Чт, 21.09.2017, 17:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Редактор образовательных тестов easyQuizzy (простая и удобная программа для создания тестов знаний)
Редактор образовательных тестов easyQuizzy
netcrate Дата: Вт, 14.04.2009, 11:12 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
easyQuizzy — это простая и удобная программа для создания и редактирования компьютерных тестов знаний.

Каждый создаваемый тест представляет собой независимый исполняемый файл, который запускается на любом компьютере под управлением Windows. Он задает пользователю вопросы и выставляет оценку на основе заданной шкалы баллов.

Загрузить программу easyQuizzy
версия 1.5; размер 2 Мб

Подробнее о функциях
  • Простейшее развертывание тестирования
    Создаваемые тесты — независимые исполняемые файлы, запускающиеся на любом компьютере под управлением MS Windows без какой-либо предварительной настройки. Достаточно скопировать файлы тестов на компьютеры учащихся и все готово к тестированию.
  • Доступно три типа вопросов теста
    Это одиночный выбор ответа из заготовленного списка вариантов, множественный выбор из списка и свободный ввод ответа с клавиатуры. В одном тесте можно произвольно совмещать вопросы разных типов.
  • Удобное создание вопросов и ответов теста
    Редактор теста позволяет вставлять в текст вопроса и вариантов ответа любые картинки, специальные символы и математические формулы.
  • Легко настраиваются параметры тестирования
    Автор теста может контролировать, в какой последовательности задавать вопросы, произвольным образом перемешивать вопросы/ответы, устанавливать ограничение времени тестирования. Можно задать на выбор 12-балльную, 5-балльную или зачетную систему оценивания.
  • Конвертируемость созданных тестов
    Поддерживается импорт и экспорт тестов в универсальный формат XML, доступный для считывания другими приложениями. Также доступен импорт тестов контрольно-диагностических систем Test-W и Test-W2 издательства «Аспект».

Официальный сайт программы:
http://easyquizzy.com/

Адрес эл. почты:
support@easyquizzy.com

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: netcrate - Ср, 15.04.2009, 09:55
mouse Дата: Пн, 11.05.2009, 12:23 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Що хотілось би бачити:
1. Робота через мережу (загрузка тесту, звіт після завершення тесту)
2. Розширити типи питань.
3. Там де питання відкритої форми, має бути аналіз відповіді. (можливість задавати відповідь як правильно так: математика - мат?ма*, де ? - один будь-який символ, а * - будь-які символи.
salal Дата: Пн, 11.05.2009, 16:27 | Повідомлення № 32
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (mouse)
Вважаю, що програма мала б мати (це для автора поле для майбутньої роботи) базу учнів, бо помилок буде стіьки, що і учня не знайдете, і обов*язкова робота мережею.

Що стосується бази учнів, то іноді це незручно. Коли на уроці великі групи і учнів більше за кількість комп'ютерів, то з метою економії часу дозволяю тестуватися учням парами, згрупованими за рівнем знань. Реєстрація за списком у цьому разі незручна. Якби групи формувалися відповідно до кількості комп'ютерів, тоді б це питання відпало.
А ось передача результатів мережею на сервер-програму вчителя, як це, наприклад, реалізовано в "Ассистент II", було б досить зручним сервісом.

Непогано було б, якби програма генерувала Word-документ із питаннями та варіантами відповідей та бланки табличних відповідей, як на тестах ЗНО. Тоді можна було б створювати тести і використовувати їх за межами комп'ютерних кабінетів для різних шкільних предметів.

oleg_teacher Дата: Вт, 12.05.2009, 08:59 | Повідомлення № 33
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (mouse)
Що хотілось би бачити:

А це вже все є у програмі MIFTests
Quote (salal)
Непогано було б, якби програма генерувала Word-документ із питаннями та варіантами відповідей та бланки табличних відповідей, як на тестах ЗНО. Тоді можна було б створювати тести і використовувати їх за межами комп'ютерних кабінетів для різних шкільних предметів.

І це є!!!
Quote (salal)
Що стосується бази учнів, то іноді це незручно. Коли на уроці великі групи і учнів більше за кількість комп'ютерів, то з метою економії часу дозволяю тестуватися учням парами, згрупованими за рівнем знань. Реєстрація за списком у цьому разі незручна.

А дану можливість можна було б представити у подвійному варіанті ...
- дати можливість вводити
- дати можливість вибирати.
mouse Дата: Вт, 12.05.2009, 11:15 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
oleg_teacher,
Quote (oleg_teacher)
Цитата (mouse )
Що хотілось би бачити:
А це вже все є у програмі MIFTests

Про це мені відомо. Я ж писав свої поради та бачення. А Ваша фраза, oleg_teacher, виглядає як те погане, а моє краще.
Хай людина розвиває свою програму, а Ви свою. Ваша програма мені подобається. І гадаю, що з часом вона стане потужним тестуючим комплексом з величезною базою тестів.

Відредаговано: mouse - Вт, 12.05.2009, 11:32
oleg_teacher Дата: Вт, 12.05.2009, 16:22 | Повідомлення № 35
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (mouse)
а Ви свою. Ваша програма мені подобається

на жаль я не є розробником даної програми ... я є лише активним користувачем її і прагну досконалості в для створення тестових систем.
Quote (mouse)
Про це мені відомо.

Вибачте, я не знав ... наскільки мені відомо то даний форум призначений для обміну власним досвідом і здобутками, тому я і порекомендував дану програму....
Quote (mouse)
А Ваша фраза, oleg_teacher, виглядає як те погане, а моє краще.

А те що ви між рядками якісь свої "придирки" шукаєте то це Ваша власна справа, я рекомендував би читати лише те що написане, а свої домисли залишити при собі і не обвинувачувати в тому, чого немає!!! (навіть якщо ви модератор то це не означає вседозволеність)
filnick Дата: Вт, 12.05.2009, 16:56 | Повідомлення № 36
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
З 1 вересня 2008 року відмовився від усіх тестів, які пропонуються чи рекламуються на форумі.
netcrate Дата: Вт, 12.05.2009, 17:07 | Повідомлення № 37
Я тут недавно...
> З 1 вересня 2008 року відмовився від усіх тестів, які пропонуються чи рекламуються на форумі.

filnick, а вы знакомы с редактором образовательных тестов easyQuizzy? Это простая и удобная программа для создания компьютерных тестов знаний.

Чем вызван ваш категорический отказ от всех предложений на форуме?

Відредаговано: netcrate - Вт, 12.05.2009, 17:31
filnick Дата: Вт, 12.05.2009, 17:27 | Повідомлення № 38
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (netcrate)
а вы знакомы с редактором образовательных тестов

Не тільки знайомий, але й займався її тестуванням.
Quote (netcrate)
Чем вызван ваш категорический отказ от всех предложений на форуме?

Відійти від шаблонів. Перші тестові програми розробляв сам ще у 1987-му. Пропрацював із різними тестуючими оболонками в наступні роки. Цього року вирішив обійтися взагалі без тестів (благо існує багато інших форм контролю). Влітку після аналізу результатів вступників зроблю висновки. А цей рік закінчую без жодної тестуючої програми.
salal Дата: Вт, 12.05.2009, 18:04 | Повідомлення № 39
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (filnick)
Цього року вирішив обійтися взагалі без тестів (благо існує багато інших форм контролю).

Вважаю, що вчитель, тим паче досвідчений вчитель, повинен сам визначатися із методикою викладання свого предмету. Важливий не процес, а результат. Тому хтось тестами користується, а хтось від них відмовляється і шукає інші шляхи контролю. В моїй методиці тести займають біля 20%. В 60% уроків я використовую вправи самостійного виконання після вивчення нового матеріалу. Вони невеликі за обсягом і в той же час дають можливість відразу закріпити на практиці отримані нові знання. Всі вправи підлягають перевірці та оцінюванню. Тому у мене кожен учень на кожному уроці має оцінку. (20% - це практичні роботи).

Примітка: відсотки наведені приблизно.

Відредаговано: salal - Вт, 12.05.2009, 18:06
Ktara Дата: Вт, 12.05.2009, 18:08 | Повідомлення № 40
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Ну я тоже тестами пользуюсь не так уж часто. Но если уж пользуюсь. то подбираю такую программу. чтоб мне было максимально комфортно с ней работать и детям так же. У меня тоже работы, за которые каждый урок получают оценку.
Видать привыкла так. Да и долгий поиск форм и методов работы дал результаты :)
Ktara Дата: Ср, 13.05.2009, 22:34 | Повідомлення № 41
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Как-то эта тема немного притихла. Наверное автор темы решил что тут собрались одни злые и нехороший люди. и нападают на всех.
мы хорошие, и к тому же педагоги, и понимаем то, что для того, чтоб что-то изменить, к этому надо подтолкнуть. Своей критикой (быть может немного и резкой) мы хотели подтолкнуть Вас к усовершенствованию программы, хотели помочь вам сделать ее лучше. Ведь программа, по своей сути, неплохая. Ее бы немножко переделать, ну хотя бы взять среднее что писали з замечаниях (критике, предложениях), и к тому же еще и оставить акцию в силе, то, думаю, многим бы она понравилась.
Особенно если много компьютеров и не очень удобно (особено финансово) покупать ключ для каждого компьютера. Например у нас около 120 компьютеров.
Так что если там сделать поддержку локальной сети. уже было очень неплохо
Ну а если добавить еще пару типов вопроса, то думаю, большинство эта программа устроит
Вопрос к netcrate, ну так как сотрудничать будем?
мы пишем чтобы нам хотелось видеть в оболочке (уже частично писали). а Вы, в силу технических возможностей, пытаетесь усовершенствовать программу. Идет?

Відредаговано: Ktara - Ср, 13.05.2009, 22:35
netcrate Дата: Чт, 16.07.2009, 01:43 | Повідомлення № 42
Я тут недавно...
Вышла новая версия программы easyQuizzy 1.6

Добавлена многоязыковая поддержка интерфейса программы и создаваемых тестов. Уже доступны английский, русский и украинский языки интерфейса.

http://easyquizzy.com/TestQestonMUI.png

Подробности на сайте программы: http://easyquizzy.com/

Відредаговано: netcrate - Чт, 16.07.2009, 01:44
Andrey123q Дата: Вт, 28.07.2009, 19:09 | Повідомлення № 43
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Да, неплохая программка, больше чем MifTests понравилась
netcrate Дата: Нд, 16.08.2009, 18:24 | Повідомлення № 44
Я тут недавно...
> Да, неплохая программка, больше чем MifTests понравилась

Спасибо, Андрей.

Мы реализовали многоязыковую поддержку в программе и перевели программу, в дополнение к русскому, на английский и украинские языки. Для переводчиков создан раздел http://easyquizzy.com/translate/, где каждый желающий может принять участие в переводе.

Сейчас ведется работа над удобным редактором оценок. Также будет реализовано несколько приятных мелочей.

Мы завершили акцию "Лицензия за тест". Все участники акции получили свои "призовые" лицензии. Лучшие тесты опубликованы на сайте http://easyquizzy.com/test/ и доступны для загрузки и использования.

Акцию "Лицензия за тест" сменила акция "Летняя скидка 50%". Успейте купить программу до 1 сентября всего за 50 гривен.

Відредаговано: netcrate - Нд, 16.08.2009, 18:32
swetikccc Дата: Пн, 17.08.2009, 00:22 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Скажу грубо но точно, и за это надо платить
Да полно лучших , а главное даром

Відредаговано: swetikccc - Пн, 17.08.2009, 16:51
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Редактор образовательных тестов easyQuizzy (простая и удобная программа для создания тестов знаний)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.