Сб, 21.10.2017, 09:50
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 173 з 279«12171172173174175278279»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
W-w-W Дата: Вт, 16.03.2010, 17:14 | Повідомлення № 1

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 07.05.2015, 00:50 | Повідомлення № 2581
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Цитата DPV ()
Фактом є інше, якщо в селі закривають школу ВОНО ЗНИКАЄ
Плутаєте причину і наслідок. Працюю в сільській школі 22 роки. Кількість учнів у школі за цей час зменшилась вдвічі (!). Як бачимо, школа в селі ще є. А толку? Село все одно зникає :(
DPV Дата: Чт, 07.05.2015, 01:16 | Повідомлення № 2582
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 42
Цитата Пилипчук_О_П ()
Плутаєте причину і наслідок.

Ні, якщо, закриють школу, то село зникне дуже швидко, особливо якщо далеко місто. А в нашій школі кількість учнів зменшилась за 20 років десь до половини, було по 2 класи в паралелі іноді 3, а зараз декілька років старша школа по одному, це зовсім інша проблема - зменшення кількості населення.
Що робити у селі без роботи? Буде робота - буде розвиватися. У журналах у графі батьки 80% - безробітний, а виживає село завдяки виробництву овочів, по простому з торгів на базарі.
gromko Дата: Чт, 07.05.2015, 10:55 | Повідомлення № 2583
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
Цитата DPV ()
Ніколи не буде порядку в такій державі, чи (вона) повинна думати лише про податки, та забезпечення пільг для свого апарату.

Держава повинна думати про податки, а за їх рахунок - забезпечувати бюджетну сферу, у тому числі і нас з нами
Медицина повинна бути страховою, за рахунок відрахувань як з фізичних осіб, так і з працедавців
Освіта повинна бути безоплатною у тому сенсі, що держава гарантує оплату освітніх послуг, які надаються державними та комунальними навчальними закладами, підставою для виділення бюджетних коштів установі є "освітній ваучер"

Цитата DPV ()
Де ви бачили, щоб у нас 20 чоловік обробляли 5000 га огірка, капусти, томатів, полуниці.

5000 га городини не вирощують - городиною займаються на малих та середніх площах.

Цитата DPV ()
В наш час машиною по селі, по людях збирають за безцінь молоко і везуть на переробку до заводу - зробили краще - ліквідували

У нас та ж сама ситуація - або ж забезпечте відповідну якість молока, або ж здавайте його за копійки для переробки.

Цитата DPV ()
Фактом є інше, якщо в селі закривають школу ВОНО ЗНИКАЄ

Школу закривають, коли у ній немає учнів, а учнів немає коли активна частина населення покидає село у пошуках кращої долі., тобто закриття школи - наслідок розпаду сіл

Цитата Пилипчук_О_П ()
Працюю в сільській школі 22 роки. Кількість учнів у школі за цей час зменшилась вдвічі

У нас за 10 років кількість учнів зменшилась у три рази!

Цитата DPV ()
Що робити у селі без роботи? Буде робота - буде розвиватися.

Логічно, але люди спочатку самі розвалили свої колгоспи-радгоспи, кооперативи та спілки, розпродали за безцінь майно та землю, а тепер чекають на "інвестора" ,я кий прийде і вирішить усі їх проблеми, але так не буває - "інвестору" начхати на ваші сільські проблеми, на освіту, медицину і дороги
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 07.05.2015, 11:31 | Повідомлення № 2584
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Цитата DPV ()
Що робити у селі без роботи? Буде робота - буде розвиватися.
Правильна думка. Але роботи не буде. Науково-технічний прогрес під лозунгом "Ручну працю - на плечі машин" дозволив значно зменшити кількість людей, що працюють в сільському господарстві. Цифра 5%, яку я, ще студентом, чув щодо США, викликАла здивування. А зараз схоже й ми рухаємося в цьому напрямку. Перспектива звичної нам моделі села примарна. Великий обсяг роботи міг би з'явитися, якби відмовитись від сучасної техніки, хімії тощо. Готові? А з овочами-фруктами на невеликих площах чудово справляються сезонні робітники.
swetikccc Дата: Пт, 08.05.2015, 09:58 | Повідомлення № 2585
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Цитата gromko ()
Логічно, але люди спочатку самі розвалили свої колгоспи-радгоспи, кооперативи та спілки, розпродали за безцінь майно та землю, а тепер чекають на "інвестора" ,я кий прийде і вирішить усі їх проблеми, але так не буває - "інвестору" начхати на ваші сільські проблеми, на освіту, медицину і дороги

Так у всьому світі так, але у нас чхає і держава.
Цитата gromko ()
Держава повинна думати про податки, а за їх рахунок - забезпечувати бюджетну сферу, у тому числі і нас з нами

Типова помилка, надавати перевагу поточним проблемам, ігноруючи статегічні.
Основна задача ріст ВНП, стимулюючи не тільки експорт(основа третього світу), а і внутрішне споживання(основа розвинених країн).
А то у нас все на експорт і навіть гроші.
gry Дата: Пт, 08.05.2015, 18:01 | Повідомлення № 2586
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Цитата gromko ()
Мабуть пора на пенсію.... на 1400 . із 85 року читаю інформатику.
mul44 Дата: Пт, 08.05.2015, 22:38 | Повідомлення № 2587
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 43
Цитата gromko ()
У нас та ж сама ситуація - або ж забезпечте відповідну якість молока, або ж здавайте його за копійки для переробки.
Почему молоко которое я покупаю у человека который привозит из села по субботам к нам во двор вкуснее чем в магазине? Оно что некачественное и потому вкусное?
Jokerz Дата: Пт, 08.05.2015, 22:54 | Повідомлення № 2588
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Нужно развивать свое производство, вернее вернуть то что было хотя бы. На сегодня убили все что можно было. Дожились до того что собственные шахты закрывать решили и покупать уголь за границей. У нас толком и качества не продукции не услуг нету. Не могу судить за все но сфера IT полный ноль.
Дата центры Украины смело пишут "ввод с двух электростанций, бесперебойная система питания, дизельные генераторы" но при этом выключается сервер каждый месяц на час или более мотивируя отключением электричества. Лично в течении года сталкивался.

Кроме того чего не коснись, законов нет. Кто как хочет тот и крутит. Бред полный. Все уходя в тень не потому что не хотят платить налог а потому что давят так что жить нету за что.

Стратегия должна быть другой, будет работа для человека и нормальная зарплата что бы мог себе позволить жить, и не будет брать взяток. Да может и высокие чены будут брать но мелочь нет. А так медицину возьми, все на врачей наезды делают. А по сути за 1500 грн как прожить? только брать взятки. Так и преподаватель. Так и любой другой. Земли такие хорошие, родючие нужно развивать сельское хозяйство, у нас залежи газа столько что хватит и на экспорт.

Просто проще купить чем вложить деньги в свое. Так у нас устроены что в долговечные проекты никто не хочет вложить все нужна сразу прибыль. 
никто уже не думает за перспективу. Даже взять хостинг, которым я занимаюсь. Брал я оборудование в Украине, больше 2 лет и могу сказать что качество говно, оборудование дорогое и слабое, каналы слабые. Как я могу гарантировать качество если мне его не гарантируют. Половину клиентов спрашивает где сервера, и если это Украина то иметь дело не хотят. Пришлось брать заграницей. Разве это нормально? 

Почему если я хочу работать и зарабатывать мне этого не дают, постоянные взносы в державу, налоги не пойми какие, взятки и прочее, работать даже если хочешь хрен дадут. На рынке люди стоят аренду платят за лотки, и стоят за копейки. Дайте возможность развивать малый бизнес , именно за ним будущее а не за корпорациями и холдингами.

Извините, наболело.
Jokerz Дата: Пт, 08.05.2015, 23:09 | Повідомлення № 2589
Хостер
И еще, хочу развеять басни о том что с нами США и прилегающие страны страстно хотят работать. Лично я получил 3 отказа от фирм США лишь из-за того что я с Украины. Знакомые аналогично, были разорваны контракты с работодателями в США мотивируя географией.
Bandalak Дата: Сб, 09.05.2015, 08:19 | Повідомлення № 2590
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Цікаво, який тепер у Москві час?
Випадково включив канал "Росія-24" там пише час такий як і у нас. Чи Росія цього разу не переходила на літній час?
gu2in Дата: Сб, 09.05.2015, 09:19 | Повідомлення № 2591
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 239
Цитата Bandalak ()
Чи Росія цього разу не переходила на літній час?

Так, не переходила. Зараз час співпадає з українським.
gromko Дата: Сб, 09.05.2015, 22:45 | Повідомлення № 2592
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
Цитата Jokerz ()
Нужно развивать свое производство, вернее вернуть то что было хотя бы.

Для развиватия производство у нас, надо чтобы производимое нами кто-то покупал, для этого необходимо производить товары, которые могли бы с успехом конкурировать на рынке, т.е. цена-качество, цена зависит от стоимости рабочей силы и производительности труда, качество - от культуры производства. По стоимости рабсилы нам не угнаться за китайцами, по производительности и качеству - с Европой и США

Цитата Jokerz ()
Дожились до того что собственные шахты закрывать решили и покупать уголь за границей.

Стоимость добычи тонны угля на наших шахтах - 270 долларов, на угольных разрезах Кузбасса - 35 долларов

Цитата Jokerz ()
Кроме того чего не коснись, законов нет. Кто как хочет тот и крутит. Бред полный. Все уходя в тень не потому что не хотят платить налог а потому что давят так что жить нету за что.

В мутной воде легче рыбу ловить

Цитата Jokerz ()
А так медицину возьми, все на врачей наезды делают. А по сути за 1500 грн как прожить? только брать взятки. Так и преподаватель. Так и любой другой.

Никогда не брал взяток - стоит жалеть об этом? :)
Jokerz Дата: Нд, 10.05.2015, 11:16 | Повідомлення № 2593
Хостер
Цитата gromko ()
Никогда не брал взяток - стоит жалеть об этом?
нет , я говорил в глобальном смысле.
mudrak Дата: Пн, 11.05.2015, 08:32 | Повідомлення № 2594
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 36
Цитата mul44 ()
Почему молоко которое я покупаю у человека который привозит из села по субботам к нам во двор вкуснее чем в магазине? Оно что некачественное и потому вкусное?
Якість - поняття широке. Такому "человеку" можна поставити дуже багато запитань, починаючи від чистоти рук доярки і до ліків, які давали корові (а ветеринарні антибіотики річ дуже потужна). І це лише якщо ця людина привозить своє молоко, а не збирає заодно і по сусідах, а якщо привозить більше 10 л, то точно збирає... тоді прийдеться довірятися і їм, а вони точно давали корові антигельмінтні препарати не менше як за 10 днів до того, як продали Вам молоко?

Відредаговано: mudrak - Пн, 11.05.2015, 08:54
nikatolmachova Дата: Пт, 22.05.2015, 13:54 | Повідомлення № 2595
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я повністю згодна з Ktara!
Зі мною працює чоловік, який ненавидить жінок! Це дуже жалке видовище, адже ми повинні поважати один одного. А він, таке враження, що намагається самоутвердитися за рахунок жінок! ЦЕ НЕ  ЧОЛОВІК!!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 173 з 279«12171172173174175278279»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.