Пн, 20.11.2017, 11:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 42«123454142»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Тестуючі системи
Яку тестуючу систему ви використовуєте на уроках інформатики?
1.TEST-W[ 47 ][29.01%]
2.TEST-W2[ 56 ][34.57%]
3.ІНШУ (вказати в повідомленні)[ 63 ][38.89%]
Усього відповідей: 162
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.09.2007, 21:26 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Шановні колеги! Давайте поговоримо про тестуючі системи. Які програми ви використовуєте в школі? Чи є існуюча система Test-W2 (видавництва "Аспект") кращою?
Ділимось досвідом про використання тестуючих систем.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 20:51
Могильна Дата: Ср, 10.10.2007, 08:41 | Повідомлення № 31
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Я використовую Test-w із задоволенням, тільки більшість тестів складаю сама (враховуючи індивідуальні особливості класу, мету тестування). Впроваджую тестування для визначеня рівня закріплення певного матеріалу, для поточного контролю, перевірки домашніх завдань, тематичного оцінювання).
Ковшун Дата: Ср, 10.10.2007, 08:45 | Повідомлення № 32
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Могильна)
Я використовую Test-w із задоволенням, тільки більшість тестів складаю сама (враховуючи індивідуальні особливості класу, мету тестування). Впроваджую тестування для визначеня рівня закріплення певного матеріалу, для поточного контролю, перевірки домашніх завдань, тематичного оцінювання).

А чому б Вам, Наталіє Михайлівно, не придбати тестуючу систему Test-W2 з повним набором тестів з інформатики для 7-11 класів. Це ж зручно і економить час!

Відредаговано: Ковшун - Ср, 10.10.2007, 16:53
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 10.10.2007, 16:19 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
Шановні колеги!!!На прохання видавництва "Аспект" розміщую ліцензійну угоду на використання тестуючої системи Test-W2.

От бачите, те що я розмістив був дану програму на цьому сайті стимулювало Євгена Анатолійовича до кардинальних дій: вироблення ліцензійної угоди. Яка хоч і відносна, проте мені вже страшно і другим думаю також. Особливо це:
Quote (Ковшун)
11. Не разрешается эмулировать, клонировать, изменять, декомпилировать и дизассемблировать про¬грамм Test-W2. Любое подобное использование приводит к немедленному прекращению действия этой лицензии и может повлечь за собой уголовное и/или гражданское преследование.

Обіцяю не порушувати ліцензійну угоду. Я людина, що сповідує закони і дотримується їх. Одне радує, що я можу розсилати програму кому завгодно по пошті. Мабуть організую масову розсилку. biggrin Жартую, звичайно.
А якщо серйозно: то це вже щось конкретніше і кожен бачить, що можна, а що заборонено, зокрема, мені чітко ясно це:
Quote (Ковшун)
6. Система Test-W2 не может быть размещена на любых сайтах.

Жодних проблем, все ОК! А кому потрібна Test-W2, вперед СЮДИ! і ви її отримаєте поштою. Впринципі зручно, хоча менш зручніше, ніж завантажити з інтернету. Удачі всім!
Ковшун Дата: Ср, 17.10.2007, 17:30 | Повідомлення № 34
Досвідчений учасник
Шановні колеги!
Харківським державним педагогічним університетом ім. Г.С.Сковороди, випущена система інтерактивного тестування "Школярик".
Дана система дозволяє проводити тестування у віддаленому режимі локальної мережі персональних комп’ютерів та дистанційне тестування та навчання за допомогою глобальної мережі Internet.
Коштує дана система 77 грн.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 18.10.2007, 16:14 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
Так це що тестування через браузер? Можна більш детальніше. І залиште, будь-ласка, посилання на сайт, де розповідається про програму. Цікаво, чи складені там тести для учнів 7-12 класів і чи є якийсь захист.
login Дата: Чт, 18.10.2007, 18:32 | Повідомлення № 36
Новий користувач
Рейтинг: 1
Quote (Ковшун)
Дана система дозволяє проводити тестування у віддаленому режимі локальної мережі персональних комп’ютерів та дистанційне тестування та навчання за допомогою глобальної мережі Internet.

Хоча ця система система була створена з високою метою, вона не зможе вкористовуватись в школах по ряду причин:
1. В школах не використтовується дистанційне тестування;
2. Незважаючи на обіцянки авторів про "легкість установки" зробив висновок, що рядовий вчитель не зможе самостійно, в умовах шкільного комп. класу налаштуваи цю систему. Зокрема программа вимагає наявності Web-серверу, який не входить до складу Windws XP Home, а в Windows XP Pro по замовчуванню не інсталюється. Тобто вчителю необхідно мати диск з XP Pro і встановити цей сервер самотужки. В мне - досвідченого "компютрщика" на це шаманство пішло 40 хвилин! (Це вам не test Шестопалова який скопіював та вже працюєш)
3. Тести для цієї системи доведться розробляти самостійно оскільки їх немає в комплекті з системою
4. В інтернеті я не знайшов жодного сайту, який присвячений "Школрику". Найбільше інформації про цю систему знайшов тут: http://www.ciit.zp.ua/olimp/jobs/25/cd.html В документації до рограми я не знайшов жодної можливсті звязатись з авторами (ні сайт ні телефон ні електронна пошта). Як вирішувати проблеми - не зрозуміло. На Шестопаловському форумі завжди швидко відповідають на всі проблеми, які виникають з їх тестом.

Єдиний плюс Школярика - це більша захищеність в порівнянні з Шестопаловським. Хоча я вважаю, що і TestW2 можна якось захистити (росли б руки звідки треба й в голові трішки мозгів). Кого це турбує - запитайте в них. На те й інснує техпідтримка.

Отже з рахунком 4:1 перміг TestW2.

W-w-W Дата: Пн, 22.10.2007, 00:30 | Повідомлення № 37

я використовую тест W. він мене влаштовує цілком, оскільки зручний, є декілька варіантів відповідей. щоб учні, які добре розбираються, не знаходили правильних відповідей через блокнот, то я роблю так, тест з усіма додатками скидаю на дискету, 1 дискета на 1 пк, на робочому столі заздалегідь залишаю тестуючу частину тест W, через неї завантажую тест з дискети, а дискету витягую з дисковода, і тоді учні працюють. головне, щоб учні не натискали кінцевий результат, бо буде просити шлях до дискети, а по боковій панелі видно буде скільки учень отримав балів.

Ще використовую нову тестуюючу програму фірми "Дієз-продукт" , яка називається mousetrap. Серверна частина запускається на компютері вчителя, а на всіх учнівських пк запускається клієнтська частина, змоги здерти відповіді нема.

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 22.10.2007, 00:42 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Ну щодо Test-w, то це ви вже занадто заумно робите. Дискети з поряться швидко і до того ж потрібен час, щоб їх всунути, висунути, завантажити тест і т.д. Простіше використовувати Test-w2
Quote (WWW)
Ще використовую нову тестуюючу програму фірми "Дієз-продукт" , яка називається mousetrap. Серверна частина запускається на компютері вчителя, а на всіх учнівських пк запускається клієнтська частина, змоги здерти відповіді нема.

І де ж можна купити цю тестуючу систему? Ви мене зацікавили. Може поштою? І чи є там тести до всіх тем для 10-11 кл.?
takdiy Дата: Вт, 23.10.2007, 11:29 | Повідомлення № 39
Тут живе...
Рейтинг: 4
Ще одна цікава програма для тестування

http://www.sunrav.ru/srtop/index.php wink

Newbie Дата: Вт, 23.10.2007, 13:53 | Повідомлення № 40
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
користуюсь test-w, хотіла спробувати test-w2, але колись написала на вказану адресу, відповіді не було (вочевидь якийсь глюк пошти, але то таке..).
я ще використовую систему МУДЛ (не для тестування, взагалі для школи, уроків і матеріалів), там теж є тестування, з дещо ширшими можливостями ніж test-w, де мені бракує картинок, більшої кількості типів питань і т.д.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 23.10.2007, 18:28 | Повідомлення № 41
Ветеран спілкування
http://www.klyaksa.net/htm/download/index.htm

За цим посиланням можна завантажити ще кілька програмок для тестування учнів, де є набори тестів, в тому числі і на укр. мові. А також там є деякий софт не поганий і ще багато чого корисного для вчителя інформатики.

Ковшун Дата: Ср, 24.10.2007, 08:35 | Повідомлення № 42
Досвідчений учасник
Шановні колеги!!!
Змінився порядок придбання тестуючої системи Test-W2. Тепер тестуючу систему Test-W2 разом з друкованою інструкцією і БАНКОМ ТЕСТІВ можна придбати ОКРЕМО від книжок за 10 грн. + 5 грн. (за пересилку поштою).
Jokerz Дата: Сб, 27.10.2007, 10:30 | Повідомлення № 43
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
оскільки питання стоїть "Яку тестуючу систему ви використовуєте на уроках інформатики?" то я скажу що test-w2 не користувався і взагалі вперше бачу цю назву. Я працюю в школі системним адміністратором і для мене важлива безпека, оскільки зараз багато хто має знання вищі за шкільні і мають властивість "лазити" де не потрібно то потрібні захищені системи.
Сам я встановлюю на шкільні комп'ютори ADTester, програма російського виробника.
=====
Система Test-W2 надає такі можливості:
•збереження прізвища і класу учня, що тестується;
•проведення тестування з діагностикою відкритого (позначаються правильні і неправильні відповіді) або закритого типу;
•добір потрібних параметрів шрифту запитань і відповідей;
•використання шкали оцінювання 2, 5, 6, 9 або 12 балів:
•встановлення індивідуальних параметрів тестування (кількість запитань, час тестування, шкала оцінювання, діагностика);
•уведення в запитання формул, таблиць і графічних зображень;
•використання можливостей редакторів Paint і Word;
•захист тестів і протоколу тестування від несанкціонованих дій;
•зберігання протоколу результатів тестування;
•використання існуючих тестів Test-W.
=====
В ADTester набагато більше можливостей. Також що мене дуже влаштовує так це можливість працювати по локальній мережі. Зараз в мене на головному комп'юторі стоіть сервер головний де знаходиться база данніх всіх користвачів тестів, база данніх тестів і результатів (все це постійно копірується про всяк випадок). На інших комп'ютерах стоять тільки програми для тестування (клієнти). Таким чином учні не мають можливості редагувати тести або іншим чином обдурити програму.
Повна характеристика знаходиться на нашому шкільному сайті. (на форумі ось пряме посилання http://vilzosh.net.ua/forum/index.php?showtopic=5&view=findpost&p=5 ). Якщо потрібно перевести на укр. мову повний інтерфейс то допоможіть а то я хочу перевести вже частину переклав а далі немає часу.

----------------
Це не реклама, це просто висловлення своєї думки

Sasyk Дата: Пн, 29.10.2007, 14:48 | Повідомлення № 44
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Доброго дня, шановні колеги!
Цікава пропозиція!!!
На сайті http://www.inforoom.h.com.ua/ завантажено цікавий тестуючий комплекс MIFTests. MIFTests можна використовувати не лише на уроках інформатики, він є універсальним і дуже легко використовується на більшості предметів шкільного курсу!
Даний комплекс має дуже широкі можливості щодо створення типів запитань (їх аж 7), виставлення ваги кожного запитання, а також перегляд поточних оцінок тестування та автоматичне створення журналу (статистики здачі тестів)!!!
Шановні модератори, ми не являємося Вашими конкурентами, а також дбаємо про розвиток освіти України!!!
Всім дякую...
Спробуйте можливості даної системи...

---------------------------------------------

Quote (Jokerz)
повністю згоден. Програму потрібно підберати в залежності від поставленої задачі

На рахунок поставленої задачі...
Я вже розмістив свою відповідь, але всі системи взагалі майже не спроможні вирішити будь-яку задачу, крім вибору одиничного та декількох...

---------------------------------------------
sad

Відредаговано: Sasyk - Вт, 30.10.2007, 17:09
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 29.10.2007, 16:09 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
Quote (Sasyk)
На сайті http://www.inforoom.h.com.ua/ завантажено зікавий тестуючий комплекс MIFTests.

У мене кілька питань:
1. Ви являєтесь автором цієї тестуючої системи?
2. Чи є разом з MIFTests комплект розроблених тестів по інформатиці?
3. Чому ви дратуєте народ своїми Демо-версіями?
Якщо ви автор, то може зразу варто доробити, а потім виставляти на скачування. А то закачав раз із вашого сайту клавіатурний тренажер, а він через хвилину роботи почав ругатися, що це демо-версія і щось подібне і вирубився. Якщо чесно, то це мене дуже рознервувало. Чи може MIFTests буде як і в Шестопалова розповсюджуватись через пошту?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Сторінка 3 з 42«123454142»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.