Сб, 23.09.2017, 23:06
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 272«123456271272»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
W-w-W Дата: Вт, 16.03.2010, 17:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
Шестопалов Дата: Чт, 18.03.2010, 16:58 | Повідомлення № 46
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
В связи с обострением экономической ситуации, криминал придумывает новые виды мошенничества.
Вот один из свежих видов мошенничества, о котором сообщили коллеги из MTS.
Вы получаете телефонный звонок на свой мобильный телефон от человека, который представляется инженером компании, провайдера мобильной связи.
Он/она говорит, что они проверяют Вашу мобильную линию, и просят, Вас нажать #90 или #09 или любую другую комбинацию цифр и символов.
Необходимо немедленно закончить этот разговор, нажав клавишу отбоя. Не нажимайте, предложенную Вам комбинацию цифр или символов - иначе
мошенники получат доступ к Вашей SIM карте, и будут делать звонки за Ваш счет.
Пожалуйста, проинформируйте об этом своих подрядчиков, родственников, знакомых.
Ktara Дата: Чт, 18.03.2010, 18:06 | Повідомлення № 47
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Сообщение microsoft № 47 было перенесено в соответствующую тему ЗНО
pasichov Дата: Чт, 18.03.2010, 19:48 | Повідомлення № 48
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (Bandalak)
pasichov, читайте пост № 35

Читав. :-)
1. Поурочні плани не пишу, і Вам не раджу. Будете краще проводити уроки, повірте момєу досвіду. А перевіряючі.... приходчть і уходять, а ми залишаємося... з тиражованими під "копірку" (соррі, на принтері) поурочними планами, які не те, що через себе не пропущені, а й не читані, зате написані...

2. Досить дивна позиція для господаря ресурсу - відсилати з нього користувачів....Я нічого не порушував, в вилучених дискусіях висловлювався толерантно і стримано, нікого не образив. Єдине, з чим висловлюю СТРИМАНУ і толерантну НЕЗГОДУ - це з НЕТЕРПИМІСТЮ МОДЕРАТОРІВ ДО ПОЗИЦІЙ, ЯКІ ВОНИ НЕ ПОДІЛЯЮТЬ. Приклади - в цій же темі вище. Одразу з'являється щось на кшталт "крокодила" - отобто пиши, те що я вважаю за потрібне,а то ... з"їм.

Quote (Ktara)
Так что прежде всего - начинать надо с себя. А то как в поговрке "что можно попу, то дьякону - зась"
Как только все учатся вести себя корректно по отношению друг к другу (а то большинство пользуется правилами - в виртуале что хочу, то и ворочу) и вернемся к обсуждению любых тем.

Это абсолютно верно!!! Только вот иногда лица, принимающие решения читают не то, что написано, а то что хотят прочитать. Я НИ В ОДНОМ СВОЕМ СООБЩЕНИИ НИГДЕ И НИ РАЗУ не оскорбил ни одного собеседника лично, а вот по поводу неких ТЕНДЕНЦИЙ высказывюсь определенно. И дискутировать со мной нужно НЕ УГРОЖАЯ МНЕ САНКЦИЯМИ за наличие смелости не соглашаться с тенденцией, а аргументами (кстати, у Вас это получается лучше, чем у других) в защиту своей позиции.
Поймите, я трачу массу дорогого времени на эту писанину оттого, что мое нутро не приемлет подавления свободы личности в любых его проявлениях. Этот форум - отличная площадка, позволяющая учителю повысить свой профессиональный уровень. Но учитель - это не УРОКОДАТЕЬ, это в первую очередь НОСИТЕЛЬ ЛИЧНОСТНЫХ ПРОЯВЛЕНИЙ. А вот это самые проявления и попадают под пресс цензуры без разбору - КАК ПОЗИТИВНЫЕ, так и НЕГАТИВНЫЕ. Есть опасность отбить у учителя охоту ВОООБЩЕ иметь эти саме проявления - а вдруг ком-то из лиц, принимающих решения (директору, завучу, модератору, админу...) не понравится?
Не учителя будут, а МЕЧТА АДМИНИСТРАЦИИ (учебного заведения, форума, етс...)! Тихие, спокойные, вежливые, без своего мнения, аккуратно внедряющие "генеральную линию партии" (современную примитивную программу по информатике, например), пишущие (переписывающие друг у друга) поурочные планы....
(с) Высоцкий
А перед нами все цветет,
За нами все горит,
Зачем нам думать!! С нами тот,
Кто все за нас решит...

Странно от молодых, выросших в условиях не сравнимых с теми, в которых "росли" мы, модераторов получать уроки послушания и покорности....(прошу не путать с ЗАКОННЫМИ И ПРАВИЛЬНЫМИ их действиями в случаях явного хамства или нарушения законодательства и норм морали. Но я на этом форуме подобного почти не видел!!!!
А вот "наезды" на людей, имеющих свое мнение - сплошь и рядом.

Пример. Я много писал о перекосах в образовании учителя информатики. О том, что его не учат алгоритмизации, а как следствие - он не учит этому детей. Предлагал пути исправления ситуации, в том числе и из своего опыта (меня вообще не учли НИКАКОЙ информатике в педе, ее в времена моего студенчества еще не придумали), предлагал (и провел) олимпиаду и спецкурс.
А заработал обвинения в ПРОТИВОПОСТАВЛЕНИИ т.н. "элитных" учителей и НАСТОЯЩИХ информатиков..., обвинения в заносчивости... А Я ВЕДЬ ПРОСТО НАЗЫВАЛ ВЕЩИ СВОИМИ ИМЕНАМИ.
Я не хочу обсуждать злободневные проблемы нашей жизни с "бригадными" с форума "Украинской правды", не их проплаченное мнение неинтересно. А вот с коллегами по "цеху", с учителями, благо вами для этого создан чудесный ресурс - очень даже хочу. И ничего плохого в острых обсуждениях не вижу. Грубиянов и хамов (НО Я ТАКИХ НЕ ВИДЕЛ!! на форуме) карайте! Но не инакомыслие...

Відредаговано: pasichov - Чт, 18.03.2010, 19:54
Ktara Дата: Чт, 18.03.2010, 20:07 | Повідомлення № 49
Перспективна вчителька
pasichov, а я по-моему и не о Вас писала. Было написано "Большинство пользователей". Вы умеет все обсуждать корректно, чего не скажеш о многих других
Я инакомыслие не караю, я караю хамство и грубость. Но иногда бывает 2 в 1. Вот из-за грубости и летят сообщения с инакомыслием.
Еще раз прошу - не надо искать виновных только в одном направлении

А читаю я всегда правильно, лил Вы думаете что мой уровень ниже плинтуса, что читать не умею? Если Вы читали мои посты, то я всегда призываю не искать другой смысл между строками, особенно если его там нет :) так что обвинения не по адресу.

НІКОЛЯ Дата: Чт, 18.03.2010, 20:14 | Повідомлення № 50
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Пасіхов а чому б вам на своєму ресурсі не створити соціальну сайтину на теми які в нас під забороною, якщо нехватає досвіду будь - ласка, я ми допоможем. Відмінний дизайн легкість в керуванні особисто розроблені шаблони та скрипти. Буде чудовий соціальний сайт може однокласники переплюнете.
Можливість спілкуватись на заборонені теми привабить дуже велику кількість (Цензура) які з радістю подискутують на пекучі теми, є одна проблема стільки такий сайт проіснує і які наслідки будуть для вас як адміністратора та засновника. Якщо ви так гарно розумієте що пишуть реально цитую
Quote (pasichov)
Є вміння читати, те що написано.
то ви повинні зрозуміти до яких дій ви провокуєте адміністрацію та модераторів форуму. Таке поняття як тролінг вам нічого не каже.Це саме той випадок. Так що важаю дискусію на такі теми, зайвою балаканиною і місце такі повідомлення займуть в відповідні темі.
Якщо я помиляюсь можете оскаржити мої дії в адміністрації форуму. З повагою Ніколя.
Ktara Дата: Чт, 18.03.2010, 21:06 | Повідомлення № 51
Перспективна вчителька
О, iFolder тоже закрыли. Подробнее здесь
pasichov Дата: Чт, 18.03.2010, 21:17 | Повідомлення № 52
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (НІКОЛЯ)
Пасіхов а чому б вам на своєму ресурсі не створити соціальну сайтину на теми які в нас під забороною, якщо нехватає досвіду будь - ласка, я ми допоможем. Відмінний дизайн легкість в керуванні особисто розроблені шаблони та скрипти. Буде чудовий соціальний сайт може однокласники переплюнете.
Можливість спілкуватись на заборонені теми привабить дуже велику кількість (Цензура) які з радістю подискутують на пекучі теми, є одна проблема стільки такий сайт проіснує і які наслідки будуть для вас як адміністратора та засновника. Якщо ви так гарно розумієте що пишуть реально цитую
Цитата (pasichov )

Є вміння читати, те що написано.

то ви повинні зрозуміти до яких дій ви провокуєте адміністрацію та модераторів форуму. Таке поняття як тролінг вам нічого не каже.Це саме той випадок. Так що важаю дискусію на такі теми, зайвою балаканиною і місце такі повідомлення займуть в відповідні темі.
Якщо я помиляюсь можете оскаржити мої дії в адміністрації форуму. З повагою Ніколя.

Я вже відовідав Вам на подібну пропозицію. В мене НАВЧАЛЬНИЙ ресурс, орієнтований на учнів. Мета його існування (з 1996 року) - ПОКРАЩЕННЯ ЗНАНЬ УЧНІВ, як можу, та до неї й прямую. Гострі теми - не те, що повинні обговорювати учні на навчальному ресурсі. У вас заявлена мета інша, і не МЕНШ БЛАГОРОДНА - ПІДВИЩЕННЯ ФАХОВОГО РІВНЯ УЧИТЕЛЯ. Але фаховий рівень учителя НЕ МОЖЕ ІСНУВАТИ окремо від його особистості, я думаю, тут Ви не будете заперечувати. А йдеться якраз про певне "пригнічення" проявів особистості, які НІКОМУ НІЧИМ поганим не загрожують.

Я повність згоден з Вами, що теми повинні бути ВІДПОВІДНІ. (та ж БЕСІДКА, наприклад). І цензура повинна бути. Але спрямована вона повинна не проти СВІТОГЛЯДНИХ чи ІДЕЙНИХ переконань, а проти порушення законодавства та норм моралі і етики. Якщо на сайті відсутні матеріали, що порушують закони України, ненормативна лексика, заклики до насилля та повалення конституційного ладу - за діючими законами адміну чи засновнику нічого не загрожує.
А слідкувати за цим всім хоч і важко(заборонити простіше), але МОЖЛИВО.
---cut----
Тро́ллинг (от англ. trolling — блеснение, ловля рыбы на блесну) — размещение в Интернете (на форумах, в дискуссионных группах, в вики-проектах, ЖЖ и др.) провокационных сообщений с целью вызвать флейм, конфликты между участниками, оскорбления и т. п. Лицо, занимающееся троллингом, называют троллем, что совпадает с названием мифологического существа.
---/cut----

В чому ж Ви вбачаєте провокацію? Провокатор приховує свою мету, маскується під щось чи під когось. Я ж мову веду прямо, від свого імені. І позиція абсолютно прозора і чітка:

Я ПРОШУ МОДЕРАТОРІВ ВІДРІЗНЯТИ ВЛАСНУ ПОЗИЦІЮ, ВИСЛОВЛЕНУ КОРРЕКТНО, БЕЗ ПЕРСОНАЛЬНИХ ОБРАЗ ВІД ПОРУШЕНЬ ПРАВИЛ.

Я ПРОШУ НЕ ВИЛУЧАТИ ПОВІДОМЛЕНЬ, ЯКІ НЕ ПОРУШУЮТЬ ЗАКОНИ УКРАЇНИ, ВІДПОВІДАЮТЬ ЗАЯВЛЕНІЙ ТЕМІ, НЕ ЗАКЛИКАЮТЬ ДО НАСИЛЛЯ ТА НЕ МІСТЯТЬ ЗАКЛИКІВ ДО ПОВАЛЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО ЛАДУ.

А за прпозицію допомоги - щиро дякую. Інколи дійсно гостро її потребую. А звернутися ні до кого. Мало бажаючих "за дякую" надавати серйозну допомогу. Тут навпаки, на форумі було (правда, десь зникло разом з протестами тих. хто "в темі") звинувачення в розбазарюванні державних коштів -це за те, що кожній школі міста завдяки нашому проекту є бюджетний Інтернет та посада лаборанта, а в мене їх цілих...2 з лаборантською зарплатою і голосною назвою "програміст".
Ось зараз треба зробити (для Всеукр. експеременту з ДО, що розпочався з використанням наших ресурсів) систему обміну текстовими повідомленнями (свого роду чат з збереженням всієї історії повідомлень) для зареєстрованих користувачів, хто в даний час на сайті (для системи disted.edu.vn.ua), щось подібне є в мудлі...Може візьметься хтось за таку задачу? Якщо так - всі деталі і напрацювання надаю одразу.

НІКОЛЯ Дата: Чт, 18.03.2010, 21:56 | Повідомлення № 53
Знавець вірусів
Quote (pasichov)
размещение в Интернете (на форумах, в дискуссионных группах, в вики-проектах, ЖЖ и др.) провокационных сообщений с целью вызвать флейм

Ви самі відповиіли на своє запитання, чи саме не це ви намагаєтесь зробити, до речі не перший раз а ось теж матеріал з форуму що до тролінгу правда з ішого:
Троль живиться вашими емоціями, без реакції на його пости він здохне з голоду.

Відхід від теми. Коли тема тролю неприємна, він починає нести лажу, викликану його хворобливим мозком, сподіваючись що інші учасники обговорення відволікуться і забудуть з чого дискусія починалась. Що робити? Ігнорувати. Якщо дуже хочеться, послати на... (порадити створити власний блог, пояснити що тролізм суперечить мережевому етикету etc) і далі ігнорувати. Тему не змінювати.

Ну і ще я вбачаю деякі нюанси флейму
Флейм (з англ. flame – вогонь) – обмін повідомленнями в Інтернет-форумах та чатах, що утворює війну, яка вже не має відношення до першопричини суперечки. Повідомлення флейму зазвичай мають особисті образи і мають на меті розпалювання суперечок. Іноді використовується у контексті тролінгу, але частіше флейм виникає просто через образу на віртуального співрозмовника.
Чи скажите що я знову щось путаю?

W-w-W Дата: Чт, 18.03.2010, 22:06 | Повідомлення № 54
Ветеран спілкування
pasichov, я в темі http://informatic.org.ua/forum/45-1249-34195-16-1268751771 все вказав, з часом до бесідки даної все добавлю, що було в старій!

Я знаю, Юрій Якович, що ви проігноруєте моє повідомлення, але то не так важливо!
По суті буду писати! Нещодавно в мене з вами були гострі дискусії стосовно програмування і його знання, я навіть вас образив, був неправий, вибачився! Я вказав всі можливі моменти в неоволодінні значною частиною вчителів програмування, а в слід маса критики від тих, хто знається в програмуванні в мою адресу, нічого промовчав, але запамятав вашу фразу "спасение утопающих - дело рук самих утопающих".

Виходячи з неї багато чого зрозумів в багатьох проблемах інформатики, занявся розробкою нової структури розділів та тем форуму, робота ця хлопітка, але нічого, довершим до кінця! Хочу вникнути теж в програмування, ясно, що таких результатів не буде як у вас, але не святі горшки ліплять!

Юрій Якович, скажіть будь ласка, ми хоч раз на форумі застосовували до вас якісь міри? Жодного!
Не вбачайте в нас ворогів, все що не робиться-накраще!

Quote (pasichov)
В мене НАВЧАЛЬНИЙ ресурс, орієнтований на учнів.

В нас ресурс в першу чергу для вчителів-освітян, ми для того, щоб допомагати, а не скиглити на владу, що вона нас тим не забезпечила, того не дала, принизила в суспільстві і т.д. Все залежить від нас, вчителів, нашої сили волі, мети!Між іншим недавно ви так мені й говорили і ваші це були слова! А ваш колега alex писав, що хто хоче навчитись, той шукає мету, а хто не хоче робити, той причину!

Тепер я дивлюсь Ви кардинально поміняли погляди, вас цікавлять гострі питання
З вищевказаного посту

Quote (pasichov)
Странно от молодых, выросших в условиях не сравнимых с теми, в которых "росли" мы, модераторов получать уроки послушания и покорности.
не бачу ніякого сенсу у вашому висказувані! Хто до вас має які вимоги? Це все перебільшення!

Quote (pasichov)
А заработал обвинения в ПРОТИВОПОСТАВЛЕНИИ т.н. "элитных" учителей и НАСТОЯЩИХ информатиков..., обвинения в заносчивости... А Я ВЕДЬ ПРОСТО НАЗЫВАЛ ВЕЩИ СВОИМИ ИМЕНАМИ.

Юрій Якович я теж називав речі своїми іменами і чого так програмування на низькому рівні, так на мене теж напали як на партбюро і з’їли, і що від цього теми з програмування пішли вгору? Ні, висять місяцями неактивні!

Просто нема чого шукати винних і «жучків» треба працювати й вчитися! На цьому все, теми про політику, віросповідання, мови не буде остаточно!

alex Дата: Чт, 18.03.2010, 22:52 | Повідомлення № 55
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (Махновець_Ігор)
ваш колега alex писав, що хто хоче навчитись, той шукає мету, а хто не хоче робити, той причину!

З вашого дозволу уточню "Хто хоче той шукає можливість, а хто не хоче шукає причину".

Quote (Махновець_Ігор)
що від цього теми з програмування пішли вгору? Ні, висять місяцями неактивні!

Якраз ідучи назустріч побажанням учасників форуму , я особисто розмістив на disted.edu.vn.ua та на
test.edu.vn.ua матеріал по питанню з чого почати.
а) величини та їх типи.
б) команда присвоєння
в) команда розгалуження
г) команда повторення.

В комплексі з матеріалом , який розміщено на distance.edu.vn.ua (електронний підручник з мови Паскаль)
можна і самому навчитись і учнів зацікавити. Просив учасників форуму висловити свої зауваження та
поради. Отримав оцінку від Василя Васильовича ( думаю що це один із учасників, який має подвійну реєстрацію) і від
Оксанки120 як те що даний матеріал примітив. Можливо для них і примітив. Хай запропонують краще.
Але раді реклами скажу що в нас є результат не дивлячись що школа звичайна з районного центру( не
ліцей не гімназія). Хоча не раз чув звинувачення в підтасовці результатів, але конкретики не було.
Учні приймають участь в змаганнях і поза межами області. І розвязують, нехай не на повний бал і не всі задачі, але
розвязують.
Чому розмістив на ресурсі п. Пасіхова. Думаю це зрозуміло. Навчати потрібно не тільки і не стульки вчмтелів , як учнів.
А форум призначений для вчителів.
А колегами я вважаю всіх тих хто займається навчанням дітей а не тільки Пасіхова.
Не буду скривати він для мене не тільки колега, а і друг і учитель і однодумець.
І я цього не скиваю і не цураюсь.

PS. Міг би привести і інші аргументи. Але виправдовуються тільки винні. А мати свою точку зору це не вина.
Але на певному етапі починає надоїдати, коли тобі натякають на твою (з точки зору опонентів)неповноцінність,
демонструючи своє "володіння " знанням абсолютної істини. Наостанок дуже хотілось би взнати результати
педагогічної роботи шановного Василя Васильовича, який "коронував мене в авторитети". На ОП він не відповів.

W-w-W Дата: Чт, 18.03.2010, 23:00 | Повідомлення № 56
Ветеран спілкування
Quote (alex)
Якраз ідучи назустріч побажанням учасників форуму , я особисто розмістив на disted.edu.vn.ua та на test.edu.vn.ua матеріал по питанню з чого почати. а) величини та їх типи. б) команда присвоєння в) команда розгалуження г) команда повторення.

alex, дякую, обовязково скористаюсь

Quote (alex)
Наостанок дуже хотілось би взнати результати педагогічної роботи шановного Василя Васильовича, який "коронував мене в авторитети".

Про якого такого Василя Васильовича йде мова, поясніть будь ласка?
alex Дата: Чт, 18.03.2010, 23:08 | Повідомлення № 57
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (Махновець_Ігор)
Про якого такого Василя Васильовича йде мова, поясніть будь ласка?

У нього нік vasia. Правда це вже виглядить як розборки , але для блатних (читайте видалені повідомлення)
це звичний спосіб.
pet Дата: Чт, 18.03.2010, 23:09 | Повідомлення № 58
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Поважаю Ніколя за допомогу і доброзичливість, порозумілися з Махновцем Ігорем, але позицію pasichovа підтримую
Quote (pasichov)
Странно от молодых, выросших в условиях не сравнимых с теми, в которых "росли" мы, модераторов получать уроки послушания и покорности....(прошу не путать с ЗАКОННЫМИ И ПРАВИЛЬНЫМИ их действиями в случаях явного хамства или нарушения законодательства и норм морали. Но я на этом форуме подобного почти не видел!!!!

не дай бог повернеться те що ми бачили до 2004 року( в гуманітарному плані), а воно до того йде...
Я говорю про "Темники" та адмінресурс.
І вважаю необхідним подякувати Шестопалову за попередження про телефонних шахраїв %)

Відредаговано: pet - Чт, 18.03.2010, 23:10
dpi Дата: Чт, 18.03.2010, 23:27 | Повідомлення № 59
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Надо же сколько пропустил, еле перечитал. :'(
Не уважаете мнение оппонента, обижаетесь, когда грамотные учителя учат менее грамотных, критику воспринимаете за хамство, не уважаете старших по возрасту, модераторы не понимают, что клиент всегда прав.
Перестаньте собачится - вы все хорошие люди, элита!
НІКОЛЯ Дата: Чт, 18.03.2010, 23:44 | Повідомлення № 60
Знавець вірусів
Quote (dpi)
что клиент всегда прав

Трохи не так ви перекручуєте армійський статута він вигляда так ;)
1 пункт Начальник завжди правий
2 пункт якщо начальник неправий дивись пункт 1

Quote (dpi)
Не уважаете мнение оппонента, обижаетесь, когда грамотные учителя учат менее грамотных, критику воспринимаете за хамство, не уважаете старших по возрасту

Час політруків теж минув ми не на партбюро тепер зовсім інші погляди на життя як були в совєцкіє врємена. І модератори не підпорядковуються дивізу: Партія сказала нада комсомол ответил есть ;)
Quote (dpi)
Перестаньте собачится - вы все хорошие люди, элита!

Згоде не будемо маятись дурю ;)
Quote (alex)
У нього нік vasia. Правда це вже виглядить як розборки , але для блатних (читайте видалені повідомлення)
це звичний спосіб.

Подвійна реєстрація на форумі заборонена такі випадки фільтруються і користувачі блокуються назавжди. Якщо ви помітили то багато хто з такихкористувачів навідь не встигає підтвердити реєстрацію.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 4 з 272«123456271272»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.