Сб, 10.12.2022, 00:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

 • Сторінка 42 з 42
 • «
 • 1
 • 2
 • 40
 • 41
 • 42
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Тестуючі системи
Яку тестуючу систему ви використовуєте на уроках інформатики?
1.TEST-W[ 47 ][29.01%]
2.TEST-W2[ 56 ][34.57%]
3.ІНШУ (вказати в повідомленні)[ 63 ][38.89%]
Усього відповідей: 162
kom_adm Дата: Пн, 10.09.2007, 21:26 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Шановні колеги! Давайте поговоримо про тестуючі системи. Які програми ви використовуєте в школі? Чи є існуюча система Test-W2 (видавництва "Аспект") кращою?
Ділимось досвідом про використання тестуючих систем.


[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 20:51
gvmir Дата: Вт, 09.04.2013, 08:43 | Повідомлення № 616
Часто заходить...
Повідомлень: 83
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Цитата (swetikccc)
Головне не версія, головне наповнення і зв'зок(обратная связь)

Проте, що багато у цій галузі робиться для галочки, з Вами згоден, живе спілкування з учнем - це теж актуально і сумніву не піддається. Але нові версії програмних продуктів, особливо, якщо це стосується Глобальної мережі,  - це завжди покращення у плані безпеки, інтерфейсу....., оскільки вони, у більшрсті випадків, мають виправлення недоліків своїх попередніх версій.

Покоління систем для навчання MOODLE до версії 2.0 мають проблеми з подальшим оновленням, оскільки основна дилема міститься у невідповідності баз даних MySQL, тому важко здійснити перехід на новішу версію.

Стосовно систем тестування: чи можна MyTest використовувати глобально - ні, а в MOODLE можна створювати систему тестів, що буде доступна одночасно не для однієї школи, не для одного класу і т.д. Крім того, гнучка система налаштування тестів різного виду та автоматичне оцінювання з веденням журналу спрощують роботу вчителя. Це якщо не для галочки.

Тести - не сама краща форма оцінювання навчальних досягнень учнів, але в умовах сьогодення та кількості відведених годин на вивчення інформатики до них дуже часто доводиться звертатися, при використанні алтформи для навчання ми ще й користуємося Інтернетом, учні мають змогу ще раз  самі впевнитися у тому, що Глобальна мережа - це все ж таки просто мережа, і все в ній залежить від розміщеного контенту, десь приблизно так.

Додано (09.04.2013, 08:43)
---------------------------------------------
Цитата (Пилипчук_О_П)
І хибною є думка, що дистанційні засоби учні повинні використовувати у вільний час. Треба надати їм таку можливість, але не можна на це розраховувати.

50 на 50. У вільний свій час учні навряд чи будуть щось робити у таких системах без мотивації, якщо до соціальних мереж їх тягне майже на рівні інстинктів та емоційних складових, то поняття "раціо" у їхньому житті з’являється пізніше, десь так через півроку після закінчення школи. Знову ж таки не аксіома, але в багатьох випадках нехибне твердження.

Щодо використання таких платформ учнями, то перш за все учні мають бути налаштовані на кропітку та послідовну роботу, що в кінці кінців буде сприяти розвитку критичного мислення та розвитку самоосвіти....

Будемо ми заперечувати використання таких систем чи ні, але вони ростуть, мов гриби після дощу. Наприклад український центр підготовки до ЗНО. І ви знаєте, після використання системи MOODLE  у моїх учнів технічних питань переходу на інші системи не виникає, оскільки принцип їх функціонування подібний.


Відредаговано: gvmir - Вт, 09.04.2013, 08:52
SERGA Дата: Ср, 21.08.2013, 00:43 | Повідомлення № 617
Новий користувач
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Користуюсь тестуючою системою MyTestX вже 4 роки. БЕЗКОШТОВНА до версії 10.2. Мене влаштовує кільсть запитань, а особливо  тестування через локальну мережу та багато іншого. Присутня 12 бальна система оцінювання. Багато корисної інформації про це ПЗ є на сайті http://klyaksa.net/

Відредаговано: SERGA - Ср, 21.08.2013, 00:48
andy Дата: Нд, 08.09.2013, 23:35 | Повідомлення № 618
Новий користувач
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Мы используем безплатую систему онлайн тестирования http://www.testorium.net В Харьковской обл. она очень распространена. Там уже есть много готовых тестов, включая и ЗНО. А хочешь можно свои тесты создавать. Особенно нравиться принцып фасетности для тестовых заданий, т.е. все варианты получают задания одинаковой сложности, но с разными стартовыми данными, соответственно и ответы у всех должны быть свои. А вариантов может быть больше чем учеников в классе :)

С Test-w2 вообще не сталкивался. Но если программу нужно скачивать, устанавливать и настраивать то это как-то уже не то совсем. Ибо может в сёлах инет это ещё проблемма, но в городе у всех старшекласников (и не только) уже давно соц. сети, имейлы и даже на телефонах, не то что дома. Так сказать прогресс остановить не возможно.

И конечно тестирование не может полностью заменить проверку знаний. Это так, только как дополнительное средство или как средсто подготовки к ЗНО путём прохождения ЗНО прошлогодних. Достатчно точные результаты получаються между прочим.


Відредаговано: andy - Нд, 08.09.2013, 23:35
TYP Дата: Пн, 06.11.2017, 23:27 | Повідомлення № 619
Прописаний назавжди
Повідомлень: 472
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
Для свого електронного журналу вирішив написати тестову систему, щоб оцінки від тестів відразу йшли в журнал.
Уже написаний редактор тестів для 4-х типів запитань. Зараз займаюсь процесом тестування. Чи можливо хтось знає щось подібне з відкритим вихідним кодом (PHP+MySQL) не таке важке як Moodle?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
 • Сторінка 42 з 42
 • «
 • 1
 • 2
 • 40
 • 41
 • 42
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2022.