Пн, 23.10.2017, 10:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 15«12345671415»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » РОЗМОВИ НІ ПРО ЩО - ПУСТА БАЛАКАНИНА (Повідомлення які не несуть жодного корисного змісту)
РОЗМОВИ НІ ПРО ЩО - ПУСТА БАЛАКАНИНА
НІКОЛЯ Дата: Пн, 20.07.2009, 08:56 | Повідомлення № 61
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (pasichov)
екомендації фахові. Ламер таке не напише. Чи я може знов щось не так зрозумів?

Ви все правильно зрозуміли Юрію Яковичу а от про подвійну мораль можна було б говорити якби я не написав на цю тему зовсім нічого.
І взагалі в найближчі дні я створю декілька тем по захистові з прикладами вторгнення та антизаходами проти таких мір і ще дещо.
Як можна з чимось боротись не знаючи практичного застосування та методів я важаю це буде дуже корисно. ;)
Ktara Дата: Пн, 20.07.2009, 08:56 | Повідомлення № 62
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Есть фраза, что человек имеет три характера - один, который имеет, второй - который хотел бы иметь и третий - который, думает что имеет.
Вот видать так и с моралью. У кого-то она одна. А у кого хоть и одна - так остальные придумают
тут про меня уже такого нарассказывали (некоторые) - никогда б столько не придумала :)
pasichov Дата: Пн, 20.07.2009, 08:57 | Повідомлення № 63
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (НІКОЛЯ)
Ви все правильно зрозуміли Юрію Яковичу а от про подвійну мораль можна було б говорити якби я не написав на цю тему зовсім нічого.
І взагалі в найближчі дні я створю декілька тем по захистові з прикладами вторгнення та антизаходами проти таких мір і ще дещо.
Як можна з чимось боротись не знаючи практичного застосування та методів я важаю це буде дуже корисно.

І це буде ПРАВИЛЬНО і дуже корисно! І дискусію можна буде вважати вичерпаною, і корсть буде, а не як ви вірно (в цьому сенсі) написали - ПОРОЖНЯК.
Дякую за розуміння!

Відредаговано: pasichov - Пн, 11.01.2010, 20:58
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 20.07.2009, 08:57 | Повідомлення № 64
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Юрію Яковичу, інколи з такими "розумниками" які на форумі без року тиждень, по іншому, як строго наказувати не можна. А наказуємо ми якраз правомірно, згідно правил. Тобто переводимо у спеціальну групу "Offtopic", в якій не дається можливість писати пости, а в горі кожної сторінки висвічується посилання на правила. Можливо ці правила не досконалі, мають погрішності, але ми діємо в рамках цих правил, а різні ЛЕВИ їх порушують і при цьому мають залишатись безнаказаними? Те, що описав НІКОЛЯ - його особисті знання, які він не застосовує на практиці, і які можуть здобути будь-хто із форумчан, хто багато часу приділяє самоосвіті в області захисту мереж, мережевого адміністрування і т.д. Тож ніякої подвійної моралі не має з нашого боку. Далі три крапки.... І довгих.............................

P.S. Я глибоко переконаний, що вся команда нашого форуму - це чесні і відверті особистості, з найвищими моральними якостями і вже точно без подвійної моралі.

novachok Дата: Пн, 20.07.2009, 08:57 | Повідомлення № 65
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Я в шоці:

Яворівський оприлюднив документи НКВС про те, що батько і дядько Януковича були "пособниками фашистів"

Депутат Верховної Ради від Блоку Юлії Тимошенко Володимир Яворівський оприлюднив секретні документи Народного комісаріату внутрішніх справ СРСР про дезертирство і пособництво фашистським окупантам в роки Великої Вітчизняної війни батька і дядька кандидата у президенти, лідера Партії регіонів Віктора Януковича Федора та Андрія.Про це він заявив журналістам у Кіровограді.
За його словами, один із документів адресований начальникові Управління НКВД по Сталінській області.

"У зв'язку із розслідуванням УНКГБ по Барановицькій області БРСР справи про дезертирство і пособництво німецько-фашистським окупантам пропоную Вам етапувати до розпорядження УІТЛК НКВС УРСР наступних громадян, які перебувають на спецпоселенні у Сталінській області УРСР: (...) Януковича Федора Володимировича, 1923 р.н, уродженця с.Януки Вітебської області", - йдеться у документі, озвученому Яворівським.
Автором документа є заступник начальника Управління Народного комісаріату державної безпеки СРСР по Барановицькій області, підполковник Зайцев.
Документ датований 11 квітня 1945 року.

2-й документ, який оприлюднив Яворівський, є актом, адресованим начальнику Радошковічиської поліції Кучерене.
"1942 року 17 червня ми, що нижче підписалися, поліція села Мацкі Радошковічиського району..., Янукович Андрій на гр. Ткаченко Єлисавету в тому, що 17 числа була відправка завербованих до Німеччини...", - йдеться у документі.
Під цим документом стоять три підписи.
"Молоков К., Янукович і Гулай", - уточнив Яворівський.

Оприлюднивши документи, депутат Ради попросив журналістів не вдаватися до їхнього розголосу.
При цьому він запропонував представникам ЗМІ зробити з документів копії.

Як повідомлялося, вітаючи ветеранів Радянської армії з 65-ю річницею визволення України від нацистських загарбників, Янукович заявив: "Сьогодні, коли влада підбурює до переписування історії і створює псевдогероїв, ми захистимо ваш подвиг, правду про тих, кому ми зобов'язані своїм життям".
За матерiалами: Українські новини

І що ми за люди? А може це нам Божа кара, за те що ми такими є? Мабуть нам і треба такого президента - дві судимості, батько поліцай.

alex Дата: Пн, 20.07.2009, 08:57 | Повідомлення № 66
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (salal)
На морозі вірус грипу гине, а ось у теплих та непровітрюваних приміщеннях він процвітає.

Ось одна із цитат

Кажуть, що під час лютих морозів вірус зникає? Принаймні громадяни сподіваються на це.

- Ні, вірус морозу не боїться. У нас холодильники виставлені до мінус 80 градусів, щоб віруси, які ми вивчаємо, зберігалися у належних умовах. Це все байки, що на морозі вірус гине.

Задайте пошук в Google "при морозі вірус гине" і пересвідчитесь, що це твердження не правильне.

Додано (25.01.2010, 19:53)
---------------------------------------------
Шановний пан novachok. Я не являюсь прибічником ні Януковича, ні Тимошенко.
Вони один одного варті. Але добре пам'ятаю фразу. "А судді Хто".
Рекомендую прочитати книгу Валерія Лазаренко та Миколи Хрієнка
"Жонглер гнилими яблуками, або Я- ВОРівський".
Наскільки мені відомо головний персонаж книги так і не подав до суду
на авторів за наклеп .
Політика це бруд. І щоб дорватись до корита вони один одного готові зжерти.
А ми люди нормальні.

gry Дата: Пн, 20.07.2009, 08:57 | Повідомлення № 67
Досвідчений учасник
Рейтинг: 105
Quote (alex)
Депутат Верховної Ради від Блоку Юлії Тимошенко Володимир Яворівський оприлюднив секретні документи Народного комісаріату внутрішніх справ СРСР про дезертирство і пособництво фашистським окупантам в роки Великої Вітчизняної війни батька і дядька кандидата у президенти, лідера Партії регіонів Віктора Януковича Федора та Андрія.Про це він заявив журналістам у Кіровограді.

Взагалі це - ФОРУМ ІНФОРМАТИКІВ . В мережі - достатньо місця для того, щоб вилити/висказати/, свої політичні переконання. Пропозиція _ говоримо про ІНФОРМАТИКУ ( і тільки) , ДПА, віруси, ЗНО, FINEREADER.....................................і т.д. і т.п,але в жодному разі не про політику. КРАЩЕ ПРО ФУТБОЛ!!!!!!!!!!!!!
Вибачте. Дістало. Скоро праску/утюг/ ввімкнеш - і буде про вибори, про політику, про кандидатів..............
pet Дата: Пн, 20.07.2009, 08:57 | Повідомлення № 68
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
відлік пішов.... як співала Алла Пугачова- "Толи еще будет ой-йой-йой" :?
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 08:58 | Повідомлення № 69
Досвідчений учасник
Рейтинг: 84
Quote (gry)
В мережі - достатньо місця для того, щоб вилити/висказати/, свої політичні переконання

Але це ж Бесідка <_< Невже ви зі своїми колегами хоть іноді не обговорюєте? от і ми певною мірою колеги :) головне толерантність.

Quote (novachok)
Мабуть нам і треба такого президента - дві судимості, батько поліцай

Ви ще забули: доктор економічних наук, а доктор наук, це людина, яка зробила дійсно якийсь прорив, відкрила щось нове, вирішила складну наукову чи практичну проблему. Ну ви зрозуміли мою іронію... Знаєте я політикою також вкрай мало цікавлюсь, всіма цими пересудами, наклепами, образами і т.п., але певні факти, поведінка, психологія дуже ріжуть очі.
Крім того ці факти описані у Вікіпедії на 40 мовах...

Quote (pet)
"Толи еще будет ой-йой-йой"

прорвемся ;)

Відредаговано: Andrey123q - Пн, 25.01.2010, 22:36
filnick Дата: Пн, 20.07.2009, 08:58 | Повідомлення № 70
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (novachok)
Я в шоці:

Quote (gry)
говоримо про ІНФОРМАТИКУ

Стосовно шоку, дана інформація "гуляє" Інтернетом вже понад шість років (щоб переконатися достатньо набрати в гуглі). Не знаю, чи вона корисна, чи шкідлива, але ніхто до сьогодні її не підтвердив ... і не спростував.
sgrecords Дата: Пн, 20.07.2009, 08:58 | Повідомлення № 71
Активний учасник
Рейтинг: 59
Quote (Andrey123q)
прорвемся

надпись на трубах канализации

Відредаговано: sgrecords - Вт, 26.01.2010, 00:00
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 08:58 | Повідомлення № 72
Досвідчений учасник
Quote (sgrecords)
надпись на трубах канализации

sgrecords, к чему эта ирония (издевательство) над моими словами? <_< Да уж, нормально.... это вы так и в жизни общаетесь, комментируете чужие слова?
Если вы что-то там подумали о моих политических предпочтениях, то я их не высказывал... А такие плакаты оскорбления, извиниет, но это... на кого бы они ни делались, на Тимошенко, на Януковича или Ющенка. Если бы у вас есть какие-то факты, ради бога говорите, лично мне было бы крайне интересно - абсолютно серьезно.

Да, кажется я понимаю предостережения и вспоминания сторожил форума о том, что политические дебаты на нашем форуме затея не слишком нужная т.ск....

Quote (filnick)
дана інформація "гуляє" Інтернетом

вы о какой информации?

Відредаговано: Andrey123q - Вт, 26.01.2010, 00:26
sgrecords Дата: Пн, 20.07.2009, 08:58 | Повідомлення № 73
Активний учасник
Quote (Andrey123q)
sgrecords, к чему эта ирония (издевательство) над моими словами?

Я вас умоляю. Не надо думать о том что я изучаю и запоминаю политические взгляды всех кто есть на форуме. Мне они неинтересны. Мне понравилась картинка, а вам ????

Відредаговано: sgrecords - Вт, 26.01.2010, 00:29
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 08:58 | Повідомлення № 74
Досвідчений учасник
Quote (sgrecords)
Я вас умоляю

Может вам и начхать кому и что вы говорите, ну знаете мне не слишком приятно...

Додано (25.01.2010, 23:35)
---------------------------------------------
Картинка веселая... ну вот канализация.... ;) Ладно проехали ;)

Відредаговано: Andrey123q - Вт, 26.01.2010, 00:36
sgrecords Дата: Пн, 20.07.2009, 08:59 | Повідомлення № 75
Активний учасник
Ёмаё, а мне приятно, когда на пустом месте тут начинается непонятно что? Или каждый афоризм объяснять?
Для вас, думаю, это не требуется. Проехали.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » РОЗМОВИ НІ ПРО ЩО - ПУСТА БАЛАКАНИНА (Повідомлення які не несуть жодного корисного змісту)
Сторінка 5 з 15«12345671415»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.