Ср, 18.10.2017, 15:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 267 з 278«12265266267268269277278»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
W-w-W Дата: Вт, 16.03.2010, 17:14 | Повідомлення № 1

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 23.08.2017, 21:52 | Повідомлення № 3991
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Цитата swetikccc ()
Чия ж це мані втиснула 3D?

Це була не манія, а логічний крок в межах користувальницької парадигми: якщо на інформатиці вчать користуванню, то потрібно слідкувати за розвитком галузі і актуальні речі включати в шкільну програму. Всіх навчати тільки користуванню офісними застосунками - це явний дисбаланс.
swetikccc Дата: Ср, 23.08.2017, 22:06 | Повідомлення № 3992
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 350
Цитата Пилипчук_О_П ()
Це була не манія, а логічний крок в межах користувальницької парадигми: якщо на інформатиці вчать користуванню, то потрібно слідкувати за розвитком галузі і актуальні речі включати в шкільну програму. Всіх навчати тільки користуванню офісними застосунками - це явний дисбаланс.
Це була навіть дурість, впихнути навіть ази в кілька годин.
Взагалі то компетентнісний підхід не передбачає енциклопендійність знань, але нажаль ми даємо енциклопедійні знання, а говоримо про компетенції.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 23.08.2017, 22:37 | Повідомлення № 3993
Ветеран спілкування
Цитата swetikccc ()
Це була навіть дурість, впихнути навіть ази в кілька годин.

Я вже звик, що дехто чомусь так боїться тривимірної графіки, що втрачає адекватність сприйняття дійсності :) Це таке ж ознайомлення, як із растровою, векторною графікою, електронними таблицями тощо. І це - абсолютно логічний, хоча трохи запізнілий крок, якщо, повторю, діяти в межах користувальницької парадигми. Користувальницька інформатика навряд чи колись перестане змінюватись, відповідно й шкільні програми в такій парадигмі мають слідкувати за тенденціями.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 23.08.2017, 23:40 | Повідомлення № 3994
Ветеран спілкування
Цитата swetikccc ()
Взагалі то компетентнісний підхід не передбачає енциклопендійність знань, але нажаль ми даємо енциклопедійні знання, а говоримо про компетенції.

Компетентнісний підхід успішно "загнувся" в Канаді і не зовсім зрозуміло, чому не повинен зробити це ж саме у нас:
https://www.newpathway.ca/doslidz....tentisn
Цитата swetikccc ()
Чомусь коли креслив двигун Ікаруса в розрізі, то не боявся

Не мав на увазі конкретно Вас. У Вас в активі був шкільний дворічний курс креслення. Нинішні учні значною мірою позбавлені цього, оскільки креслення не є обов'язковим предметом. Тривимірна графіка трохи заповнить нішу формування просторової уяви в базовій школі. Продовжувати про графіку очевидно слід не тут, а в іншій гілці.
swetikccc Дата: Чт, 24.08.2017, 06:58 | Повідомлення № 3995
Ветеран спілкування
Цитата Пилипчук_О_П ()
це - абсолютно логічний, хоча трохи запізнілий крок, якщо, повторю, діяти в межах користувальницької парадигми.
Користувацька парадигма - це вміння користуватися, а  за декілька годин вивчимо як запускати і тільки.

Чомусь коли креслив двигун Ікаруса в розрізі, то не боявся( головне прийшлося дійсно креслити, потім після нас уже могли через стекло намалювати, а нам непоталанило, були перші)
Bandalak Дата: Чт, 24.08.2017, 07:05 | Повідомлення № 3996
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Я противник компетентнісного підходу ще від моменту появи цього терміну у нашій освіті. У моєму розумінні, при цьому підході учні будуть компетентними у всьому, але нічого не знатимуть та не вмітимуть!
swetikccc Дата: Чт, 24.08.2017, 07:13 | Повідомлення № 3997
Ветеран спілкування
Компетентність у перекладі з латинської competentia означає коло питань, у яких людина добре обізнана, має знання та досвід.

Отже у нас підміна понять, як може бути людина компетентна в 3Д за кілька годин, знову камінь в огород пана Пилипчука:-) 

Ключове в компетентності, вміння використовувати для отримання реального результату
Bandalak Дата: Чт, 24.08.2017, 07:25 | Повідомлення № 3998
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Я розумію компетентність так:
Бачив, як другі роблять, чув по телевізору що таке буває, читав про це в Інтернеті. Але толком нічого не знаю і зробити не можу.
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 24.08.2017, 08:50 | Повідомлення № 3999
Ветеран спілкування
Цитата swetikccc ()
Компетентність у перекладі з латинської competentia означає коло питань, у яких людина добре обізнана, має знання та досвід.

І з якої теми в нашому теперішньому курсі учні набувають такої компетентності? Більшість продовжують центрувати рядок пропусками.
Цитата Bandalak ()
Бачив, як другі роблять, чув по телевізору що таке буває, читав про це в Інтернеті. Але толком нічого не знаю і зробити не можу.

Це точніше описує поточний стан. За користувальницької парадигми складно чекати іншого.
Цитата swetikccc ()
Отже у нас підміна понять, як може бути людина компетентна в 3Д за кілька годин, знову камінь в огород пана Пилипчука:-)

Ключове в компетентності, вміння використовувати для отримання реального результату

Може ми про різне 3D говоримо? Приклад того, що можна навчитись в тривимірній графіці за короткий час (1-2 уроки) на порівняно слабких комп’ютерах:
https://cgi.tutsplus.com/tutoria....g-31770
gromko Дата: Чт, 24.08.2017, 09:42 | Повідомлення № 4000
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
Цитата draker ()
На Донеччіні та Луганщині не повинно бути взагалі ніяких шкіл.
Пане Вікторе - не можна так. Усі проблеми українців у тому, що усі знають, що і як потрібно робити, але ніхто цього робити не хоче і "моя хата скараю". Мав честь побувати у багатьох містах України - від Донбасу до Львова, від Ялти до Чернігова, про АТО знаю не за чужими словами - люди скрізь одні і ті ж самі, і хто може сказати як повелися б Ви на місці донеччан чи луганчан.
gromko Дата: Чт, 24.08.2017, 09:53 | Повідомлення № 4001
Лінуксоїд
Цитата gry ()
Основна проблема сучасної шкільної інформатики - "манія величі" вчителів інформатики. Вони до цього часу вважають, що саме вони мають навчати всім речам, де використовується комп'ютер.Та ні. Це манія розробників програм , які вважають, що вчитель інформатики повинен знати все те , де використовується комп'ютер. Починаючи з програмування і закінчуючи базами даних...
Я, прошу пана, з "розробників програм", тож можете "кидати тапками" в мене. Щодо "знати все" - обсяг визначений Державним стандартом, але практично незмінний +- вже років з двадцять.

Цитата gry ()
Не може одна людина досконали знати ВСЕ... А Це "ВСЕ" з кожним роком збільшується в геометричній прогресії.
Більшість дітей успішно опановують програму, крім "основ 3D" та елементів баз даних (які з'являться в 2020 році) нічого нового в нових програмах немає.

Цитата gry ()
дивлячись на те хто в наших школах "викладає" інформатику (трудовики, фізруки, біологи, початківці, філологи - не ображаючи нікого) - жах бере...
Це правда.

Цитата Bandalak ()
Було б не погано, щоб Текстовий редактор вивчали на уроках мови, графічний - на уроках малювання і так далі.
Так і буде (див. для прикладу молодшу школу), з часом інформатика залишиться лише в профільних класах

Цитата Bandalak ()
Нам би залишилося тільки програмування, будова комп'ютера, біти, байти та мабуть ВЕБ.
Див. попередню відповідь

Цитата Пилипчук_О_П ()
Саме так і мало б бути. Я в різних місцях озвучую цю ідею різній публіці. Сподіваюсь, що колись почують і зрозуміють люди, які приймають рішення.
Буде, тож займаємо місця в черзі на біржу праці.

Цитата swetikccc ()
Чия ж це мані втиснула 3D?
Завадський з подачі Пилипчука ;)
gromko Дата: Чт, 24.08.2017, 10:24 | Повідомлення № 4002
Лінуксоїд
Цитата Пилипчук_О_П ()
Всіх навчати тільки користуванню офісними застосунками - це явний дисбаланс.
Цього вже немає

Цитата Bandalak ()
Я противник компетентнісного підходу ще від моменту появи цього терміну у нашій освіті. У моєму розумінні, при цьому підході учні будуть компетентними у всьому, але нічого не знатимуть та не вмітимуть!
"Компетентність" - уміння використовувати отримані знання та навички, чому це погано?
swetikccc Дата: Чт, 24.08.2017, 13:19 | Повідомлення № 4003
Ветеран спілкування
Цитата gromko ()
"Компетентність" - уміння використовувати отримані знання та навички, чому це погано?

А чим поганий моральний кодекс будівника комунізму, якщо виключити з нього згадування про комунізм, соціалізм?
swetikccc Дата: Чт, 24.08.2017, 13:23 | Повідомлення № 4004
Ветеран спілкування
Цитата Пилипчук_О_П ()
Саме так і мало б бути. Я в різних місцях озвучую цю ідею різній публіці. Сподіваюсь, що колись почують і зрозуміють люди, які приймають рішення.

Як пояснити що в Штатах група учнів вивчає пів року вимірювання густини речовин. ;)
Що почути те що розумові здібності людей різні?
Заохочення учнів до того чи іншого предмету вирішується досить просто.
При вступі на відповідну спеціальність повинен пройти ті чи інші курси предметів, це крім ЗНО.

Відредаговано: swetikccc - Чт, 24.08.2017, 13:27
Anatoli Дата: Чт, 24.08.2017, 14:06 | Повідомлення № 4005
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 15
Компетентність має на увазі, що замість вивчення "інформаційних процесів" та "властивостей інформації" учні вмітимуть налаштувати домашній "Wi-Fi" і вмітимуть перенумерувати сторінки, починаючи з номера 2 на четвертій сторінці.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 267 з 278«12265266267268269277278»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.