Пн, 20.11.2017, 05:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 15«1234561415»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » РОЗМОВИ НІ ПРО ЩО - ПУСТА БАЛАКАНИНА (Повідомлення які не несуть жодного корисного змісту)
РОЗМОВИ НІ ПРО ЩО - ПУСТА БАЛАКАНИНА
Ktara Дата: Пн, 20.07.2009, 07:54 | Повідомлення № 46
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
dpi, согласна. с Вами. Я детям рассказываю, что в интернете можно найти что они делают. Что "безнаказанность" это только миф. Смотрят широко раскрыв глаза. Они имеют о интернете совсем другою представление - "творю что хочу". Мне нравится, когда они сидят с задумавшимися мордашками и вспоминают что они там делали :)
oksanka120 Дата: Пн, 20.07.2009, 07:54 | Повідомлення № 47
Неординарна вчителька
Нагороди: 5
Рейтинг: 29
Quote (pasichov)
Домінуюча більшість учасників, що знаходяться в її плині "по різні сторони барикад" демонструє одну й ту ж хворобу нашої свідомості -ПОДВІЙНУ МОРАЛЬ (нікого небажаю образити - констнтую факти, до того ж сам страждаю цією хворобою в певній мірі, хоча борюся з собою).

Юрій Якович нарешті ви визнали, що теж користуєтесь як і всі значною частиною піратського софту, а раніше думала, що ви виключення, не переступите цю межу.
Та не переймайтеся! Всі ми жіві люди, тим більше занедбані державою вчителі, що завжди думають про роботу, пк, як щоб вони працювали і дітей навчити.

Quote (pasichov)
- з одного боку - користуватися піратськими програмами, і не лише для навчальної мети, а часто-густо для ОТРИМАННЯ ПРЯМОЇ КОМЕРЦІЙНОЇ ВИГОДИ - ЦЕ НОРМАЛЬНО, (і на форумі можна розмісити в розділі для вибраних, а посилання - то й не питання...)

А що це за матеріал, бо я щось не врублюсь, я теж в цій групі для вибраних та й ви pasichov теж там?
Нічого погано ще не помітили, все робиться для нас, простих вчителів простими вчителями.

Quote (pasichov)
а з другого боку використати з НАВЧАЛЬНОЮ і НЕКОМЕРЦІЙНОЮ метою матеріали з ВІДКРИТИХ джерел (зокрема - методичних розробок, підручників, етс) - це вже ЗЛОЧИН і порушення авторських прав, хоча за законодавством це не так...

ви таке як скажете, то аж живіт болить від реготу. Я б таких питань як деякі обрані не задавала б чи можна взять таке питання і чи нічого за це не буде, ото дали по класу баяна.B)

Quote (НІКОЛЯ)
До цього часу ніхто ніякіх проблем не мав і надлі не матиме кроми деяких клоунів які думають що вони пуп землі і тримають бога за бороду, та ставлять себе вище простих смертних Не дурень придумав: Будь попроще і люди до тебе потянуться

Були такі та вже нема, напевно адміни замели їх. B)

Та ніфіга такі клоуни треба на форумі, нашли де заганяться. Тут я бачу деякі індивідуми є, які люблять таке шоу, ще й модераторам закидають, що чого вони недемократично з клоунами поводяться. Та громить їх нада! :o

Quote (НІКОЛЯ)
Наче на відміну від декого зоряною хворобою не хворію Шкода що ви Андрію не застали учасників даного форуму - Зоряних вчителів з великої букви, якими вони себевважали

да, шкода, дійсно шкода B)

Quote (dpi)
Это не плохой урок и для всех учителей. Они должны учить и рассказывать, что такое Интернет. => Будут оставлять меньше "хвостов", так на всякий случай.

dpi, тут є такі професори, що не знають що і як робити з програмами, нетом, а ще дітям за безпеку казатимуть, ладно я промовчу, це друга вже історія. B)

Святковий настрій в мене ще, не хочеться працювати.

Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 07:54 | Повідомлення № 48
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (Ktara)
Что "безнаказанность" это только миф

Ktara, а вы расскажите детям, что такое прокси сервер (ну и еще блокировка кукисов, запрет ActiveX + может фаервол) и они действительно узнают что это такое ;) ;) в смысле "безнаказанность". Как снимать БАН на сайтах и т.п. И никакой их админ не достанит, если они конечно не взломают сайт ФСБ...
Перестаньте интернет это свободное сообщество тут можно все ;) - иронизирую конечно.
А меня студенты, хоть и изредка, спрашивают о разных способах обхода ограничений, я что знаю обьясняю.

Відредаговано: Andrey123q - Нд, 10.01.2010, 18:32
Ktara Дата: Пн, 20.07.2009, 07:54 | Повідомлення № 49
Перспективна вчителька
Andrey123q, спрашивают меня много чего. На что-то отвечаю, на что-то нет
Вот как обойти все запреты, как взламать - точно не расскажу.
Достаточно того, что они будут читать правила при регистрации, будут знать что здесь не вседозволенность. Иногда смотря что вытворяют на форуме взрослые люди (иногда даже информатики), то боюсь они тоже не знают что интернет не вседозволенность, что если паспорта к монитору никто не просит приложить для идентификации личности, то можно писать все что душе захочется :)
pasichov Дата: Пн, 20.07.2009, 07:54 | Повідомлення № 50
Наполегливий учасник
Рейтинг: 70
oksanka120, Вам,на жаль, не вдалося зрозуміти, про що йщлося в мому повідомленні. Піратським софтом я НЕ КОРИСТУЮСЯ, тут Ви не помилилися. Це не так скдадно, як здається. Тим більше не використовую його для заробітку, бо заробляю виключно педагогічною діяльністю.

Свою подвійну мораль вбачаю в іншому - в першу чергу не завжди вистачає мужності сказати все, що думаю, хоча дуже до цього прагну, і частенько успішно.
Цікаво, в чому Ви вбачаєте свою подвійну мораль. Прочитайте уважніше моє попереднє повідомлення, яке Ви ж так широко коментували.
Не варто, я вже писав про це, маніпулювати поняттям "простий" учитель. Учитель не може бути пристим чи складним.
Ще більш не варто вішати ярлик "ОБРАНІ". "ОБРАНОЮ" може бути лише коханка директора, та й то доки не заведе іншу....
Учитель може бути кваліфікованим чи не дуже, старанним чи ледачим, чеснии, чи хабарником. За учителем завжди тягнеться "хвіст" того, що він зробив (професія суспільна) - кого і як навчив, кого і як скалічив...
І (за вашою градацією) хто "простий", а хто "складний(?)" вирішує суспільство. І НІКОЛИ НЕ ПОМИЛЯЄТЬСЯ.
Тому скільки б ми тут не роздували щоки і не пороли крилами один перед другим, справжня ціна нам всім давно складена.

W-w-W Дата: Пн, 20.07.2009, 07:55 | Повідомлення № 51

Quote (pasichov)
Ще більш не варто вішати ярлик "ОБРАНІ". "ОБРАНОЮ"

Ці фрази зачасту використовують деякі учасники форуму при досконалих знаннях в певній галузі інформатики, називати не хочеться хто саме, але при тому, мають слабкі знання в простих речах пов'занні з програмним забезпеченням! Переконався на цьому форумі не один раз! Тож висновок такий: вчитель інформатики не може досконало все знати, одні спеціалізуються краще в такій обл, і нші в другій! Це моя думка, можливо не правий! Але знати все не може жодна людина! Тому ми й тут, щоб ділитись досвідом, знаннями

Quote (pasichov)
Тому скільки б ми тут не роздували щоки і не пороли крилами один перед другим, справжня ціна нам всім давно складена.

Згоден з Вами, а головне, щоб сам вчитель перед своєю совістю був чистий!

НІКОЛЯ Дата: Пн, 20.07.2009, 07:55 | Повідомлення № 52
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (Ktara)
узнаете какая структура искала

А чим це все закінчилось для нього це вобще одпад. 95 квартал відпочиває ;)

Андрію я взагалі навів тільки приклад, без ніяких нюансів практичного застосування. Так що про мораль тут не йдеться.
Просто бувають випадки коли рахують себе царьом і богом, я все можу, я все знаю, а ви ніхто. І нічого ви мені не зробите бо не знаєте хто я. Та і мозгів не хватить. Це цитата одного із таких клоунів. ;) Повірьте інакшо методу просто НЕМАЄ для таких.
А про мораль, хай кожний судить на свій розсуд. Я важаю застосування таких засобів крайньою мірою і зі згоди інших модераторівколи іншого виходу немає. Так що рішення як казав Алекс приймається не однією людиною. Що виключає помилки.
І взагалі важаю що досить на цю тему ганяти порожняки.

swetikccc Дата: Пн, 20.07.2009, 07:55 | Повідомлення № 53
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Фактично всі тут ворюги (не виключаю і себе)
Був випадок коли людина пред'явила претензію іншій в воровстві, а потім відкопалося що і сама все зробила на краденому софті (в астрономів це було), навіть не знаю чи встигли переробити все на безкоштовному.
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 07:55 | Повідомлення № 54
Досвідчений учасник
Рейтинг: 84
Да Вы правы. Извините, может как-то не так выразился.

Відредаговано: Andrey123q - Пн, 11.01.2010, 15:04
Ковшун Дата: Пн, 20.07.2009, 07:55 | Повідомлення № 55
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (НІКОЛЯ)
Просто бувають випадки коли рахують себе царьом і богом, я все можу, я все знаю, а ви ніхто. І нічого ви мені не зробите бо не знаєте хто я.

І дуже часто бувають, на жаль!
Та звертати уваги на них не слід.
pasichov Дата: Пн, 20.07.2009, 07:55 | Повідомлення № 56
Наполегливий учасник
Quote (НІКОЛЯ)
Андрію я взагалі навів тільки приклад, без ніяких нюансів практичного застосування. Так що про мораль тут не йдеться.
Просто бувають випадки коли рахують себе царьом і богом, я все можу, я все знаю, а ви ніхто. І нічого ви мені не зробите бо не знаєте хто я. Та і мозгів не хватить. Це цитата одного із таких клоунів. Повірьте інакшо методу просто НЕМАЄ для таких.

НІКОЛЯ, так ось якраз Ви, негативно ставлячись до тих, хто вважає себе "царьком" чи "богом" , демонструєте (на край- описуєте) поведінку такого "царька" чи "бога" . "Я можу наказати будь-кого, якщо він цього заслуговує... і самими варварськими методами...- мені можна бо я НАДСПРАВЕДЛИВІШИЙ (бог) і НАЙВПРАВНІШИЙ (хакер...) "(це, можливо, не точно по тексту, але суть Ваших постів)
Але ніхото нікому права не давав порушувати закони, навідь борючись з порушенням закону....
До того ж порушення (дійсне чи не дійсне) самодіяльних правил форуму незрівнянно менше зло ніж те, що ви погрожуєте зробити з порушником - це пряме порушення і міжнародного, і українського законодавства.
Тут не раз закидали в адресу якихось там учасників форуму те, що вони поводили себе високомірно, вважали всіх "плебеями" і неосвіченними дурнями. ... Але своїми постами ви якраз це ж і продемонстрували по відношенню до тих, ХТО НЕ МАЄ ХАКРСЬКОГО ДОСВІДУ чи спеціальної освіти з захисту інформаціїї. Ось чому я раніше писав про подвійну мораль....
Тобто, я погоджуюсь з Andrey123q і не погоджуюсь з Вами
(сподіваюсь, що я Вас не образив і не порушив правил форуму)

Відредаговано: pasichov - Пн, 11.01.2010, 19:04
НІКОЛЯ Дата: Пн, 20.07.2009, 07:56 | Повідомлення № 57
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (pasichov)
Тут не раз закидали в адресу якихось там учасників форуму те, що вони поводили себе високомірно, вважали всіх "плебеями" і неосвіченними дурнями.

От за таких левів я якраз і вів мову.
Quote (pasichov)
це, можливо, не точно по тексту, але суть Ваших постів

Quote (pasichov)
Я можу наказати будь-кого, якщо він цього заслуговує... і самими варварськими методами...- мені можна бо я НАДСПРАВЕДЛИВІШИЙ (бог) і НАЙВПРАВНІШИЙ (хакер...)

А от тут не потрібно путати кози з капустою ;) Прочитайте закінчення Повідомлення № 887 там не йдеться про Я.
Потрібно бути уважнішим и не спішити коли читаєте, і виходить що не вірно розумієте інформацію подану в постах. примітка:( Дивітья тему: що таке інформація ;) )Покажіть хоч одне моє повідомлення де я написав що займаюсь хакерством ;) Я взагалі бджоли розводю ;)
Не потрібно на пустому місті створювати проблему висмоктану з пальця повірьте користі з цього не буде ні вам ні мені це просто пуста трата часу який можна використати на інші корисні цілі та завдання. ;)
pasichov Дата: Пн, 20.07.2009, 07:56 | Повідомлення № 58
Наполегливий учасник
Quote (НІКОЛЯ)
І взагалі важаю що досить на цю тему ганяти порожняки.

Це не ПОРОЖНЯКИ. Це засаднічі підвалини нашого життя. Вимагаючи від інших дотримання правил, ми самі готові діяти БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ правил. А потім дійсно "гонимо порожняк" на весь світ - на владу, що краде, на недолугих чиновників від освіти, які нікого нічому не навчили...
Та вони діють ось так само, до в них є "ричаги..." і ... подвійна мораль.
Ktara Дата: Пн, 20.07.2009, 07:56 | Повідомлення № 59
Перспективна вчителька
pasichov, я вас уважаю как специалиста и человека, который не только говорит, но и делает
Могу сказать, что администрация форума ни разу не нарушила Уголовный Кодекс, а именно статьи за хакерство
pasichov Дата: Пн, 20.07.2009, 07:56 | Повідомлення № 60
Наполегливий учасник
Quote (НІКОЛЯ)
Потрібно бути уважнішим и не спішити коли читаєте, і виходить що не вірно розумієте інформацію подану в постах. примітка:( Дивітья тему: що таке інформація )Покажіть хоч одне моє повідомлення де я написав що займаюсь хакерством Я взагалі бджоли розводю

В мене з увагою все в порядку. Та й розумію я начебто не тільки те, що написано, а й те, що не написано теж. Я не звинувачую нікого в хакерстві. Якщо Ви так зрозуміли - дуже шкода, приношу вибачення.
Хоча...
Quote (НІКОЛЯ)

Найпростіший ламається найперший почтовик товариша якого нам потрібно, вигрібається вся інфа лог і пароль залишаєм юзеру, так як створюєм дубль веб-сторінки на яку юзер заповзе отримавши повідомлення що в почті має нове повідомлення. Далі нема сенсу описувати що трапляється з компом юзера Від банерів до троянів та розшарювання компа потенційної жертви до повного формату.

Рекомендації фахові. Ламер таке не напише. Чи я може знов щось не так зрозумів?

Я ГОВОРЮ ПРО ПОДВІЙНУ мораль, яка ІМХО, НЕ ЛИЧИТЬ ПОРЯДНІЙ ЛЮДИНІ. Ось і все. А бджоли... в нас фахівців в державі...повно.. Того так і живимо. :-)

Додано (11.01.2010, 19:38)
---------------------------------------------

Quote (Ktara)
pasichov, я вас уважаю как специалиста и человека, который не только говорит, но и делает
Могу сказать, что администрация форума ни разу не нарушила Уголовный Кодекс, а именно статьи за хакерство

А я в этом никого и не обвиняю (см. выше). Я ВЕДУ РЕЧЬ О ДВОЙНОЙ МОРАЛИ. И ВСЕ.

Відредаговано: pasichov - Пн, 11.01.2010, 19:39
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » РОЗМОВИ НІ ПРО ЩО - ПУСТА БАЛАКАНИНА (Повідомлення які не несуть жодного корисного змісту)
Сторінка 4 з 15«1234561415»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.