Пн, 20.11.2017, 05:41
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 151231415»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » РОЗМОВИ НІ ПРО ЩО - ПУСТА БАЛАКАНИНА (Повідомлення які не несуть жодного корисного змісту)
РОЗМОВИ НІ ПРО ЩО - ПУСТА БАЛАКАНИНА
НІКОЛЯ Дата: Пн, 20.07.2009, 07:46 | Повідомлення № 1
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201

Шановні колеги!!! В дану тему будуть переноситись повідомлення які не не мають жодного корисного вмісту та змісту, пуста балаканина, також флуд та повідомлення кандидатів в таку групу VIP персон як Offtopic.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Пн, 20.07.2009, 09:35
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 07:46 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Хотел задать такой вопрос. Извините, может не всем он понравится, снова политика т.ск. ....
Посмотрел недавно одну передачу информационного характера по местному каналу, хотел бы услышать противоположную точку зрения. Свое мнение высказывать не буду - особо не сфорирована. Интересно что другие скажут.
Вообщем Украина и НАТО, или просто НАТО - ? ;) за-против

Відредаговано: Andrey123q - Чт, 05.11.2009, 23:51
bambuchia Дата: Пн, 20.07.2009, 07:47 | Повідомлення № 3
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
НАТО

Додано (06.11.2009, 00:08)
---------------------------------------------
НАТО

Ogorodets Дата: Пн, 20.07.2009, 07:47 | Повідомлення № 4
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Не НАТО
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 07:47 | Повідомлення № 5
Досвідчений учасник
NataliyG, абсолютно с вами согласен.
Ковальчук_Олександр, вот видите, а другие еще говорят, что власть у нас сильно отличается от нас.
Извините, просто этих войн на форуме не видел и потому подумал, что пройдет все мирно. На раз так.... Хотя предполагал, что вопрос не вызовет особого отзыва.
НІКОЛЯ Дата: Пн, 20.07.2009, 07:47 | Повідомлення № 6
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (Andrey123q)
просто этих войн на форуме не видел и потому подумал, что пройдет все мирно.

Ви шановний колего просто пізно долучились до спільноти. ;)
whiterose Дата: Пн, 20.07.2009, 07:47 | Повідомлення № 7
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Друзі, давайте жити мирно! (як казав кіт Леопольд). Постарайтеся не звертати уваги на негатив! Тільки позитив - ми ж самі створюємо своє життя, то ж залишимо політикам політику, а нам - усмішки та позитив! :o
bambuchia Дата: Пн, 20.07.2009, 07:47 | Повідомлення № 8
Тут живе...
Рейтинг: 1
Quote (pasichov)
Маю таку цяцю. Отримав як приз в конкурсі "Учитель-новатор". Сам би ні за що не купив - дуже незручна. не раджу.

Дякую за пораду. А чи немогли б ви описати, в чому саме її незручність, і взагалі мінуси?
pasichov Дата: Пн, 20.07.2009, 07:48 | Повідомлення № 9
Наполегливий учасник
Рейтинг: 70
Quote (bambuchia)
Дякую за пораду. А чи немогли б ви описати, в чому саме її незручність, і взагалі мінуси?

1. Windows Mobile часто висне. ти цього не бачиш - телефон в кишені. Втрачені дзвінки.
2. батареї для робти в режимі комунікатора (Wi-Fi, etc) вистачає на пару годин. В режимі розмов - 1-2 дні.
3. Мало пам'яті - треба докуповувати окремо.
Думаю - цього досить
sgrecords Дата: Пн, 20.07.2009, 07:48 | Повідомлення № 10
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Quote (volevikt)
вихваляння один перед одним, зверхність деяких учасників

Добавлю - неожиданная непорядочность
Ktara Дата: Пн, 20.07.2009, 07:48 | Повідомлення № 11
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (pasichov)
Windows Mobile часто висне. ти цього не бачиш - телефон в кишені. Втрачені дзвінки.

у меня смартфон на Windows Mobile ни разу не завис за два года. так что думаю тут не в операционке дело
Ktara Дата: Пн, 20.07.2009, 07:48 | Повідомлення № 12
Перспективна вчителька
Quote (volevikt)
Як класно все починалося, а зараз... я іноді забуваю на якому форумі знаходжуся: політичні дебати, вихваляння один перед одним, зверхність деяких учасників... Сумно, що така гарна ідея тоне в морі марнослів'я...

Все как в реальной жизни. Рядом с нами тоже много разных людей.
Согласитесь, но все же хороших людей здесь немало. есть у кого и помощи попросить, и посоветоваться. Разве ж не так?
ну а остальные? ну что ж поделать. Все люди разные, у всех разный уровень всего (воспитания, наглости, стеснительности - список можно продолжить)
Вот и общаются согласно заложенному у них уровню. как уже говорилось.сейчас карантин, народу занятся нечем (ну знаете как ломка у наркоманов так и нас учителей видать ломка без учеников). начнется работа - все уйдут в работу и резких высказываний станет меньше. Сейчас накопившуюся энергию девать некуда :)
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 07:48 | Повідомлення № 13
Досвідчений учасник
ЛЕВ-КОРОЛЬ
Не пойму вашей агресси. Знаете, меня в этом форуме все устраивает. И эта тема интересная, почему бы и нет - обсудить метод слепого набора, как этому можно научить детей, поделиться опытом, какие программы лучше, какие хуже.
Вообще на форуме для себя нашел много чего интересного.
То что я не могу найти на этом форуме или как вы говорите не дают скачать - в этом абсолютно не вижу ни каких проблем, т.к. в сети огромное количество ресурсов (торренты, файлообменники) в которых можно найти абсолютно любые версии программ, уверен у каждого есть свой набор избранных ресурсов, откуда именно качают программы (для меня это tfile.ru, torrents.ru, rapidlinks.ru, ясно гугл)

Ваши замечания по поводу рейтинга, репутации, замечаний и т.п. - это абсолютно нормальная практика форумов в интернете - вы что с Луны свалились??))

Неужели нельзя ваши замечания преподнести не в виде агрессии, а в виде конструктивных предложений??

Quote (Scorpion)
Швидкий друк - для людей які постійно друкують велику кількість матеріалу.....
Можна навчитись, але толку з того, проходить час і знову дивишся на клавіатуру, краще на неї ніж на моніторчик...)))

Не соглашусь. Лично я много не печатаю, хотя достаточно, в том же интернете. Желания смотреть на клаву абсолютно нет, это дело времени. Особенно удобно когда печатаешь вечером или ночью, жаль не освоил англ раскладку.
Как по мне осваивать абсолютно не сложно, достаточно нескольких упражнений в день, да и то при желании, когда время есть.
Andrey123q Дата: Пн, 20.07.2009, 07:48 | Повідомлення № 14
Досвідчений учасник
Quote (ЛЕВ-КОРОЛЬ)
І ще....MIFTests - це викрадена програма MyTest3

у программ есть некоторая схожесть, но назвать одну программу плагиатом другой сложно. Мне кажется если б вы задали свой вопрос авторам MyTest, то они бы вряд ли согласились с вами - попробуйте, не полинитесь напишите им. По такой же логиеке можно было бы назвать Open Office воровством MS Office.
И воровство это воровство не интерфейса или функционала, а исходного кода программы.
Загляните в файлы тестов этих программ - они абсолютно разные.
Ktara Дата: Пн, 20.07.2009, 07:49 | Повідомлення № 15
Перспективна вчителька
Quote (ЛЕВ-КОРОЛЬ)
І це добре? Це ви вважайте позитивним, що ФОРУМІ ІНФОРМАТИКІВ УКРАЇНИ немає того, що є на якихось файлообмінниках? Воно повинно бути, і зацікавлювати-манити тих, кому воно необхідно!

На файлообмінниках багато чого є, більшість з нього порушує багато законів України, зокрема про авторьське право та інтелектуальну власінсть
Щодо рейтингу - на більшості форумів він є. На всіх форумах посилання на сторонні сайти приховуються. Але ще на деяких форумах, для того щоб побачити посилання, необхідно лишити від 5 до 25 корисних повідомлень
Так що правила цього форуму набагато лояльніші ніж на інших.
Щодо торентів, на багатьох можна скачати певну кількість інформації, а потім, якщо сам нічого не віддавав, то скачати не дадуть. Невже цьього ніхто не знав?
На деяких сайтах перш ніж отримати розробку бідь-якого уроку, необхідно одіслали смс, а лише після введення коду надходить розробка. І, як правило, вона не варта тих грошей.
А тут люди викладають те, що зробили самі, тому ще їх право як розпоряджатися своєю власністю
Щоб потрапити в приватний форум не так вже й багато треба (почитайте правила, хоча Ви їх мали прочитати, кори реєструвались)
До, речі про правила, ви їх порушили (деякі пункти), абе на відміну від інших форумів, де Ви отримали БАН, ви ще тут :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » РОЗМОВИ НІ ПРО ЩО - ПУСТА БАЛАКАНИНА (Повідомлення які не несуть жодного корисного змісту)
Сторінка 1 з 151231415»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.