Нд, 25.02.2018, 19:55
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 42«1234564142»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Тестуючі системи
Яку тестуючу систему ви використовуєте на уроках інформатики?
1.TEST-W[ 47 ][29.01%]
2.TEST-W2[ 56 ][34.57%]
3.ІНШУ (вказати в повідомленні)[ 63 ][38.89%]
Усього відповідей: 162
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.09.2007, 21:26 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Шановні колеги! Давайте поговоримо про тестуючі системи. Які програми ви використовуєте в школі? Чи є існуюча система Test-W2 (видавництва "Аспект") кращою?
Ділимось досвідом про використання тестуючих систем.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 20:51
Jokerz Дата: Вт, 30.10.2007, 09:03 | Повідомлення № 46
Хостер
Нагороди: 6
Рейтинг: 136
Quote (Sasyk)
На рахунок поставленої задачі...Я вже розмістив свою відповідь, але всі системи взагалі майже не спроможні вирішити будь-яку задачу, крім вибору одиничного та декількох...

Вы писали:
В принципі, мені не подобається жодна з запропонованих тестуючих систем, оскільки дуже малий діапазон варіантів відповідей вони пропонують... З знайомими вчителями розробляємо свою систему і вона в короткі строки з'явиться на нашому сайті "Кабінет інформатики" www.inforoom.h.com.ua
Теж саме я хочу сказати і про клавіатурні тренажери, тому знову ж таки, був розроблений свій... Його також можна знайти на нашому сайті...
Запрошуємо його відвідати і стати партнерами...

Если я правильно понял то загвоздка только в количестве ответов? Если да то AD Tester с этим справится.
Так же есть разные варианты ответов которые есть в той программе что Вы рекламируете.
Вот адрес оф сайта: http://adtester.h15.ru/

И еще одно, AD Tester не демо - она бесплатна!

Відредаговано: Jokerz - Вт, 30.10.2007, 09:05
login Дата: Вт, 30.10.2007, 21:39 | Повідомлення № 47
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Quote (Sasyk)
Програма дороблена, просто це демо-версія

В чому обмежння "Демо" версії, і які умови розповсюдження "НЕ Демо" версії (вартість, комплектація...)?

Quote (Ковальчук_Олександр)
Мене задовільняє майже всім test-w2. Лише одне погано - в неї поганий захист від злих учнів.

Я знаю автора test-w2. При ншій розмові він стверджував що систему можна повністю захистити і від "злих" учнів. Він навідь розпвідав як це зробити, але я вже не помню, давно це було, да і "злі" учні в мене ведуть себе дуже чемно. Можу звязати з ним, aбо краще задайте питання про "Злих" учнів на форумі Шестпалова.

Quote (Sasyk)
Скільки коштує test-w2? де його можн придбати?

Уважно читайте повдомлення форуму. В повідомленні № 61 цієї теми сказано про вартість:

Quote (Ковшун)
Змінився порядок придбання тестуючої системи Test-W2. Тепер тестуючу систему Test-W2 разом з друкованою інструкцією і БАНКОМ ТЕСТІВ можна придбати ОКРЕМО від книжок за 10 грн. + 5 грн. (за пересилку поштою).

А інформацію про придбання можна знайти на сайті www.aspekt-edu.kiev.ua Там, доречі, до сих пір можна скачати Test-W1

А Вам, Sasyk, раджу познайомтись з аналогами, зробити висновки, написати і відлагодити програму, і лише тоді викадати для скачування

Відредаговано: login - Вт, 30.10.2007, 22:57
Sasyk Дата: Ср, 31.10.2007, 14:03 | Повідомлення № 48
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
login, програма відлагоджена і працює відмінно....
На рахунок аналогів, з ними ознайомлений... Аналоги даної програми коштують ой як не мало...

Додано (31.10.2007, 14:03)
---------------------------------------------
Обмеження демо версії полягають в тому, що не відображаються оцінки. Але використовуючи демо версію можна побачити всі можливості програми: створення різних типів запитань, робота з зображеннями, створення запитання, де на зображенні потрібно вказати область, передача даних по мережі... і т д.
До речі, дану програму можна використовувати не лише на інформатиці...
Розроблено декілька тестів на різні предмети, якщо у вас є бажання переглянути ці комплекти, я можу вислати вам їх по пошті

Відредаговано: Sasyk - Ср, 31.10.2007, 14:04
Ковшун Дата: Ср, 31.10.2007, 14:10 | Повідомлення № 49
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (login)
...А інформацію про придбання можна знайти на сайті www.aspekt-edu.kiev.ua Там, доречі, до сих пір можна скачати Test-W1

Дійсно, інформацію про придбання тестуючої системи Test-W2 можна отримати на сайті видавництва "Аспакт"
http://www.aspekt-edu.kiev.ua
Завантажити можна безкоштовно Test-W.
А придбати разом з банком тестів можна Test-W2.
І це дуже вигідно.
Sasyk Дата: Ср, 31.10.2007, 14:16 | Повідомлення № 50
знаток тестуючих систем
Quote (Jokerz)
Я лише адміністратор, але в школі її використовують, оскільки я її там ставив і за її роботою слідкую. Також ще в колледжі медичному вона стоїть. В обох випадках користуються не тільки на інформатиці але і на інших предметах.
Мене і вчителів вона повністю задоволняє. купувати або користуватися вашою я не збираюся оскільки моя мене влаштову як інші кажуть і є багато того що я в описі вашої програми не знайшов.
Можете мені її не предлагати.

Великий недолік, як на мене, це те, що вона російськомовна.
До речі зверніть увагу, що розробники також бажають отримати за дану програму оплату, тільки отримують її через веб-гаманець.
Як ви вважаєте, така програма пишеться за 1 день? Це займає більше року... при чому працюють над нею не одна людина...
Програма, яку я пропоную НЕ ЯВЛЯЄТЬСЯ комерційним проектом, просто при її розробці є ДУЖЕ багато витрат... Які можна було б перекрити, На розробку тестів також треба багато часу та витрат і т д.
Якщо в когось склалася думка, що ми збираємося заробити багато грошей... ЦЕ НЕ ТАК!!!
Програма коштує зовсім не багато і це лише для того, щоб її можна було б вдосконалити, прийняти до відома пропозиції всіх бажаючих і т д.

Додано (31.10.2007, 14:16)
---------------------------------------------

Quote (Ковшун)
Шановні колеги!!!
Змінився порядок придбання тестуючої системи Test-W2. Тепер тестуючу систему Test-W2 разом з друкованою інструкцією і БАНКОМ ТЕСТІВ можна придбати ОКРЕМО від книжок за 10 грн. + 5 грн. (за пересилку поштою).

Це установка на 1 ПК, чи купуемо і використовуємо де завгодно і на будь-якій кількості ПК?
Ковшун Дата: Ср, 31.10.2007, 14:23 | Повідомлення № 51
Досвідчений учасник
Quote (Sasyk)
Це установка на 1 ПК, чи купуемо і використовуємо де завгодно і на будь-якій кількості ПК?

А до чого тут кількість комп’ютерів?
Ви придбали тести разом з тестуючою системою.
Встановили у відповідну папку на своєму ПК.
Дозволили учням користуватись. Оце і все.
Тільки видаліть з цієї папки сам редактор тестів, щоб учні не змогли довідатись про правильні відповіді.
Sasyk Дата: Ср, 31.10.2007, 14:41 | Повідомлення № 52
знаток тестуючих систем
Ковшун, а якщо я її вкину в Інтернет?
Який там захист?
Чи може на формі прописується, хто має право користування даною програмою?
Ковшун Дата: Ср, 31.10.2007, 14:50 | Повідомлення № 53
Досвідчений учасник
Quote (Sasyk)
Ковшун, а якщо я її вкину в Інтернет?
Який там захист?
Чи може на формі прописується, хто має право користування даною програмою?

А от цього якраз Ви і не маєте права робити без згоди господаря цієї тестуючої системи.
Ви почитайте правила використання її.
Шестопалов все дозволяє!
Але не дозволяє розміщувати в інтернеті.
Sasyk Дата: Ср, 31.10.2007, 14:53 | Повідомлення № 54
знаток тестуючих систем
Все, це навіть передати її комусь?
Є люди, які просто можуть розмістити її в Інтернеті без згоди Шестопалова, адже так?
Ковшун Дата: Ср, 31.10.2007, 14:58 | Повідомлення № 55
Досвідчений учасник
Quote (Sasyk)
Є люди, які просто можуть розмістити її в Інтернеті без згоди Шестопалова, адже так?

Таких ще, на жаль, повно!
Але ж ми хочемо бути цивілізовані!
Тому цивілізовані люди виставляють на сайт лише своє творіння.
Або ж якщо воно виставлено на сайті господаря для завантаженн, то можна виставити і на своєму, але зберегти авторство.
Sasyk Дата: Ср, 31.10.2007, 15:00 | Повідомлення № 56
знаток тестуючих систем
З цим я погоджуюся...
А чому ж Шестопалов забороняє розміщувати тест в Інтернеті, якщо дозволяє просто їм ділитися?
Ковшун Дата: Ср, 31.10.2007, 15:04 | Повідомлення № 57
Досвідчений учасник
Quote (Sasyk)
З цим я погоджуюся...
А чому ж Шестопалов забороняє розміщувати тест в Інтернеті, якщо дозволяє просто їм ділитися?

Тому що подарувати копію диску Ви зможете не всім бажаючим мати таку тестуючу систему, та ще й з банком тестів.
(а тести складали люди, тобто працювали, а за працю треба винагорода)
А через інет, цю тестуючу систему з банком тестів будуть мати всі бажаючі!!!
Sasyk Дата: Ср, 31.10.2007, 15:13 | Повідомлення № 58
знаток тестуючих систем
Повністю погоджуюся, що за роботу, при чому довготривалу, потрібна винагорода.
Як кажуть, безкоштовний лише сир в мишоловці)
Наприклад, знову ж таки, за свою програму я також хочу отримати винагороду, хоча це буде не стільки винагорода, скільки покриття витрат, адже також над цією програмою працювали ЛЮДИ і витрачали свій час...

Відредаговано: Sasyk - Ср, 31.10.2007, 15:15
Ковшун Дата: Ср, 31.10.2007, 15:22 | Повідомлення № 59
Досвідчений учасник
Quote (Sasyk)
...Наприклад, знову ж таки, за свою програму я також хочу отримати винагороду, хоча це буде не стільки винагорода, скільки покриття витрат, адже також над цією програмою працювали ЛЮДИ і витрачали свій час...

Вдосконалюйте свою програму, виставляйте на продаж і отримуйте винагороду!
Jokerz Дата: Ср, 31.10.2007, 22:13 | Повідомлення № 60
Хостер
Нагороди: 6
Рейтинг: 136
Quote (Sasyk)
Великий недолік, як на мене, це те, що вона російськомовна.

буде і на Українській мові, ну що Ви вчипилися за мову, вже перекладається.

Quote (Sasyk)
До речі зверніть увагу, що розробники також бажають отримати за дану програму оплату, тільки отримують її через веб-гаманець.

це називаеться "пожертва", якщо Ви вмієте читати то прочитаєте що програма безкоштовна і вільно розповсюджується. А кошти автор тільки просить хто має можливиість. Це не є обов"язковим!

Quote (Sasyk)
Як ви вважаєте, така програма пишеться за 1 день? Це займає більше року... при чому працюють над нею не одна людина...

AD test писалась більше року і не одним автором. І зараз вона має переваги над комерційними

Quote (Sasyk)
Програма, яку я пропоную НЕ ЯВЛЯЄТЬСЯ комерційним проектом, просто при її розробці є ДУЖЕ багато витрат... Які можна було б перекрити, На розробку тестів також треба багато часу та витрат і т д.Якщо в когось склалася думка, що ми збираємося заробити багато грошей... ЦЕ НЕ ТАК!!!Програма коштує зовсім не багато і це лише для того, щоб її можна було б вдосконалити, прийняти до відома пропозиції всіх бажаючих і т д.

ну-ну smile

ще є аргументи, Ви в жодному разі не визнаєте що ваш продукт гірше, це зрозуміло і так, навіщо паплюжити інші.
Я не говорю що ваша програма гірша, просто кажу що є аналог який переважає по функціям і являється безкоштовним.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Сторінка 4 з 42«1234564142»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.