Вт, 24.10.2017, 01:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 245 з 280«12243244245246247279280»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
W-w-W Дата: Вт, 16.03.2010, 17:14 | Повідомлення № 1

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
W-w-W Дата: Сб, 01.04.2017, 21:18 | Повідомлення № 3661

Цитата mudrak ()
"Від гріха подалі" закрито тему про теперішнє і майбутнє України...як на мене - даремне, хоч "пан", як то кажуть, "- хазяїн" , та й тема була "стрьомна" і модератомістка...але майбутнє все одно прийде,

ця тема до добра не приведе, вже це проходили на форумі і про мови, і про політику і т.д.
"пан" чи "хазяїн" поганий, сваріть його, є рубрика і там можете навіть тему створити http://informatic.org.ua/forum/149 та говорити все що вам хочеться, що свободу забирають на форумі ну і все що душа забажає, Ковальчук Олександр прийме рішення і все буде тіп топ, я не тримаюсь за це місце, дякую за розуміння

Цитата mul44 ()
Не ну я давно знал что обсуждать политику нельзя), потому как "чревато". Но я думал между коллегами можно и обсудить. Опять таки: linux.org.ru там нельзя критиковать "их" власти. У нас тут нельзя критиковать "наши" власти. Ничего не меняется в этом мире).

адміни погані, модератори погані, бо все погано і скрізь, mul44 дебати про мови і політику памятаєте на форумі? класно було, повторимо?
Ktara Дата: Сб, 01.04.2017, 21:40 | Повідомлення № 3662
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Цитата W-w-W ()
адміни погані, модератори погані
а судя по тому. какие тут "лестные" слова читаю в свой адрес. так я не просто плохая. я - форменная сволочь :)
repose Дата: Сб, 01.04.2017, 22:04 | Повідомлення № 3663
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 5
Цитата Ktara ()
а судя по тому. какие тут "лестные" слова читаю в свой адрес
Что то я не видел плохих слов в Ваш адрес.
И какие могут быть причины говорить плохое! Я что то не врубаюсь.
Ребята, давайте жить дружно :*

Відредаговано: repose - Сб, 01.04.2017, 22:20
volevikt Дата: Сб, 01.04.2017, 22:24 | Повідомлення № 3664
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Цитата mudrak ()
"Від гріха подалі" закрито тему про теперішнє і майбутнє України...як на мене - даремне
Уважно прочитайте назву форуму.
Якщо Ви хочете поговорити про політику, можна знайти форум відповідної тематики.
На жаль, іноді теми Бесідка та їй подібні у більшій фаворі, ніж гілки професійної тематики.(
repose Дата: Сб, 01.04.2017, 22:31 | Повідомлення № 3665
Я тут недавно...
Цитата volevikt ()
Якщо Ви хочете поговорити про політику, можна знайти форум відповідної тематики.
Цілком згоден. Я тільки хотів написати щось подібне але Ви мене виперидили.
Це форум для освітян. Тут допомога один одному як гарно вчити дітей, а це основне наше завдання.
Для політики створіть собі свій окремий форум.

Відредаговано: repose - Сб, 01.04.2017, 23:14
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 02.04.2017, 00:24 | Повідомлення № 3666
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Цитата Ktara ()
я - форменная сволочь

Таких треба!
Цитата repose ()
И какие могут быть причины говорить плохое! Я что то не врубаюсь.

Логічно. Але ж люди, вони різні...
Цитата repose ()
Для політики створіть собі свій окремий форум.

Гілка про життя в Україні створювалась з прицілом, що, якщо щось піде не так, то закриється. Щось пішло не так. На чиюсь думку. Не забувайте, що маємо справу зі вчителями (зокрема й зі мною :). Консервативна публіка, мушу сказати...
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 02.04.2017, 00:55 | Повідомлення № 3667
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Помер відомий російський поет Євген Євтушенко
https://tsn.ua/svit....72.html

З людьми таке буває...
repose Дата: Нд, 02.04.2017, 07:18 | Повідомлення № 3668
Я тут недавно...
Цитата Пилипчук_О_П ()
Євген Євтушенко на критику своєї збірки віршів

Я Евгеий
Ты Евгений
Я г*вно
И ты г*вно
Я недавно
Ты давно

Може не зовсім точно але таке читав досить давненько.

Відредаговано: repose - Нд, 02.04.2017, 07:38
swetikccc Дата: Нд, 02.04.2017, 07:47 | Повідомлення № 3669
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Цитата Пилипчук_О_П ()

https://youtu.be/Hw5T2HP1g0E
https://youtu.be/_vsoHttxJCE

Відредаговано: swetikccc - Нд, 02.04.2017, 08:57
volevikt Дата: Нд, 02.04.2017, 07:50 | Повідомлення № 3670
Перспективна вчителька
Не розумію, п. Святославе, нащо писати те, що ніхто не зрозумів та ще й залишати без коментарів?
volevikt Дата: Нд, 02.04.2017, 08:00 | Повідомлення № 3671
Перспективна вчителька
Зустрічне запитання: це політичний форум?
Чи, окрім політики, вчителям інформатики нема що обговорювати?
Ktara Дата: Нд, 02.04.2017, 08:01 | Повідомлення № 3672
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Цитата Пилипчук_О_П ()
Таких треба!
ну все. буду жить теперь спокойно :)
gromko Дата: Нд, 02.04.2017, 09:28 | Повідомлення № 3673
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
Щодо Форуму, інформатики, політики і взагалі.
Найбільша проблема України - у її людях, кожен хоче жити у достатку і без дурних думок у голові, притому, що майже НІХТО до цього не приикладає жодних зусиль - усі покладаються на директора школи, начальника відділу освіти, міністра освіти, прем'єра та президента, забуваючи, що вони такі ж люди як і ми.
Краще життя ми робимо самі для себе, якщо ми живемо погано, то заслуговуємо на це, оскільки не приклали зусиль для того, щоб жити краще. Для повного щастя вам не вистачає достойної зарплати? Якщо місце роботи не задовольняє вас з такої точки зору, то чому ви не знайшли собі кращої роботи? Навіть колишньому в Україні можна заробляти 20 тис. грн, і це не секрет, але для цього потрібно змінити своє життя, але ж ми шукаємо "мінімуму потенціальної енергії".
Щодо освіти, школи - головна проблема в учителях, яким відбили будь-яку ініціативу. Є одиниці, які прагнуть змінити світ на краще (Ластовецький, Пилипчук, Шестопалов, ще з 5-10), які часто йдуть всупереч системі, але добиваються свого. В інших, вибачте, не йде далі розмов про те ,як "все погано" - згадаймо про розробку нової програми, більшість просто відмовмлась від участі в цьому процесі, аргументуючи тим, що "всерівно нічого не зміниться", "проект нової програми став гіршим, ніж та, що була".
Щодо інформатики. Мої закордонні друзі вражені тим, що у нас вивчається інформатика з 2-ого по 11-ий клас. Ще більше вони вражені тим, що ефекту від цього "0" (у більшості країн немає окремого предмету "інформатика"), адже парадигмою навчання в Ураїні є відтворення матеріалу з підручника, а не формування тієї самої компетентності - вміння практично застосувати знання, уміння та навички (до речі саме цим мені імпонує олімпіада з інформаційних технологій - при усій її "штучності", там пропонуються неординарні завдання на використання давно відомих засобів, які перетинаються з програмуванням та інфографікою). І знову проблема у вчителях - 90% з них не можуть виконати навіть половину завдань олімпіад з інформатики та інформаційних технологій. Приклад - вчителі інформатики не змогли скласти програму за такою умовою: "порівняти змінні А та В, якщо А>В, то С=1, інакше якщо А<В, то С=-1, інакше С=0". А ми щось говоримо про сертифікацію - якщо її введуть, то в школах не буде кому викладати.
І про "політику". Школа існую поза життям? Проблеми суспільства не цікавлять учителів? Чи для вчителів найбільш важливими речами є де знайти готові конспекти та календарне планування? А про шкоду від соціальних мереж треба говорити лише тоді, коли з відділу освіти прийде "бумага" про "Синій кит"? Аполітичність, байдужість і безініціативність вчителів приводить до того, що ми готуємо тих, хто зневажатимо нас у майбутньому ("не поступив нікуди - піду в педагогічний", "усі вчителі - невдахи", "будеш жити як бомж чи вчитель").
Ви відгородилися від війни на Сході? Ви РАДІЄТЕ тому, що гинуть чужі, не ваші рідні? Що спочатку ховалися від мобілізації, а потім президент і ВР звільнли від неї? Звичайно, це не про усіх - багато моїх знайомих педагогів воювали, і є частка їх внеску у тому, що наші будинки не здригаються від обстрілів. Але є й такі, що кажуть "аби ми не стріляли, то й війни не було б".
Все це - не образи, а констатація фактів, не політика, а те життя від якого ми хочеми сховатися.

Відредаговано: gromko - Нд, 02.04.2017, 09:30
mudrak Дата: Нд, 02.04.2017, 09:30 | Повідомлення № 3674
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 36
НІКОЛИ не мав претензій до адміністраторів та модераторів. Якщо тему закривають, то, напевне є якісь причини, які я, як не адміністратор, можу і не знати. Але думку, що політика - окремо, життя - окремо, не підтримую. Не потрібно посилати нікого на політичні форуми, (ключове слово "посилати" ;) ). Хай людина висловить ввічливо свою думку, тим більше, що тут вони (думки) - справжні, а не замовлені....Ви не любите поітику, не займаєтесь нею... тоді вона вами займеться, і так "полюбить" що мало не буде...
gromko Дата: Нд, 02.04.2017, 09:47 | Повідомлення № 3675
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
Цитата mudrak ()
НІКОЛИ не мав претензій до адміністраторів та модераторів.

Я не маю претензій до адмінів чи модерів - я проти інертності більшой частини вчителів.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 245 з 280«12243244245246247279280»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.