Нд, 19.11.2017, 23:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Teсты 2009 1.7 (Программа тестового контроля знаний)
Teсты 2009 1.7
Ktara Дата: Сб, 16.05.2009, 23:39 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Тесты2009 1.7 - Тесты 2009 – это универсальная программа тестового контроля знаний на компьютере. Данную программу могут использовать преподаватели для тестового контроля знаний, студенты – при подготовке к экзаменам.

Основные возможности программы:

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 20:56
Andrey123q Дата: Нд, 13.12.2009, 21:55 | Повідомлення № 16
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
7 декабря вышла новая версия 2.4

В новой версии добавлено:
- тип вопроса с выбором части изображения
- опция пропорционального оценивания вопросов с множественным выбором
(например, в вопросе из 5и вариантов 3и привильных (2а неправильных), оценивание: за каждый правильный вариант +1/3, за каждый неправильный вариант -1/2, при сумарном отрицательном балле результат приравнивается к 0)
- опция сохранения размеров формы настроек
- оптимизирована робота отдельных элементов
- исправлены незначительные недоработки

SPL Дата: Пн, 22.02.2010, 15:38 | Повідомлення № 17
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Десь у вас "там" бачив пункт про кореляцію.....А чи можливо на початку тесту після питання "Ваше ім’я, клас" вбудувати питання "твоя оцінка з математики, інформатики" ...чи щось інше..... - щоб дійсно був зв’язок з психологією!

Якщо це(чи щось подібне) зробите - то тоді станете першими, хто таке зробив! :$

Andrey123q Дата: Пн, 22.02.2010, 16:49 | Повідомлення № 18
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
SPL, немного не пойму что имеется ввиду.... Вот как раз на днях возьмусь за изменения для новой версии 2.5. Конкретизируйте, обязательно сделаю.

Есть возможность просмотра статистки сдачи теста, например, при тренировочном прохождении. Во вкладке Отчеты-Статистика создайте пользователя - будет внесен в группу Users. В начале теста выберите группу Users-Пользователь-ПКМ-Статистика-отобразится график сдачи теста.

Вообщем, пишите что сделать сделаю :)

Відредаговано: Andrey123q - Пн, 22.02.2010, 17:00
SPL Дата: Чт, 04.03.2010, 20:02 | Повідомлення № 19
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
я не про статистику здачі тесту, а про кореляцію тесту, зв’язок з психологією тобто.

Щоб був зв’язок отриманої оцінки з тесту з оцінкою (не знаю правда якою) з предмету. чи предметів.
І якесь психологічне обгрунтування результату тесту в Тест2009.

Чи якісь поради.......чи якісь висновки (наприклад, "ти розгубився", чи "не вчив", чи "ти основне знаєш, але в поглиблених поняттях не достатньо сильний")....щось тіпа такого....

Можливо і дурницю говорю, ви обдумайте)

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Teсты 2009 1.7 (Программа тестового контроля знаний)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.