Пт, 19.04.2019, 14:24
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Тестуючі системи
Яку тестуючу систему ви використовуєте на уроках інформатики?
1.TEST-W[ 47 ][29.01%]
2.TEST-W2[ 56 ][34.57%]
3.ІНШУ (вказати в повідомленні)[ 63 ][38.89%]
Усього відповідей: 162
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.09.2007, 21:26 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Шановні колеги! Давайте поговоримо про тестуючі системи. Які програми ви використовуєте в школі? Чи є існуюча система Test-W2 (видавництва "Аспект") кращою?
Ділимось досвідом про використання тестуючих систем.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 20:51
fizikas Дата: Нд, 24.08.2008, 16:56 | Повідомлення № 286
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Jokerz)
А что вы еще от нее ожидали?

нічого. про що і писав
Quote (Jokerz)
просто перенести данное чудо в Даллас или еще куда где нету абузы на сервер и все использовать как угодно. Жалобы автора будут игнорированы.

мій хостер в Данії :)
А за практичні поради в цьому питанні спасибі
Quote (Jokerz)
fizikas, если вы найдете бесплатную систему для тестирования и для оналан обучения я предоставлю Вам бесплтано хостинг для нее. (если она будут нормальна и поможете ее внедрить и мне то предоставлю столько сколько нужно ресурсов и на какой необходимо срока

треба спробувати ось цю http://ios.edu.vn.ua/test/# (пароль та логін test) частину інформаційно освітнього середовища ФМГ17 м. Вінниці. Розробник обіцяє права доступу для сторонніх вчителів, то може й не варто придумувати велосипед. Спробую отримати права та потестувати, що за звір. Цікавою їх розробкою є і NetШкола.

Відредаговано: fizikas - Нд, 24.08.2008, 16:59
Jokerz Дата: Нд, 24.08.2008, 17:13 | Повідомлення № 287
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
мне необходима система для дистанциоонного обучения с тестами :) а не просто тесты, тесты у меня есть сами написали.
Quote (fizikas)
мій хостер в Данії

это не прочто не говорит. Ведь хочтер может быть соседом а сервера где угодно, плюс сервера должны быть абузоустойчивы, что дают мало кто. Я в том числе, если тока не по дружбе :) если ко мне жалоба на нарушение прав доходит идет блокирование аккаунта и выяснеие причин абузы.
Quote (fizikas)
треба спробувати ось цю http://ios.edu.vn.ua/test/# (пароль та логін test) частину інформаційно освітнього середовища ФМГ17 м. Вінниці. Розробник обіцяє права доступу для сторонніх вчителів, то може й не варто придумувати велосипед. Спробую отримати права та потестувати, що за звір. Цікавою їх розробкою є і NetШкола.

если это система для дистанционного обучения и тесты там есть я приму участие в тесте, могу и в реал условия вкинут затестить.

Додано (24.08.2008, 17:13)
---------------------------------------------
не подходит, их система написана на ASP это тока на винде запускать, узкая специализация. Лично я бы даже не пытался внедрять их систему.

Відредаговано: Jokerz - Нд, 24.08.2008, 17:14
fizikas Дата: Нд, 24.08.2008, 19:05 | Повідомлення № 288
Тут живе...
Quote (Jokerz)
не подходит, их система написана на ASP это тока на винде запускать, узкая специализация. Лично я бы даже не пытался внедрять их систему.

Lotus LearningSpace може і під лінухом працювати. Тільки там ще додатково сервер лотус доміно потібен. Якщо офіційно - то дуже недешево, навіть якщо для освітніх установ. Ліки бачив. Там і система тестування і система дистанційного навчання...
Sevencent Дата: Чт, 18.09.2008, 16:28 | Повідомлення № 289
Новий користувач
Рейтинг: 0
Скажіть а де можна скачати програму TEST-W2?

Відредаговано: WWW - Чт, 18.09.2008, 16:40
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 18.09.2008, 19:12 | Повідомлення № 290
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (Sevencent)
Скажіть а де можна скачати програму TEST-W2?

Sevencent, ми поважаємо авторське право, тому на нашому форумі TEST-W2 скачати не можна. Я взагалі не находив сайту, де вона була розміщена (пробував шукати і гуглом і іншими пошуковими серверами).
Тільки замовити на http://www.aspekt-edu.kiev.ua/ CD-диск з цією системою і іншими програмами. Вартість диску - 20 грн.
Шестопалов Дата: Чт, 18.09.2008, 20:18 | Повідомлення № 291
Видавець посібників
Нагороди: 16
Рейтинг: 250
Quote (Ковальчук_Олександр)
замовити на http://www.aspekt-edu.kiev.ua/ CD-диск з цією системою і іншими програмами

А також банк тестів до кожної теми з інформатики з 7 по 11 класи, математики, фізики, біології, історії, астрономії і т.д. Всього до 350 Мбайт.
Sasyk Дата: Вт, 23.09.2008, 09:02 | Повідомлення № 292
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (fizikas)
ціна має порядок 1500 грн

співчуваю ^_^
swetikccc Дата: Вт, 23.09.2008, 11:08 | Повідомлення № 293
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (Ковальчук_Олександр)
Sevencent, ми поважаємо авторське право, тому на нашому форумі TEST-W2 скачати не можна

Вірніше сказати, авторське право наших форумчан . Давайте надалі його поважатимо. Що нам до заокеанських дядечок. ;)
fizikas Дата: Сб, 27.09.2008, 11:08 | Повідомлення № 294
Тут живе...
Quote (Sasyk)
співчуваю

А мені то чому? У мене наче все гут...
fizikas Дата: Пн, 06.10.2008, 19:53 | Повідомлення № 295
Тут живе...
Quote (Sasyk)
fizikas, я про ціну... стільки грошей потратили <_<

Хіба я її купував? Просто написав скільки коштує. Користуюсь розробками SunRav
Співпрацюю з Jokerz з приводу використання он-лайн системи тестування.
bas Дата: Пт, 24.10.2008, 09:44 | Повідомлення № 296
Новий користувач
Добрый день.
Приглашаю вас познокомиться с программой MyTest 3.
Оффициальный сайт программы: http://mytest.klyaksa.net
Семь типов заданий, форматированный текст заданий и вариантов, поддержка как локального, так и сетевого тестирования.
Никаких баз данных, один тест - один файл. Файл сжат и зашифрован.
Различные настроки тестирования.
Пробуйте и пишите отзывы.
Jokerz Дата: Пт, 24.10.2008, 22:04 | Повідомлення № 297
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
где то я ее уже видел, а вообще респект если сам писал
bas Дата: Сб, 25.10.2008, 09:07 | Повідомлення № 298
Новий користувач
воможно на klyaksa.net
там и на форуме можно найти испторию развития программы...
Так же возможно видели версию 2, новая версия 3 значительно от не отличается.
http://mytest.klyaksa.net - поддомен специально для программы создан
zdorjeva Дата: Ср, 24.12.2008, 23:49 | Повідомлення № 299
Я тут недавно...
Quote (badm)
Не можу зрозуміти, що поганого в тому якщо дитині вказати на якому сайті знаходиться test-w чи навіть записати на носій. Працюючи з тестами він отримує інформацію і збагачується. На мою думку за допомогою тестів потрібно не тільки виявляти знання учнів, а й навчати за допомогою них. При цьому якщо учень відповідальний він може отримувати інформацію не лише на уроках, а й працюючи з тестами. Щодо заборон редагування, то навіщо вчитель на уроці, якщо дитина встигає декілька раз запустити програму, адже час тестування змінюється. Та й зміни в налаштуваннях забирає час, якого достатньо вчителю щоб побачити це.

Цілком згодна з цим зауваженням. Використовую в роботі також тестуючі програми ADTester2.8.1 та HyperTest. У майбутньому хочу спробувати "Школярик".

Додано (24.12.2008, 23:49)
---------------------------------------------

Quote (bas)
Приглашаю вас познокомиться с программой MyTest 3. Оффициальный сайт программы: http://mytest.klyaksa.net Семь типов заданий, форматированный текст заданий и вариантов, поддержка как локального, так и сетевого тестирования. Никаких баз данных, один тест - один файл. Файл сжат и зашифрован. Различные настроки тестирования. Пробуйте и пишите отзывы.

Скачала, буду пробовать, отзів напишу.
Sasyk Дата: Вт, 06.01.2009, 09:42 | Повідомлення № 300
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
zdorjeva, стільки нових користувачів зявляється... :)

Відредаговано: Sasyk - Вт, 06.01.2009, 09:49
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.