Пт, 02.12.2022, 12:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Тестуючі системи
Яку тестуючу систему ви використовуєте на уроках інформатики?
1.TEST-W[ 47 ][29.01%]
2.TEST-W2[ 56 ][34.57%]
3.ІНШУ (вказати в повідомленні)[ 63 ][38.89%]
Усього відповідей: 162
kom_adm Дата: Пн, 10.09.2007, 21:26 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Шановні колеги! Давайте поговоримо про тестуючі системи. Які програми ви використовуєте в школі? Чи є існуюча система Test-W2 (видавництва "Аспект") кращою?
Ділимось досвідом про використання тестуючих систем.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 20:51
Ковшун Дата: Чт, 01.11.2007, 08:24 | Повідомлення № 61
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Шановні колеги!!!
До мене звернувся з листом Євген Анатолійович Шестопалов, стосовно тестуючої системи Test-W2.
Не опублікувати його на форумі я не можу.
Тому доводжу до Вас текст цього листа.

"Шановний НИКОЛАЙ,
На Вашому сайті прочитав, що Test-W2 "вразлива від злих учнів". Буду вдячний відомості, де і як вдається зашкодити об'єктивному тестуванню за допосогою Test-W2.
Перед передачею в експлуатацію цю систему я спеціально віддавав шкільним "хакерам", щоб вони без редактора зробили якусь шкоду в тестах або виправили оцінку в протоколі.
Вони з ентузіазмом взялися за цю роботу але через два тижні змушені були визнати, що зламати систему і щось утнути не змогли.
І ще про тести. У вас обговорюються тести тільки з технічної сторони. А яке місце і методика їх використання в
навчальному процесі? І взагалі, про методику викладання інформатики ні слова.
Невже: - Захожу в клас і кажу учням "відкрийте зошити, запишіть сьогоднішню тему уроку"???!!!
На мене, якщо учні щось шкрябають ручкою на папері біля (?) комп'ютера, це не інформаційні технології, а звичний
урок математики, фізики чи ще чогось. Урок інформатики, озброєний найновішою технікою, повинен мати зовсім іншу
методику. Про це дуже переконливо написав Ярослав Глинський.
Див. http://www.aspekt-edu.kiev.ua/forum/index.php?showtopic=1&st=0 "

Дійсно, шановні, колеги!!!
Повністю поділяю точку зору автора листа.
Мабуть треба починати говорити про методику застосування тестів на уроках інформатики.
І взагалі, у нас на форумі зовсім не має мови про методику викладання інформатики.

Newbie Дата: Чт, 01.11.2007, 09:27 | Повідомлення № 62
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
щодо ручки і паперу я писала в іншій темі. тут скажу свою думку про тести.
Тест у мене на уроці- це узагальнення і повторення знань з теми. Дозволяю проходити тест тричі. За цей час той, хто просто призабув щось - виправляється і отримує заслужених 11 балів. А хто не знав - навіть може щось вивчити, і отримує свої 6-7. Такий тест не стільки показує мені рівень знань учнів, як показує його самим учням. Вони самі бачать де вони не довчили, і реальний рівень своєї оцінки.
Використовую такі тести досить рідко, раз на місяць мабуть. Обов*язково редагую будь-який готовий тест під конкретний клас чи паралель (тому наявність бази тестів на мою до них симпатію не впливає). Викидаю майже всі питання, які стосуються команд меню (бо наприклад навіть в Офісі2007 то вже неактуально), залишаю лише принципові речі.
Для деяких тем використовую навіть паперові тести - бо там більше можливостей для різних типів питань (це для молодших). А для старших користуюсь спеціальною системою МУДЛ (це система дистанційного навчання), реєструю їх там і вже роблю такі питання, як мені потрібно. Там уже оскільки більше можливостей для різних питань, можна перездавати двічі, а я як адмін бачу всі помилочки і статистику по класу. Наприклад, бачу що певне питання викликало найбільше труднощів - його варто опрацювати ще раз.
Newbie Дата: Чт, 01.11.2007, 13:55 | Повідомлення № 63
Хелпер
Quote (Ковшун)
А чому б Вам не спробувати використовувати тести під час перевірки виконання домашніх завдань

у мене немає домашніх завдань smile ми працюємо практично, на уроці. бажаючі можуть доробити завдання вдома, це їм додатковий плюс. хто не може - нема проблем.
перевіряти теоретичні знання (тести) не бачу сенсу. краще нехай за цей час роблять практичне завдання на тему попереднього заняття.
kom_adm Дата: Чт, 01.11.2007, 14:19 | Повідомлення № 64
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
Перед передачею в експлуатацію цю систему я спеціально віддавав шкільним "хакерам", щоб вони без редактора зробили якусь шкоду в тестах або виправили оцінку в протоколі.Вони з ентузіазмом взялися за цю роботу але через два тижні змушені були визнати, що зламати систему і щось утнути не змогли.

Test-w2 реально класна тестуюча програма. Єдиний недолік, який я виявив заключається в тому, що учні-хакери можуть легко видалити протокол з результатами тестів, який у мене створюється на мому комп’ютері.

Newbie, я поділяю думку Ковшуна:

Quote (Ковшун)
А чому б Вам не спробувати використовувати тести під час перевірки виконання домашніх завдань.Адже це дуже ефективно.Ви за якихось 15 хвилин зможете перевірити знання всіх учнів.
Проводити тестування раз на місяць - це занадто рідко. Я проводжу тестування учнів 10-х класів майже щоуроку. А от тестування учнів 11-х класів - 3 рази на семестр. Вся справа в тому, що в мене немає розроблених тестів по програмуванню.
Отже, всі учасники форуму (нинішні і майбутні) повинні надсилати у приватний форум свої власні тести, щоб накопичилась велика база тестів. А то я так думаю, що практично ні в кого не має розроблених тестів по програмуванню. Чи я не правий?

Quote (Newbie)
Дозволяю проходити тест тричі.
Я аналогічно дозволяю проходити тест учням 2 рази. Навіть, якщо це тематичне оцінювання. Вся справа в тому, що Євген Анатолійович склав реально важкі тести по інформатиці до нової тестуючої системи Test-w2. Учні, проходячи ці тести, просто прозрівають із їх важкості. cool Але, зазвичай, хто вивчив параграф дома, той зможе пройти тест на 9-11 балів з другої спроби. Хто не вивчив - проходить тест тричі, а бал все одно низький - 3-5.
Quote (Newbie)
А для старших користуюсь спеціальною системою МУДЛ (це система дистанційного навчання), реєструю їх там і вже роблю такі питання, як мені потрібно. Там уже оскільки більше можливостей для різних питань, можна перездавати двічі, а я як адмін бачу всі помилочки і статистику по класу. Наприклад, бачу що певне питання викликало найбільше труднощів - його варто опрацювати ще раз.

Де ви брали цю систему МУДЛ? Чи вона хороша для тестування учнів? Чи є у вас розроблені тести для неї?
Ковшун Дата: Чт, 01.11.2007, 14:32 | Повідомлення № 65
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
...Я аналогічно дозволяю проходити тест учням 2 рази. Навіть, якщо це тематичне оцінювання. Вся справа в тому, що Євген Анатолійович склав реально важкі тести по інформатиці до нової тестуючої системи Test-w2. Учні, проходячи ці тести, просто прозрівають із їх важкості. Але, зазвичай, хто вивчив параграф дома, той зможе пройти тест на 9-11 балів з другої спроби. Хто не вивчив - проходить тест тричі, а бал все одно низький - 3-5.

Я не дозволяю учням проходити тест по кілька разів.
Учні проходять тест лише один раз.
Кожен учень має посібник видавництва "Аспект".
При підготовці до уроку, запитання для самоперевірки ті ж самі що і в тесті.
Якщо учень готувався до уроку, то буде гарна оцінка.
Якщо не готувався, то буде те, що буде.
Але під час тестування дозволяю користуватись посібником.
Newbie Дата: Чт, 01.11.2007, 14:44 | Повідомлення № 66
Хелпер
так, Ви праві - з програмування тести практично не використовую, ну хіба щось на кшталт "яка команда дозволяє ввести дані з клавіатури?". це як на мене навіть не тестування, а механічне відповідання. нецікаво smile

я розумію, що можна й щоуроку тестувати, не бачу змісту. інакше получається натаскування учнів та таке тестування замість того, щоб опановувати навички практичного курсу. психологічного бар*єру перед тестами не спостерігаю, особливо якщо врахувати, що можна тест двічі-тричі пройти. тому практикуватись саме в тестуванні теж нема потреби. у нас в школі була вчителька (звільнилась кілька років тому) - то я мала учнів після неї, страшенно скаржились саме на такий спосіб перевірки знань. клас реально був сильних і старанний - проблеми вивчити там не було, їм було некомфортно, що їх кожного уроку змушують робити одне і те ж, з дещо неадекватними питаннями.

система Мудл - розповсюджується безкоштовно, але потребує сервера. дещо про неї можна почитати http://moodle.ukma.kiev.ua/ . тестів у цій системі маю небагато, але поняття не маю як їх експортувати/імпортувати smile

Ковшун Дата: Чт, 01.11.2007, 14:49 | Повідомлення № 67
Досвідчений учасник
Quote (Newbie)
так, Ви праві - з програмування тести практично не використовую, ну хіба щось на кшталт "яка команда дозволяє ввести дані з клавіатури?". це як на мене навіть не тестування, а механічне відповідання. нецікаво

Я також з програмування не практикую тестування.
Краще хай учень складе програмку для розв’язання задачі.
Newbie Дата: Сб, 03.11.2007, 12:40 | Повідомлення № 68
Хелпер
Quote (Sasyk)
Обмеження демо версії полягають в тому, що не відображаються оцінки

мені сподобалась Ваша програма. там власне реалізовано ті типи питань, яких особисто мені дуже бракує в test-w. я завантажила MIFTests, ввела питання, зберегла, але не можу їх відкрити для тестування. В тестувальнику червоним пише, що то демо-версія, не можу вказати клас, прізвище і т.д. як же подивитись на сам процес тестування?
і ще - цю програму ж можна використовувати без мережевого журналу? мені просто така функція не особливо потрібна smile
kom_adm Дата: Сб, 03.11.2007, 13:53 | Повідомлення № 69
Ветеран спілкування
MIFTests програма варта уваги з тестами (яких поки що, я так розумію, не має). Без тестів, що MIFTests, що Test-w2 - пусте місце. Як на мене, то людям значно краще купити у видавництві "Аспект" Test-w2 з комплектом тестів (понад 300 Мб для 7-12 кл.), ніж купувати в вас за ті ж гроші, а то й дорожче, пусту (без тестів) MIFTests. Тому вам потрібно впершу чергу дбати про накопичення банку тестів, що вже давно робить Шестопалов, а потім все конкретно продумати і виставляти її на продаж (з повним набором тестів). Бо так ви на хліб з маслом не заробити і навіть витрати свої не покриєте. Подумайте над цим. Сама програма дуже не погана. Бракує тестів для неї. cool
Ковшун Дата: Нд, 04.11.2007, 15:15 | Повідомлення № 70
Досвідчений учасник
Шановні колеги!!!
Видавництво "Аспект" зацікавлене в тому, щоб тестуюча система Test-W2 знаходила достойне місце на уроках інформатики.
Тому, ми запрошуємо вчителів до співпраці.
Пропонуємо надсилати свої тести з будь-якої теми шкільного курсу інформатики.
Таким чином ми створимо банк тестів і вчителі зможуть ним вільно користуватись.
Такий банк створено у приваті.
І я сьогодні розміщую тести до посібника "Інформатика. Основи алгоритмізаціїї та програмування. 10 клас"
( автор Караванова Т.П.), які родарувало нам видавництво "Аспект".
Автор тестів Караванова Т.П.

Трохи пізніше у приваті буде розміщено тести до посібника "Інформатика. Visual Basic. 9 клас" ( Бондаренко О.О.)
Автор тестів Бондаренко О.О.
Це теж дарунок видавництва "Аспект".

Ковшун Дата: Пн, 05.11.2007, 14:52 | Повідомлення № 71
Досвідчений учасник
Quote (XXX)
Я наприклад користуюся программою ADSoft tester безкоштовна і мене не завсім задовольняє але , але...

А чому не хочете придбати тестуючу систему Test-W2 разом з банком тестів.
Причому, у видавництві "Аспект" створено банк тестів з різних предметів, не лише з інформатики.
Та і ціна помірна.
Sasyk Дата: Вт, 06.11.2007, 18:08 | Повідомлення № 72
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (Ковальчук_Олександр)
MIFTests програма варта уваги з тестами (яких поки що, я так розумію, не має). Без тестів, що MIFTests, що Test-w2 - пусте місце. Як на мене, то людям значно краще купити у видавництві "Аспект" Test-w2 з комплектом тестів (понад 300 Мб для 7-12 кл.), ніж купувати в вас за ті ж гроші, а то й дорожче, пусту (без тестів) MIFTests. Тому вам потрібно впершу чергу дбати про накопичення банку тестів, що вже давно робить Шестопалов, а потім все конкретно продумати і виставляти її на продаж (з повним набором тестів). Бо так ви на хліб з маслом не заробити і навіть витрати свої не покриєте. Подумайте над цим. Сама програма дуже не погана. Бракує тестів для неї.

Дякую, що нарешті ви її оцінили... річ в іншому... Тести скоро будуть, просто також готуємо банк тестів, а потім їх завантажимо... До речі і всі бажаючі зможуть поділитися своїми надбаннями на сайті www.inforoom.h.com.ua

Додано (06.11.2007, 17:32)
---------------------------------------------

Quote (XXX)
Я наприклад користуюся программою ADSoft tester безкоштовна і мене не завсім задовольняє але , але...

спробуйте MIFTests http://www.inforoom.h.com.ua

Додано (06.11.2007, 18:02)

Quote (Newbie)
мені сподобалась Ваша програма. там власне реалізовано ті типи питань, яких особисто мені дуже бракує в test-w. я завантажила MIFTests, ввела питання, зберегла, але не можу їх відкрити для тестування. В тестувальнику червоним пише, що то демо-версія, не можу вказати клас, прізвище і т.д. як же подивитись на сам процес тестування?
і ще - цю програму ж можна використовувати без мережевого журналу? мені просто така функція не особливо потрібна

можливо ви закачували її раніше... ми трішки обновили архів і закинули туди інструкцію по роботі... якщо ще щось буде не зрозуміло, просто пишіть нам на пошту і ми спробуємо Вам допомогти...
1. Створили список запитань...
2. потрібно запустити адмін і створити файл журналу (в інструкції все описано)...
3. також в журналі створюється список учнів...
До речі... геть забули... при першому запуску потрібно вказати деякі параметри
(при першому запуску тестера потрібно вказати певні параметри, пароль:11071982 - вівши його меню конфігурація стане доступним, виберіть

конфігурація - настройка параметрів.
Далі вкажіть шлях до файла з учнями та шлях до файлу з журналом.(файл з учнями можна розмістити на сервері в мережевій папці, файл журналу

повинен бути на кожному окремому ПК.) Ставимо прапорець "передавати дані по мережі". вказуємо ір адресу сервера і порт, про порт написано

нижче.)
!!! Для передачі по мережі адмін повинен бути запущеним.

Додано (06.11.2007, 18:06)
Порт на адміні і тестері потрібно вказати будь-який від 1000 до 9999. але він має бути онаковим і там і там...
пробуйте і задавайте наступні запитання, ми вам на них дамо відповідь...

Додано (06.11.2007, 18:08)

Quote (Ковшун)
Та і ціна помірна.

Комплекс MIFTests є НЕ ДОРОГИЙ...
Newbie Дата: Вт, 06.11.2007, 18:43 | Повідомлення № 73
Хелпер
зробила smile працює - треба було мені уважніше читати рідмі! wacko
тільки незручно як на мене коли постійно слід підтверджувати свою відповідь. і по переліку питань не видно на які вже дана відповідь.
хоча загалом програма і типи питань мені до вподоби smile
Sasyk Дата: Вт, 06.11.2007, 18:52 | Повідомлення № 74
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Пепегляньте

Добавлено (06.11.2007, 18:48)

Quote (Newbie)
зробила працює - треба було мені уважніше читати рідмі!
тільки незручно як на мене коли постійно слід підтверджувати свою відповідь. і по переліку питань не видно на які вже дана відповідь.
хоча загалом програма і типи питань мені до вподоби

Можливо щось не зручно... пояснюю чого так...
просто інколи можна вибрати неправильну відповідь, а тут щер перепитає...

Добавлено (06.11.2007, 18:50)

Quote (Newbie)
і по переліку питань не видно на які вже дана відповідь

Якщо можна, поясніть більш детально або якщо можна зробіть скріншот

Добавлено (06.11.2007, 18:51)
Ми будемо дуже вдячні, якщо користувачі будуть висловлювати свої думки сприводу програми, а ми зможемо їх реалізувати

Добавлено (06.11.2007, 18:52)
Як Вам інтерфейс комплексу MIFTests?

Newbie Дата: Вт, 06.11.2007, 18:59 | Повідомлення № 75
Хелпер
от є список питань (я прикріпила файл), там не видно, що на питання №5 і 3 вже були відповіді. крім того є можливість давати повторну відповідь на питання, яке вже підтвердили (наприклад оце питання №5 - я дала відповідь, підтвердила, ще раз на ньому клацнула і знову вибираю відповіді, і знову підтверджую).
я все це пишу з єдиною метою - щоб можливо Ви звернули увагу на те, що просто не помітили. не для критики smile
і ще - можливо те, що я описую - це проблема демо-версії без оцінок?
Прикріплення: sc.tif(14.5 Kb)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.