Пн, 20.11.2017, 11:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 421234142»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Тестуючі системи
Яку тестуючу систему ви використовуєте на уроках інформатики?
1.TEST-W[ 47 ][29.01%]
2.TEST-W2[ 56 ][34.57%]
3.ІНШУ (вказати в повідомленні)[ 63 ][38.89%]
Усього відповідей: 162
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.09.2007, 21:26 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Шановні колеги! Давайте поговоримо про тестуючі системи. Які програми ви використовуєте в школі? Чи є існуюча система Test-W2 (видавництва "Аспект") кращою?
Ділимось досвідом про використання тестуючих систем.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 20:51
Ковшун Дата: Вт, 11.09.2007, 08:40 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
В практиці своєї роботи я використовував тестуючу систему Test-W. Вона мене влаштовувала.
Проте з виходом тестуючої системи Test-W2, вирішив користуватись нею.
Там більше можливостей. Ну, а недоліки є, так вони ж поступово будуть усунені.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 12.09.2007, 00:28 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
В практиці своєї роботи я використовував тестуючу систему Test-W. Вона мене влаштовувала.Проте з виходом тестуючої системи Test-W2, вирішив користуватись нею.

У мене все так само. В 2007-08 н.р. буду користуватись новою Test-W2, яка значно краща за попередню. У мене ще не було часу як слід протестувати цю програмку та знайти в ній суттєві недоробки (якщо вони є). У попередній системі Test-W мені не подобалось те, що вона не мала жодного захисту від злісних учнів, особливо тих, які з хакерськими замашками. Учні могли за відведених їм 15 хвилин по кілька разів відкрити і закрити програму, тобто зробити декілька спроб проходження. Ті, що більш продвинуті легко могли скопіювати програму з набором тестів на дискету.
І ще багато кумедних ситуацій. Все це недоробка програмістів та авторів. Наприклад, така кумедна ситуація: учень 10-го класу, який має в дома комп’ютер і не погано знає інформаційні технології, на уроці інформатики каже мені таке: "Олександр Михайлович, а де це ви взяли таку класну тестуючу систему, яка не має жодного захисту і являється занадто примітивною?" Я йому відповідаю: "Толя, не зрозумів, ти про що говориш?" А він заходить в папку з тестами, відкриває перший попавшийся файл .tst через блокнот і тикає мені пальцем по правильних відповідях. Дивлюся, дійсно плюсами позначені правильні варіанти відповідей. Прошу його, щоб не вздумав нікому розповісти. Отакий то захист. Сподіваюсь, в Test-W2 все по-іншому і немає таких суттєвих недоробок.
Ковшун Дата: Ср, 12.09.2007, 08:57 | Повідомлення № 4
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
А він заходить в папку з тестами, відкриває перший попавшийся файл .tst через блокнот і тикає мені пальцем по правильних відповідях. Дивлюся, дійсно плюсами позначені правильні варіанти відповідей. Сподіваюсь, в Test-W2 все по-іншому і немає таких суттєвих недоробок.

У Test-W2 такого не помітив.
takdiy Дата: Ср, 12.09.2007, 19:20 | Повідомлення № 5
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
А він заходить в папку з тестами, відкриває перший попавшийся файл .tst через блокнот і тикає мені пальцем по правильних відповідях. Дивлюся, дійсно плюсами позначені правильні варіанти відповідей. Прошу його, щоб не вздумав нікому розповісти. Отакий то захист.

У мене теж такий випадок був в 2005 році. Я тоді тест-в в інеті скачав так один "хакер" Ворд на 11 балів зробив. А своїм друзям показав як це робити то я їх і засік на цему і в принципі з тих пір тест-в не використовую.

Quote (Ковшун)
У Test-W2 такого не помітив.

А тест-в 2 ще не пробував але скачаю і неодмінно спробую.

Кобзар Дата: Чт, 13.09.2007, 14:55 | Повідомлення № 6
Новий користувач
Рейтинг: 0
На сьогодні маю обидві тестуючі системи, але використовую в роботі тільки першу, хоча в ній є недоліки такі як можливість відкриття тестів в текстовому редакторі Блокнот та доступ учнів до правильних відповідей. В другій тестуючій системі цей недолік усунуто. В новій версії мають місце деякі недоліки, але сподіваюсь, що найюлижчим часом автори вдосконалять цю версію.
Taras Дата: Ср, 19.09.2007, 11:50 | Повідомлення № 7
Новий користувач
Рейтинг: 2
Для мене тестуюча програма Test-W2 краща, тим що вже передбачено мережевий модуль. І всі набрані бали разом з прізвищем висвітлюються в протоколі на центральному компютері а в першій версії того немає, а також через те що при формуванні питань можна використовувати буфер для вставки графіки.
pr_v Дата: Чт, 20.09.2007, 19:42 | Повідомлення № 8
Новий користувач
Рейтинг: 0
Не можу зрозуміти, що поганого в тому якщо дитині вказати на якому сайті знаходиться test-w чи навіть записати на носій. Працюючи з тестами він отримує інформацію і збагачується. На мою думку за допомогою тестів потрібно не тільки виявляти знання учнів, а й навчати за допомогою них. При цьому якщо учень відповідальний він може отримувати інформацію не лише на уроках, а й працюючи з тестами. Щодо заборон редагування, то навіщо вчитель на уроці, якщо дитина встигає декілька раз запустити програму, адже час тестування змінюється. Та й зміни в налаштуваннях забирає час, якого достатньо вчителю щоб побачити це. Вибачаюсь, можливо за різку відповідь, але це моя думка.
Ковшун Дата: Чт, 20.09.2007, 22:15 | Повідомлення № 9
Досвідчений учасник
Quote (pr_v)
Не можу зрозуміти, що поганого в тому якщо дитині вказати на якому сайті знаходиться test-w чи навіть записати на носій. Працюючи з тестами він отримує інформацію і збагачується. На мою думку за допомогою тестів потрібно не тільки виявляти знання учнів, а й навчати за допомогою них. При цьому якщо учень відповідальний він може отримувати інформацію не лише на уроках, а й працюючи з тестами. Щодо заборон редагування, то навіщо вчитель на уроці, якщо дитина встигає декілька раз запустити програму, адже час тестування змінюється. Та й зміни в налаштуваннях забирає час, якого достатньо вчителю щоб побачити це. Вибачаюсь, можливо за різку відповідь, але це моя думка.

Якщо учень хоче за допомогою тестів "збагатити" свої знання, то порекомендуйте йому зайти на сайт "Острів знань"
http://www.ostriv.in.ua/index.p....64&ft=0 і там він за допомогою тестової симтеми test-w їх збагатить.
Можна і іншим шляхом іти. У посібниках видавництва "Аспект" кожний урок (параграф) закінчується Питаннями для самоперевірки і вправою. Так от, питання для самоперевірки, це не що інше, як питання поміщені в тестах. Якщо йти таким шляхом, то учень готуючись серйозно до уроку, дійсно ЗБАГАТИТЬ свої знання!
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 21.09.2007, 11:12 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
А я думаю, що якщо в учня дома є комп’ютер і комплект тестів до Test-w2, то він кожну тему може проходити по кілька десятків разів, врезультаті чого вивчить кожне питання і правильні варіанти відповіді і зможе без проблем здавати тести на уроці на 10-11 балів. Не впевнений, що це правильно. Учень повинен вивчити заданий йому параграф із посібника. Проте досить правильно буде давати учням самий набір запитань до теми, без варіантів відповіді. Впринципі, тести складені так, що всі відповіді можна знайти в книжці. Працюючи з тестами на уроці дитина дійсно збагачує свої знання, точніше перевіряє їх та закріплює вивчене в дома.
Ковшун Дата: Пт, 21.09.2007, 12:42 | Повідомлення № 11
Досвідчений учасник
... Не впевнений, що це правильно. Учень повинен вивчити заданий йому параграф із посібника.

Звичайно, учень повинен підготуватись до уроку.

Проте досить правильно буде давати учням самий набір запитань до теми, без варіантів відповіді. Впринципі, тести складені так, що всі відповіді можна знайти в книжці. Працюючи з тестами на уроці дитина дійсно збагачує свої знання, точніше перевіряє їх та закріплює вивчене в дома.

Саме так і передбачено в посібниках видавництва "Аспекр".
Там після кожного параграфа є питання для самоконтролю. Ці питання якраз і включені до тестів.
sergey1979 Дата: Нд, 23.09.2007, 06:41 | Повідомлення № 12
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
В школу разом з класом ПК було надано і комплект навчального ПЗ.
В нього входить тестуюча система "Олімп". Мені сподовся принцип її роботи, хоча виникли питання при роботі з нею в мережі.
тестування потрібне, в наступному році воно кажуть в школах буде обов'язковим (цього року у ВУЗі здавав письмово).
Тест на ПК робить учнів незалежними, від субєктивної, на їх думку, оцінки учителя. Ту вони можуть покластися на свої ЗУН (хоча завдання все рівно складає вчитель smile ), деякі хакери дуже задумались, а чи насправді в них високі знання ПК.
Що стосується інших дисциплін - то питання з деякими виникає, щоб їх якось завести вчителів цих дисциплін в КІІКТ .

Відредаговано: sergey1979 - Нд, 23.09.2007, 06:47
Ковшун Дата: Нд, 23.09.2007, 08:43 | Повідомлення № 13
Досвідчений учасник
Quote (sergey1979)
В школу разом з класом ПК було надано і комплект навчального ПЗ.
В нього входить тестуюча система "Олімп". Мені сподовся принцип її роботи, хоча виникли питання при роботі з нею в мережі.

Коли ми одержували комп’ютерний клас, то тестуючої системи не одержували. Просто, будучи на курсах в ОІППО помітив тестуючу систему Test-W, почав користуватись, сподобалось. Потім централізовано отримали тестуючу систему "Школярик". Спробували. Та перевагу віддав Test-W. Вона простіша, не вибаглива.
Тепер з’явилась Test-W2. Вона набагато краща своєї попередниці. Тому зараз її і використовую.

Quote (sergey1979)

тестування потрібне, в наступному році воно кажуть в школах буде обов'язковим (цього року у ВУЗі здавав письмово).
Тест на ПК робить учнів незалежними, від субєктивної, на їх думку, оцінки учителя. Ту вони можуть покластися на свої ЗУН (хоча завдання все рівно складає вчитель ), деякі хакери дуже задумались, а чи насправді в них високі знання ПК.
Що стосується інших дисциплін - то питання з деякими виникає, щоб їх якось завести вчителів цих дисциплін в КІІКТ .

Не треба плутати тестування на уроках за допомогою тестової системи Test-W2, чи іншої, альтернативної з ЗОВНІШНІМ ОЦІНЮВАННЯМ. Це різні речі. Хоча, думаю, що колись і воно буде проводитись за допомогою комп’ютерів.

Відредаговано: Ковшун - Вт, 02.10.2007, 21:18
Ковшун Дата: Вт, 25.09.2007, 08:43 | Повідомлення № 14
Досвідчений учасник
Quote (sergey1979)
А які умови отримання цього ПЗ - вільно поширюється чи за плату?
І де її можна знайти?
Цього року проходив курси підвищеня квалфікації в Херсоні по інформатиці про цей засіб нічого нечув (хоча там взагалі ні про новинки, ні про старі ПЗ мови і не було)

Замовляєте книги у видавництві "Аспект". А разом з ними і диск. На цьому диску дуже багато є корисного, в тому числі і тестуюча система Test-W2 з банком тестів.
Коротше кажучи, зайдіть на сайт видавництва, а там розберетесь!
badm Дата: Вт, 25.09.2007, 08:45 | Повідомлення № 15
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Test-W2 можна замовити у автора за адресою http://aspekt-edu.kiev.ua розповсюджується через пошту. Test-W можна скачати безкоштовно.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестуючі системи (Обговорення існуючих тестуючих програм, вибір кращих.)
Сторінка 1 з 421234142»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.