Пн, 20.11.2017, 11:09
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 42«12344142»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Тестуючі системи
Яку тестуючу систему ви використовуєте на уроках інформатики?
1.TEST-W[ 47 ][29.01%]
2.TEST-W2[ 56 ][34.57%]
3.ІНШУ (вказати в повідомленні)[ 63 ][38.89%]
Усього відповідей: 162
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.09.2007, 21:26 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Шановні колеги! Давайте поговоримо про тестуючі системи. Які програми ви використовуєте в школі? Чи є існуюча система Test-W2 (видавництва "Аспект") кращою?
Ділимось досвідом про використання тестуючих систем.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 20:51
Prag Дата: Вт, 25.09.2007, 15:33 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Мені Test-W кращий.
Ковшун Дата: Вт, 25.09.2007, 15:52 | Повідомлення № 17
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Prag)
Мені Test-W кращий.

Але ж ця тестуюча система має суттєві обмеження!
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 25.09.2007, 18:28 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
Але ж ця тестуюча система має суттєві обмеження!

Отож бо й воно. Test-W значно гірша система за Test-W2. Про це я вже говорив у повідомленні №3 даної теми (12.09.2007, 00:28).

Я зробив ярлики програми на кожному учнівському комп’ютері (шлях ярлика - учительський комп’ютер). Далі я скопіював тести по інформатиці на диск D: кожного учнівського комп’ютера (у папку Test-w2). На учительському комп’ютері також є папка Test-w2 з набором тестів та файлом Test-w2.exe. Таким чином, кожен учень запускає програму через ярлик на робочому столі і програма відкривається. А самі тести учні завантажують з власних папок, що на їхніх дисках D:. Після закінчення тестування всі результати передаються на вчительський комп’ютер. Це досить зручно. Якщо ж учні будуть відкривати тести з учительського комп’ютера, це призвиде до перенавантаження на локальну пережу.

Замітив також один "глюк" у Test-w2: на одному комп’ютері програма запускається і працює, проте на кнопках не відопбражається текст. Наприклад, на кнопках "Відкрити тест" та "Результати" пише "???????????". Так само пише внизу на кнопці "наступне запитання". Можливо, немає якогось шрифта на комп’ютері. Хто знає, що це може бути?

P.S. Оскільки автори розповсюджують програму на основі Freеwere і не допонили її умовами ліцензійної угоди та копірайтом, я вважаю, що її можна розповсюджувати де завгодно і кому завгодно. Тому я вже дав її кільком колегам із району і збираюсь завантажити її у приватний форум для ознайомлення. Проблемка тільки в тому, що сама програма займає небагато місця, а от тести до неї ємнісні. Проте добре стискаються. Набір тестів для 10-11 класу займає лише 3 Мб. А тестуюча система з тестами по інформатиці для 7-11 класів в архіві займає лише 6 Мб. Через кілька днів завантажу в приватний форум.

Ковшун Дата: Вт, 25.09.2007, 21:47 | Повідомлення № 19
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
Замітив також один "глюк" у Test-w2: на одному комп’ютері програма запускається і працює, проте на кнопках не відопбражається текст. Наприклад, на кнопках "Відкрити тест" та "Результати" пише "???????????". Так само пише внизу на кнопці "наступне запитання". Можливо, немає якогось шрифта на комп’ютері. Хто знає, що це може бути?

В мене такого не помічається!

P.S. Оскільки автори розповсюджують програму на основі Freеwere і не допонили її умовами ліцензійної угоди та копірайтом, я вважаю, що її можна розповсюджувати де завгодно і кому завгодно. Тому я вже дав її кільком колегам із району і збираюсь завантажити її у приватний форум для ознайомлення. Проблемка тільки в тому, що сама програма займає небагато місця, а от тести до неї ємнісні. Проте добре стискаються. Набір тестів для 10-11 класу займає лише 3 Мб. А тестуюча система з тестами по інформатиці для 7-11 класів в архіві займає лише 6 Мб. Через кілька днів завантажу в приватний форум.

Цю програму дозволяється копіювати та тиражувати! Так каже сам Шестопалов.
Але перед тим, як ставити її у приват, краще спитати дозволу у Шестопалова. Він обов’язково дозволить. Але...
Аналогічний випадок у мене був. Тому з власного досвіду знаю.
Ковшун Дата: Чт, 27.09.2007, 21:56 | Повідомлення № 20
Досвідчений учасник
Quote (Prag)
У Test-w2 дуже багато помилок!!!!!

У мене останнє надходження. Десь пів-місяця тому одержав від Шестопалова.
Поки що помилок не помічав.
Маю на увазі в самій програмі.
Щодо тестів, правду кажучи не перевіряв. Якщо в тестах є помилки, то їх не важко самому виправити.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 28.09.2007, 21:45 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Шановні колеги!
Працюючи з програмою TEST-W2 виявив у неї такий недостаток: у друкованому посібнику до програми сказано, що вона має всі можливості роботи в мережі і сказано як налаштувати програму. Я зробив все згідно інструкції: створив на учнівських комп’ютерах ярлики до програми TEST-W2.exe, що знаходиться на вчительському комп’ютері та зробив загальний доступ до папки TEST-W2, яка також знаходиться на вчительському комп’ютері. Коли учні проходять тест, то їхні результати вкінці записуються у файл Result.dat. Оскільки учні мають повний доступ до папки TEST-W2, то виходить, що вони мають доступ і до файла результатів Result.dat. А отже, будь-хто з учнів може зайти в Мережене оточення і видалити даний файл. І пропаде весь протокол результатів. Я вважаю це суттєвим недостатком програми. Виходить, що програма не має жодного захисту від підступних учнів. Тестуюча система має передбачати можливі несанкціоновані дії учнів (які ще й дуже можливі). Не знаю як ваші учні, а мої можуть "взломати". Хто знає, як можна вирішити цю проблему?

Р.S. Незважаючи на невеличкі недоробки програми - великий респект авторам програми, зокрема Шестопалову Є.А. за прекрасний подарунок вчителям інформатики. Попередня система TEST-W мала значно більше недостатків, проте я її успішно використовував близько 2-х років і залишився задоволений. В даній темі, окрім того, що ми хвалимо TEST-W2, ми повинні її ще й вдосконалювати. А шлях до цього один - знайти і видалити всі можливі помилки в програмі спільними зусиллями. Тобто програма дуже хороша і її постійно потрібно наближати до ідеалу...
Ковшун Дата: Пт, 28.09.2007, 22:12 | Повідомлення № 22
Досвідчений учасник
... А шлях до цього один - знайти і видалити всі можливі помилки в програмі спільними зусиллями. Тобто програма дуже хороша і її постійно потрібно наближати до ідеалу...

Я з даною програмою працюю дещо інакше.

Проте на форумі "Аспект" дане питання розглядалось і там давались рекомендації щодо налаштування програми для роботи в мережі.

Ковшун Дата: Сб, 29.09.2007, 13:27 | Повідомлення № 23
Досвідчений учасник
Дещо інакше це як? Поділіться досвідом, може й я буду працювати з нею по іншому.

Папка з тестами розміщена на вчительському комп’ютері.
Редактор тестів з папки видалений.
Учні проходять тестування. Я візуально контролюю роботу учнів.
Протоколом оцінювання не користуюсь.
Пройшовши тест, учні обов’язково повідомляють оцінку, після того як я побачив оцінку, учень закриває її.
Учні попереджені про те, що тест проходять один раз.
badm Дата: Вт, 02.10.2007, 08:55 | Повідомлення № 24
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Користуюсь Test-W. Але вважаю, що слід застосовувати більш жорсткі системи для тестування в плані надійності оцінювання. Слід напевне використовувати систему Apathe +PHP+Mysql. Таких систем є досить багато, але для користування їх необхідно налаштувати або доопрацювати. І тоді виставляємо сервер на учительському і будь-який користувач може працювати. При цьому ніяких фальсифікацій не можливо отримати. Є 2 недо опрацьованих варіанти, в КПІ бачив повний варіант з системою складання тестів, яка відповідно все тасує і систематизує.

Відредаговано: badm - Вт, 02.10.2007, 08:57
Ковшун Дата: Вт, 02.10.2007, 10:22 | Повідомлення № 25
Досвідчений учасник
Шановні колеги! Програма TEST-W2 видавництва "Аспект" з тестами по інформатиці розміщена в приватному форумі. Можете завантажувати.

Шановні колеги!!!
Якщо Ви розміщуєте на форумі матеріал, і не є його автором, або власником, то обов’язково перед цим погодьте питання розміщення з автором (власником).
А то з розміщенням тестуючої системи Test-W2 разом з тестами з інформатики вийшов прикрий випадок.
Наводжу текст листа власника тестуючої системи Test-W2 і тестів з інформатики Шестопалова Є.А. до мене.

"Шановний НИКОЛАЙ,
Заглядую на ваш форум, бажаю вам успіху.
Але... є ж якісь правила поведінки цивілізованої людини!!! Якщо хтось (умовно) посадив яблуню "для всіх", порядна Людина все ж спитає дозволу у власника, перш ніж зірвати яблуко. Нехай навіть у позитивній відповіді не сумнівається.
Це я про ситуацію з тестуючою системою Test-W2 на вашому форумі. До Вас претензій нема , а ось Ковальчук чинить непорядно, не вважаючи за потрібне обговорити зі мною умови тиражування Test-W2 на вашому форумі.
До речі, на подібне тиражування я згоди не дам! А там, як ваша совість дозволить.
Є таке правило, що зробив сам, з тим поступай як завгодно. Створюйте и тиражуйте тести, ЯКІ САМІ СТВОРИЛИ, але ж не мою власність.
Якщо я залишив біля хати велосипед без нагляду, це не значить, що його можна вкрасти.

З повагою, Шестопалов Євген Анатолiйович."

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 02.10.2007, 19:37 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Здрастуйте, Євгене Анатолійовичу! Насамперед хочу попросити вибачення, за те, що розмістив на нашому з Ковшуном форумі Testw2 із тестами без вашого дозволу. А не спитав я його тому, що вважав, що в цьому не має необхідності, керуючись при цьому цим:
З: Можна тиражувати одержаний компакт-диск?
В: Можна! Кому завгодно і скільки завгодно разів.
( http://aspekt-edu.kiev.ua/index.php?do=static&page=faq )

Але ж ви мали на увазі, що можна тиражувати кому завгодно і скільки завгодно разів, але ні в якому разі не через інтернет. Правильно? Тепер я правильно все зрозумів. Прошу не ображатись. Сьогодні ж видалю посилання на Test-w2 і тести по інформатиці.
P.S. Доповніть, будь-ласка, друковану інструкцію і диск з тестами ліцензійною угодою, в якій чітко говориться про те, що можна і що не можна і тоді не виникне жодних непорозумінь. І відредагуйте розділ "Часті запитання" на своєму сайті.
З повагою, Ковальчук Олександр.

Sasyk Дата: Пн, 08.10.2007, 15:08 | Повідомлення № 27
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
В принципі, мені не подобається жодна з запропонованих тестуючих систем, оскільки дуже малий діапазон варіантів відповідей вони пропонують... З знайомими вчителями розробляємо свою систему і вона в короткі строки з'явиться на нашому сайті "Кабінет інформатики" www.inforoom.h.com.ua
Теж саме я хочу сказати і про клавіатурні тренажери, тому знову ж таки, був розроблений свій... Його також можна знайти на нашому сайті...
Запрошуємо його відвідати і стати партнерами... biggrin

Додано (08.10.2007, 15:08)
---------------------------------------------
Ковшун, скажіть будь-ласка, а де можна дістати тестер w2? Бо я не бачив цього тренажера... Хотілося б глянути...

Ковшун Дата: Пн, 08.10.2007, 15:20 | Повідомлення № 28
Досвідчений учасник
Quote (Sasyk)
...скажіть будь-ласка, а де можна дістати тестер w2? Бо я не бачив цього тренажера... Хотілося б глянути...

Ви неправильно висловлюєтесь!
Напевно, Ви, маєте на увазі Test-W2.
Якщо так, то відвідайте сайт видавництва "Аспект" і замовте.
Ковшун Дата: Пн, 08.10.2007, 16:20 | Повідомлення № 29
Досвідчений учасник
Quote (Леший)
Дайте будь ласка чітку відповідь: Test-W2 з вашого сайту можна скачати чи ні? Багато суперечок: то розміщують то прибирають...

Програма Test-W2, це власність видавництва "Аспект".
Вона безкоштовно не розповсюджується.
Замовте цю програму у видавництві "Аспект" разом з набором тестів.
Ковшун Дата: Ср, 10.10.2007, 08:30 | Повідомлення № 30
Досвідчений учасник
Шановні колеги!!!
На прохання видавництва "Аспект" розміщую ліцензійну угоду на використання тестуючої системи Test-W2.
Лицензионное соглашение
1. Контрольно-диагностическая система (далее, система) Test-W2 – свободно распространяемый бесплатный пакет программ (freeware).
2. Владелец системы Test-W2 со всеми правами (явными и неявными) – издательство «Аспект» в лице Шестопалова Евгения Анатолиевича.
3. Использование системы Test-W2 автоматически предполагает принятие условий настоящего лицензионного соглашения.
4. Систему Test-W2 можно использовать на протяжении любого периода времени без всяких огра¬ничений при условии информирования издательства «Аспект» об обнаруженных ошибках.
5. Система Test-W2 может свободно распространяться с носителя владельца или его копии в том виде, в котором он поставляется.
6. Система Test-W2 не может быть размещена на любых сайтах.
7. Владелец не распространяет свои права на тесты «под Test-W2», разработанные самостоятельно. Они могут быть предметом коммерческого тиражирования или выложены на любом сайте.
8. Никакие лица или организации не имеют права брать какую-либо оплату (кроме цены носителя, на котором поставляется Test-W2) за распространение системы Test-W2.
9. Система Test-W2 распространяется по принципу «как есть», не предусматривающая никаких гаран¬тий, явных или подразумеваемых.
10. Владелец не отвечает за потери данных, повреждения, или любые другие виды потерь, связанные с использованием (правильным или неправильным) системы Test-W2.
11. Не разрешается эмулировать, клонировать, изменять, декомпилировать и дизассемблировать про¬грамм Test-W2. Любое подобное использование приводит к немедленному прекращению действия этой лицензии и может повлечь за собой уголовное и/или гражданское преследование.
12. Данное соглашение применимо ко всем версиям системы Test-W2.
13. Издательство «Аспект» работает над улучшением системы Test-W2, стараясь сделать её более стабильной, удобной и производительной.
14. При не согласии с условиями данного соглашения нужно удалить файлы системы Test W2 и отка¬заться от её использования.
15. Для получения информации о системе Test-W2 обращайтесь в издательство «Аспект»:
WWW: http://www.aspekt-edu.kiev.ua E mail: aspekt@sh.km.ua Шестопалов Евгений Анатольевич.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Сторінка 2 з 42«12344142»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.