Ср, 22.11.2017, 01:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » TestW2
TestW2
REDIOD Дата: Ср, 04.03.2009, 12:49 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Хто замовляв у Шестопалова диск з тестами, не могли б ви викласти нову версію системи та редактор, сам банк тестів не потрібен...

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 20:54
Шестопалов Дата: Ср, 17.02.2010, 08:44 | Повідомлення № 16
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (mudrak)
Test W2 то роблю його папку прихованою, включно з файлом запису результатів, а на учнівських комп'ютерах у властивостях папки - не показувати приховані та системні файли. Місце знаходження "головної" папки не афішую, в учнів лише ярлики та тести

Дякую! Сприймаю це як пораду і введу її в інструкцію для користування Test W2. Повідомте свою поштову адресу і я Вам вишлю новинки видавництва "Аспект" і повний банк тестів до Test W2 як винагороду.
Ktara Дата: Ср, 17.02.2010, 08:50 | Повідомлення № 17
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (mudrak)
Test W2 то роблю його папку прихованою, включно з файлом запису результатів, а на учнівських комп'ютерах у властивостях папки - не показувати приховані та системні файли. Місце знаходження "головної" папки не афішую, в учнів лише ярлики та тести

Если рассуждать логично. то лучше так и делать. А то разные "специалисты" среди детей находятся.
Romek Дата: Ср, 17.02.2010, 09:25 | Повідомлення № 18
Тут живе...
Рейтинг: 8
а в мене на першому ж тестуванні один учень додумався стерти (не вийшло) тоді попробував відкрити Блокнотом і стерти дані
mudrak Дата: Ср, 17.02.2010, 11:21 | Повідомлення № 19
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 36
А як дізнатися хто саме намагався стерти (чи стер)? Хочу поставити експеримент, свого роду "провірку на вшивість".
Romek Дата: Ср, 17.02.2010, 11:36 | Повідомлення № 20
Тут живе...
ще одне зауваження, є розумніші учні, вони перший раз прохожять тест під своїм іменем, потім реєструються під іншим і проходять ще раз. В результаті файлі з результатами два учні з оцінками 11.

Додано (17.02.2010, 11:36)
---------------------------------------------

Quote (Romek)
А як дізнатися хто саме намагався стерти

Напевне, неможливо, якщо один учень очистив файл, а після нього інший пройшов тестування і обновив файл, а потім ще один і т. д.

Шестопалов Дата: Ср, 17.02.2010, 12:58 | Повідомлення № 21
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (Romek)
є розумніші учні, вони перший раз прохожять тест під своїм іменем, потім реєструються під іншим і проходять ще раз. В результаті файлі з результатами два учні з оцінками 11.

Щось забагато часу мають Ваші учні на уроці. Крім того, заробити 11 балів за тест аж ніяк недопустимо.
Виконуючи практичну або тематичну роботу, учень може заробити оцінку 12 балів: 6 балів за знання теорії + 6 балів за практичні навички.
Знання теорії оцінюються за допомогою контрольно-діагностичної системи Test-W2, налаштованої на 6-бальну шкалу. Параметри тестування: 15 запитань за 8 хв. з діагностиою відповідей для практичної роботи; 30 запитань за 15 хв. без діагностики відповідей для тематичної роботи.
Для оцінювання практичних навичок пропонується 6 завдань, що вимагають від учня виконання певних дій на комп’ютері. Детальніше див. http://aspekt-edu.kiev.ua/index.php?do=static&page=pzipr9kl

Відредаговано: Шестопалов - Ср, 17.02.2010, 13:01
Romek Дата: Ср, 17.02.2010, 16:29 | Повідомлення № 22
Тут живе...
Quote (Шестопалов)
Крім того, заробити 11 балів за тест аж ніяк недопустимо

Це я для прикладу написав 11

SPL Дата: Пн, 22.02.2010, 15:28 | Повідомлення № 23
Я тут недавно...
Хтось користується Віндовс Мілленіум, чи Віндовс 2000?

От і мені здається, що Test W2 віджила вже своє...

Проте, якщо пан Шестопалов випустить Test W3, то я буду тільки радий.

Student-psk Дата: Пн, 22.02.2010, 17:09 | Повідомлення № 24
Новий користувач
Я використовую Test W2 через мережу. На своєму компютері втановлюю для 11 класу дві програми Test W2 (ліве та праве крило класу, рішається проблема того випадку коли учні одночасно звертаються через мережу до одного файлу), учням на робочий стіл викидаю ярлички а папки роблю своєму ПК прихованими. На час проведення тексту відкриваю доступ до папок через мережу. Для перевірки результатів не потрібно обходити весь клас достатньо на свому ПК запустити Test W2.
W-w-W Дата: Пн, 22.02.2010, 22:56 | Повідомлення № 25

Quote (SPL)
Хтось користується Віндовс Мілленіум, чи Віндовс 2000?

Ну може хтось і користується :)
Quote (SPL)
От і мені здається, що Test W2 віджила вже своє...

І з чого ви так вирішили? звідки такий поспішний висновок!

Тестуюча система Test W2 як на мене недорога і доступна програма, та й не треба отих заумних речей в програмі тестування, тут все просто й зручно.

Bandalak Дата: Вт, 23.02.2010, 12:27 | Повідомлення № 26
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Student-psk)
(ліве та праве крило класу, рішається проблема того випадку коли учні одночасно звертаються через мережу до одного файлу

У мене і до одного компа всі 10 клієнтів звертаться, ніяких обмежень не помічав!
Якщо у вас версія ХР Гоме, то існує примочка для розширення кількості одночасних звернеть до файла через мережу до 100 і більше.
Називається TCPIP.100
Tcpip.100 - Увеличение лимита одновременных незавершенных (half-open) соединений TCP/IP c 10 до 100 для XP professional и с 5 до 100 для Home.

TCPIP.SYS берётся от windows Server 2003 и встраевается в ХРюшу!!!
Опис англійською мовою
Запускаємо, вибираємо пункт "Change Limit" і виставляємо необхідне собі число, наприклад 25.
Не забуваємо перевантажити компа!!!
Тепер можна тести на сервері використовувати по всій школі. Зручно, бо необхідний тест потрібно записати лише в одне місце, і результати під рукою!
Прикріплення: EvID4226Patch22.zip(39Kb)
igor_ Дата: Вт, 23.02.2010, 22:05 | Повідомлення № 27
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Quote (Student-psk)
На час проведення тексту відкриваю доступ до папок через мережу.

Це ж скільки зайвих "телодвижений". Згоден з тим, що програму потрібно доробити. Ждем W3.

Quote (Bandalak)
Називається TCPIP.100

В Інтернеті є різні думки про законність зняття обмежень на кількість одночасних з’єднань через всякі там патчі та підміну файлів. Одна з них - ВСЕ ЦЕ ПОРУШУЄ ЛІЦЕНЗІЙНУ УГОДУ. З ліцензійною віндоус в школі я б таке не робив.

Мабуть простіше використовувати іншу тестуючу програму.

netcrate Дата: Ср, 24.03.2010, 23:18 | Повідомлення № 28
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
> Мабуть простіше використовувати іншу тестуючу програму.

Спробуйте програму easyQuizzy (http://easyquizzy.ru). Для таких випадків, як ваш, коли потрібно обирати іншу програму, а з тестами неохоче розлучатися, ми зробили можливість відкриття ваших тестів, зроблених раніше у програмах Test-W або Test-W2.

Відредаговано: netcrate - Ср, 24.03.2010, 23:20
piktor Дата: Нд, 23.01.2011, 15:33 | Повідомлення № 29
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Суворий челябінський студент проходив маленький тест на 17 (сімнадцять) запитань. Із них він правильно відповів на 18 (вісімнадцять), помилився у двох.
sergey_petrenko Дата: Вт, 24.01.2012, 09:48 | Повідомлення № 30
Новий користувач
Замечательная программа! У меня после уроков даже учителя начальных классов приходят ее изучать. Некоторые уже даже тесты вносят и приводили детишек работать с ней.
Простая, понятная и учителю и дети в восторге! Полном восторге!
Очень хорошо что бесплатная.
Я для старших классов использую SunRav Test Office
Очень продвинутая. Мне очень нравится ее аналитика. Но о ней в другой ветке :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » TestW2
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.