyana Дата: Пт, 10.06.2011, 11:36 | Повідомлення № 1411
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Дякую за поради. виберу Лисенко. А на рахунок привезуть щось інше - та мабуть так воно і буде, більш реально, що не привезуть нічого, але все може бути.
Вчитель-з-Києва Дата: Пт, 10.06.2011, 12:02 | Повідомлення № 1412
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Перелік підручників-переможців Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (Витяг)

94. «Інформатика (рівень стандарту)» (авт. Сокол В.Є., Сокол В.Є., Бронін С.В.) видавництво «СИЦИЯ».
95. «Інформатика (рівень стандарту)» (авт. Лисенко Т.І., Ривкінд Й.Я., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.) видавництво «Генеза».
96. «Інформатика (рівень стандарту)» (авт. Руденко В.Д., Макарчук О.М., Погрібний О.В., Киричков Я.В., за ред. Бикова В.Ю.).
97. «Інформатика (рівень стандарту)» (авт. Морзе Н.В., Вембер В.П., Кузьмінська О.Г.) видавництво «Школяр».
98. «Інформатика (академічний рівень, профільний рівень)» (авт. Лисенко Т.І., Ривкінд Й.Я., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.) видавництво «Генеза».
99. «Інформатика (академічний рівень, профільний рівень)» (авт. Руденко В.Д., Погрібний О.В., Киричков Я.В., Будкевич Т.В., за ред. Бикова В.Ю.).
mouse Дата: Пт, 10.06.2011, 12:29 | Повідомлення № 1413
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Та це добре, що список є. Але чи довезуть його?! Можливо дійсно потрібно ридеру всім придбати?
PTetyana Дата: Пт, 10.06.2011, 12:41 | Повідомлення № 1414
Прописаний назавжди
Впроваджують у нас в школах програму "Шкільний підручник", бібліотекарі в основному максимум що вміють - друкувати, тому з програмою почали працювати інформатики (що цікаво майже жоден бібліотекар того не каже). А там на 11 клас потрібно зробити замовлення книг, то сказали вибирайте зі списків поданих в опорних таблицях, а тут що вибирати коли навіть на 10 клас багато підручників не прийшло взагалі. Мало того, що в програмі нічого міняти не можна, книжок у переліку довідника часто нема, та ще й "гаданням" приходиться займатися.
mouse Дата: Пт, 10.06.2011, 13:04 | Повідомлення № 1415
Ветеран спілкування
А можете дати дані про авторів програми? Хто впроваджує? Чи є наказ про це? Буду вдячний.
swetikccc Дата: Пт, 10.06.2011, 16:27 | Повідомлення № 1416
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (PTetyana)
Шановні колеги, підкажіть, буль-ласка, який підручник для 11 класу краще замовити. Ще не отримали половину книжок для 10 класу (є лише стандарт Ривкінда, треба стільки ж академу), а бібілотекар просить терміново вказати підручник для 11 класу, вибір такий: Сокол, Лисенко, Руденко, Морзе (стандарт), Лисенко, Руденко (академ). Потрібно і ст. і ак. Що вибрати, якщо автори зовсім невідомі? 10 і 9 класи вчаться по Ривкінду, загалом підручник непоганий.

Я б вибрав
96. «Інформатика (рівень стандарту)» (авт. Руденко В.Д., Макарчук О.М., Погрібний О.В., Киричков Я.В., за ред. Бикова В.Ю.)
99. «Інформатика (академічний рівень, профільний рівень)» (авт. Руденко В.Д., Погрібний О.В., Киричков Я.В., Будкевич Т.В., за ред. Бикова В.Ю.).
Іх Базовий курс ще 2005 року досить непоганий.

Додано (10.06.2011, 15:27)
---------------------------------------------

Quote (PTetyana)
Впроваджують у нас в школах програму "Шкільний підручник", бібліотекарі в основному максимум що вміють - друкувати, тому з програмою почали працювати інформатики (що цікаво майже жоден бібліотекар того не каже).

Для чого Ви почали працювати, Ви що самі собі ярмо накидаєте, у мене тиждень би вчилися, але все робили самі б.
mouse Дата: Пт, 10.06.2011, 16:55 | Повідомлення № 1417
Ветеран спілкування
Quote (swetikccc)
Ви що самі собі ярмо накидаєте

Нажаль, причина нашого "ярма" - наша згода. Варто один раз відмовити (це не приємно та інколи довго за часом), потім і підходити не будуть - бо будуть знати, що ви відмовите.
Bandalak Дата: Пт, 10.06.2011, 18:38 | Повідомлення № 1418
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (PTetyana)
виберу Лисенко

Є гіркий досвід "ніякого" підручника за 9 клас. :)

Quote (swetikccc)
Я б вибрав
96. «Інформатика (рівень стандарту)» (авт. Руденко В.Д.,

Можливо, бачив деякі посібники цих авторів, вони трошки кращі за інших конкурсантів. Але набагато кращі підручники незалежних видавництв.
А взагалі то ми нічого не вибираємо. Це просто фарс. Буде як має бути. Статистика ведеться просто для замилювання очей, а видадуть більше тих підручників, автор яких набільш "свій", або більше помастить! :v
Думаю наступні підучники по держзамовленню привезуть вже після Євро 2012! ;)
Вже 100% будемо купляти Інформатика-9, 10, 11 в незалежних видавництвах, якість таких підручників очікувано гарна, в них відсутній фарс та некомтетентні помилки.
Але нам на рівні району нагадали, що ніяких зборів коштів на придбання підручників не має бути. Навіть ніякого натяку на це!!!
Якщо у дітей будуть помічені куплені підручники - їх конфіскують, а батьків будуть притягувати за використання не тої літератури!
Це пряме порушення прав людини! Я помітив, що такі напівлегальні адміністративні кроки з'явилися саме з приходом нинішньої правлячої партії до влади.
Так, як ніяких відповідних актів чи указів немає і не може бути, всі ці заборони - просте базікання нівкуди. Пряма підтримка і без того корумпованих видавництв, переможців "чесного конкурсу". Корупція на рівні держави через подібні тендери та конкурси.
Вважаю, що на першому місці має бути можливість вивчення предмету по гарних підручниках, а не довге очікування держзамовлення, якому пряма дорога на макулатуру! ;)
swetikccc Дата: Пт, 10.06.2011, 23:38 | Повідомлення № 1419
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (Bandalak)
Якщо у дітей будуть помічені куплені підручники - їх конфіскують, а батьків будуть притягувати за використання не тої літератури!

Притягувати за вуха? ))))
W-w-W Дата: Сб, 11.06.2011, 01:36 | Повідомлення № 1420
Ветеран спілкування
Я шукаю жінку!

Якою вона повинна бути?

Я не вимагаю від неї надзвичайної зовнішності. Нехай у неї буде лише струнка фігура та красиве обличчя.

Вона повинна бути веселою, коли я жартую, і жартувати, коли я приходжу веселий. Мене не цікавить її житлова площа, головне, щоб вона була велика.

Не цікавить мене і її заробітна плата, лише б вона була не менше, ніж моя.

А ось витрати на весілля порівну: одну половину внесе вона, а другу – її батьки.

Я візьму на себе частину її роботи, якщо вона візьме на себе всю мою. Я не буду вимагати, щоб вона прала та прасувала. Але білизна кожного дня повинна бути абсолютно свіжою та чистою.

Я не примушуватиму її щодня прибирати квартиру. Якщо вона добра господиня, то зробить це сама. А якщо погана господиня, то нехай прибирає її мама. Коли вона стомиться прибирати квартиру, я дозволю їй трохи помити посуд.

А ходити до магазину будемо вдвох. Туди буду носити сумку я, а назад – вона.

Я буду прислуховуватися до її думки, якщо вона буде збігатися з моєю.

Звичайно, я буду цінувати її життя і, щоб її не обікрали на вулиці, нізащо не випущу її з дому з грошима.

Я не буду вимагати від неї ніякого підпорядкування. Нехай вона лише виконує усі мої побажання.

Я шукаю жінку... Уже дуже довго шукаю жінку.

Лев Любич B) B) B) B) B)
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 11.06.2011, 02:26 | Повідомлення № 1421
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Quote (Bandalak)
А взагалі то ми нічого не вибираємо.

Не згоден. Ми завжди щось вибираємо. Просто часом вибір аргументуємо дурною фразою "всі так вибирають"...

Quote (Bandalak)
Якщо у дітей будуть помічені куплені підручники - їх конфіскують, а батьків будуть притягувати

Дурдом. Батьки не мають відповідати за те, які іграшки (підручники, автомобілі і т.п.) вони купують дітям.

Quote (Махновець_Ігор)
красиве обличчя.

Теж мені критерій... А в цифрах виразити "слабО"?

Така довга цитата примушує задуматись: пане Махновець_Ігор, Ви жонаті?

Щось мені підказує, що в тексті описані все-таки не Ваші пошуки... B) B)
B) B)

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Сб, 11.06.2011, 02:27
W-w-W Дата: Сб, 11.06.2011, 03:11 | Повідомлення № 1422
Ветеран спілкування
Quote (Пилипчук_О_П)
пане Махновець_Ігор, Ви жонаті?

вже ні

Quote (Пилипчук_О_П)
Щось мені підказує, що в тексті описані все-таки не Ваші пошуки... B)

ну звичайно це не мої пошуки, а
Quote (Махновець_Ігор)
Лева Любича
B) B) B)
serbor Дата: Сб, 11.06.2011, 18:44 | Повідомлення № 1423
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Вчитель-з-Києва)
Перелік підручників-переможців Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 11 класу
Quote (mouse)
Та це добре, що список є.

Неплохо бы было хотя бы краткое представление об этих учебниках получить. Может где-нибудь есть их оглавления?

Відредаговано: serbor - Сб, 11.06.2011, 18:45
PTetyana Дата: Вт, 14.06.2011, 11:09 | Повідомлення № 1424
Прописаний назавжди
Quote (mouse)
А можете дати дані про авторів програми? Хто впроваджує? Чи є наказ про це? Буду вдячний.

я точно не знаю, наказ же не мені а бібліотекарю, якщо вам дуже потрібно гляну і напишу на e-mail. А на рахунок допомоги, всі ми повинні бути людьми, інколи тим дійсно старшим людям важко опанувати ПК або деякі програми. І не так уже важко допомогти - тобі також допоможуть. А на рахунок "ярма" - то для такої роботи у мене є лаборант, я тільки інколи допомагаю, якщо є час.
serbor Дата: Вт, 14.06.2011, 13:14 | Повідомлення № 1425
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (mouse)

http://www.mon.gov.ua/newstmp/2011/16_03/nakaz_mon_160311_235.doc
http://www.mon.gov.ua/newstmp/2011/24_03/2/
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 95 з 272«129394959697271272»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.