Нд, 04.12.2016, 20:32
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестова система My Test (Обговорення можливостей тестуючої системи MyTest)
Тестова система My Test
ЛЕВ-КОРОЛЬ Дата: Сб, 15.05.2010, 14:24 | Повідомлення № 1
Експерт по тестах
Нагороди: 1
Рейтинг: 7
Тестуюча система My Test, створена Башлаковим Олександром Сергійовичем.

Сайт автора : тут
Сайт програми : тут
Альтернативна сторінка : тут
Wiki-справка : тут
Для обговорення нової версії програми MyTestX перейдіть : сюди

Ставимо свої запитання до автора програми, ділимось своїми тестовими завданнями, обмінюємось досвідом складання цих завдань.
Гадаю, цікава тема.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 21:14
Ktara Дата: Нд, 15.02.2015, 12:19 | Повідомлення № 31
Перспективна вчителька
Нагороди: 29
Рейтинг: 212
но MyTestXPro платная, если я не ошибаюсь :)
mudrak Дата: Нд, 15.02.2015, 12:50 | Повідомлення № 32
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 22
Не ошибаетесь :) , але плата символічна, як за таку програму, місяць випробування, а потім ваші клопоти збільшуються на один клік, яким ви закриваєте вікно з попередженням про закінчення випробувального періоду. Єдине обмеження - неможливість створювати ехе-файли.
Ktara Дата: Нд, 15.02.2015, 14:03 | Повідомлення № 33
Перспективна вчителька
Цитата mudrak ()
Не ошибаетесь , але плата символічна, як за таку програму, місяць випробування, а потім ваші клопоти збільшуються на один клік, яким ви закриваєте вікно з попередженням про закінчення випробувального періоду. Єдине обмеження - неможливість створювати ехе-файли.
50 рублей за копию (для школ), 20*50 = 1000 рублей (или 400 грн) :) при официальной покупке через сайт - не сказала бы что символично :)
nolk-v Дата: Нд, 15.02.2015, 15:26 | Повідомлення № 34
Прописаний назавжди
Рейтинг: 26
Цитата Ktara ()
50 рублей за копию (для школ)
Два тижні тому придбав ліцензію (нарешті наважився, бо на автономні тести, які створював попередньою безкоштовною версією, дуже Аваст ругався) на 1 комп (для освітнього закладу) вийшла 28 грн. Для класу ставлю безкоштовну 10-ку, а для створення автономних тестів використовую платну версію... Получається непоганий симбіоз...
Ktara Дата: Нд, 15.02.2015, 16:39 | Повідомлення № 35
Перспективна вчителька
Цитата nolk-v ()
Два тижні тому придбав ліцензію (нарешті наважився, бо на автономні тести, які створював попередньою безкоштовною версією, дуже Аваст ругався) на 1 комп (для освітнього закладу) вийшла 28 грн. Для класу ставлю безкоштовну 10-ку, а для створення автономних тестів використовую платну версію... Получається непоганий симбіоз...
А в таком симбиозе работает нормально? Для прохождения автономного теста нужна ли ученику программа?
swetikccc Дата: Нд, 15.02.2015, 16:58 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
Нагороди: 20
Рейтинг: 241
Цитата Ktara ()
А в таком симбиозе работает нормально? Для прохождения автономного теста нужна ли ученику программа?
А для SFX-архіва встановлений архіватор?
Це звичайний запускний файл
nolk-v Дата: Нд, 15.02.2015, 17:58 | Повідомлення № 37
Прописаний назавжди
Цитата Ktara ()
Для прохождения автономного теста нужна ли ученику программа?
В тому і проблема (не всі мали можливість встановлювати саму програму). Автономний тест не потребує встановлення і йде на комп'ютері без програми. Автономні тести створюю як навчальні тести, в яких є підказки до розв'язування задач (при підготовці до ЗНО з фізики) - бо просте вгадування мене особисто не влаштовує - а завдання з відкритою формою потребує розв'язання задачі та введення готового результату, тому якщо виникають питання в завданні надаються коротенькі підказки, які наштовхують на пошук розв'язку (скидаю учням на флешки - для Д/з)... Завдання для контролю - в класі пускаю через мережу - зручно в реальному режимі бачити, яке і ким завдання виконується, чи правильно виконано, чи якийсь жук пробує другий раз зайти для повторного розв'язування тощо... В класі на 100% вистачає безкоштовної версії - користуюся з 2008 року (раніше дуже часто оновлювалася програма, тести старі не підходили до нових версій, конвертував і т.д. а потім автор перейшов до платної версії і безкоштовна з того часу не змінюється - мене цілком влаштовує...)
Ktara Дата: Нд, 15.02.2015, 18:07 | Повідомлення № 38
Перспективна вчителька
Цитата nolk-v ()
В тому і проблема (не всі мали можливість встановлювати саму програму). Автономний тест не потребує встановлення і йде на комп'ютері без програми. Автономні тести створюю як навчальні тести, в яких є підказки до розв'язування задач (при підготовці до ЗНО з фізики) - бо просте вгадування мене особисто не влаштовує - а завдання з відкритою формою потребує розв'язання задачі та введення готового результату, тому якщо виникають питання в завданні надаються коротенькі підказки, які наштовхують на пошук розв'язку (скидаю учням на флешки - для Д/з)... Завдання для контролю - в класі пускаю через мережу - зручно в реальному режимі бачити, яке і ким завдання виконується, чи правильно виконано, чи якийсь жук пробує другий раз зайти для повторного розв'язування тощо... В класі на 100% вистачає безкоштовної версії - користуюся з 2008 року (раніше дуже часто оновлювалася програма, тести старі не підходили до нових версій, конвертував і т.д. а потім автор перейшов до платної версії і безкоштовна з того часу не змінюється - мене цілком влаштовує...)
Спасибо. Надо попробовать :)
mudrak Дата: Ср, 25.02.2015, 09:32 | Повідомлення № 39
Активний учасник
Маю персональну ліцензію лише на своєму ноуті (подарував автор), в класі теж користуюсь 11 версією, пробною. Програму не інсталюю, кладу в папку модуль Student, language.ini i MyTestConfig.ini з потрібними налаштуваннями. Розіслати папку мережею - кілька хвилин, запускаю на ноуті сервер, учні запускають Student і все...результати можна хоч зразу в щоденники, хоч на друк директору (паперова душа), а можна на дозвіллі роздивить детально, може кого потім і "старим добрим способом" про щось запитати.

Додано (20.02.2015, 14:18)
---------------------------------------------
Ось ще ексешка моніторингу знань для 10 кл. Була колись така тема по викачці грошей з учнів, робив їм електронний варіант, щоб не платили лишнього "дяді" Скачати monitoring2013_10.exe з LoadingBox.net

Додано (20.02.2015, 14:27)
А це жартівливий тест, що дозволяє визначити відсоток ірландської крові ;) . Дружина робила до тижня ірландської культури.
Скачати How Irish you are.exe з LoadingBox.net

Додано (25.02.2015, 09:32)
На сайті програми якась дивна тиша (останній допис від 07.02). Зайти на форум не можу. Думав, забув пароль, то лист з новим паролем теж не приходить. Перепробував різні браузери - результат аналогічний. Може якісь проблеми у мого провайдера? (Intertelecom) Чи якісь "міждержавні" проблеми?
Таки зайшов, але проблеми з російськими сайтами таки є, певне робота українських інформаційних військ  ;)

Відредаговано: mudrak - Ср, 25.02.2015, 10:07
nolk-v Дата: Ср, 25.02.2015, 13:19 | Повідомлення № 40
Прописаний назавжди
Цитата mudrak ()
Може якісь проблеми у мого провайдера? (Intertelecom) Чи якісь "міждержавні" проблеми?

Спробував у себе - фаерфокс та SRW iron без проблем відкривають сайти як май тест так і інші освітні російські... %)
bgd Дата: Сб, 17.09.2016, 23:56 | Повідомлення № 41
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Може комусь знадобиться, зламаний редактор тестів для програми My TestX 10. Може відкривати запаролені тести і дозволяє видаляти пароль.

Посилання нижче: https://drive.google.com/file....sharing
mudrak Дата: Нд, 18.09.2016, 18:02 | Повідомлення № 42
Активний учасник
Памятаю цей "шедьовр", його колись внаглу виклали прямо на сайті автора ;) , не сам файл, а посилання на сайт якогось хакера, де крім нього була інструкція як розчепляти автономні ехе файли, виділячи з нього mtf. Ще й "дурочку" включили, мовляв " а що я. я  тільки спитати чи не є такий сайт порушенням Ваших авторських прав"
bgd Дата: Пн, 19.09.2016, 08:59 | Повідомлення № 43
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Цитата mudrak ()
я  тільки спитати чи не є такий сайт порушенням Ваших авторських прав"

На рахунок автономних файлів не пробував. Програма не моя, знайшов на теренах Інтернету.
Просто зустрічаються в Інтернеті хороші тести з Інформатики і запаролені, але автори дозволяють скачати і користуватися.
Але коли система оцінювання інша ніж потрібно, то користь від нього ніяка. Тому як на мене або такий тест взагалі не викладати в Інтернет, або дозволяти хоча б змінювати систему оцінювання.
Дана програма цей захист обходить... ^_^
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.8 Тестуючі системи » Тестова система My Test (Обговорення можливостей тестуючої системи MyTest)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.