Пн, 19.11.2018, 09:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Тестуючі системи
Яку тестуючу систему ви використовуєте на уроках інформатики?
1.TEST-W[ 47 ][29.01%]
2.TEST-W2[ 56 ][34.57%]
3.ІНШУ (вказати в повідомленні)[ 63 ][38.89%]
Усього відповідей: 162
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.09.2007, 21:26 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Шановні колеги! Давайте поговоримо про тестуючі системи. Які програми ви використовуєте в школі? Чи є існуюча система Test-W2 (видавництва "Аспект") кращою?
Ділимось досвідом про використання тестуючих систем.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 20:51
Ktara Дата: Вт, 22.01.2008, 12:54 | Повідомлення № 151
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 351
Quote (Ковшун)
Та справа не в тестуючій системі.
Вся справа в повному наборі тестів.
Test-W2 чудова тестуюча система.
І для неї є вже набір тестів. І це головне!
А ціна сміхотворна 10 грн+5 грн за пересилку.
Це вже з повною базою тестів.

Цілковито згодна. Придбала цю програму. ще зручність в томй. що конвертувала тести із попередньої версії. дуже зручно. Не потрібно біло знову все переписувати

Ковшун Дата: Вт, 22.01.2008, 16:48 | Повідомлення № 152
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (login)
Тільки я не розумію одного: чому на сайті аспекту ні слова не сказано про Test-W2 ???

Сказано!
Уважно читайте!!!
W-w-W Дата: Вт, 22.01.2008, 20:21 | Повідомлення № 153

Для нашої школи закупили деяке програмне забезпечення і в його склад входить програмний комплекс "Дієз-тест" , який складається з трьох модулів "Тестер", "Адміністратор тестів" та "Конструктор тестів". Останній встановлюється на всі машини, як серверні так і клієнтські, а також може бути вільно скопійований для роботи вдома. Загалом даний комплекс призначений для створення тестів з подальшим проведенням тестування (навчання) та адмініструванням результатів (перегляд, друк).
1. Програмний модуль mousertap ® – "ТЕСТЕР"
Програмний модуль "Тестер" призначений для проведення тестувань учнів (студентів) з будь-яких дисциплін.
Вибір дисциплін здійснюється шляхом підключення до однієї з баз даних (БД) запитань. Кожна з БД містить в собі як запитання і відповіді так і параметри тестування та детальні результати здачі тестів учнями (студентами). Вибір запитань може здійснюватися як почергово, так і шляхом випадкового вибору. Відповіді перед подачею на екран завжди перемішуються. Програмою передбачено за бажанням вчителя включати режим відображення процесу здачі під час проведення тестування із індикацією проходження тестування. Також модуль "Тестер" передбачає інший режим, а саме навчання. В цьому режимі проводять навчання учнів, що дозволяє засвоювати краще необхідний матеріал.

Ця програма дійсно хороша, але вона коштує певну суму якщо не помиляюсь приблизно 500 грн. кошти правда немалі і не всім школам по карману, але можна це питання вияснити у відділі освіти. хто зацікавиться тестовою програмою я скину силку на сайт розробника, там можна скачати демоверсію www.diez-product.com.ua

Добавлено (22.01.2008, 20:21)
---------------------------------------------
щойно переглянув сайт www.diez-product.com.ua по програмному комплексу "Дієз-тест, то я в шоці рік назад було 500 грн., а тепер з технічною підтримкою та супровідом у 5 раз більше. але демоверсію можна попробувати

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 23.01.2008, 02:02 | Повідомлення № 154
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (WWW)
щойно переглянув сайт www.diez-product.com.ua по програмному комплексу "Дієз-тест, то я в шоці рік назад було 500 грн., а тепер з технічною підтримкою та супровідом у 5 раз більше. але демоверсію можна попробувати

Краще вже test-w2 використовувати. Бо хто такі у.е. виділить? За 4 роки ніхто ні копійки на модернізацію не виділив.
Не знаю, чи то із за постійного холоду в кабінеті, чи із-за інших причин (низької якості комплектуючих) в мене за 4 роки вийшли з ладу: 2 клавіатури, 2 мишки, що є дрібниці. Сама головна проблема - накрився вінт з центрального комп’ютера. Глючив він з самого початку. Наприклад, коли завантажується Вінда, потрібно 5 хвилин чекати, поки виявить диски. Мало того, що не виділяють на модернізацію, ще й не виділяють на ремонт. Все прийдеться купувати за свої кровно зароблені. Така в нас держава.
W-w-W Дата: Ср, 23.01.2008, 02:33 | Повідомлення № 155

Quote (Ковальчук_Олександр)
Краще вже test-w2 використовувати

підкажіть будь ласка яка вартість test-w2, якщо замовляти у Шестопалова?
хочу зробити запасний варіант щодо тестуючих систем
Ковшун Дата: Ср, 23.01.2008, 09:30 | Повідомлення № 156
Досвідчений учасник
Quote (WWW)

Зайдіть на сайт: http://www.aspekt-edu.kiev.ua і там все виясните!
Yura_Shrol Дата: Ср, 23.01.2008, 10:05 | Повідомлення № 157
Знаток супутникового інету
Нагороди: 4
Рейтинг: 67
Придбав нещодавно Тест-В2. Що можу сказати. Програмка непогана. Але так, як пока користуюся Ассіст тест(ом) маю з чим порівняти. (Не судіть строго за мої роздуми. Вони лише мої.) Що понравилось: велииика база тестів (для ассіста переробив тести з тест-в і теж маю велику базу); зручність у створенні тестів (використання буфера обміну для внесення зображень) в ассісті потрібно малюнок поміщати в папку з тестом і прописувати його ім'я в тесті вручну. Що не сподобалось: при тестуванні, якщо учень вибрав відповідь то передумати він уже не може, в ассісті поки не натиснута кнопка "наступне питання" є можливість передумати; якщо є декілька варіантів відповіді, наприклад три, то потрібно вибрати стільки ж (три) відповіді, в ассісті можна не вибрати жодної, чи вибратит всі, учень навіть не здогадується про кількість правильних відповідей, і це змушує його переглянути всі варіанти. В ассісті зручніша статистика. Коротка: назва тесту, тип контролю, час початку, час роботи, оцінка, прізвище учня і ін. експортується в ексель; а також повна: які питання були задані, і які варіанти вибрав учень. Можна експортувати в текстовий файл і провести аналіз і учню (що не довчив) і вчителю (що погано навчив). Через все сказане мабуть пока залишуся з своїм Ассістом.
Ktara Дата: Ср, 23.01.2008, 10:19 | Повідомлення № 158
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 351
Quote (WWW)

Компакт диск стоит 10 грн. на нем есть эта программа + книжка (руководство пользователя) smile

maks1598753 Дата: Ср, 30.01.2008, 13:03 | Повідомлення № 159
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Будь ласка скиньте TEST W2 На Email maks1598753@gmail.com , дуже треба

Відредаговано: maks1598753 - Ср, 30.01.2008, 13:04
Ковшун Дата: Ср, 30.01.2008, 13:33 | Повідомлення № 160
Досвідчений учасник
Quote (maks1598753)
Будь ласка скиньте TEST W2 На Email maks1598753@gmail.com , дуже треба

Краще замовте к видавництві "Аспект" http://www.aspekt-edu.kiev.ua
Це не дорого і з повним набором тестів.
oleg_teacher Дата: Пт, 01.02.2008, 10:38 | Повідомлення № 161
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Треба переходити на нову еру створення тестів. Взявши навть просту газету інформатика за 2007 р. №16 квітень можна почитати методику і вимоги складання тестових систем. Питання типу Один вибір із декількох або вибір декількох варіантів не дає можливість реально і точно об'єктивно оцінити учня. Як на мене то тестова система повинна автоматизовувати систему перевірки знань і навіть бути трохи навчальною (навчально-контролюючою). Асістент і Шестопал (не для образи) не повністювиконують дані можливості в зв'язку з обмеженими видами питань.
Yura_Shrol Дата: Пт, 01.02.2008, 11:56 | Повідомлення № 162
Знаток супутникового інету
Нагороди: 4
Рейтинг: 67
Quote (oleg_teacher)
Асістент і Шестопал (не для образи) не повністювиконують дані можливості в зв'язку з обмеженими видами питань.

Цілком з вами згідний. Тому думаю придбати повнофункціоналну версію MifTests.
В ній підтримуються 7 типів завдань. Демо версію можна скачати з http://www.inforoom.h.com.ua там же можна замовити і повну версію.

Відредаговано: Yura_Shrol - Пт, 01.02.2008, 11:56
oleg_teacher Дата: Пт, 01.02.2008, 19:03 | Повідомлення № 163
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Yura_Shrol)
В ній підтримуються 7 типів завдань. Демо версію можна скачати з http://www.inforoom.h.com.ua там же можна замовити і повну версію.

Цікава система я вже її пробую.

Добавлено (01.02.2008, 19:03)
---------------------------------------------
Не погано б було щоб і вже тести хоч якісь як Шестопалова були складені!!!
(хочу і рибку зїсти і ...)

W-w-W Дата: Сб, 02.02.2008, 01:53 | Повідомлення № 164

Quote (Yura_Shrol)

Якщо не секрет, то скільки буде коштувати повна версія MifTests?,бо я користувався демо і мені сподобалась дана програма
Sasyk Дата: Сб, 02.02.2008, 09:41 | Повідомлення № 165
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (WWW)
Якщо не секрет, то скільки буде коштувати повна версія MifTests?,бо я користувався демо і мені сподобалась дана програма

Програма (повний комплект) коштує 50 грн... Це на 10 ПК... Порівняно з функціональними можливостями даної програми - 50 грн, це не гроші...
Тут обговорювалося ряд програм, яким MIFTests функціонально не поступається, а інколи навіть кращий, і говорилося про їхню ціну... яка для вчителів є просто НЕ РЕАЛЬНОЮ...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.