Вт, 21.11.2017, 23:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 8 з 15«126789101415»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » РОЗМОВИ НІ ПРО ЩО - ПУСТА БАЛАКАНИНА (Повідомлення які не несуть жодного корисного змісту)
РОЗМОВИ НІ ПРО ЩО - ПУСТА БАЛАКАНИНА
filnick Дата: Пн, 20.07.2009, 08:04 | Повідомлення № 106
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (salal)
я вважаю українців, росіян і білорусів єдиним народом, в основному розселеним на території трьох держав, політики яких чомусь забивають між ними клини.

Дуже давно, коли сам сидів за шкільною партою, за вікном школи висів плакат "Народ и партия едины".
З роками зрозумів, що про єдиний народ важко говорити стосовно самих українців. Ні, ми зовсім не єдині, ми - різні. І це, на мою думку, добре. Ми маємо різні думки, погляди, уподобання. Ми співчуваємо різним лідерам, у кожного свій погляд на ті чи інші суперечливі з точки зору політики, географії, історії цінності. Але, головне, - ми можемо змінюватися. Варто вміти вислухати один одного - для цього потрібне паритетне спілкування. Але будь-яка спроба принизити співрозмовника, поставити себе вище нього призведе до адекватної реакції.
swetikccc Дата: Пн, 20.07.2009, 08:04 | Повідомлення № 107
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Ну і висновки після перегляду.
Моя асоціація.
Потрібно просто радуватися кожному новому дню, найти ціль, а не топити життя в вині.
pasichov Дата: Пн, 20.07.2009, 08:04 | Повідомлення № 108
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Я свого часу активно протестував на форумі проти цієї постанови (не ПРОТИ використання в школі поза уроками УКРАЇНЬКОЇ МОВИ, а саме проти ПОРУШЕННЯ конституційних прав людини)

КС ДОЗВОЛИВ У ШКОЛАХ РОСІЙСЬКУ МОВУ
Четвер, 04 лютого 2010, 11:34
КС визнав неконституційною постанову Кабміну про зобов'язання вчителів говорити на роботі виключно українською.

Відповідне рішення оголосив голова КС Андрій Стрижак, повідомляють "Українські новини".

На думку КС, Кабмін, ухваливши таке рішення, вийшов за рамки своїх повноважень, оскільки це питання може бути врегульовано лише законом, тобто входить до компетенції Верховної Ради.

При цьому КС установив конституційність іншого положення зазначеної постанови Кабміну.

Відповідно до нього в державному і комунальному загальноосвітньому навчальному закладі мовою навчання є українська мова.

Разом з українською мовою в навчально-виховному процесі в таких навчальних закладах також можуть застосовуватися і вивчатися мови національних меншин.

КС мотивував своє рішення в цій частині тим, що вищевказане положення не виходить за рамки Конституції.

http://www.pravda.com.ua/news/2010/02/4/4711339/

Відредаговано: pasichov - Чт, 04.02.2010, 12:34
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 08:04 | Повідомлення № 109
Досвідчений учасник
Рейтинг: 84
Извините за политику. Как вам новость B) B) B) :
sgrecords Дата: Пн, 20.07.2009, 08:04 | Повідомлення № 110
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Quote (pasichov)
Відповідне рішення оголосив голова КС Андрій Стрижак

А ще він додав, що КС особливо не вникав в суть...
whiterose Дата: Пн, 20.07.2009, 08:05 | Повідомлення № 111
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (sgrecords)
Извините за политику. Как вам новость :

Далі - більше...То ли ещё будет....
KulAlex Дата: Пн, 20.07.2009, 08:05 | Повідомлення № 112
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Ну що шановні колеги, має ЗеКа президента.
Маємо те що маємо.
dpi Дата: Пн, 20.07.2009, 08:05 | Повідомлення № 113
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Конечно, надо было белую и пушистую выбирать.
Алексей, в Хмельницком такие наивные?

Відредаговано: dpi - Пн, 08.02.2010, 08:32
Ковшун Дата: Пн, 20.07.2009, 08:05 | Повідомлення № 114
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (KulAlex)
Ну що шановні колеги, має ЗеКа президента.
Маємо те що маємо.

А не ризикуєте так висловлюватись? ;)
KulAlex Дата: Пн, 20.07.2009, 08:05 | Повідомлення № 115
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Quote (Ковшун)
А не ризикуєте так висловлюватись?

"Вовка боятися, до лісу не ходити"

Відредаговано: KulAlex - Пн, 08.02.2010, 08:41
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 08:05 | Повідомлення № 116
Досвідчений учасник
sgrecords, знаете я не зав кабинета Информатики, но да, в принципе у нас все в электронном варианте, т.е. все набрано в Word.

Quote (dpi)
Конечно, надо было белую и пушистую выбирать. Алексей, в Хмельницком такие наивные?

знаете, наивные не наивные, лично я не ярый сторонник белой и пушистой, но относительно скорее нашего будущего президента факты остаются фактами, а именно, что в 17 лет он был отчислен из техникума т.к. был осужден, реально отсидел 7 месяцев. Далее в 30 лет наконец заочно получил образование (что такое заочно думаю понимаете), ну и далее в 2001г. получил еще одно образование, стал доктором экономических наук - сомневаюсь что его даже видели на факультете международного права Украинской академии внешней торговли.
Т.е. можно смело подитожить, что у человека образования нет никакого. Или кто-то будет отстаивать, что он действительно доктор наук и степень ему не была сделана как для лидера партии (как всегда делается у нас в стране)? К сведению, я думаю все понимают, что доктор наук это ученый с большой буквы, который сделал большой прорыв в науке или практике.
Так что нечего удивлятся многим его ляпам, особенно последнему, когда он назвал Чехова великим поэтом, да еще и украинским. И это человек, который вырос и получил образование в советском союзе, где русская литература была на 1м месте. А то как его оправдывают соратники это просто смешно - напоминает то, как двоишник смолол что-то очередной раз, а потом отмазывается. Я понимаю оговорится по спешке и т.п., а потом корректно исправится, но допускать грубые ляпы из раза в раз, это слишком, цирк.
Лично мне стыдно будет смотреть на нашего "президента", особенно сравнивая с уровнем лидеров Европы да и хоты бы той же России. Одним словом интеллектуал.
Еще раз подчеркну, что я не ярый сторонник "белой и пушистой", как сказали выше.

Для сравнения с Кучмой, которого очень многие нелюбили, и по заслугам, но извините он в 28 лет стал техническим руководителем испытаний на космодроме Байконур.

Додано (08.02.2010, 18:06)
---------------------------------------------

Quote (gromko)
Конкретнее о "комплексе" - что входит в него, откуда взяли и т.п.

что у нас в комплекс входит, приблизительно скажу:
1. Робоча навч програма
2. Навчальна програма
3. Конспекти лекцій
4. Інструкції до практичн робіт
5. Тестові та індивід завдання (по темам)
6. Завдання до контр опитув (по темам)
7. Питання до компл контр роботи
8. Методички (по темам)
9. Метод вказівки до сам вивч матер
10. Питання заліку
11. Паспорт кабінету та роб місць

Ну может еще что-то, просто я не зав, так приблизительно.

Відредаговано: Andrey123q - Пн, 08.02.2010, 17:59
pet Дата: Пн, 20.07.2009, 08:06 | Повідомлення № 117
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
біда в тому що при приході Тимошенко всі чиновники залишалися на місцях, і нічого б не змінилося.А так хоч знаємо чого чекати...Думаю через пару місяців перестануть виплачувати зарплату мотивуючи тим що Юля набрала боргів і тепер треба платити.До речі- мій директор програв мені пляшку коньяку- результат виборів я вгадав до % :)

Додано (08.02.2010, 20:43)
---------------------------------------------

Quote (salal)
Особисто я вважаю українців, росіян і білорусів єдиним народом, в основному розселеним на території трьох держав, політики яких чомусь забивають між ними клини.

Quote (gromko)
Питання національної ідентичності дуже "слизьке", особливо коли йдеться про такі близькі народи. Справа у тому, що ми часто не розрізняємо поняття "русский" и "русскоговорящий". Власне значна частина так званих "етнічних росіян" є нащадками вихідців з України (і вони як раз найбільші українофоби). Яка різниця - українець, росіянин, білорус, єврей, поляк, німець - щоб тільки людина була хороша, а "сміття" скрізь вистачає, тільки спливає воно, як правило наверх.
До речі, У Росії встановлена правописна норма НА Украине (хоча в 90-их було В Украине), у всіх інших випадках - "В" (в Польше, в Белоруссии, в Испании)

підтримую, а от при Ельцині русский було змінено на российский і теж правильно, бо на сьогодні Росія це і буряти і чеченці і татари, башкири та ще багато інших наших "братів-словян" B)
mudrak Дата: Пн, 20.07.2009, 08:06 | Повідомлення № 118
Активний учасник
Рейтинг: 36
Quote (Andrey123q)
Лично мне стыдно будет смотреть на нашего "президента", особенно сравнивая с уровнем лидеров Европы да и хоты бы той же России. Одним словом интеллектуал.

Так, подивитися буде на що! Але мені все-таки здається, що, на відміну від "білої та пухнастої", він у своїй партії не головний, значить є надія, що нами будуть керувати все-таки розумні люди. Та й врешті решт, народ вартий тих керманичів, яких вибирає, і найбільша вина в цьому - білих та оранжевих! Так про$R@ти народну довіру ще треба зуміти!
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 08:06 | Повідомлення № 119
Досвідчений учасник
Quote (sgrecords)
используется ли у вас "совковое" наследие в виде "Технологическая карта занятия", "Инструкционная карта".

ну...Наверное нет. Такие термины мы точно не используем.
Все что мы используем для студентов один к одному идет в комплекс, различий практически никаких. То что в эл. виде, то же и распечатано в папке комплекса. Точней первое что от нас требуют это наличие комплекса в бумажном виде, а диск с эл. вариантом должен быть в метод кабинете.

Quote (mudrak)
він у своїй партії не головний, значить є надія, що нами будуть керувати все-таки розумні люди

У меня такие же мысли. Что ж посмотрим. Как я прикидываю, самое худшее чего пока что можем ожидать это введение русского вторым государственным, Россия только и ждет этого... (муссирует в СМИ) Надеюсь дело не дойдет. Хотя для Крыма может тут и могли бы быть варианты. Каков порядок в этом, референдум, верх рада или министерство?

Відредаговано: Andrey123q - Пн, 08.02.2010, 21:43
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 08:06 | Повідомлення № 120
Досвідчений учасник
Волюнтаризм! :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » РОЗМОВИ НІ ПРО ЩО - ПУСТА БАЛАКАНИНА (Повідомлення які не несуть жодного корисного змісту)
Сторінка 8 з 15«126789101415»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.