Сб, 24.08.2019, 04:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Тестуючі системи
Яку тестуючу систему ви використовуєте на уроках інформатики?
1.TEST-W[ 47 ][29.01%]
2.TEST-W2[ 56 ][34.57%]
3.ІНШУ (вказати в повідомленні)[ 63 ][38.89%]
Усього відповідей: 162
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.09.2007, 21:26 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Шановні колеги! Давайте поговоримо про тестуючі системи. Які програми ви використовуєте в школі? Чи є існуюча система Test-W2 (видавництва "Аспект") кращою?
Ділимось досвідом про використання тестуючих систем.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 20:51
salal Дата: Нд, 07.03.2010, 15:12 | Повідомлення № 466
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (Sasyk)
Увага... запитання... чому всі "ведуться" на безкоштовний продукт?

Поясню, чому я "повівся" на безплатний продукт (мається на увазі MyTest), а не вибрав MIFTest.
Система MIFTest складається із трьох частин: програми-редактора, програми-тестувальника, програми-централізованого обліку результатів. Якби програма-тестувальник була безплатною і її дозволялося безплатно розповсюджувати, я не пожалів би сотню-другу гривень на придбання редактора і обліковця цієї програми для свого кабінету. (Звісно із розрахунку на те, що мої пропозиції враховувалися б у нових версіях). А ось використання програми-тестування повинно бути дозволено будь-кому і за межами кабінету.
До MyTest є інші притензії.
Що мені не подобається в MyTest, так це те, що її автор, хоч і звертається за порадами до користувачів, але багато з них ігнорує. Це видно їз його форуму. Наприклад, він категорично відмовився відділити процес налагодження режиму тестування від режиму редагування питань-відповідей. Отже, режим тестування може задавати тільки автор питань-відповідей. А як бути, коли тестування проводить не автор, а інша людина, яка не знає паролю доступу до редагування питань? Це заважає створенню загальнодоступних тестових баз. Можна, звісно, виставити на сайті незапаролені тести. Але без паролю вони відкриті як вчителям так і учням. А це - зведена нанівець вся робота. Пропозиція використовувати окреме діалогове вікно для налагодження режиму тестування також автором була проігнорована. Я вже не став йому пропонувати внести конвертери його тестових файлів минулих версій у середину його програм, щоб вони конвертували ці файли при відкритті. А така потреба досить очевидна. Але, як то кажуть: "подарованому коню у зуби не дивляться".
Схожі проблеми існують і у MIFTest. А отже, я не бачу причин віддавати йому перевагу. І чим далі - тим більше. Бо бази моїх тестів під MyTest все ростуть. А після переходу що робити? Переписувати? Файли тестів-то не уніфіковані.

Відредаговано: salal - Нд, 07.03.2010, 16:49
Yura_Shrol Дата: Нд, 07.03.2010, 21:12 | Повідомлення № 467
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
Чому я відмовився від МіфТеста (в користь МіТеста).
1. Незручний (для мене) інтерфейс редактора: питання на одній вкладці а відповіді на іншій. При створення тесту я ХОЧУ мати питання перед очима, а не на іншій вкладці.
2. Незручний (для мене і учнів) інтерфейс реактора і тестера: при великій кількості варіантів відповіді (>4) питання не влазяться у вікно, користуватися полосою прокрутки мені незручно, а учні можуть не побачити всіх варіантів відповіді.
(Може в новій версії щось змінилося, але платити 100грн зі своєї кишені для школи мені не хочеться!)

А щодо "списування" програми - так можна звинуватити "Мерседес" що вони "списали" чотири колеса в своїх машинах з наших сільських возів!
Просто аналогічні програми мають аналогічні шляхи реалізації.

balamut_13 Дата: Пн, 08.03.2010, 08:57 | Повідомлення № 468
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 15
Quote (Yura_Shrol)
А щодо "списування" програми - так можна звинуватити "Мерседес" що вони "списали" чотири колеса в своїх машинах з наших сільських возів! Просто аналогічні програми мають аналогічні шляхи реалізації.

Абсолютно згоден! ;)
salal Дата: Пн, 08.03.2010, 20:12 | Повідомлення № 469
Прописаний назавжди
Не зважаючи на те, що у моєму попередньому повідомленні прозвучала деяка критика в бік автора програми MyTest, я, як і всі користувачі його програми, дуже йому вдячний. Програма дійсно досить досконала і значно перевищує можливості інших тестуючих програм, поєднуючи простоту і зручність у використанні, широкі можливості і різноманітність форм запитань і відповідей. Причому все це він робить на власному ентузіазмі і безплатно. І за це ми повинні бути йому вдячними. Я впевнений, якщо він не залишить цю справу, то через деякий час його програма стане достатньо досконалою й для того, щоб рекомендувати її МОНУ для впровадження у навчальному процесі освітніх закладів.

---------------------------------------------

Quote (Sasyk)
Чи не виникає питання, що весь цей колектив є тестувальниками БЕТА-версії?

А чому б MIFTest не зробити у вигляді БЕТА-версії?
Віддайте її користувачам безплатно на опробовування, попрацюйте з ними, врахуйте їх побажання та зауваження, вдоскональте, виведіть на достатньо якісний рівень, а потім робіть платну версію.

Відредаговано: salal - Пн, 08.03.2010, 20:12
SPL Дата: Ср, 10.03.2010, 20:41 | Повідомлення № 470
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Sasyk,
Ви знущаєтесь? самі вірите в те, що сказали?

MIF-test : My Test
0:1 Цілісність. По інферфейсу російська програма явно переграє українського конкурента.
0:2 Безкоштовність. Пояснення потрібне?
0:3 Сайт підтримки. В українського конкурента нічим відповісти.
Чи є?

Пенальті : База тестів укр.мовою в MIF-test.
Але, я гадаю, це ненадовго, адже знаю вчителів, що трудяться задля збільшення бази у My Test, і я серед них.

0:3 Пенальті не реалізоване. Запитання на післяматчевій прес-конференції : А чи є MIF-test конкурентом...? :)

salal Дата: Чт, 11.03.2010, 08:26 | Повідомлення № 471
Прописаний назавжди
Quote (SPL)
Але, я гадаю, це ненадовго, адже знаю вчителів, що трудяться задля збільшення бази у My Test, і я серед них.

В цьому питанні у MyTest є один суттєвий недолік.
Він полягає у тому, що створювати тестові бази для MyTest безглуздо. Чи буде хто регулювати процес доступу до цих баз? Звісно, що ні. А, отже, тести баз будуть доступні як тим, хто тестує, так і тим, хто тестується. І ті, кого планується тестувати, матимуть можливість відкрити їх у редакторі і подивитися позначки правильних відповідей. При цьому тести втрачають свою цінність. Ви скажете, що можна питання закрити паролем. Так, звісно. Але при цьому закриється й можливість задавати параметри тестування: час, кількість питань тощо. Наприклад, автор тестових питань налагодив свій тест так, щоб він тривав 6 хвилин і за цей час той, хто тестується, отримав і відповів на 12 запитань. Виставив цей тест в базу. Користувач бази взяв цей тест для тестування власних учнів, але він вважає, що йому слід виділити 12 питань і 12 хвилин для відповіді на них. Але без паролю він ці налагодження не змінить.
Я звертався до автора MyTest з пропозицією вирішити це питання, ввівши додатковий пароль для налагодження. Але він вважає, що це робити недоцільно.
Ось і виникає ситуація, в якій створювати загальнодоступні бази тестів в MyTest недоцільно і безглуздо.
Друга проблема: несумісність тестових файлів "старих" версій з новою програмою. Так, є конвертер. Але, чому б автору конвертер не вставити у саму програму. При цьому вона відкривала би і працювала би зі староформатними файлами так, як і з новоформатними. І не потрібно було б періодично всі бази тестів переконвертовувати.
Щоправда, з цією пропозицією я до автора не звертався. Спробую. Може переконаю.

Відредаговано: salal - Чт, 11.03.2010, 08:52
Ktara Дата: Чт, 11.03.2010, 09:10 | Повідомлення № 472
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Ну я не очень часто пользуюсь тестами. И пользуюсь как раз MIF-test, сейчас мне на 8 Марта Константин Поляков подарил (в буквальном смысле этого слова) сетевую версию теста NetTest (глянуть можно тут)
Мое мнение по проблеме, которую описывает salal. Если формировать базу тестов, то закрытый паролем тест, не представляет ценности. Я не могу пользоваться полностью чужими тестами. меня может не устроить время теста, постановка вопроса или варианты ответа. И думаю, я такая не одна. Поэтому если выкладывать закрытые для редактирования тесты - то это не база тестов. Это все равно что купить книгу с тестами :)
Поэтому здесь палка о двух концах :
- для безопасности - надо закрывать паролем
- для создания базы тестов - получается только в ознакомительных целях
salal Дата: Чт, 11.03.2010, 10:16 | Повідомлення № 473
Прописаний назавжди
Quote (Ktara)
Если формировать базу тестов, то закрытый паролем тест, не представляет ценности. Я не могу пользоваться полностью чужими тестами. меня может не устроить время теста, постановка вопроса или варианты ответа. И думаю, я такая не одна. Поэтому если выкладывать закрытые для редактирования тесты - то это не база тестов. Это все равно что купить книгу с тестами

Выход в том, что бы пароль накладывался не на открытие файла, содержащего тест, а на индикацию меток правильных ответов. (Возможно, на каждый вопрос отдельно). И пользователь-экзаменатор мог открыть этот файл или импортировать его вопросы в свой, но при распароливании их, метки исчезали. После чего этот экзаменатор мог бы отредактировать вопросы и ответы и расставить метки правильных ответов сам.
Ktara Дата: Чт, 11.03.2010, 10:23 | Повідомлення № 474
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
salal, мое мнение (могу и ошибаться) - автор теста на 'то не пойдет
mudrak Дата: Чт, 11.03.2010, 10:26 | Повідомлення № 475
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Якщо в My Test написати справді великий тест, наприклад 10 груп по 10 - 20 запитань у кожній, то для учнів буде легше вивчити з підручника чи конспекту, ніж вчити комбінацію правильних відповідей у всих 100 питаннях (він же не знає які 10 йому попадуться). Тим більше, що можна задати випадкову послідовність правильних відповідей (чи ні?).
salal Дата: Чт, 11.03.2010, 11:53 | Повідомлення № 476
Прописаний назавжди
Quote (Ktara)
мое мнение (могу и ошибаться) - автор теста на 'то не пойдет

Не понял, на что он не пойдет?
Если Вы имеете ввиду автора файла данных, который содержит вопросы-ответы, то он выставил свои тесты в базу тестов на общее использование, то он уже отдал их содержание на использование.
Вот только надо предусмотреть, чтобы после редактирования вопросов-ответов, информация об авторе очищалась.
Вот что я предложил автору MyTest на его форуме:
"Александр Сергеевич, предлагаю предусмотреть открытие запароленых тестов по принципу: если ввел неправильный пароль, то тестовый файл открывается с очищенными метками правильных ответов и данных об авторе.
Это поможет в том случае, если преподаватель захочет воспользоваться вопросами из запароленного теста, который он взял из базы тестов. Ему останется подредактировать вопросы-ответы и самостоятельно расставить метки".

Я, кажется, понял: когда Вы упоминали автора тестов, то, наверное имели ввиду автора тестовой системы. Да, пожалуй, он на это не пойдет, хотя, например, я поступил бы именно так и решил бы при этом очень скользкую проблему - проблему доступа потенциальных тестирующихся к меткам правильных ответов.

Quote (mudrak)
Якщо в My Test написати справді великий тест, наприклад 10 груп по 10 - 20 запитань у кожній, то для учнів буде легше вивчити з підручника чи конспекту, ніж вчити комбінацію правильних відповідей у всих 100 питаннях (він же не знає які 10 йому попадуться). Тим більше, що можна задати випадкову послідовність правильних відповідей (чи ні?).

Якщо у них буде доступ до перегляду тестів в редакторі та можливість їх роздрукувати із позначками правильніх відповідей, то дуже просто створити шпаргалки. На екзаменах практикують, і на тестах практикуватимуть.
Звісно, чим більше питань, тим складніше скористатися такими шпаргалками.
Але як бути коли тести створюються на кожний урок окремо? В такому випадку багато питань не напрацюєш.

Відредаговано: salal - Чт, 11.03.2010, 13:19
Yura_Shrol Дата: Чт, 11.03.2010, 18:40 | Повідомлення № 477
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
Не зовсім зрозумів попередні пости.
Це якщо база тестів МіТесту буде з паролями - погано бо не відредагуєте, без паролів - пагано бо можуть учні скачати і списати.
В МіфТесті взагалі нічого качать не треба, по мережі скатав і списуй.
В МіТесті є монопольній режим роботи, на весь екран і не згортається, скористатися сторонньою програмою (едітором) неможливо.
Як на мене нехай база тестів, люба, буде без паролів. Учитель візьме з бази те, що сподобається, змінить, і на свій тест поставить пароль, і тільки для себе. А в загальне використання віддасть тест інший, (чорновий, обєднаний з іншим подібним тощо). А учень, який скачає, нехай поламає голову, чи це той тест, чи ні, чи оригінал, чи змінений.
mudrak Дата: Сб, 13.03.2010, 12:57 | Повідомлення № 478
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Хто користується My Test X, що означає пункт в редакторі "как регурярные выражения"? В мануалі ніякого пояснення про це нововведення не знайшов. (зі звуком у цій версії добре придумали, тепер це ще й непоганий тренажер іноземної мови!)
Шестопалов Дата: Сб, 13.03.2010, 16:13 | Повідомлення № 479
Видавець посібників
Нагороди: 16
Рейтинг: 265
Quote (LVV)
Я давно ( 25 років) займаюсь тестовим контролем знань, і поки що не зустрічав тестової програми, яка б при кожному запуску в режимі тестування автоматично, у випадковому режимі, обирала, наприклад, із 100 запропоновани тестових питань, кількість указану вчителем. І щоразу ці питання були різними (або в різному порядку задавались, якщо із 100 вибирається 100).

Quote (LVV)
Чи передбачено у вашій MIFTests випадкове "розкидання" відповідей на одні і тіж питання під час повторних запусків тесту. Адже не секрет, що учень може при повторних тестуваннях просто відмітити по порядку номери (навіть якщо номери не вказані, просто перерахунком зверху-вниз, чи зліва- напрво) правильних відповідей, або скористатись "номерною" підказкою товариша.

Quote (LVV)
Чи закодовані в базах даних відповіді так, що учень не зможе відкрити певну папку, і користуючись елементарною логікою визначити правильні відповіді. Багато продуктів запропонованих для шкіл цим грішать. І, запевняю Вас, завжди знаходяться юні "хакери", які легко здогадуються де знайти помічені особливими значками, чи циферками правильні відповіді.

Quote (LVV)
Чи зберігаються в базах даних усі спроби учня,(і повторні теж) пройти тестування (по датам, темам, годинам), навіть якщо тест не завершено, або система дала збій (так званий поточний запис результатів тестування з кожного питання) ?

Усе це передбачено в системі Test-W2! Див. http://aspekt-edu.kiev.ua/
Інструкція для експлуатації скачать
Прикріплення: Test-W2.rar(114.9 Kb)

Відредаговано: Шестопалов - Сб, 13.03.2010, 16:24
LVV Дата: Сб, 13.03.2010, 18:41 | Повідомлення № 480
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 127
Дякую. Вибачте за мою неосвідченість стосовно Test-W2. Обов'язково ознайомлюсь досконаліше.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.