Вт, 24.10.2017, 01:19
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 72 з 280«127071727374279280»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
W-w-W Дата: Вт, 16.03.2010, 17:14 | Повідомлення № 1

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
dpi Дата: Пн, 17.01.2011, 13:41 | Повідомлення № 1066
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
У нас интернет во всех школах, но не все хотят поддерживать компьютеры в рабочем состоянии. => у многих интернет только на компе учителя в лучшем случае.
Bandalak Дата: Пн, 17.01.2011, 13:51 | Повідомлення № 1067
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (dpi)
У нас интернет во всех школах

Иду до вас... B)

А у нас тільки на папері у всіх школах. Реально у чотирьох з двадцяти двох підключено ОГО, ще в одній - діалап. Решта сидять на GPRS, але тільки на папері, тому що кошти на трафік ніхто не виділяє. Ентузіасти самі оплачують 127 грн. на місяць, маючи "слабоє подобіє інтернета" на вчителівському компі, або видимість наявності вищезгаданого на учнівських робочих місцях. ;)

pet Дата: Пн, 17.01.2011, 19:56 | Повідомлення № 1068
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
gromko,
Будущее человечества

Очень интересные данные, которые были написаны задолго до текущего времени, но на 2010 год оправдались...

2010
Момент, в который официально признают кризис экосистемы на уровне Тихого Океана.
На планетарном уровне появились признаки перемены магнитных полюсов. Как я говорила, это признают, но произойдет это только в 2012 году.
Мне говорят, что в первую очередь это подействует на птиц, морских млекопитающих и самолеты. Насекомые станут очень агрессивными и будут вести себя анормально. С приближением осени все это будет усиливаться. Весь этот год будут возрастать инциденты с так называемыми НЛО. Насколько я вижу, похожие объекты будут видеть, в основном, в Южной Америке и Северной Европе. Многие их этих объектов внеземные, и что они прибыли сюда наблюдать за падением магнитного поля.

2011
Я вижу два вида НЛО. Одни, я чувствую, друзья, а другие, каким-то образом, агрессивны. Если я стараюсь проникнуть дальше, что-то меня останавливает и говорит, что в 2011 году откроется очень много по этому вопросу.
Не знаю, что сказать про других. Но если я сосредотачиваюсь на этом, я вижу людей, как мы, только одетых в белые костюмы и с масками на лицах, которые собрались вокруг овального корабля. Спрашиваю, где это, и мне отвечают – в Неваде. Спрашиваю, это – НЛО, и мне отвечают, что они – земляне. Какая у них цель? Беспорядок, дисбаланс, страх.
В этом году Вас обманут! Больше я ничего не вижу, но чувствую, что перед нами будет большая опасность, как будто кто-то нам грозит. Одни на нас нападут – те, кто связан с настоящим порядком, но другие окажут нам огромную помощь, особенно после 2012 года.

2012
В первую очередь, мощные солнечные выбросы, которые выведут из строя все электронное оборудование, а также, систему распределения энергии. В этом же году все, что означало в прошлом экономику, общество, политику, будет стерто, изменено, появится новое понимание. Это произойдет, в основном, благодаря приближению Земли к центру галактики. Это приведет к тому, что люди смогут испытать новую форму осознания. Мы станем едиными. Поймем, что все мы - части одного целого. И мы, и солнечная система, и дальше, можем продолжать вплоть до всей Вселенной. Вместе с поднятием вибрации у нас появится доступ к новой информации, и мы сможем подключать себя к Божественной Матрице. Это преобразование сначала произойдет внутри, а потом и на физическом уровне.
В этом году населению будет очень плохо. Опять же, из-за давления галактики, мы будем резко переходить от одного крайнего состояния к другому, от бешенства к экстазу, от страха к чрезмерной вере. Надо сказать, что это огромное давление подействует и на Землю. Планета как будто зажата в громадные тиски, заставляя все внутри неё сталкиваться, бороться. На поверхности это приведет к извержениям вулканов, землетрясениям, хаотичным ветрам и необъяснимым катаклизмам.

Заключением всего этого будет смещение магнитных полюсов. В конце 2012 года – начале 2013. Это будет полная катастрофа. Земля сотрясется под ураганами, землетрясениями, шквальные дожди будут омывать побережья, и так гибнущие под ударами волн. Новая земля покажется из океана, но самая большая суша всплывет в области Австралии. Огромные территории уйдут под воду - Северная Европа, часть России тоже. В конце 2012 – начале 2013 года поверхность Земли поменяется необратимым и кардинальным образом. Карта мира изменится, исчезнут знакомые земли, и появятся новые. Вода войдет внутрь существующих континентов, изменяя их очертания.
джерело

Andrey123q Дата: Пн, 17.01.2011, 20:55 | Повідомлення № 1069
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (pet)
Будущее человечества

ИМХО, Бред.
---
Бред (лат. Delirium) — совокупность идей и представлений, умозаключение, возникшее не посредством обработки поступивших сведений и не корректируемое поступающими сведениями (при этом не важно, соответствует ли бредовое умозаключение действительности или нет). Компонент продуктивной симптоматики при шизофрении и других психозах.
---
:)
pet Дата: Вт, 18.01.2011, 00:00 | Повідомлення № 1070
Патріот
Quote (Andrey123q)
ИМХО, Бред.

а хто памятає "Біле братство" і ту напругу яку вони створили в суспільстві? ;)
НІКОЛЯ Дата: Вт, 18.01.2011, 00:58 | Повідомлення № 1071
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Федоре цікаво що автори цієї статті курять ;)
pet Дата: Вт, 18.01.2011, 01:14 | Повідомлення № 1072
Патріот
а синдром 2000??? ;) коли говорили що всі компьютери "полетять"

Додано (18.01.2011, 00:14)
---------------------------------------------
а... до речі- авто НЕ Громко!!! B) , просто він полюбляє такі речі- типу "Апокаліпсис сьогодні", тож я вирішив підкинути йому темку :$

dpi Дата: Вт, 18.01.2011, 10:15 | Повідомлення № 1073
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Кто хочет переехать в местность далекую от моря и рек и гор давайте меняться. Карпаты или Крым на донецкий кряж.
mouse Дата: Вт, 18.01.2011, 14:06 | Повідомлення № 1074
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Уверен, что информатики спасутся. Такие разноплановые люди всегда и везде нужны и будут нужны. :)
Bandalak Дата: Вт, 18.01.2011, 15:41 | Повідомлення № 1075
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Ну з голоду може і не помремо, але ковбасу їстимемо тільки на великі свята! B)
pet Дата: Вт, 18.01.2011, 16:41 | Повідомлення № 1076
Патріот
Quote (dpi)
Кто хочет переехать в местность далекую от моря и рек и гор давайте меняться. Карпаты или Крым на донецкий кряж.

тю...та приїзджайте- у нас в степах села вимирають- хати пусткою стоять- і комуналку платити не треба ;)

Відредаговано: pet - Вт, 18.01.2011, 16:41
gromko Дата: Вт, 18.01.2011, 21:52 | Повідомлення № 1077
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
Quote (pet)
gromko, Будущее человечества Очень интересные данные, которые были написаны задолго до текущего времени, но на 2010 год оправдались...

Бред (рос.), вибачте. Я "прихильник" більш "наукоподібних" теорій:).

Quote (pet)
а... до речі- автор НЕ Громко!!! , просто він полюбляє такі речі- типу "Апокаліпсис сьогодні", тож я вирішив підкинути йому темку

Так, це не моє, хоча дружині кажу, що якісь похмурі асоціації з 2012 роком - саме в грудні 2012 у нас 25 років подружнього життя.

До речі, тим хто мене не знає - я по натурі оптиміст, тому завжди кажу - "Не переживайте, завтра буде гірше. Краще життя - вже, сьогодні!"

Quote (pet)
тю...та приїзджайте- у нас в степах села вимирають- хати пусткою стоять- і комуналку платити не треба

Читав звіт Рахункової палати - у 700 селах зовсім немає дітей, 400 сіл зняли з реєстрації ("закрили"). З такими темпами вже скоро у селах буде вирішено всі соціальні питання через відсутність цих питань.
pet Дата: Ср, 19.01.2011, 19:19 | Повідомлення № 1078
Патріот
Quote (gromko)
якісь похмурі асоціації з 2012 роком - саме в грудні 2012 у нас 25 років подружнього життя.

так gromko, , Ви дійсно оптиміст! B) , а те що гумор розумієте- це добре, а то могли б і образитись на мене ( хоч нема за що)
gromko Дата: Ср, 19.01.2011, 20:48 | Повідомлення № 1079
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
Хабарництва в українській освіті немає
Народний депутат, член фракції Партії регіонів в парламенті, виконуючий обов'язки глави Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки, Максим Луцький в ефірі телеканалу ТВi заявив, що звинувачення на адресу керівництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в тому, що в результаті останніх змін в систему освіти повернулося хабарництво, не мають під собою підстав, оскільки хабарництва в українській освіті немає.

"Його не було, цього хабарництва, я хочу сказати, що всі ці байки про те, що купують атестати і малюють оцінки - неправда! Класний журнал не можна переписати, оскільки він прошивається і здається після закінчення курсу, і є багато перехідних оцінок, переходять в табель. Немає такого! Ніхто не переписує ці журнали. Є одиничні випадки непорядних, але адміністрація ж з ними одночасно і бореться", - переконаний М.Луцький.

"Ми чули дуже багато критики з приводу того, що тести з англійської мови надзвичайно складні, тести з історії мають по декілька правильних відповідей в одному і тому ж питанні, але не людина перевіряє ці тести, а машина! Не було вчасно проведено аналіз помилок, як, скажімо, на прикладі приймальної кампанії минулого року", - відзначив Луцький.

"Як неодноразово заявляв сам Лікарчук (керівник Центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук - ред.), він має інші погляди на розвиток. Якщо ти маєш інші погляди і не розділяєш погляди діючої влади, яка має програму президента, - будь ласка, йди в інше місце, де твої погляди розділятимуть", - відзначив він.

Луцький також відзначив, що, на його думку як педагога, і його колег, тестування не відображає об'єктивних знань абітурієнта. "До чого привело введення тестування? До того, що в середніх школах почали натаскувати на тести. Діти перестали вивчати всі інші предмети, а школа називається загальносередня, і дитина має бути розвинена всебічно! І це особливо стосується технічних ВНЗ, коли дитина приходить на 1 курс і не може вивести формулу, не може намалювати алгоритм".

"Є наша особиста точка зору, що ми повернули авторитет середньої школи, авторитет вчителя, шляхом того, що надали атестату про закінчення загальноосвітньої школи 200 балів. А що ж було раніше? 600 балів отримує дитина за тести, і 12 балів дитина отримує за те, що 11 років вчилася в школі", - заявив він.

За матеріалами: Newsru.ua

Ktara Дата: Ср, 19.01.2011, 21:36 | Повідомлення № 1080
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Да поможет нам F1, да сохранит нас F4. Во имя Ctrl, Shift и святого Delete. Enter :-)))))))) Компьютерным душам)))))))
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 72 з 280«127071727374279280»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.