Нд, 17.12.2017, 16:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » TestW2
TestW2
REDIOD Дата: Ср, 04.03.2009, 12:49 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Хто замовляв у Шестопалова диск з тестами, не могли б ви викласти нову версію системи та редактор, сам банк тестів не потрібен...

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 20:54
Bandalak Дата: Ср, 04.03.2009, 13:06 | Повідомлення № 2
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Даний тест поширюється безкоштовно, але виключно автором, Шестопаловим! Замовте у нього диск і буде Вам щастя!
Тут Вам ніхто це не викладе, бо люди, на відміну від Вас, читають правила форуму!
aspekt@sh.km.ua
http://www.aspekt-edu.kiev.ua/
REDIOD Дата: Чт, 05.03.2009, 21:41 | Повідомлення № 3
Новий користувач
Я не буду замовляти той диск по одній причині, без тестів програма нічого не варта. Тести складали різні люди, тобто це не є його інтелектуальна власність, і значить він не має права нею торгувати. Як вам шкода викласти, то я знайду в іншому місці. Але я не розумію, чому ви підтримуєте саме такий спосіб росповсюдження.
Ktara Дата: Чт, 05.03.2009, 22:18 | Повідомлення № 4
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
А что вам мешает потом самому написать тесты? На диске много чего есть, не только тестовая программа :)
REDIOD Дата: Чт, 05.03.2009, 22:20 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Так справа в тому, що тести і редактор у мене є, але програма була заражена вірусом, тому прийшлось її видалити...
Bandalak Дата: Чт, 05.03.2009, 22:38 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Quote (REDIOD)
Так справа в тому, що тести і редактор у мене є, але програма була заражена вірусом, тому прийшлось її видалити...

А хто Вам винен, що Ви не знаєте правила антивірусної безпеки!

Quote (REDIOD)
Я не буду замовляти той диск по одній причині, без тестів програма нічого не варта. Тести складали різні люди, тобто це не є його інтелектуальна власність, і значить він не має права нею торгувати.

Тести я можу Вам вислати хоч зараз. Їх також можна вільно скачати з сайту Шестопалова http://www.aspekt-edu.kiev.ua/ .
А от сама програма - це його інтелектуальна власність. І давайте будемо поважати авторське право!
W-w-W Дата: Чт, 05.03.2009, 23:47 | Повідомлення № 7

Quote (REDIOD)
Я не буду замовляти той диск по одній причині, без тестів програма нічого не варта

Цікава позиція!!!!!!!!!!

Quote (REDIOD)
Як вам шкода викласти, то я знайду в іншому місці. Але я не розумію, чому ви підтримуєте саме такий спосіб росповсюдження

Це ультиматум???? нам не шкода, але ми привчені до культури та поваги!!!!!

доречі: чому самі собі суперечите????

Quote (REDIOD)
не могли б ви викласти нову версію системи та редактор

а потім пишите:
що тести і редактор у мене є
Ktara Дата: Пт, 06.03.2009, 07:47 | Повідомлення № 8
Перспективна вчителька
Тесты есть и на сайте Шестопалова и на Острове знаний. Берите, пользуйтесь, корректируйте. Никто на них авторское право не предъявляет :) Если человек выкладывает свою программу для свободного скачивания, это одно. А если нет - значит надо уважать то, что это интеллектуальная собственность автора программы и он вправе решать дарить ее или продавать. Надо уважать друг друга :)
А говорить, что мы тут все бяки. потому что не отправляем программу, так это чем-то напоминает школу "Ах, не дал мне списать, так я с тобой не дружу" :)
Шестопалов Дата: Пт, 06.03.2009, 08:13 | Повідомлення № 9
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Шановні колеги! Дякую за розуміння і підтримку.
Ktara Дата: Пт, 06.03.2009, 08:33 | Повідомлення № 10
Перспективна вчителька
Вот хочу подчеркнуть что в мы со всеми вами коллеги. И давайте об этом не забывать :) У нас быть может есть в чем-то разногласия, на то мы и люди :) Если бы все мыслили одинаково - зачем тогда нужен был форум?
"В споре рождается истина"
Сорри, если офтоп

Відредаговано: Ktara - Пт, 06.03.2009, 08:33
GаrDArik Дата: Пт, 25.09.2009, 23:11 | Повідомлення № 11
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Як я користуюсь Тестом-В2 - розшарив папку з прогою і тестами на компі по мережі. Учні запускають по мережі (13+1 комп). Але часто прога зависає (мабуть багато до неї звернень) і файл з результатами порожній( Учні його самі не видаляли - провірено на де-кількох класах. А ідея запису результатів в файл по мережі - хороша!)
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 25.09.2009, 23:20 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (GаrDArik)
і файл з результатами порожній

У мене таке було, коли доступ був "Только чтение" без можливості зміни файлів по мережі. Коли виставив повний доступ - файл результату почав записуватись. Але великий мінус в тому, що учні можуть без проблем його видалити, за всіма не вслідкуєш.
GаrDArik Дата: Пт, 25.09.2009, 23:28 | Повідомлення № 13
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
ні, вони вносяться - результати зявляються. А тоді.... хоп - і нема( А видалити - так, можуть( Але я заздалегідь кажу, що якщо хтось щось "випадково" видалить, то я видалю йому теж дещо (на хлопців діє) )))
Romek Дата: Вт, 16.02.2010, 12:18 | Повідомлення № 14
Тут живе...
Рейтинг: 8
потрібно поставити заборону на видалення, і дозвіл на зміни

Додано (16.02.2010, 12:18)
---------------------------------------------
хоча є й такі учні, що можуть замінити порожнім і тоді результат також 0

mudrak Дата: Вт, 16.02.2010, 19:34 | Повідомлення № 15
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 46
Коли я користуюся Test W2 то роблю його папку прихованою, включно з файлом запису результатів, а на учнівських комп'ютерах у властивостях папки - не показувати приховані та системні файли. Місце знаходження "головної" папки не афішую, в учнів лише ярлики та тести. Ніхто ще не здогадався як витерти.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » TestW2
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.