Сб, 23.09.2017, 15:42
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 9 з 15«1278910111415»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » РОЗМОВИ НІ ПРО ЩО - ПУСТА БАЛАКАНИНА (Повідомлення які не несуть жодного корисного змісту)
РОЗМОВИ НІ ПРО ЩО - ПУСТА БАЛАКАНИНА
sgrecords Дата: Пн, 20.07.2009, 09:06 | Повідомлення № 121
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
демократия B)
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 09:06 | Повідомлення № 122
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Пришел хазяин и расставил все точки над и. Все правильно ;) Шучу :)
KulAlex Дата: Пн, 20.07.2009, 09:07 | Повідомлення № 123
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
О, все новий президент, нова політика на форумі ;) :) B) :$
alex Дата: Пн, 20.07.2009, 09:07 | Повідомлення № 124
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (KulAlex)
Всі повідомлення про політику будуть видалятись без попередження!

Спочатку обмежим права учнів, потім вчителів , а потім і взагалі про права перестанемо розмаовляти.
До диктатури ідемо однако...
Ktara Дата: Пн, 20.07.2009, 09:07 | Повідомлення № 125
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Первое, к сожалению тема о политике может закончится тем же, что и разговор о двух языках - русском и украинском
Второе - в чем человек считает себя более компетентным - так это политика. Хотя политика это не то что мы тут обговариваем (есть политопыт)
Поэтому для того, чтоб не разжигались некому не нужные страсти, поддерживаю Ковальчука Александра
Хотите поговорит о политике, кому кто из политиков нравится - пожалуйста - личка. аська - все что угодно. К сожалению, у нас весь разговор сводится к шаблону - не принять чье-то мнение а ничанать доказывать. что остальные неправы.
Это наш менталитет (назовем это так)
Я знаю о полике много и не по наслышке, но не хочу ничего объяснять и говорить почему у меня сложилось такое мнение а не другое (узная все - можете побить) :)
Я Вас прошу - давайте не будем разжигать костер, не имея достаточно материалов для него
НІКОЛЯ Дата: Пн, 20.07.2009, 09:07 | Повідомлення № 126
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (alex)
Спочатку обмежим права учнів, потім вчителів , а потім і взагалі про права перестанемо розмаовляти.
До диктатури ідемо однако...

alex не починанайте знову
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 09:07 | Повідомлення № 127
Досвідчений учасник
Quote (Ktara)
К сожалению, у нас весь разговор сводится к шаблону - не принять чье-то мнение а ничанать доказывать. что остальные неправы.
Это наш менталитет (назовем это так)

Лично я если не прав, не правоту признаю. К оппонентам стараюсь относится толерантно, понять точку зрения, аргументы. Для меня спор это во-первых спор аргументов, а не личностей. Вот так %)
Ktara Дата: Пн, 20.07.2009, 09:07 | Повідомлення № 128
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Andrey123q, а не Вас имела ввиду :) Как раз Вы себя с плохой стороны не показывали. К тому же с моей легкой руки Вы появились у нас на форуме :)
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 09:08 | Повідомлення № 129
Досвідчений учасник
Да да, Ktara, я помню. :) Именно благодаря вам я узнал о таком отличном форуме. ;)

Quote (Ktara)
Andrey123q, а не Вас имела ввиду

Да понятно. я просто за себя сказал. :) Хотя может иногда могу и погарячится :)
alex Дата: Пн, 20.07.2009, 09:08 | Повідомлення № 130
Активний учасник
Quote (НІКОЛЯ)
alex не починанайте знову

Прошу вибачення. Але не переношу подвійні стандарти.
Як мені обмежують свободу то крик що "львам м'яса не докладывают,"
а якщо свободу обмежити іншим то це завжди будь - ласка.

Відредаговано: alex - Ср, 10.02.2010, 17:19
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 09:08 | Повідомлення № 131
Досвідчений учасник
alex, знаете я может не за конкретные ограничения, но хотя бы по поводу самого подхода согласен. В наших школах такой цирк иногда творится, по сравнению с советским союзом, в котором не кричали на лево и на право какие мол у учеников права и т.п., но извините, это были по большей мере воспитанные дети, которые уважали старших, учителей и т.д., моральные нормы и стандарты были на первом месте. Сейчас же у ученика огромное количество прав, попробуй только слово в его сторону сказать - сразу крик нарушение прав и т.д., зато ученики могут позволять себе что угодно, лично мне такое и не снилось, когда я учился. Мне иногда мои коллеги такие истории рассказывают и это в нормальных школах. Например, учительница говорит "ты б еще трусы снял" - прикиньте, он прям на уроке взял и снял. Или учителям, которые уже в возрасте, похабные смс шлют. Или 6и классник выходя из класса бьет по заднице молодую учительницу. Старшеклассники забирают журнал у учителя. Или расхожая история с расборками с учителем. И таких примеров масса. А попробует учитель, извините за слово, такому скоту, что-то сделать, еще и сядет или родитель прийдет навешает, мол не имеете право.
И это проблема не учителей или отдельных школ, это наше общество, социальные службы и т.п.
Я не говорю, что нужно прям ограничивать права, они прописаны конституцией, это в общем общечеловеческие принцыпы гуманизма, но извините, такие принципы были и в советском союзе. Просто сам подход, выпячивание этого постулата, что у ученика такой-то перечень прав и попробуй учитель их нарушить.
Наше министерство не видит школьных реалий, почти одна теория, мне так кажется.

Відредаговано: Andrey123q - Ср, 10.02.2010, 17:39
alex Дата: Пн, 20.07.2009, 09:08 | Повідомлення № 132
Активний учасник
Спасение утопающих дело рук самих утопающих. Існує маса способів
заставити виконувати учнів свої обовязки в плані правил поведінки.
Просто більшість вчителів ідуть по принципу а чого з ними звязуватись,
надіючись що чужий дядя чи тьотя наведе порядок йому на уроці.
P.S. Andrey123q. Не проектуйте мої висловлювання на себе.
Моя позиція це моя позиція. Всі персональні питання і т.д. до учасників
форуму пишу в ОП.
gromko Дата: Пн, 20.07.2009, 09:08 | Повідомлення № 133
Лінуксоїд
Нагороди: 25
Рейтинг: 325
Партія регіонів планує до квітня поточного року прийняти закон про можливості навчання у школах і вузах російською мовою."Я думаю, березень-квітень, щоб встигнути до початку нового навчального року", - заявив заступник голови Партії регіонів Борис Колесніков на прес-конференції в четвер у Києві.
За його словами, законопроект, підготовлений фракцією Партії регіонів, передбачає можливість наділення обласних рад, Київської та Севастопольської міських рад правом давати дозвіл за заявою батьків на навчання у школах з основних предметів російською мовою з обов'язковим вивченням державної мови.
Колесніков повідомив, що ПР готує окремий закон щодо функціонування російської мови на радіо і телебаченню. Також місцевим радам буде надане право вести судочинство двома мовами - російською та українською.
Він висловив упевненість, що цей законопроект буде підтриманий народними депутатами.

Раніше Колесніков виступив за введення викладання у ВНЗ російською мовою. "Ми хотіли б, щоб університети були передані місцевим радам, щоб дитина, яка закінчила школу російською мовою здобувала на ній і вищу освіту", - зазначив він в інтерв'ю газеті Сегодня.
Крім цього, Колесніков вважає, що для внесення змін до Конституції щодо прав російської мови в парламенті не набереться необхідних для цього 300 голосів депутатів Ради.
"Зрозуміло, що у нас немає 300 голосів, і ми не можемо змінити Конституцію. Так би зовсім було б просто", - зазначив він.

Як повідомлялося, раніше лідер Партії регіонів Віктор Янукович обіцяв уже в березні-квітні підписати закон про мови.
За матерiалами: Сегодня, Інтерфакс-Україна

filnick Дата: Пн, 20.07.2009, 09:08 | Повідомлення № 134
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (gromko)
Партія регіонів планує до квітня поточного року прийняти закон про можливості навчання у школах і вузах російською мовою.

Інтересно, а ракету на Юпітер не планує ця партія запустити?
Для цього їм потрібно:
1. змінити Конституцію,
2. більше 300 голосів у ВР
3. Не факт, що україномовні громадяни погодяться на таку перспективу без всенародного референдуму.

Відредаговано: filnick - Пт, 12.02.2010, 00:26
Ogorodets Дата: Пн, 20.07.2009, 09:09 | Повідомлення № 135
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
filnick, ну вы ж в курсе, что демократия в умелых руках...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » РОЗМОВИ НІ ПРО ЩО - ПУСТА БАЛАКАНИНА (Повідомлення які не несуть жодного корисного змісту)
Сторінка 9 з 15«1278910111415»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.