Пн, 23.10.2017, 10:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 8 з 20«126789101920»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Це цікаво - конкурс підручників
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 29.12.2008, 10:56 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Шановні педагоги, вчителі та методисти!
Наближаються найрадісніші свята, які всі з нетерпінням чекають: Новий рік і Різдво Христове. З їх нагоди дозвольте привітати Вас і побажати Вам як завжди міцного здоров’я, щастя, натхнення, творчих, педагогічних і матеріальних здобутків.

Повідомляю Вас також про те, що підведено попередні підсумки Всеукраїнського конкурсу «Підручник для 9-го класу».
В номінації « Інформатика» предметна комісія МОНУ рекомендувала як переможців підручники таких авторів:
1. Ривкінд, Шакотько, Чернікова, Лисенко;
2. Завадський;
3. Володіни.
В конкурсі брали участь також мій рукопис, Морзе і ще чийсь. Місця цих учасників офіційно не оголошувались, тобто це є 4–6 місця.

Доводжу до Вашого відома, що конкурс відбувся з такими процедурними порушеннями:

1. На конкурс, окрім наукового і педагогічного висновків щодо кожного рукопису, надійшли лише три з п’яти експертних висновків від незалежних експертів з Запоріжжя, Тернополя і Чернівців (потрібно не менше чотирьох), що є порушенням пункту 4.10 «Положення про конкурс» і відповідно до чого робиться висновок, що незалежна експертиза не відбулася.
2. Предметна комісія влаштувала власне оцінювання рукописів і розставила їх на відповідні місця так як їй це було потрібно, що є порушення пункту 5.1 Положення. Таким чином можна вважати, що конкурс як такий, що планувався на засадах відкритості, прозорості й гласності, в даній номінації не відбувся.

Заяви про ці порушення подані в Апеляційну комісію. Закликаю Вас, шановні форумчани, а також всіх, кому небайдужа доля шкільного підручника з інформатики, і тих, хто знає як важко працювалось вчителям протягом останніх двадцяти років за відсутності нормальних офіційних підручників, взяти участь в акції підтримки моєї апеляції.

З повагою ставлячись до авторів рукописів 1-3, нікого не звинувачуючи ні в чому безпідставно, закликаю всіх своїх прихильників, а також всіх небайдужих, хто бажає підтримати мою апеляцію в боротьбі за справедливість, протягом найближчих днів направити листа на адресу 04070, м. Київ-70, вул. Сагайдачного, 37, Інститут інноваційних технологій МОНУ, Загальний відділ такого змісту

Голові Апеляційної комісії
конкурсу «Підручник для 9 класу»
від…

Дізнавшись про склад учасників, попередні результати конкурсу в номінації «Інформатика», а також про процедурні порушення, які мали місце під час підведення конкурсу в даній номінації, підтримую апеляційну заяву Глинського Я.М. і прошу підвести підсумки конкурсу у строгій відповідності до «Положення про конкурс», створивши для цього Апеляційну предметну підкомісію.

Дата Підпис

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 08:01
grebenchukov Дата: Вт, 16.06.2009, 20:56 | Повідомлення № 106
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 26
Quote (Глинський__Ярослав)
При нагоді я Вам також розповім, як у мене на конкурсі вкрали третє місце, як це робиться і хто до цього причетний (якщо це Вам цікаво).

Пане Ярославе, звичайно, що опишіть це. Все таки цікаво як це робиться. Шкода, що новий підручник вийде лише в серпні, в крамницях ще пізніше буде. Навчальний рік певне почнемо без нього.
Глинський__Ярослав Дата: Ср, 17.06.2009, 02:27 | Повідомлення № 107
Видавець посібників
Нагороди: 3
Quote (Шестопалов)
Бажаю творчого і комерційного успіху Вашій книзі!

Дякую і взаємно.

Quote (grebenchukov)
Навчальний рік певне почнемо без нього.

Якщо Ви знайомі з пробним варіантом моєї книжки "Інформатика. 9 клас або перший рік навчання", то уявлення про підручник можете деяке мати.
Якщо все піде згідно плану, Ви її легко можете отримати до 1 вересня. Дивіться умови доставки на моєму сайті і тут десь вони є.
Нехай мене вибачать колеги-автори інших книжок, але я буду писати про неї якнайкраще. В принципі більшість експертів були про неї високої думки, лише ось дехто...
Книжка має декілька переваг.
1. Все, що треба, є в одному підручнику на 304 стор.
Теоретичні відомості, опорний конспект, запитання, вправи, тренувальні вправи, практичні роботи, зразки тематичних контрольних робіт, добірка цікавих фактів.
2. Повний автопілот. Достатня і ненадмірна кількість завдань, щоб учень мав чим займатись.
3. Легко адаптується під 2 год навчання на тиждень, якщо Ви отримаєте таку розкіш.
Дуже рекомендую про це подумати заздалегідь.
4. Рівень викладу розрахований на різних учнів. Дотримано принцип: чим дальше, тим менш важливо.
5. Рівневість практичних робіт визначається кількістю виконаних завдань.
6. Готується зовнішня підтримка -відеофільми, які мають замінити розповіді вчителя і які можна буде взяти з мережі.
Продовження буде...

Lviza Дата: Чт, 06.08.2009, 02:23 | Повідомлення № 108
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Пане Шестопалов! На сайті вашого видавництва застаріле посилання на підручник 9 класу, який не відповідає програмі 12-річної школи. Не маю сумнівів, що він гарний, але змініть гіперпосилання на свіжіший підручник (без Excel, Access). А щожо планування (або щодо робочого зошита - перевантаження практичними роботами) - знову невідповідність програмі, хоча я підтримую ту думку, що практикою необхідно займатися на кожному уроці, але оцінюваних робіт повинно все ж таки бути стільки, скільки пропонує Міністерство. Я перший раз буду вести в 9-х класах. Хочеться підготуватися, щоб потім не "зашитися"
Ковшун Дата: Чт, 06.08.2009, 12:05 | Повідомлення № 109
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Quote (Lviza)
Пане Шестопалов! На сайті вашого видавництва застаріле посилання на підручник 9 класу, який не відповідає програмі 12-річної школи. Не маю сумнівів, що він гарний, але змініть гіперпосилання на свіжіший підручник (без Excel, Access). А щожо планування (або щодо робочого зошита - перевантаження практичними роботами) - знову невідповідність програмі, хоча я підтримую ту думку, що практикою необхідно займатися на кожному уроці, але оцінюваних робіт повинно все ж таки бути стільки, скільки пропонує Міністерство. Я перший раз буду вести в 9-х класах. Хочеться підготуватися, щоб потім не "зашитися"

Марино Анатоліївно!
Що ж Ви так необачно продемонстрували всьому світу свою некомпетентність? Адже у 9-му класі інформатику можуть вивчати:
1) ВПЕРШЕ за програмою Завадського І.О.;
2) як мінімум ТРЕТІЙ РІК, ПРОДОВЖУЄТЬСЯ вивчення, почате у молодших класах.
А це "дві великі різниці"!!!
Чи не краще запросити інформаційні матеріали для 9-го класу ПЕРШИЙ РІК навчання у ШЕСТОПАЛОВА, ознайомитись з ними і недопускати такі "ляпсуси". Доречі, і тут на форумі дано вичерпні відомості про засоби навчання інформатиці у 2-12 класах, підготовлені до нового навчального року видавництвом "Аспект".
grebenchukov Дата: Чт, 06.08.2009, 12:48 | Повідомлення № 110
Прописаний назавжди
Я за спеціальністю вч. фізики, декілька років довантажують інформатикою, цікавить -- чому такий "бардак" з викладанням інформатики?
Хто з якого класу хоче так і вчить.
Ковшун Дата: Чт, 06.08.2009, 12:53 | Повідомлення № 111
Досвідчений учасник
Quote (grebenchukov)
Я за спеціальністю вч. фізики, декілька років довантажують інформатикою, цікавить -- чому такий "бардак" з викладанням інформатики?
Хто з якого класу хоче так і вчить.

Почитайте навчальний план.
І тоді відпаде ваше запитання. чому такий "бардак" з викладанням інформатики? ;)
filnick Дата: Чт, 06.08.2009, 13:19 | Повідомлення № 112
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ковшун)
Що ж Ви так необачно продемонстрували всьому світу свою некомпетентність?

Ви, мабуть, не зрозуміли суті пропозиції від Lviza. Малось на увазі, що посилання на головній сторінці Аспекту на новий підручник для 9 класу як, до речі, і на нову програму відсутнє.
Очевидно мова йшла про ці видання
9 клас. Перший рік, Шестопалов Є.А., Пилипчук О.П., Табарчук І.В., 2009, - 224 с.
9 клас. Перший рік. Робочий зошит. Михальчук І.І., Пилипчик О.П., 2009, - 56 с.
Замовити їх можна знайти тут - http://www.aspekt-edu.kiev.ua/order1/

Додано (06.08.2009, 12:19)
---------------------------------------------

Quote (grebenchukov)

Викладання інформатики, відповідно до інваріантної (державної) частини навчального плану, здійснювалось у 10 та 11 класах. В цьому році вивчення (відповідно нових навчальних планів 12-річної школи) розпочинається з 9 класу. Але в силу різних можливостей навчальних закладів (наявності матеріального забезпечення, комп'ютерної техніки, кадрів тощо) різні навчальні заклади можуть використовувати варіативну (змінну) частину навчального плану, де може бути включена інформатика як навчальний предмет, курси за вибором і т.д. і в інших класах крім передбаченого державним компонентом. Ось звідси і такий різнобій з викладанням інформатики в різних закладах.
grebenchukov Дата: Чт, 06.08.2009, 13:35 | Повідомлення № 113
Прописаний назавжди
Filnick, дякую за пояснення, але різні можливості навчальних закладів (наявность матеріального забезпечення, кадрів тощо) є практично з усіх предметів. Чомусь ніхто не вводить у варіативну (змінну) частину навчального плану ту ж фізику чи хімію чи і.д. з 2-го чи іншого класу?
grebenchukov Дата: Чт, 06.08.2009, 13:54 | Повідомлення № 114
Прописаний назавжди
Зрозуміло! Мені здається, що справа в іншому: в нашій школі є 1,3 ставки інформатики, в іншій школі міста потрібно було "терміново прийняти" аж 3-ох вчителів інформатики, але годин на всіх немає. Ось тут і почались "танці" з варіативною частиною. Якщо не правий -- поправте.
Lviza Дата: Чт, 06.08.2009, 14:12 | Повідомлення № 115
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (filnick)
Ви, мабуть, не зрозуміли суті пропозиції від Lviza.

Дякую, що зрозуміли.
Ковшун, якщо я буду "боятися всьому світу демонструвати свою некомпетентність", то навіщо взагалі цей форум?
Більшість інформатиків - багатостаночники (фізики, математики...) З програмою знайомилась, але, як правильно помітив filnick, хотілося б з головної сторінки сайта видавництва попадати спочатку на рекламу підручника для більшості шкіл (коли в 12-річній школі початок з 9 класу). Так що прошу забрати свій "ляпсус" назад.
filnick Дата: Чт, 06.08.2009, 14:33 | Повідомлення № 116
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (grebenchukov)
тут і почались "танці" з варіативною частиною.

На превеликий жаль, "кадрові питання" у варіативній частині інколи відіграють вирішальну роль. Чого гріха таїти - для наповнення навантаженням вчителів адміністрації закладів доводиться використовувати варіативну складову.
Ковшун Дата: Чт, 06.08.2009, 16:00 | Повідомлення № 117
Досвідчений учасник
Quote (Lviza)
З програмою знайомилась, але, як правильно помітив filnick, хотілося б з головної сторінки сайта видавництва попадати спочатку на рекламу підручника для більшості шкіл (коли в 12-річній школі початок з 9 класу). Так що прошу забрати свій "ляпсус" назад.

Ваш ляпсус, шановна Lviza, в тому, що цей посібник НЕ ПОВИНЕН ВІДПОВІДАТИ програмі Завадського!!!
А Інформацію на сайті "Аспект" буде оновлено перед початком навчального року.
ТАМ БУДУТЬ ОБИДВА підручники!
Поки що у Вас є можливість ознайомитися З УСІМА посібниками "Аспект" на нашому форумі.
Newbie Дата: Сб, 08.08.2009, 11:25 | Повідомлення № 118
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Ковшун)
цей посібник НЕ ПОВИНЕН ВІДПОВІДАТИ програмі Завадського!!!

а якій повинен? яка ще є програма для 9го класу?
Ковшун Дата: Сб, 08.08.2009, 20:19 | Повідомлення № 119
Досвідчений учасник
Quote (Newbie)
а якій повинен? яка ще є програма для 9го класу?

Даний посібник "Інформатика. Базовий курс. 9 клас.", про який іде мова, був виданий видавництвом "Аспект" у 2006 році (автори Шестопалов Є.А,, Пилипчук О.П.).
І звичайно, не міг відповідати програмі Завадського
А вже новий посібник "Інформатика. Перший рік. 9 клас" (автори: Шестопалов Є.А., Пилипчук О.П., Табарчук І.В.) виданий видавництвом "Аспект" у 2009 році повністю відповідає програмі для 9 класу (програмі Завадського) за якою в цьому навчальному році здійснюватиметься вивчення інформатики.
Тобто, у видавництві "Аспект" є два різні посібники для 9 класу. І відповідають вони різним програмам.
Newbie Дата: Сб, 08.08.2009, 20:50 | Повідомлення № 120
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Ковшун, дякую, я зрозуміла

але все-таки якійсь програмі отой посібник "Інформатика. Базовий курс. 9 клас" відповідає, правда ж? цікаво чи ця програма є чинною для 12-річної школи?

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.6 Пропозиції видавництва "Деол" - СПД Глинський » Це цікаво - конкурс підручників
Сторінка 8 з 20«126789101920»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.