Пн, 20.08.2018, 13:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Тестуючі системи
Яку тестуючу систему ви використовуєте на уроках інформатики?
1.TEST-W[ 47 ][29.01%]
2.TEST-W2[ 56 ][34.57%]
3.ІНШУ (вказати в повідомленні)[ 63 ][38.89%]
Усього відповідей: 162
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.09.2007, 22:26 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Шановні колеги! Давайте поговоримо про тестуючі системи. Які програми ви використовуєте в школі? Чи є існуюча система Test-W2 (видавництва "Аспект") кращою?
Ділимось досвідом про використання тестуючих систем.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 21:51
Jokerz Дата: Пт, 23.11.2007, 10:24 | Повідомлення № 106
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
Quote (mouse)
Я так зрозумів - не дороблено. Мені було не цікаво.

Наша система тестирования переехала на
http://zapravila.net.ua/itest/
данные для входа те же.
Все дописано.
Остался только дизайн, что уже делаем.
Quote (mouse)
Таке робити - зможуть одиниці в районі. І чи потрібно воно вчителеві?! Йому краще про реєстр, про методичні наробки, схеми плакати. Про реальні тестуючі проги з базою питань, які можна долучати до тесту чи ні..... а ще забув... щоб коштувала не більше 10-30 грн.Давайте трохи зійдемо на землю.

впринципе Вы правы, поскольку мы видим просто разный уровнь, MIFTests который автор написал расчитан полностью на школы. Не спорю написано хорошо, но именно для школы. Покольку безопасности процеса тестирования как удаленно так и локально мало уделялось времени, да и программа по ходу локальная. (локальная сеть тоже). Мы же писали под ключ для одного института который использует удаленное обучение. Им нужно что бы каждый пользователь не имея каких либо специальный программ-клиентов мог пройти тестирование. Очень много внимания уделяеться системебезопасности и тойнокой настройки. Есть разграничние по группам пользователей все можно давать различные права доступа. Как на укозе. Тестирование можно назначать на конкретные дни конктретным студентам или группам. Так точно они будут заочников проверять.
По поводу цены, да действительно для школы дорого 500-600$ платить за такую систему, да и не нужна она там, поскольку все не тк серьезно, не нужны отчеты на которых печать должна стоять.
Я не рекламирую свой продукт поскольку не вижу смысла, ниодна школа не купит у нас ее с такими ценами. Бесплатно давать также не хочу, поскольку над ней работали 5 человек 2 месяца.

Так же для школы просят "Базу тестов". Что бы использовать уже готовый продукт.
Ценовая политика 20-30 гривен это чисто символически, что бы пересылку программы оплатить да и на мороженое себе для удовольствия. Я не могу так поступить поскольку нужно платить зарплату програмисту и дизайнеру, а платить со своего кармана не хочу.

Вот и получаеться что каждая программа под свои нужды. И сначала нужно решить что именно вам нужно, каким способом тестировать вам нужно. Хотите ли тестирование ограничить только в классе или вынести в Интернет. Поэтому каждый вибирает продукт по своим нуждам и возможностям.

P.s. это не реклама.

Sasyk Дата: Пт, 23.11.2007, 11:31 | Повідомлення № 107
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (Jokerz)
Бесплатно давать также не хочу, поскольку над ней работали 5 человек 2 месяца.

Та ж проблема й у нас... Ми взагалі працювали більше року... Та й треба покрити певні витрати... Тому наша ціна така, яка б не кусалася... Була доступною іншим вчителям... І програма надіємося корисна...
sergey Дата: Ср, 28.11.2007, 00:45 | Повідомлення № 108
Знаток мови С
Нагороди: 1
Quote (Ковшун)
Ковальчук_Олександр писав(а): Замітив також один "глюк" у Test-w2: на одному комп’ютері програма запускається і працює, проте на кнопках не відопбражається текст. Наприклад, на кнопках "Відкрити тест" та "Результати" пише "???????????". Так само пише внизу на кнопці "наступне запитання". Можливо, немає якогось шрифта на комп’ютері. Хто знає, що це може бути?

По этому поводу думаю, что проблема в Виндовс (лучше переустановить на чистый диск, или с образа восстановить)

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 28.11.2007, 17:57 | Повідомлення № 109
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Так, впринципі проблема була не в test-w2. Відновлення віндовс дало результат. Дякую.

Sasyk, прошу вас складати банк тестів до вашої тестуючої системи і я на наступний рік її у вас куплю. Я думаю, якщо матимете хороші тести, то матимете і клієнтів. А те, що ви хочете покрити свої витрати - цілком природньо. Будь-хто на вашому місці поступив би так само.
І ще порада: Jokerz говорив абсолютно правильно - використайте сучасний інсталятор, а то той, що у вас - 10 річної давності.

Мені найбільше подобаються тести в режимі он-лайн через браузер. Тоді точно змахлювати не вийде. І в майбутньому, можливо, зроблять зовнішнє тестування на цій основі. А в класі було б добре це реалізувати через локальну мережу.

Newbie Дата: Ср, 28.11.2007, 19:34 | Повідомлення № 110
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Ковальчук_Олександр)
Мені найбільше подобаються тести в режимі он-лайн через браузер. Тоді точно змахлювати не вийде. І в майбутньому, можливо, зроблять зовнішнє тестування на цій основі

а проблема ліній зв*язку?! а проблема з глюком обладнання?!! ні в якому разі не можна такого робити - незалежне в режимі онлайн! в класі - ще терпимо, адже тут ставки не такі великі, та й вчитель завжди неподалік і в курсі, якщо мигнуло світло smile
Sasyk Дата: Ср, 28.11.2007, 20:03 | Повідомлення № 111
знаток тестуючих систем
Ковальчук_Олександр, чогось вважаю, що не так важливо, яким інсталятором ми користувалися!!! Адже, знову ж таки - це не для рекламації продукту, наща задача - це задоволення вчителів та й покриття нащих витрат, то думаЮ, як інсталювати... не пароблема, аби продукт був нормальним....
Jokerz Дата: Ср, 28.11.2007, 21:42 | Повідомлення № 112
Хостер
Мені найбільше подобаються тести в режимі он-лайн через браузер. Тоді точно змахлювати не вийде. І в майбутньому, можливо, зроблять зовнішнє тестування на цій основі

таких систем много, даже мы под заказ пишем такую, вернее уже дописали.
Но еще долго здать когда в школы такие системы придут хотя за ними будущее, они удбнее и доступны с любой точки мира. что дает возможность использовать в проверке знаний в дистанционном обучении.
mouse Дата: Чт, 29.11.2007, 13:51 | Повідомлення № 113
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Jokerz)
таких систем много, даже мы под заказ пишем такую, вернее уже дописали.
Но еще долго здать когда в школы такие системы придут хотя за ними будущее, они удбнее и доступны с любой точки мира. что дает возможность использовать в проверке знаний в дистанционном обучении.

Підтримую. ЩОсь виправити, коли все відбуваєтсья на стороні сервера (аби він тільки працював так як треба) практично не можливо. І чи будуть це робити? (бо і так при незалежному тестуванні дяді ходять зі зброєю, та все обшуковують). Треба постійно мати штат викладачів інформатиків які будуть нести адм, крім - відповідальність. Ніхто за когось не захоче мати проблеми.

Quote (Newbie)
проблема ліній зв*язку?! а проблема з глюком обладнання?!! ні в якому разі не можна такого робити - незалежне в режимі онлайн! в класі - ще терпимо, адже тут ставки не такі великі, та й вчитель завжди неподалік і в курсі, якщо мигнуло світло

Пробачте, є таке поняття як UPS. Якщо так говорити, то і в лок. мережі будуть проблеми. Лінії звязку також можна забезпечити - укртелеком шурує Мєгабітами. Можна на пару днів і на освіту попрацювати. biggrin

Sasyk Дата: Чт, 29.11.2007, 18:01 | Повідомлення № 114
знаток тестуючих систем
Я, звичайно, вибачаюся, але виправити тести, які лежать на сервері у локальній мережі (вчительський ПК) також не можна... Принаймні в нас так
Kasana Дата: Пт, 07.12.2007, 13:57 | Повідомлення № 115
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Тестовою програмою Test-W користуюся вже давно. досить непогана програм. Правда тести пишу сама відповідно до того як викладаю. Недоліки звисайно є. Такі хакери що залізали через блокнот і мали готові відповіді в мене також були. Ще один недолік: погано, що не зберігаються результати виконання.
Ковшун Дата: Пт, 07.12.2007, 14:15 | Повідомлення № 116
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (Kasana)
Тестовою програмою Test-W користуюся вже давно. досить непогана програм. Правда тести пишу сама відповідно до того як викладаю. Недоліки звисайно є. Такі хакери що залізали через блокнот і мали готові відповіді в мене також були. Ще один недолік: погано, що не зберігаються результати виконання.

А чому б Вам не придбати тестуючу систему Test-W2 у Шестопалова http://www.aspekt-edu.kiev.ua
а самі тести завантажити на цьому сайті у приваті.
Там розміщено цілий банк тестів з інформатики.
А тестуюча система Test-W2 набагато краща, недоліки, які були у її попередниці усунуто.
Kasana Дата: Пт, 07.12.2007, 15:32 | Повідомлення № 117
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Дайте будь-ласка адресу де можна взяти Test-W2
Ковшун Дата: Пт, 07.12.2007, 18:39 | Повідомлення № 118
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (Kasana)
Дайте будь-ласка адресу де можна взяти Test-W2

Ось тут http://www.aspekt-edu.kiev.ua
vitert Дата: Нд, 09.12.2007, 02:21 | Повідомлення № 119
Тут живе...
Рейтинг: 22
Я багато використовував тестуючих програм, але жодна мене не задовільнила. Ідеальна, на мою думку, тестуюча програмаповинна мати слідуюючі основні функціїї:
А) Можливість використання різних видів тестових завдань, як запитань із вибором правильних відповідей, так із друкуванням відповідей.
Б) Можливість використання в запитаннях не лише тексту а і малюнків, формул та інших об'єктів.
В) Протоколювання відповіді учнів на комп'ютері вчителя.
Г) Існування окремої зручної програми для складання тестів.
Д) І звичайно встановлення гнучких параметрів тестування, таких як час оцінювання, вибір запитань.
Е) Захищеність від будь-яких намагань "схитрувати" з боку учнів.
Програми якими я найбільше користувався це Test-w та Hyper Test але вони не відповідали вище наведеним критеріям повністю. Тому останнім часом вивчаючи PHP почав використовивати PHP+Apache+браузер для тестування, над чим зараз і працюю, але ще треба певний час щоб довести все до логічного кінця, ще треба вичити MySQL тоді будуть можливості тестування гнучкі, потужні та захищені.
Дізнався про вихід Test-W2, із відгуків зрозумів, що багато недоліків (обмежень) ліквідовано. Сьогодні замовив, але чи це те що треба покаже час, чи все ж PHP+Apache+браузер залишиться кращим варіантом.
Jokerz Дата: Нд, 09.12.2007, 10:31 | Повідомлення № 120
Хостер
Quote (vitert)
Програми якими я найбільше користувався це Test-w та Hyper Test але вони не відповідали вище наведеним критеріям повністю. Тому останнім часом вивчаючи PHP почав використовивати PHP+Apache+браузер для тестування, над чим зараз і працюю, але ще треба певний час щоб довести все до логічного кінця, ще треба вичити MySQL тоді будуть можливості тестування гнучкі, потужні та захищені.Дізнався про вихід Test-W2, із відгуків зрозумів, що багато недоліків (обмежень) ліквідовано. Сьогодні замовив, але чи це те що треба покаже час, чи все ж PHP+Apache+браузер залишиться кращим варіантом.

могу предложить просмотреть на текущую нашу работу в этом направлении:
Это наша разработка, так же работает на PHP+Apache+браузер с базой данных MySQL
http://zapravila.net.ua/itest/
Admin 12345
Uly 12345
Сейчас проходит тестирования на баги, поэтому выводиться служебная информация внизу страници, какие запросы были в базу, какие переменные работают. Вообщем идет отладка скрипта и написание дизайна для системы.
Система полностью написана с нуля под заказ одному институту, и уже второй в Украине захотел приобрести их smile
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.