Нд, 19.11.2017, 16:15
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Редактор образовательных тестов easyQuizzy (простая и удобная программа для создания тестов знаний)
Редактор образовательных тестов easyQuizzy
netcrate Дата: Вт, 14.04.2009, 10:12 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
easyQuizzy — это простая и удобная программа для создания и редактирования компьютерных тестов знаний.

Каждый создаваемый тест представляет собой независимый исполняемый файл, который запускается на любом компьютере под управлением Windows. Он задает пользователю вопросы и выставляет оценку на основе заданной шкалы баллов.

Загрузить программу easyQuizzy
версия 1.5; размер 2 Мб

Подробнее о функциях
  • Простейшее развертывание тестирования
    Создаваемые тесты — независимые исполняемые файлы, запускающиеся на любом компьютере под управлением MS Windows без какой-либо предварительной настройки. Достаточно скопировать файлы тестов на компьютеры учащихся и все готово к тестированию.
  • Доступно три типа вопросов теста
    Это одиночный выбор ответа из заготовленного списка вариантов, множественный выбор из списка и свободный ввод ответа с клавиатуры. В одном тесте можно произвольно совмещать вопросы разных типов.
  • Удобное создание вопросов и ответов теста
    Редактор теста позволяет вставлять в текст вопроса и вариантов ответа любые картинки, специальные символы и математические формулы.
  • Легко настраиваются параметры тестирования
    Автор теста может контролировать, в какой последовательности задавать вопросы, произвольным образом перемешивать вопросы/ответы, устанавливать ограничение времени тестирования. Можно задать на выбор 12-балльную, 5-балльную или зачетную систему оценивания.
  • Конвертируемость созданных тестов
    Поддерживается импорт и экспорт тестов в универсальный формат XML, доступный для считывания другими приложениями. Также доступен импорт тестов контрольно-диагностических систем Test-W и Test-W2 издательства «Аспект».

Официальный сайт программы:
http://easyquizzy.com/

Адрес эл. почты:
support@easyquizzy.com

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: netcrate - Ср, 15.04.2009, 08:55
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 14.04.2009, 23:05 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Сьогодні протестував easyQuizzy. Перші враження: сподобався інтуєтивно зрозумілий інтерфейс, простота роботи з програмою, зручний редактор тестів.
Безумовно одна з найкорисніших функцій програми - імпорт тестів тестуючих систем test-w i test-w2. Спробував, працює добре. Тепер не потрібно видумувати велосипед і наново "клепати" тести.
Великий плюс тестуючої системи easyQuizzy - створення тесту у вигляді ехе-файлу, запуск якого можливий на будь-якому комп’ютері. Фактично easyQuizzy достатньо встановити лише на вчительському комп’ютері (або на домашньому) для створення тестів. На конкурсі "Вчитель року" у мене відкритий урок вимагав проведення тестового контролю (7 хв). Прийшлося потратити дуже багато нервів (бо часу було обмаль), щоб встановити в чужому комп’ютерному класі тестуючу систему і налаштувати роботу в локальній мережі.
Зручні результати тестування у вигляді трьох вкладок - "Оцінка", "Питання і відповіді", "Протокол". Пробував пройти тест три рази, не задумуючись над варіантами відповідей - всі три рази отримав "1". Щось не виходить "на вгадь" отримати оцінку більше 1 бала. :*
Радує те, що скачавши програму, користувач отримає можливість на протязі 30 днів її як слід протестувати.

Питання до розробників:
Чи планується в наступних версіях easyQuizzy збільшення типів питань?
Який (хоча б приблизний) термін виходу української версії програми?

netcrate Дата: Ср, 15.04.2009, 11:43 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Скринкаст №1. Импорт тестов контрольно-диагностических систем Test-W и Test-W2 в программе easyQuizzy

http://www.youtube.com/watch?v=9bBs6tmiz8g

oleg_teacher Дата: Ср, 15.04.2009, 12:03 | Повідомлення № 4
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
netcrate, Чим ваш тест відрізняється від тесту п. Шестопалова? (по функціональності)
А то складається враження якби п. Шестопалов зробив програму по Вашому дизайну, то Вам не потрібно було б робити "
Quote (netcrate)
Конвертируемость созданных тестов
, і затрачати багато часу і брати ціну у 5 разів вищу ....
Quote (Ковальчук_Олександр)
Щось не виходить "на вгадь" отримати оцінку більше 1 бала.

Про що ви говорите ... яка не вгадуваність ...
Радує те, що скачавши програму, користувач отримає можливість на протязі 30 днів її як слід протестувати.

Ну це звичайно дууууже добре

Відредаговано: oleg_teacher - Ср, 15.04.2009, 12:03
netcrate Дата: Ср, 15.04.2009, 14:05 | Повідомлення № 5
Я тут недавно...
> Чим ваш тест відрізняється від тесту п. Шестопалова? (по функціональності)

Импортированные файлы тестов Test-W и Test-W2 в редактор образовательных тестов easyQuizzy по функциональности идентичны оригинальным.

См. скринкаст №1 http://www.youtube.com/watch?v=9bBs6tmiz8g

oleg_teacher Дата: Ср, 15.04.2009, 14:28 | Повідомлення № 6
Любитель дискутувати
Quote (netcrate)
Импортированные файлы тестов Test-W и Test-W2 в редактор образовательных тестов easyQuizzy по функциональности идентичны оригинальным.

Цього я Вас не питав, не втікайте від відповіді .... Що є у вас нового по функціональності програми такого, чого немає у тест в2? Поясніть мені чому я маю переходити на вашу оболонку ... Зовнішній вигляд не пропонувати, цікавить лише функціональність ....
mouse Дата: Ср, 15.04.2009, 17:12 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Цікавий зовнішний вигляд. Мені сподобалось, нічого зайвого.

1. Я так зрозумів, вона не працює мережею.
2. Куди зберігаються результати?

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 15.04.2009, 19:18 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (mouse)
1. Я так зрозумів, вона не працює мережею. 2. Куди зберігаються результати?

Протестувавши програму зрозумів, що програма не працює з мережею. Швидше всього в цьому не має потреби, так як файли тестів - це готові ехе-додатки, які можна запускати де завгодно і коли завгодно. Після проходження тесту є можливість збереження протоколу в файл формату rtf.
Ktara Дата: Ср, 15.04.2009, 19:48 | Повідомлення № 9
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
итак, женское любопытство взяло верх и я опробовала программу.
Значит могу сказать следующее:
1. Спасибо автору тестовой оболочки за облегчение труда (также как и всем остальным авторам)
2. Действительно на экране ничего лишнего, но считать это достоинством или недостатком - 50/50
3. Результат сохраняется на том же компе, с которого идет тестирование.
Что-то меня не привлекает перспектива бегать по компам (15 штук) и собирать результаты. было бы неплохо реализовать функцию работы по сети. Мне не подходит 100%
4. Все же для детей имеет значение сколько им осталось времени проходить тест, а там слишком мелко, вряд ли дети обратят внимание. 50/50
5. Я работаю в ВУЗе І-ІІ уровня аккредитации, у нас нет 5-бальной системы оценивания, есть 4-бальная. Опять же не подходит 100%
6. Все функции реализованы в бесплатной оболочке Test-W2. Зачем платить за то, что уже есть бесплатным. Мне не подходит 100% В связи с ем, что покупаю за собственные деньги,я имею право выбора)
7. Введение имени. Как правило дети делают то, о чем их просят, если их просят ввести имя, то они только его и введут, а потом будут долго возмущаться что о фамилии там ни слова. К тому же дети часто могут ошибиться, сделать опечатку, или могут быть несколько детей с одинаковой фамилией и именем в разных подгруппах (у меня точно такое есть) 50/50
8. Возможность распечатки протокола. 50/50
9. Двуязычность (оболочка - на русском, тест - на украинском) 50/50
итак, розовым цветом то, что мне не подходит. а синим - то, что подходит

Додано (15.04.2009, 19:48)
---------------------------------------------

Пробував пройти тест три рази, не задумуючись над варіантами відповідей - всі три рази отримав "1". Щось не виходить "на вгадь" отримати оцінку більше 1 бала. :*

Это зависит от того, как создан тест. А к тестирующей оболочке угадывание не имеет отношение

Відредаговано: Ktara - Ср, 15.04.2009, 19:51
Jokerz Дата: Чт, 16.04.2009, 07:34 | Повідомлення № 10
Хостер
Рейтинг: 102
Quote (oleg_teacher)
Цього я Вас не питав, не втікайте від відповіді .... Що є у вас нового по функціональності програми такого, чого немає у тест в2? Поясніть мені чому я маю переходити на вашу оболонку ... Зовнішній вигляд не пропонувати, цікавить лише функціональність ....

и снова протеворечивые намеки против автора программы B)

А вот и ответ на те переписки что бы ли в другой теме:

Безумовно одна з найкорисніших функцій програми - імпорт тестів тестуючих систем test-w i test-w2. Спробував, працює добре. Тепер не потрібно видумувати велосипед і наново "клепати" тести.
mouse Дата: Чт, 16.04.2009, 08:03 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Рейтинг: 62
Додам.
Вважаю, що програма мала б мати (це для автора поле для майбутньої роботи) базу учнів, бо помилок буде стіьки, що і учня не знайдете, і обов*язкова робота мережею.
Думаю, що у всіх школах вона є, нормально працює. В деяких ще й сервера стоять. Тому інформатики розберуться, а інші спитають у них, якщо не розберуться.
Висновок: все зроблене можна зробити ще кращим і зручнішим.
Будемо чекати на нові версії.
oleg_teacher Дата: Чт, 16.04.2009, 15:11 | Повідомлення № 12
Любитель дискутувати
Quote (Jokerz)
и снова протеворечивые намеки против автора программы

Не можу знайти "намеков"... :$
П. Шестопалов бє тим що в нього помірна ціна, велика база тестів....
Міфтест б'є функціональністю та підтримкою...
А п. netcrate, тим що може перетворити тести п. Шестопалова і своїм дуже гарним зовнішнім виглядом?

Quote (Ktara)
6. Все функции реализованы в бесплатной оболочке Test-W2. Зачем платить за то, что уже есть бесплатным.
netcrate Дата: Чт, 16.04.2009, 16:49 | Повідомлення № 13
Я тут недавно...
> П. Шестопалов бє тим що в нього помірна ціна, велика база тестів....
> Міфтест б'є функціональністю та підтримкою...
> А п. netcrate, тим що може перетворити тести п. Шестопалова і своїм дуже гарним зовнішнім виглядом?

Олег, для вас будет полезна возможность вставлять нормальные знаки препинания: тире, параграф, кавычки, в том числе и апостроф, которого так не хватает в украинских текстах и который не возможно набрать с клавиатуры.

Вопрос читателям.
А как вы набираете апостроф при наборе текста?

Постепенно я буду описывать все те мелочи, которые многие обобщают под терминами «внешний вид» и «эстетика». Из таких мелочей в итоге и складывается впечатления о работе с программой.

oleg_teacher Дата: Чт, 16.04.2009, 17:07 | Повідомлення № 14
Любитель дискутувати
Quote (netcrate)
Вопрос читателям.
А как вы набираете апостроф при наборе текста?

На форумі це вже обсуждалося ...
Quote (netcrate)
Олег, для вас будет полезна возможность вставлять нормальные знаки препинания

Впринцмпі може це і дуже потрібна функція ... але я до цього обходився кодами символів ... або вставкою формул із ворда
Quote (netcrate)
Из таких мелочей в итоге и складывается впечатления о работе с программой.

Погоджуюся... Це правильно... Хоча усім вгодити це буде дуже важко .... Особисто я прихильник класичної віндовської форми побудови вікон... а не різних скінів ...
swetikccc Дата: Чт, 16.04.2009, 18:31 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (mouse)
Вважаю, що програма мала б мати (це для автора поле для майбутньої роботи) базу учнів

Я проти таких баз, хай самі вводять такі данні, але прога повинна працювати по мережі, і тести роздавати по мережі , як наприклад MyTest

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Редактор образовательных тестов easyQuizzy (простая и удобная программа для создания тестов знаний)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.